Článek

Babička Češky zadržené za pašování heroinu v Pákistánu: Tereza bude po propuštění bydlet u mě!

 
Cennější než všechny obrazy světa! Tolik pro Martu (68) znamená nejnovější snímek její vnučky Terezy H. (22), která v pákistánském vězení čeká na trest za pašování 9 kil heroinu. Snímek poslala přes Blesk rodině a ten babičce české pašeračky fotografii z cely ukázal.
04.10.2018 05:05 |

podobné články

Podobné články

Za Pákistán jsem dostala 200 tisíc! Prozradila kamarádka Terezy zadržené kvůli pašování heroinu

 
Simona H. (23), nejlepší kamarádka v Pákistánu zadržené Terezy H. (21), u níž celníci našli 9 kilogramů heroinu, poskytla Blesku exkluzivní rozhovor. Modelka a společnice z Pákistánu odletěla jen pár dní před Terezou H. a detailně popsala, co se v Pákistánu dělo a jak se Tereza dostala do maléru!
17.01.2018 05:10 |

podobné články

Další rána pro Češku v Pákistánu: Pašeračka Tereza se propuštění z vězení opět nedočká

 
Češka Tereza Hlůšková (22) odsouzená v Pákistánu za pašování heroinu se upínala k soudnímu jednání o odvolání. To však jen tak nebude a na propuštění tak bude muset ještě nějaký čas zapomenout.
23.09.2021 16:40 |

podobné články

Tereza obviněná z pašování: Do Pákistánu jsem jela studovat islám!

 
Jde o změnu strategie u soudu? Češka Tereza H. (22) obviněná z pašování 9 kilogramů heroinu, prý přijela do Pákistánu, aby v muslimské zemi studovala islám. To jsou tedy novinky.
22.12.2018 10:20 |

podobné články

Systém pašování drog z Pákistánu: 4 kila heroinu v hotelu stevarda. Skončil lépe než Tereza

 
Pořádný skandál má na krku pákistánská národní letecké společnost Pakistan International Airlines (PIA). Francouzští celníci odhalili, že jeden z jejích zaměstnanců do Paříže propašoval čtyři kila heroinu! A nejde o první případ pašování drog na palubě této aerolinky.
19.03.2018 14:00 |

podobné články

Zpověď kamarádky Terezy zadržené v Pákistánu: Vydělávaly jsme si sexem ve Švýcarsku

 
Dlouholetá kamarádka Terezy H. (21), Češky, kterou zadrželi v Pákistánu kvůli pašování devíti kilogramů heroinu, poskytla Blesku exkluzivní rozhovor. Simona H. (23) v něm například přiblížila, jak to chodilo na jejich společných cestách. Promluvila mimo jiné o salonu, kam společně jezdily poskytovat erotické služby!
18.01.2018 13:55 |

podobné články

Pašeračka Tereza je v háji: Její údajné komplice zprostili viny, v "gangu" zůstala sama

 
Tereza Hlůšková (23), která si v pákistánské věznici odpykává více než osmiletý trest za pašování heroinu, kolem sebe měla údajně skupinu lidí, kteří jí v Pákistánu před zatčením pomáhali. Soud ale nyní rozhodl, že žádný z obviněných nemá podíl na pašování tvrdých drog a Tereza tak zůstala po téměř dvou letech obviněná sama.
30.10.2019 13:20 |

podobné články

Zvrat v případu Terezy obviněné z pašování heroinu. Soudit ji bude muslimka!

 
Tak tohle čekal málokdo. V případu Češky Terezy H. (22), která je v Pákistánu obviněná z pašování 9 kilogramů heroinu, nastal zásadní zvrat. Soudce Ali Raza, který měl na starosti její případ, byl odvolán. Terezu bude nyní soudit muslimská soudkyně Aysha Khalid.
02.01.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Khalid Khalid (28 článků) , Ali Ali (209 článků)

Pašeračka Tereza (21) je v Pákistánu hvězdou sociálních sítí! Fotí se s ní i policisté

 
Ze zadržené Češky Terezy se v Pákistánu stala celebrita! Nejenže se o její případ přetahují hned tři pákistánské bezpečnostní složky, ale o pořádné pozdvižení se postarala i na sociálních sítích. Místní se pozastavují i nad snímkem zadržené ženy s vrcholnými úředníky.
16.01.2018 21:25 |

podobné články

Tajemný vzkaz kamarádky pašeračky Terezy: Bude venku dřív, než si všichni myslíte!

 
Tereza bude venku dřív, než si všichni myslíte! Takovým tvrzením zaujala na Instagramu kamarádka Češky (22) zadržené v Pákistánu kvůli pašování heroinu a naznačila, že ví víc než ostatní.
29.05.2018 05:05 |

podobné články

Češka, souzená v Pákistánu za pašování drog: Chtěla jsem tu studovat islám, přijala jsem jej za svůj

 
Česká žena Tereza H., která byla s devíti kilogramy heroinu zadržená v lednu v Pákistánu, nyní vypověděla, že cílem její cesty do Pákistánu bylo studování islámu. Soud, který s Češkou začal v březnu, se pomalu blíží ke svému konci. Informace, které v sobotu oznámil pákistánský server Mera Mirpur, zveřejnila ČTK.
22.12.2018 14:45 |

podobné články

Pašeračka Tereza (21), kterou zadrželi v Pákistánu: Co s ní teď bude? Britka zde kvůli pašování dostala doživotí

 
Mladičká Tereza (21) z Moravy se dostala do pořádného maléru. Na mezinárodním letišti v pákistánském městě Láhaur ji zadržela policie s devíti kilogramy heroinu. Pákistánská protidrogová politika je přitom velmi příšná. Dívka čelí vážné hrozbě doživotí za mřížemi. Jak bude její život v tamním vězení vypadat? Indicie poskytl neuvěřitelný případ britské ženy, u které našli 63 kg heroinu.
10.01.2018 19:35 |

podobné články

V Pákistánu pykala za pašování drog: Terezu propustí!

 
Nečekaný zvrat nastal v případu Češky Terezy H. (25), která si měla za pašování heroinu v Pákistánu odpykat skoro devět let vězení. Soud ji zprostil viny!
02.11.2021 05:05 |

podobné články

Závažné obvinění v kauze Terezy H.! Její přítel tvrdí, že do pašování heroinu je zapojena i Simona!

 
Případ dívky Terezy H., které hrozí vysoký trest vězení v Pákistánu kvůli převážení devíti kilogramů heroinu, má možná mnohem rozlehlejší pozadí, než si kdokoliv z nás mohl dosud myslet! Pokud jsou pravdivé zprávy od našeho informátora, do pašování drog se mělo zapojit i mnoho dalších Češek!
14.03.2018 09:05 |

podobné články

Jak vyhrála Tereza (25) u pákistánského soudu? Zachránil ji neuvěřitelný detail, popsal právník

 
Bezmála čtyři roky bojovala v Pákistánu za svou svobodu česká občanka Tereza H. (25). Soud ji nepravomocně poslal na víc než osm let za mříže kvůli pašování heroinu. Tereza však stále tvrdila, že je nevinná a v případu ji zastupovali ostřílení advokáti, kterým nakonec odvolací soud dal za pravdu. Tereza byla zproštěna obžaloby a co nevidět se dostane na svobodu. Advokát Sajf ul Malúk, který ji zachránil, prozradil, jaké argumenty soudce přesvědčily o Terezině nevině.
04.11.2021 05:10 |

podobné články

Největší obava Terezy zadržené v Pákistánu? Bojí se, že ve vězení ztloustne!

 
Zatímco Tereza H. (21) sedí kvůli pašování devíti kil heroinu v pákistánském vězení, na veřejnost se o ní dostávají jen velmi kusé zprávy. Blesku se jako jedinému českému médiu podařilo získat exkluzivní rozhovor s jejím právníkem Čaudhrím Džavádem Zafarem. Jak dívka celou situaci prožívá a jak vidí její vyhlídky?
03.02.2018 05:05 |

podobné články

Tereza (21), kterou v Pákistánu zadrželi s heroinem: Sháněla »posily«!

 
Češka Tereza H. (21), která byla zadržena v Pákistánu kvůli pašování 9 kilogramů heroinu, tvrdí, že o droze ve svém zavazadle neměla tušení. Je ale dost možné, že ji vezla úmyslně. Dívka se už v minulosti věnovala pochybným způsobům obživy, a dokonce k nim lákala další mladé ženy!
11.01.2018 19:05 |

podobné články

Tereza Hlůšková popsala první chvíle po zadržení v Pákistánu: Měla jsem tušení, že je s tím kufrem něco špatně, přiznala

 
Influencerka Tereza Hlůšková, která strávila čtyři dlouhé roky ve vězení v Pákistánu za pašování heroinu, opět pokračovala ve vyprávění svého životního příběhu na platformě HeroHero. Nyní popsala, co nastalo poté, když jí zabavili zavazadlo a dozvěděla se o tom, co v něm bylo doopravdy ukryto.
11.04.2023 15:30 |

podobné články

Krásná Češka Tereza (21) pašovala 9 kilo heroinu! Chytili ji v Pákistánu

 
Tereza H. (21) z Uherského Hradiště byla zadržena na mezinárodním letišti Allama Iqbal v Lahore v Pákistánu, když se snažila propašovat devět kilogramů heroinu. Dívka měla v plánu propašovat obrovské množství drogy z Lahore do Abú Zabí.
10.01.2018 12:30 |

podobné články

Pašeračka Tereza udělala razantní krok! Změnila strategii a doufá v brzké propuštění

 
Tereza Hlůšková (25), známá mezi veřejností jako pašeračka Tereza, si odpykává svůj trest za pašování heroinu. Ve vězení už strávila několik let a nyní čeká na odvolací soud, který by ji mohl poslat zpět domů do Česka. Tereza se rozhodla před odvolacím soudem, který má proběhnout 29. června, že změní strategii a vyměnila advokáta. Místo zkušeného Navída Basíra s ní do boje půjde hvězdný advokát Saif ul-Malúk.
28.06.2021 12:15 |

podobné články