Článek

Baba Jaga v slzách: Jeho zbožňovanou fenku Cloui někdo ukradl, pak ji srazilo auto

 
MMA zápasník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek si prožívá chvíle hrůzy. Jen na pár minut si odběhl do obchodu v centru Prahy, zatímco svou fenku Cloui nechal venku uvázanou, ale když se vrátil, zvíře bylo pryč. Jak v neděli večer Mikulášek informoval na svých sociálních sítích, nebohou Cloui měl někdo unést a pak ji srazilo auto. 
18.03.2024 16:40 |

podobné články

Podobné články

Zápasníci se postavili k plotně v Prostřenu: Baba Jaga rozmlátil sklenici a nasadil bojové rukavice

 
Tento týden čeká fanoušky pořadu Prostřeno velmi speciální podívaná. V kuchyni se totiž objeví pětice hvězd české MMA scény! Jak se stravují známí zápasníci a hlavně, jak se jim daří za plotnou? To v pondělním díle trochu zastíní výbuch legendárního bojovníka Václava "Baba Jaga" Mikuláška, který se klasicky chopí role největšího showmana. U stolu rozbije skleničku a pak nasadí MMA rukavice. Hostitel pro jistotu zvolí nealko večer.
02.10.2023 17:40 |

podobné články

Baba Jaga přinesl hřebík, na který Vémola pověsí kariéru: Ten je do rakve, říká Terminátor

 
Dlouho očekávaný zápas Karlose Vémoly (35) s Václavem Mikuláškem se uskuteční už tuto sobotu. V pátek ráno prošli zápasníci váhovým limitem, který pochopitelně splnili. V Brně v Zoner BobbyHall areně se proti sobě postaví v hlavním zápase Terminátor a Baba Jaga. Mikulášek přinesl svému soupeři menší dárek, oba zápasníci však pojali jeho význam úplně jinak...
04.12.2020 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Čarodějnice z Arabely Andresíková: Znovu jako »baba Jaga«!

 
Slavná čarodějnická kolegyně Rumburaka z pohádkového seriálu Arabela Jana Andresíková (69) už zase kouzlí! Herečka, která se poslední roky potýkala s vážnými nemocemi (rozdrtila si například obě ramena), se vrací na filmové plátno. A opět jako odporná baba Jaga!
23.08.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Andresíková (64 článků)

Lara Croft vs. baba Jaga: Tomb Raider se změnil v hororovou pohádku

 
Když se Lara Croft vydala v posledním dobrodružství Rise of the Tomb Raider na zamrzlou Sibiř, nečekala, s kým vším se tam utká. Narazila na hlavové vlky i medvědy a utkala se dokonce s nesmrtelnými strážci legendami opředeného města Kitěž. Nyní, více než dva měsíce od vydání hry, se vyplatí do zasněženého Ruska vrátit. Na Laru totiž čeká krutá pohádková postava – baba Jaga!
27.01.2016 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Lara Croft (122 článků)

Michal Kobza: Baba Jaga zmasakrovala Sobotkovi oranžové hejtmany

 
Již malé děti vědí, že je v pohádkách a pověstech vykreslena Baba Jaga jako negativní a hladová stařena, která létá ve velkém opancéřovaném hmoždíři a odráží se tloukem. Během její návštěvy jednotlivých krajů duje vítr a stromy se musejí ohýbat až k zemi. Vlastní majetek si dobře střeží a její protivníky čeká zpravidla pečení ve vlastní šťávě. Tato figura zlé stařeny zhmotněné do osoby miliardáře a mediálního magnáta Andreje Babiše uštědřila ČSSD z pátku na sobotu drtivou porážku v krajských a senátních volbách.
14.10.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26256 článků)

Karlos Vémola dostál slovu a Mikuláškovi téměř utrhl hlavu: Baba Jaga schytává od lidí nálož kritiky

 
MMA bijec Karlos Vémola (35) dostál svému slovu a včera v nejsledovanějším zápase turnaje Oktagon 19 s přehledem rozdrtil svého soupeře Václava Mikuláška. Celý zápas trval neuvěřitelně krátkých 122 sekund a Mikulášek, přezdívaný Baba Jaga, si prakticky vůbec neškrtl. Vémola strhl Mikuláška na zem již po deseti sekundách a poté si jen připravoval pozici na drsné zakončení. Mikulášek to nyní na sociálních sítích od lidí schytává.
06.12.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Nechutný útok zápasníka Mikuláška na Tadeáše Veselého: Zneužiju ti psa, vyhrožuje Baba Jaga

 
Profesionální zápasník Václav "Baba Jaga" Mikulášek se již podruhé ostře pustil do kontroverzního influencera Tadeáše Veselého. Tentokrát mezi dvojicí proběhla slovní přestřelka prostřednictvím sociálních sítí, kde ani jeden veřejně nešetřil drsnými slovy. Mikulášek, který byl před časem vyhozen z největší tuzemské organizace Oktagon, například vyhrožoval Veselému, že mu zneužije psa. 
15.01.2024 10:50 |

podobné články

Fenku srazilo auto a prodělala 5 závažných operací: Bára běhá a skáče… I bez nožičky!

 
Zlomená pánev, vyvrácená kyčel a nakonec amputace. Fenku Báru (3) srazilo auto a páníček ji nechal napospas osudu.
10.12.2014 12:58 |

podobné články

Nemocné ženě někdo ukradl fenku psa. Měla pět malých štěňat

 
Nejen o svého nejlepšího přítele, ale i o pomocníka v těžké nemoci přišla starší žena z Vranovic na Jižní Moravě. Někdo jí ukradl fenku pekingského palácového psíka. Fenka je navíc po těžkém porodu a doma na ni čeká pět štěňat.
14.10.2010 19:15 |

podobné články

Jaga Jazzist představí v Praze nové album

 
Norská experimentální nu-jazzzová skupina Jaga Jazzist vystoupí v rámci turné k letošnímu albu Starfire ve středu 11. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Ve své tvorbě spojuje jazz s elektronikou, postupy filmové hudby i kapkou acidu a hip hopu.
05.11.2015 08:25 |

podobné články

Festival Beseda u bigbítu letos okoření norská kapela Jaga Jazzist

 
Festival Beseda u bigbítu v Tasově na Hodonínsku letos nabídne reprezentativní výběr z české a slovenské nezávislé scény doplněný o některé zahraniční hvězdy. Příkladem je norská kapela Jaga Jazzist, která se přes 20 let pohybuje na pomezí experimentálního jazzu, rocku a elektronické hudby. Víkendový festival v podhůří Bílých Karpat začne v pátek 5. srpna. Tasovský festival letos láká také na americkou zpěvačkou Shilpu Rayovou nebo hvězdu dánské klubové scény Blondage, donedávna vystupující pod názvem Rangleklods. Na festivalu se představí také brněnské Květy, české kapely Please the Trees a Veena, slovenské skupiny Longital, Genius Loci a Vrbovski Víťazi.
28.07.2016 10:40 |

podobné články

Bába má rád brambory jen na talíři, přesto v Tegu bude slavit

 
Brambory má jinak výškař Jaroslav Bába rád, po mistrovství světa v korejském Tegu mu ale na talíři nejspíš zhořknou. V dnešním finále předvedl bojovný výkon, skočil 232 centimetrů na první pokus, přesto to na medaili nestačilo. Domů si odveze čtvrté místo, nepopulární "bramborovou medaili", a byť jde o jeho nejlepší výkon na světové akci od jeho bronzu na olympiádě v Aténách 2004, byl dnes Bába po závodu pořádně rozmrzelý.
01.09.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Bába (49 článků)

Agresivní "bába z metra" Júlia lže, jak když tiskne: Její vizitka je falešná a v metru ji nikdo neokradl, jak se snaží tvrdit

 
Video s "agresivní bábou z metra":http://www.extra.cz/tema/baba-v-metru už viděli úplně všichni včetně lidí, kteří nemají internet. Záběr z vagonu metra, kde starší žena neskutečně "sprostě řve":http://www.extra.cz/tema/sprosta-baba na spolucestující a následně je i agresivní a napadá všechny okolo, udělal z "Júlie Kuskové Klímové":http://www.extra.cz/tema/julia-kuskova-klimova-1 "hvězdu".
20.09.2013 07:50 |

podobné články

Výjimečná kolonie Baba: Funkcionalistické vily pro pražskou smetánku dostaly titul Evropské dědictví

 
Osada Baba se nově dostala na seznam významných památek s názvem Evropské dědictví. Toto ocenění je pro Prahu velkým úspěchem. Označení Evropské dědictví funguje od roku 2013 a vzniklo se záměrem ocenit památky, které sehrály určující úlohu v dějinách Evropy. Kolonie Baba je pražským funkcionalistickým unikátem, který vznikl po druhé světové válce. Kromě Prahy najdeme podobné kolonie i v Brně nebo Stuttgartu. Jejich stavitelé těmito koloniemi reagovali na nedostatek bydlení po válce.
19.04.2020 05:45 |

podobné články

Zloději ukradli vzácnou fenku za 125 tisíc korun! Bylo to na zakázku, tvrdí majitelka Julinky

 
Vzácnou fenku rasy Cane Corso, jejíž hodnota se odhaduje na 125 tisíc korun, ukradl někdo chovatelce Editě Jelínkové (42) z Brněnska. Ta tvrdí, že to byla krádež na zakázku, protože podobný pes v tuzemsku není!
11.02.2014 14:45 |

podobné články

Ženě ukradli vzácnou fenku: Za Julinku dám 20 tisíc! POMOZTE

 
Vzácnou fenku rasy Cane Corso, jejíž hodnota se odhaduje na 125 tisíc korun, ukradl někdo chovatelce Editě Jelínkové (42) z Brněnska. Ta tvrdí, že to musela být krádež na zakázku, protože podobný pes v tuzemsku není!
12.02.2014 12:05 |

podobné články

Zoufalá rodina hledá fenku Merry. Nabízí 20 tisíc korun jako odměnu

 
Rodina Mádrových je zoufalá. Někdo jim totiž zřejmě ukradl jejich fenku Merry. Mádrovi teď nabízejí 20 tisíc korun tomu, kdo pejska najde, nebo kdo jim ho vrátí.
05.04.2014 22:25 |

podobné články

Vémola opět vycouval z duelu s Mikuláškem: Je to vůči mně nefér, zuří Baba Jaga

 
Vše pro Karlose Vémolu (35)! Organizace Oktagon MMA opět vyšla Terminátorovi vstříc a tak přesunula jeho duel s Václavem "Babou Jagou" Mikuláškem (32) ze 17. října na prosinec. Důvod? Vémola by údajně nestihnul zhubnout do smluvené váhy 84 kilogramů. Přitom to byl sám Terminátor, kdo tuto váhu navrhnul. Na rozhodnutí organizace pak nejvíc tratí Mikulášek, který musí dál vrážet peníze do nákladné přípravy.
17.09.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

V Plzni někdo ukradl vážně nemocné štěňátko! PÁTRÁNÍ

 
Fenku, která slyší na jméno Lola, podle majitelky, někdo ukradl při venčení v Plzni na americké třídě u vietnamské večerky.
24.08.2014 12:00 |

podobné články