Článek

Až uvidí zastánci EU, co napsal politik ČSSD, naštvou se

 
Poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) v poslední době na svém Facebooku nešetří nikoho. Poté, co během úterý několikrát zaútočil na americká vojska, přesouvající se Evropou směrem k ruským hranicím (připomněl jim Napoleona a Hitlera), se během středečního dopoledne pustil do EU a politiků, kteří ji podporují.
01.06.2016 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (470 článků)
Podobné články

Politik ČSSD: Ano, poděkoval jsem Davidu Rathovi. Byla to slušnost

 
Náměstek hejtmana Středočeského kraje Marek Semerád se na svém blogu ještě vrátil ke svému poděkování Davidu Rathovi za jeho práci v kraji a spekuluje o tom, proč byl v ParlamentníchListech.cz zveřejněn krátký článek s názvem „Politik ČSSD poslal Davidu Rathovi do vězení poděkování“. Semerád napsal, že cílem pravděpodobně bylo ukázat, že si jako politik a náměstek hejtmana dovolil poděkovat člověku, který je momentálně ve vazbě.
08.10.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Politik, který se podělá z nějaké demonstrace, není politik, pronesl Zeman v lázních. Pak bavil publikum citacemi z Koránu

 
REPORTÁŽ Program prvního dne své návštěvy Moravskoslezského kraje ukončil prezident Miloš Zeman v lázních Darkov, kde debatoval se zaměstnanci a pacienty. Opět se hovořilo o Bakalovi a OKD. Z protestů proti své osobě si prý Zeman nic nedělá. „Politik, který se z takových demonstrací podělá, není politik,“ řekl rázně prezident v Darkově.
02.11.2016 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21125 článků)

Volím Slávka. Podporovatelé Sobotky založili webovou stránku

 
Nervozita mezi sociálními demokraty narůstá. Sjezd, na kterém si totiž mají zvolit nového předsedu strany, klepe doslova na dveře. A tak zastánci obou hlavních kandidátů - Bohuslava Sobotky i Michala Haška - vymýšlejí různé formy boje, jak toho svého do křesla prosadit. Zastánci Sobotky založili i speciální web s názvem: volimslavka.cz
10.03.2011 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2333 článků)

V centru Prahy se sešli zastánci konspiračních teorií o 11. září

 
V horní části Václavského náměstí v Praze se dnes sešli zastánci konspiračních teorií o 11. září, podle kterých za útoky v New Yorku a Washingtonu před deseti lety nestojí militantní islámská organizace Al-Káida, ale americká vláda a tajné služby.
11.09.2011 13:20 |

podobné články

V Glasgow se střetli příznivci a odpůrci nezávislosti Skotska

 
Triumfující zastánci zachování jednoty Británie se v noci na sobotu střetli ve skotském největším městě Glasgow se zastánci nezávislosti Skotska, zklamanými výsledky čtvrtečního referenda. Zasahovat musela pořádková policie, která podle britských médií šest výtržníků zatkla. 
20.09.2014 11:20 |

podobné články

V Kremlu zuří boje o moc mezi liberály a zastánci tvrdé ruky

 
V ruských vládních špičkách zřejmě zuří tvrdé boje o moc. Nasvědčuje tomu údajná rezignace ministra vnitra Vladimira Kolokolceva, o níž celý čtvrtek spekuluje ruský tisk. Kreml sice jeho odvolání popírá, o mocenských bojích mezi liberály a zastánci mobilizačního kurzu se ale v médiích mluví už delší dobu a Kolokolcevova rezignace by do tohoto scénáře zapadala. 
30.10.2014 15:15 |

podobné články

Naletěli jste obchodníkům? Dívejte se dnes na Jílkovou

 
Mají být velké obchody o svátcích zavřené? Především na toto téma se bude dnes večer diskutovat v pořadu Máte slovo, který od 20:55 hodin vysílá na svém prvním programu Česká televize. O problému budou mluvit zastánci zachování současného stavu, kdy otevírací dobu obchodů zákon nijak neupravuje, ale i zastánci jejího omezení.
04.12.2014 13:17 |

podobné články

Zastánci a odpůrci přijímání migrantů demonstrovali v Ostravě

 
Zastánci a odpůrci přijímání migrantů demonstrovali dnes odpoledne v Ostravě. Celkem se na dvou různých místech sešlo přibližně 200 lidí z obou táborů. Akce se obešly bez střetů, policie obě skupiny udržela od sebe. Na demonstraci ultrapravicových stran promluvil i bývalý poslanec a předseda republikánské strany Miroslav Sládek. Ten chtěl promluvit i ke druhé skupině. To se mu nepodařilo. Ředitel moravskoslezské policie Tomáš Kužel ČTK řekl, že do akce bylo zapojeno několik desítek policistů a strážníků.
23.04.2016 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (136 článků)

Západ prý začíná ztrácet trpělivost s Ukrajinou. Už i nejhorlivější zastánci...

 
Server německého deníku Die Welt upozorňuje, že Západu dochází trpělivost s Ukrajinou. Od této země se prý začínají odvracet i její poslední zastánci. Prezident Petro Porošenko ztrácí důvěru.
13.12.2016 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Petro Porošenko (145 článků)

Poche má zatím u Zemana smůlu. Kontroverzní adept na ministra napsal straníkům

 
Europoslanec Miroslav Poche zatím za prezidentem Milošem Zemanem nepůjde. Hrad zatím termín schůzky nenašel. Kontroverzní politik patří do pětice sociálních demokratů, které šéf strany Jan Hamáček navrhl na ministry do případné vlády s hnutím ANO. O koalici teď členové ČSSD hlasují ve vnitrostranickém referendu. Zeman Pocheho zatím jako kandidáta odmítá. Politik proto napsal aspoň dopis svým spolustraníkům.
24.05.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (900 článků) , Miloš Zeman (21125 článků) , Miroslav Poche (98 článků)

Neubauer (ČSSD): Neziskové organizace a sportovní kluby – dokážeme se o ně postarat?

 
Referendum – jak říká pražský politik Jiří Janeček – je naprosto jedno, o co v něm má jít, důležité přece je, že občané budou moci přímo projevit svůj názor a partička samozvaných aktivistů se opět náležitě předvede jako „ti jediní a praví zastánci skutečné demokracie“.
23.07.2014 18:05 |

podobné články

Hezké ženy se rychleji naštvou. Mrchy!

 
Atraktivní ženy si udržují svou pozici i tím, že snáz dávají najevo své rozhořčení. Prokázal to nový výzkum.
21.01.2010 14:55 |

podobné články

Lidé se čas od času naštvou, komentuje Havel protest na pražském magistrátě

 
Exprezident Václav Havel v úterý přišel na jednání pražského zastupitelstva. Není spokojen s koalicí, která v Praze vznikla, nesouhlasí ale ani s průběhem demonstrace. Podle něj by se měla zklidnit.
30.11.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4885 článků)

Odborář Středula narovinu: Lidi se naštvou a bude zle

 
Ignorovat kvůli 118 hloupým hlasům náladu ve společnosti se může současnému kabinetu krutě vymstít, varuje šéf Odborového svazu KOVO Josef Středula. Síla 118ky se prý také projevuje při jednání tripartity. Dialog údajně blokuje mantra s názvem programové prohlášení K9. Odborář ale vládu jen nehaní, ministru Jankovskému prý nemá co vytknout.
12.05.2011 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Jankovský (5 článků)

Zasmějte se hlupákům: 10 nejtrapnějších statusů na Facebooku

 
Jsou tak hloupí, nudí se, nebo jim prostě přeskočilo? To vás jistě už někdy napadlo ve chvíli, kdy vám na obrazovce počítače vyskočila další "veledůležitá" novinka ze života vašich facebookových přátel.  Tak pozor, co píšete vy sami. Aby si  o vás nepomysleli to samé, přináší vám Blesk.cz typy statusů, které vaše kamarády zaručeně otráví nebo naštvou.
21.07.2011 06:45 |

podobné články

Bárta není zlý, jen potřebuje brzdit, vyšlápla si Peake na "superguru"

 
Vicepremiérka vlády a místopředsedkyně Věcí veřejných Karolína Peake hodnotí v rozhovoru s MF Dnes kauzy její strany a jaký to má vliv na voliče. Vysvětluje, že Bárta se někdy chová k lidem špatně. Ti se pak urazí, naštvou a cítí se nedoceněni. Zopakovala, že o Kočí měla pochybnosti delší dobu, potvrdila, že bude svědčit ve prospěch Bárty ve vyšetřování obálek s penězi.
08.10.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1612 článků)

6. díl: 10 věcí, které nepsat na Facebook

 
Jsou tak hloupí, nudí se nebo jim prostě přeskočilo? To vás jistě už někdy napadlo ve chvíli, kdy vám na obrazovce počítače vyskočila další »veledůležitá« novinka ze života vašich facebookových přátel. Tak si dejte pozor, co píšete vy sami. Aby si o vás nepomysleli to samé, přináší vám Blesk typy statusů, které vaše kamarády zaručeně otráví nebo naštvou.
25.10.2011 07:45 |

podobné články

Katolický kněz: Církev se neumí o majetek starat a chce další. Naštve lidi

 
Majetek za téměř 60 miliard korun, který má být navrácen církvím, především té katolické, rozbouřil vody mezi občany České republiky. Nejen nevěřící, či “nepraktikující“ katolíci, ale dokonce i ti, kteří do kostelů chodí, nebo dokonce někteří kněží se bojí toho, co to přinese. Jeden z kněží pocházející z jihočesko-středočeského pomezí tvrdí, že restituce naštvou věřící a může to znamenat velký odliv lidí od církve.
15.01.2012 08:10 |

podobné články

Církev se neumí o majetek starat a chce další. Naštve tím lidi, říká kněz

 
Majetek za téměř 60 miliard korun, který má být navrácen církvím, především té katolické, rozbouřil vody mezi občany České republiky. Nejen nevěřící, či “nepraktikující“ katolíci, ale dokonce i ti, kteří do kostelů chodí, nebo dokonce někteří kněží se bojí toho, co to přinese. Jeden z kněží pocházející z jihočesko-středočeského pomezí tvrdí, že restituce naštvou věřící a může to znamenat velký odliv lidé od církve.
15.01.2012 10:15 |

podobné články