Článek

Až šestkrát víc, než jste platili. Po Fialovi přišel konec pohody: Veterán sečetl

 
V neděli premiér Fiala promluvil k národu. Záhy se pak k jeho slovům vyslovili v pravidelném nedělním pořadu jednak moderátor Luboš Xaver Veselý a také bývalý ředitel Pražské plynárenské Pavel Janeček. „Nepochopil jsem, proč to celé bylo,“ řekl moderátor a Janeček poznamenal, že to značí, že svetry se budou používat i na vládní úrovni. Opět upozornil, že kapacita na terminálu je něco jiného než mít plyn nakoupený. A s nákupy je to zatím bledé.
19.09.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Janeček (19 článků) , Luboš Veselý (643 článků)
Podobné články

Až šestkrát víc, než jste platili. Po Fialovi přišel konec pohody: Veterán sečetl

 
V neděli premiér Fiala promluvil k národu. Záhy se pak k jeho slovům vyslovili v pravidelném nedělním pořadu jednak moderátor Luboš Xaver Veselý a také bývalý ředitel Pražské plynárenské Pavel Janeček. „Nepochopil jsem, proč to celé bylo,“ řekl moderátor a Janeček poznamenal, že to značí, že svetry se budou používat i na vládní úrovni. Opět upozornil, že kapacita na terminálu je něco jiného než mít plyn nakoupený. A s nákupy je to zatím bledé.
19.09.2022 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Janeček (19 článků) , Luboš Veselý (643 článků)

Blesk sečetl největší Johnovy hříchy

 
Šéf Věcí veřejných Radek John ve čtvrtek oznámil návrat k novinařině. Přitom se nehodlá vzdát poslaneckého mandátu ani funkcí ve výborech. Za to ho kritizují všichni hlavní ústavní činitelé. Bulvární deník Blesk Johnovi sečetl jeho hříchy.
02.11.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2480 článků)

Facky Fialovi z ciziny i od vlastních. Holec sečetl a objevil

 
Všechny okolní země začaly masivně pomáhat svým občanům, poznamenal úvodem svého pravidelného pořadu na kanálu YouTube komentátor Petr Holec. Zraky české vlády se však upírají jen na Ukrajinu, dodal. Řeč byla i o kauzách hnutí STAN. A o kritice vlády dokonce z řad sesterské organizace STAN.
16.06.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4309 článků)

Platili jste kvůli nepojištěnému autu pokutu? Peníze vám musí vrátit, rozhodl soud

 
Platili jste České kanceláři pojistitelů za nepojištěné auto? Pokud ano, máte nárok dostat své peníze zpět. Rozhodl o tom Ústavní soud v Brně.
01.07.2014 14:15 |

podobné články

Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky

 
Každý rozchod bolí, o tom tady nemusíme dlouze polemizovat. Jenže pokud se nad vztahem již delší dobu stahují černá mračna a partneři tak nějak tuší, že se konec pomalu blíží, je to mnohem menší rána, nežli nečekané kopačky, které přijdou doslova z ničeho nic. Dostat nečekané kopačky, se kterými jste ani v nejmenším nepočítali, je pořádná rána pod pás. O to horší je to právě díky skutečnosti, že zatímco vy jste si ničeho nevšimli a byli jste tak přesvědčeni, že je všechno v naprostém pořádku, váš partner to zřejmě viděl úplně jinak a za vašimi zády tak chystal tento bolestivý podraz. Jak zvládnout nečekané kopačky? Pokud se s vámi partner zčistajasna rozejde, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak tuhle novinku vstřebat a především, jak to zvládnout. V první chvíli jste plni vzteku, postupně se dostaví lítost, přijdou pocity bezmoci a nakonec jste úplně sami. Pojďme si v následujících řádcích prozradit, jak zvládnout nečekané kopačky! Tip první: neproste! Váš partner se rozhodl, že chce vztah ukončit, ale vy to vidíte úplně jinak a začnete ho tedy prosit, jestli by si to nemohl rozmyslet. Přitom se právě tímto rozhodnutím tak moc ponižujete! Zapomeňte na nějaké doprošování a nechte ho jít, vždyť chudák neví, o co vlastně přišel! Tip druhý: zbavte se všeho! Chtěli jste si ponechat společné fotky, věnované dárky nebo milostné SMSky plné vyznání, abyste si nad miskou zmrzliny mohli připomínat ty krásné chvíle? No tak na to honem rychle zapomeňte!. Tahle vaše životní etapa skončila a je tedy potřeba, abyste za ní udělali tlustou čáru. Všech vzpomínkových předmětů se tedy zbavte a to co možná nejrychleji. Víte jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí! Tip třetí: neseďte doma! Mysleli jste si že teď zahájit a několika ti měsíční Smutková období, ve kterém budete pouze sedět doma na gauči... Čtěte více Příspěvek Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Veterán, který vystrčil řiť na konvoj NATO, zcela zproštěn! Nepohoršil, vyjádřil názor, napsal orgán. Více holých řití, vyzval občany „pachatel“

 
Veterán z misí v Kosovu a v Kuvajtu Martin Zapletal byl pro většinu české veřejnosti neznámým člověkem. Změnilo se to však v okamžiku, kdy v roce 2016 vystrčil na konvoj NATO projíždějící Českem svůj holý zadek. Hned třikrát. Česká policie proti němu zasáhla a začala prověřovat, zda se veterán nedopustil trestného činu výtržnictví. Bývalý voják má teď v ruce úřední verdikt, který celou kauzu uzavírá.
27.08.2017 08:10 |

podobné články

„Jestli je zítřek můj poslední den, bude to skvělý den.“ Veterán Tom (†100) se dojemně loučil

 
Britský veterán Kapitán Tom Moore (†100) se loni na jaře stal symbolem boje proti koronaviru. Jeho dobročinná sbírka, jejíž výtěžek v hodnotě zhruba 970 milionů korun věnoval britským zdravotníkům, sjednotila Brity a inspirovala lidi po celém světě. Tomova rodina ale počátkem týdne oznámila, že se Moore nakazil koronavirem, v úterý 2. února přišla smutná zpráva o jeho smrti. Veterán se nicméně rozloučil jako pravý hrdina a věčný optimista, uvedl list Daily Mail.
03.02.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Moore (15 článků) , Tom Moore (43 článků) , Tom Moore (15 článků) , Tom Moore (15 článků) , Tom Moore (18 článků)

Machinace, podvody při ovlivňování vnitrostranických rozhodnutí, kandidátek. Bratrstva. Na schůzích se neřeší politické věci! Libor Rouček závažně promluvil o své ČSSD

 
EVROPAN LIBOR ROUČEK „Vím, že mnozí čeští komentátoři a novináři vidí výsledek českých voleb téměř jako konec demokracie nebo konec příklonu k Západu. Já s tím hodnocením naprosto nesouhlasím,“ říká bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček a vysvětluje důvody. Přidává reakce z Německa a popisuje, na co se ho ptali politici německé SPD i novináři. V souvislosti s volebním „výpraskem“ české ČSSD očekává, že vedení strany odstoupí a sečetl množství chyb, které strana udělala: „Naučili se pomocí nejrůznějších kejklů, podvodů, machinací ovlivňovat vnitrostranická rozhodnutí, a to hlavně pořadí na kandidátkách,“ kritizuje Rouček a apeluje na to, aby se ČSSD problémy zabývala.
02.11.2017 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Libor Rouček (297 článků)

Jak se začlenit v nové práci?

 
Máme-li nastoupit do nového zaměstnání, hemží se naší hlavou miliony otázek. Bude se nám v nové práci dařit? Budeme vycházet s nadřízeným? Jak se začlenit v práci a zapadnout mezi kolegy? Jak udělat dobrý dojem? Tohle je jen chabý výčet otázek, na které s blížícím se dnem nástupu hledáme odpověď. Pokud nastupujete na pozici, kde budete muset vycházet se svými kolegy, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak se začlenit. Udělat dobrý dojem na samotném začátku je nutnost, to ví přece každý. Jenže jak na to? Co udělat, abyste nic nepokazili a noví kolegové si na vás za vašimi zády nemuseli ukazovat prstem? 3 tipy jak se začlenit v práci Přijít jako nováček do nové práce je situace, ze které je většina lidí nervózní. A logicky. Pokud opouštíte zaměstnání, ve kterém jste již nějaký čas působili, měli jste zde známé či kamarády a možná i nějaké slovo, pak je pro vás pozice nováčka obrovskou změnou. A je potřeba se s ní vypořádat tak, abyste nezapůsobili jako plachá myška ani jako nafrněná ženská s nosem pořádně nahoru. Takže jak na to?! Tip první: tady žádné slovo nemáte Na samotném začátku je důležité uvědomit si jeden fakt: tady nejste ve své bývalé práci, jste na novém místě, s novými lidmi, nadřízenými i pravidly, které musíte respektovat. Co tím chceme říci? Pokud jste  na bývalé pozici měli nějaké slovo a mohli jste o něčem rozhodovat, aniž byste se museli ohlížet na názory druhých, tady taková práva nemáte. Jste noví, tzv. bažanti, kteří musí – jak se říká – držet jazyk za zuby a krok. Žádné vyskakování. Tip druhý: vychloubání se dobrý dojem nedělá S naším prvním tipem souvisí i druhý: vychloubání, vytahování nebo natřásání se před novými kolegy, co všechno jste dokázali, čeho jste dosáhli a jak moc jste byli ceněni na bývalé pozici, nemá v... Čtěte více Příspěvek Jak se začlenit v nové práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2017 08:25 |

podobné články

,,Lumpové." 119 600 za elektřinu, dosud 22 290. Panelák plný důchodců vysílá k Fialovi

 
Dvacet let do konce září byl předsedou společenství vlastníků bytových jednotek v Josefově Dole u Jablonce Pavel Valtr, nyní pomáhá novému nástupci. Zažil mnohé, ale tohle ne. Po krachu Bohemia Energy narostly lidem zálohy za plyn několikanásobně. „Bydlíme v panelovém domě o 25 bytech různé velikosti. Odebírali jsme plyn na vytápění od společnosti Bohemia Energy. Dva roky jsme platili měsíční zálohy 22 290 korun. V pondělí nám přišel nový předpis od společnosti Innogy Energie s předpisem měsíčních záloh 119 600. Jsme většinou důchodci, tak jsem zvědav, co s tím nová vláda udělá. Je to nehoráznost, co se v tomto státě děje,“ postěžoval si ParlamentnímListům.cz.
31.10.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fiala (208 článků)

Mlčeli jste, Fialo. Kývali jste Babišovi! Hejma sečetl minulost

 
Vláda teď bude muset vyřešit covid, zadlužení a potom Green Deal, říká Ondřej Hejma v dalším díle své show. Tuší, že se vláda bude vymlouvat na Babiše. Ale připomíná, že dluh mu pomáhala sama vytvořit. „Nenavrhovali vůbec nic jiného, neříkali ‚pojďme nekupovat roušky, pojďme nedělat tohle, pojďme nezavírat průmysl, abychom nemuseli vyplácet podpory‘, prostě mlčeli, schvalovali nouzové stavy a v nouzovém stavu se peníze rozhazují úplně nejlíp,“ opřel se do koaličních stran. Ovšem u Babiše kritizoval, že kývl na Green Deal a také že ještě jako ministr financí zabrzdil dostavbu Temelína. A nyní, když jsou Češi rozhádaní s Rusy i Číňany, zbývá jediná a podle Hejmy strašná možnost.
12.01.2022 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (215 článků) , Al Green (24 článků) , Al Green (24 článků)

Řekněte den vašeho narození a my vám povíme, jací jste! Víme o vás víc, než si myslíte!

 
Zamýšleli jste se někdy nad tím, že den, kdy jste přišli na svět, ovlivnil váš osud? To, jací jste, ovlivní i to, jestli jste se narodili na začátku nebo na konci měsíce. Pojďme propadnout do tajů numerologie. To, jaký den v měsíci jste se narodili, vám prozradí víc, než si myslíte. Nevěříte? Tady máte důkaz!
13.12.2015 09:35 |

podobné články

Zdeněk Zbořil po útoku USA na Sýrii: Bál jsem se světové války. Než mi došlo, že nás jen vydírají, abychom je poslouchali a platili jim

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Bál jsem se, až do té doby, než jsem pochopil, že jde zase jen o vyvolávání strachu, abychom byli poslušní a báli se těch a platili těm, kteří nás opět jen trochu jiným způsobem vydírají,“ uvedl k atmosféře ještě před odvetou spojenců za údajný chemický útok politolog Zdeněk Zbořil. Reflektuje odezvu české politické scény: „Okamžitě propadáme vulgární stranické geopolitice. Politické strany si jejím prostřednictvím vyřizují svá nedorozumění a dnes svou neschopnost sestavit vládu.“ S odkazem na přístup členů hnutí ANO k vyjednávání o koalici zatím slovo zrada politolog nechce použít: „Možná se k tomu v posledních dnech přidal i strach z neziskových demonstrací, anebo začala eroze ANO 2011, které se začalo chovat ke svému zakladateli trochu neloajálně, jak mnozí předpokládali.“
16.04.2018 11:05 |

podobné články

Je jen otázka času, kdy u nás může propuknout expanze násilí kvůli Islámskému státu. Přistěhovalci cítí nenávist ke státu, který je přijal, varuje český veterán, který přišel v Afghánistánu o nohu

 
ROZHOVOR Je jen otázkou času, kdy může propuknout provázaná expanze násilí, která bude mít přímou souvislost s Islámským státem. Pokud se k tomu Evropa nepostaví čelem, může to mít katastrofální dopad i na Česko. Před tím varuje vojenský veterán Miroslav Lidinský, který při boji v afghánské provincii Hellmand přišel o nohu.
20.02.2015 14:01 |

podobné články

Je jen otázka času, kdy u nás může propuknout expanze násilí kvůli Islámskému státu, varuje český veterán, který přišel v Afghánistánu o nohu

 
ROZHOVOR Je jen otázkou času, kdy může propuknout provázaná expanze násilí, která bude mít přímou souvislost s Islámským státem. Pokud se k tomu Evropa nepostaví čelem, může to mít katastrofální dopad i na Česko. Před tím varuje vojenský veterán Miroslav Lidinský, který při boji v afghánské provincii Hellmand přišel o nohu.
20.02.2015 22:31 |

podobné články

Hejma: Zeman ochráněn před BIS. Za p*tomce. Fiala? Žlutá karta

 
V dalším díle svého pořadu se komentátor Ondřej Hejma věnoval nastupující vládě a Petru Fialovi, který „začal mlčet“. Hejma mu připomenul, že sice ještě nemá vládu, ale poslance v Parlamentu už ano. Takže mohl shodit nebo naopak podpořit zavedení nouzového stavu. Ale místo toho se poslanci zdrželi. Fiala je prý „slušný člověk, co nechce nic rozhodovat“. Ale bude muset. „Vy prostě musíte vládnout a je jedno, jestli máte ministerstva a platy, zkrátka se musí makat, protože to jste lidem slíbili a vy jim tu vládu dlužíte,“ vzkázal Petru Fialovi. Pár slov ztratil také o dalších lídrech pětikoalice, padla slova o hadech a pitomcích. A o ochraně prezidenta Zemana před BIS.
30.11.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4309 článků) , Ondřej Hejma (215 článků)

Babiš: Budu pracovat do poslední chvíle, než to předám Fialovi

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes dorazil do Ústřední vojenské nemocnice na třetí dávku očkování. U té příležitosti mimo jiné zmínil povolební vyjednávání. „Budu samozřejmě dělat všechno pro to, abychom řešili covid, v pondělí máme tripartitu ohledně situace v automobilovém průmyslu, budeme se bavit o minimální mzdě, takže já budu normálně pracovat až do poslední chvíle, než předám samozřejmě tu funkci panu Fialovi,“ sdělil Babiš.
14.10.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24847 článků)

Platili mi za to, abych zůstala tlustá, říká herečka. Zhubla 18 kilo tuku

 
Rebel Wilsonová (40) se svěřila s tím, že hollywoodští producenti jí platili velkou sumu peněz za to, když zůstane obézní. Australská herečka a komička se přesto rozhodla, že její zdraví je přednější než kariéra. V posledních měsících zhubla s pomocí trenéra a výživového poradce 18 kilogramů tuku.
16.07.2015 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1009 článků)

Evropan, jsem Evropan? Pirát se tak sečetl, ale přišel ohlas. A spor: Co Romové...

 
Vyplnit kolonku národnosti při sčítání lidu může být pěkný oříšek. Pirát do formuláře údajně napsal, že je Evropan. Za to se ho okamžitě snažil sejmout expert z ODS, ale útok překvapivě odrazil Topolánkův poradce. Je to prý důvod, proč je ODS tam, kde je.
29.03.2021 07:25 |

podobné články