Článek

Babiš (ANO): Fiala bude ve Sněmovně řešit můj soukromý e-mail. Komedie

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke svolání mimořádné schůze Poslanecké sněmovny stran Andreje Babiše jako bezpečnostního ohrožení republiky.
19.03.2024 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků)
Podobné články

Propad akcií a hrozba zničení eura. Markéta Šichtařová mnohé nepotěší

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Čím víc stát vydává, tím vyšší musí mít příjmy, případně dluhy. A čím větší má stát příjmy, tím víc zdaňuje a zatěžuje soukromý sektor. A čím víc soukromý sektor platí na státní, tím víc státní sektor roste a soukromý se smrskává. Až se jednoho dne soukromý smrskne natolik, že ten obrovský stát už není schopen dál živit a všechno se to zhroutí, třeba jako v Řecku. Na to při pohledu na státní rozpočet pro rok 2019 poukazuje Markéta Šichtařová a při tom upozorňuje, že rostoucí stát z logiky věci musí nutně nakonec vést ke zchudnutí všech. K chlubení by naopak bylo, kdyby stát rekordně snížil své výdaje.
29.10.2018 18:10 |

podobné články

„A kolik dostal Rakušan?!“ Babiš dál povede ANO. Fiala s Rakušanem zaútočili. Vrátilo se jim to

 
Delegáti na dnešním celostátním sněmu hnutí ANO v Praze nepřekvapivě rozhodli, že hnutí dál povede Andrej Babiš. Premiér Petr Fiala (ODS) mu k znovuzvolení ironicky pogratuloval a vzkázal mu, aby se ve Sněmovně choval více jako politik. Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) označil Babiše za hrozbu demokracie, a řekl, že se těší na příští souboj o vedení naší země. Poslanec Patrik Nacher (ANO) odrážel kritiku, že byl Babiš opět zvolen valnou většinou; připomněl, jakým poměrem byl zvolen Rakušan a jak dlouho Piráty vede Ivan Bartoš nebo ODS Petr Fiala.
10.02.2024 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků) , Petr Fiala (6328 článků) , Ivan Ivan (2930 článků) , Ivan Ivan (508 článků)

„Pozváni byli Fiala a Babiš“ hlásí Moravec. Nenechte se zmanipulovat, vzkazuje Babiš a nikam nejde

 
Expremiér Andrej Babiš (ANO) je opět ve sporu s Českou televizí. Ta jej totiž pozvala do aktuálního vysílání Otázek Václava Moravce, do duelu s premiérem Petrem Fialou (ODS), Babiš však přijít odmítl. I dále však běží upoutávka, že „byli pozváni“ Babiš a Fiala, sám Babiš však již nabídl záskok – místopředsedu hnutí ANO a šéfa poslaneckého klubu hnutí ANO Karla Havlíčka.
13.05.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků) , Petr Fiala (6328 článků) , Karel Fiala (271 článků) , Václav Moravec (763 článků)

Chtěli to otočit na antifialu. To ne. Babiš, Babiš, Babiš... Fiala pálil do zad poslancům ANO

 
Pohár přetekl, e-mail Andreje Babiše připomněl jeho praktiky a metody, je čas promluvit, Babiš se dopouští „trvalého podkopávání západního ukotvení Česka“ – řekl na dnešní mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny k bezpečnostním hrozbám premiér Petr Fiala (ODS). A když poslanci ANO opustili po zahájení schůze sál, podotkl, že na ně má jejich stranický šéf možná také „složky“.
19.03.2024 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků) , Petr Fiala (6328 článků)

Ředitel CIA ponížen: E-mail mu hacknul obyčejný středoškolák

 
Osobní e-mail šéfa jedné z nejlepších zpravodajských služeb světa byl údajně hacknut. Ředitel CIA John Brennan (60) má nyní z ostudy kabát, k bezpečnostnímu selhání totiž došlo, protože používal místo vládního obyčejný soukromý e-mail.
20.10.2015 16:30 |

podobné články

Osobnosti: John Brennan (12 článků) , John Brennan (19 článků)

Vyšetřovaný Babiš chce Rakušanovu hlavu: Když ho Fiala neodvolá, hrozí hlasováním o nedůvěře vládě

 
Pokud premiér Petr Fiala (ODS) neodvolá ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) kvůli kontaktům nynějšího šéfa civilní rozvědky Petra Mlejnka s obviněným lobbistou Michalem Redlem, vyvolá opoziční hnutí ANO v Poslanecké sněmovně hlasování o nedůvěře vládě. Napsal to předseda ANO Andrej Babiš v komentáři, který uveřejnila dnešní Mladá fronta DNES (MfD). Fiala ve vyjádření pro ČTK mimo jiné uvedl, že Babišem naznačené hlasování o nedůvěře na něj dělá spíše dojem, že šéf ANO potřebuje překrýt své trestní kauzy v Česku a ve Francii.
13.08.2022 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků) , Petr Fiala (6328 článků)

Babiš je ve Sněmovně. Co to naznačuje? Schillerová se ozvala

 
Otázka pokračování poslaneckého mandátu expremiéra a neúspěšného prezidentského kandidáta Andreje Babiše (ANO) stále visí ve vzduchu. Dříve, než se však má směřování hnutí ANO a Babišovo setrvání ve Sněmovně ve středu řešit, pozornost vyvolalo, že expremiér, jenž má jednu z nejvyšších absencí ve Sněmovně, v úterý dorazil na její jednání. Pokud by se Babiš rozhodl si svůj poslanecký mandát ponechat, začal by podle šéfky poslaneckého klubu ANO Aleny Schillerové do Sněmovny chodit častěji.
07.02.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků)

Můj otec lže, pronesl Babiš junior a chce vypovídat o svém únosu na Krym

 
Syn premiéra tvrdí, že jeho otec je lhář. Andrej Babiš junior (35) poslal do redakce Seznam Zprávy mail, ve kterém znovu tvrdí, že byl skutečně unesen na Krym. "Teď čtu v novinách, že můj otec řekl, že musím být pod "neustálým dozorem" vzhledem k mé pseudonemoci, které se říká schizofrenie. Tím překročil červenou čáru, protože to je lež a sahá to a dotýká se to mé osobní svobody," uvedl mladý Babiš.
15.11.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků)

„Babiš se mstí Lipavskému, jako StB!“ Předehra schůze ve Sněmovně byla drsná

 
Je Andrej Babiš bezpečnostní riziko pro Českou republiku? Jak ohrožuje Babišův soukromý e-mail veřejnost? Proč na to téma svolává vládní koalice mimořádnou schůzi Sněmovny? A jsou podobné praktiky v pořádku, když je provádí strany vládní koalice? Nad tématy se v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News střetli Patrik Nacher (ANO) a ministr dopravy Martin Kupka (ODS).
17.03.2024 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků)

Marek Benda: Babiš je pokrytec, Fialu za lži nikdy neodsoudili. Ale proti němu byl Havlíček...

 
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš ve čtvrtek v Poslanecké sněmovně označil premiéra Petra Fialu za nejprolhanějšího člověka, kterého v politice potkal a to zejména v souvislosti s nepřiznaným milionem korun v Podnikatelské družstevní záložně. Poslanec ODS Marek Benda to považuje za neuvěřitelné pokrytectví. „Pan Babiš je čtyřikrát odsouzený za to, že nějaké jeho výroky byly lživé, panu Fialovi se toto nestalo ani jednou a Babiš má takovou drzost, že ve Sněmovně nazývá Fialu lhářem,“ prohlásil Benda. Podle místopředsedy Sněmovny Karla Havlíčka (ANO) Fiala jako gramotný člověk musel vědět, že ukládá peníze do pochybné kampeličky plné kmotrů a podvodníků.
09.02.2024 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků) , Petr Fiala (6328 článků) , Marek Benda (679 článků) , Karel Fiala (271 článků)

Fiala pro Blesk: Babiš všem přiložil pistoli k hlavě! Co říká na nový stav nouze a Kubu?

 
Štve ho, že premiér Andrej Babiš (ANO) dle něj „hází špínu“ na všechny kolem, sám se ale k jednání s opozicí do teď příliš neměl. Petr Fiala (ODS) míní, že i když Babiš s hejtmany dojednal podporu na prodloužení nouzového stavu o 14 dní, řešení tahle dohoda nepřinesla a nyní je na premiérovi, aby jednal se zástupci Sněmovny. Fiala pro Blesk Zprávy promluvil o tom, jak vnímá postup hejtmanů, kterým se dle něj snažil Babiš přehodit „horký brambor“, a s čím on sám půjde na setkání s Babišem.
16.02.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků) , Petr Fiala (6328 článků)

Fiala si stěžuje, jak mu to Babiš kazí

 
Premiér Petr Fiala (ODS) se důrazně ohradil vůči novoročnímu projevu Andreje Babiše (ANO). „Nebyl to projev novoroční, ale předvolební. Navíc byl plný lží, strašení a populistické demagogie,“ nechal se slyšet premiér. Babiš sečetl Fialově vládě všechny neúspěchy a špatné kroky. Fiala kontroval tím, že jen uklízí po Babišově vládě a jakmile s tím začal, Babiš hned šíří nenávist a beznaděj. „A když se nám tuto zemi konečně daří dávat dohromady, tak Babiš opět zkouší šířit beznaděj, strach a nenávist.“
03.01.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků) , Petr Fiala (6328 článků)

Babiš mě kontaktoval, říká muž, který zveřejnil expremiérův požadavek o složku na Lipavského. Nebylo to poprvé, co mu poslal mail

 
Šéf ANO Andrej Babiš se namočil do dalšího skandálu. Ve zveřejněném mailu totiž úkoluje svého poradce, aby našel informace na ministra zahraničí Jana Lipavského (Piráti), a to včetně detailů o jeho rodině. Ten, kdo mail dostal díky Babišově omylu při odesílání, byl však jiný muž než původní adresát – byl to jmenovec Babišova poradce Jan Rovenský. "Nedovedu si moc představit, co by se muselo stát, abych svého rozhodnutí litoval. Tohle je fakt jedna z těch situací, kdy je černá prostě černá a bílá prostě bílá," uvádí pro eXtra.cz Jan Rovenský, který dotyčný mail zveřejnil.
14.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků)

Nová DVD – Moon, Dešťová víla i Můj milý, můj drahý

 
Moon je komorní sci-fi drama, které na DVD vychází tento týden. Spolu s ním se na pultech objeví česká pohádka Dešťová víla, nebo komedii Můj milý, můj drahý.
07.09.2010 05:20 |

podobné články

Pohřeb vojáka, kterého podřízli na ulici: Můj táta, můj hrdina! Vzkázal mu do nebe syn (2)

 
Tisícovka zdrcených lidí včetně britského premiéra Camerona přišla dnes uctít památku Lee Rigbyho (†25), který byl v květnu ubodán za bílého dne na ulici šílenými muslimy. Nejvíc byl dojat jeho syn Jack (2), který měl na tričku dojemný vzkaz pro zabitého rodiče: „Můj táta, můj hrdina.“
12.07.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Lee (2 články) , Jack Lee (3 články) , Lee Cameron (4 články)

Úsvit: Zákon „můj dům, můj hrad“ neprošel. Chystáme další krok, vláda je neobjektivní

 
Sněmovna včera zamítla návrh zákona, který měl podstatně pomoci obětem trestných činů. Má zavést princip „můj dům, můj hrad“. Obyvatel domu či bytu by se tak napříště nemusel bát bránit se proti vetřelcům. Dnešní právní stav totiž není zcela jednoznačný a obránci nemají jistotu, že je za jejich nutnou obranu před útočníky nebudou vláčet soudy.
08.04.2015 09:01 |

podobné články

Úsvit-NK: Zákon „můj dům, můj hrad“ dává právo na obranu každému. Potřebujeme ho!

 
Vládní odmítnutí zákona „můj dům, můj hrad“ je čistě politické.
18.01.2016 16:11 |

podobné články

Miley Cyrus ruší svůj účet na Twitteru

 
16-ti letá hvězdička Miley Cyrus se rozhodla chránit více své soukromí a zrušila svůj účet na servru Twitter. Natočila video s názvem No more Twitter, kde rapuje a tím to prostřednictvím udává další důvody proč už nebude sdílet svůj život se svými fanoušky. Ve videu uvedla : “Chci, aby můj soukromý život byl soukromý. Nežiji pro [...]
11.10.2009 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (943 článků)

Pence používal soukromý email k služební komunikaci

 
V době, kdy byl guvernérem státu Indiana, používal současný americký viceprezident Mike Pence soukromý e-mail i k oficiální komunikaci. E-maily se týkaly i citlivých bezpečnostních otázek, informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na list Indianapolis Star.
03.03.2017 09:50 |

podobné články