Článek

Až milionová pokuta za nezavření restaurace. Pražští policisté si došlápli na nedisciplinované hosty

 
Ve středu večer odbilo 20 hodin a v tu chvíli začal v Česku platit zákaz vstupu lidí do restaurací a barů jako opatření proti šíření nemoci covid-19. Jenže v restauraci ve Vodičkově ulici zůstalo v zavřeném lokále 35 lidí, kteří dál pili alkohol a bez zakrytých úst se bavili. Do podniku proto zavítala pražská policie a rozdala tisícové pokuty hostům. Majitel restaurace může dopadnout ještě hůř, neboť mu hrozí postih ve výši 3 milionů korun!
14.10.2020 16:15 |

podobné články

Podobné články

V nelegálním skladu v Praze 6 leželo 2,6 tuny ryb a hovězího: Provozovateli hrozí milionová pokuta

 
Až 2,6 tun rybího masa, konzerv a hovězího našli veterináři v nelegálním skladu v Praze 6. Maso z něj odebíraly pražské restaurace. Inspektoři jeho prodej zakázali a odeslali zpět dodavateli do Rakouska. Provozovateli hrozí milionová pokuta.
23.11.2017 09:45 |

podobné články

Chudák Bára Špotáková: Milionová pokuta za špatné kecky?

 
Jednou se špatně obula a už jí prý hrozí milionová pokuta! Oštěpařka Barbora Špotáková (31) přiletěla ze zlatého Londýna v obuvi, která nespadá do oficiální olympijské kolekce. Bude muset platit?
16.08.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Špotáková (340 článků)

Za používání hraček na vysílačku hrozí i milionová pokuta!

 
Hraje si vaše ratolest ráda s autíčky na vysílačku nebo minivrtulníkem. Dejte si pozor, aby byl ovládací přístroj homologován  u Českého telekomunikačního úřadu. Jinak vám může hrozit až milionová pokuta!
08.04.2014 14:20 |

podobné články

Za sběr těchto krasavců až milionová pokuta! Vzácná houba voní po kokosu a vanilce!

 
Každým rokem si houbaři odnesou z lesa až 30 tisíc tun hub! Víte ale, že existují i houby, za jejichž sběr hrozí až milionová pokuta? Pozor si dejte na hřib královský, hřib moravský a muchomůrku císařku.
05.08.2020 05:45 |

podobné články

Pavlínka, Pavel, Roman ze soutěže MasterChef: MILIONOVÁ POKUTA!

 
Minimálně rok žijí ve strachu. Stačí, aby se prořekli a prozradili jméno vítěze Master- Chefa, a rázem budou mít velké finanční problémy. Vypadlá Ivka Sarauerová (38) z MasterChefa teď prozradila, že jim hrozí milionová pokuta. Přitom natáčeli už před hodně dlouhou dobou.
22.10.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (311 článků)

Rozčílená ombudsmanka Šabatová: Místo aby policisté rázně zakročili proti čínským agresorům, došlápli se na jejich oběti

 
Ombudsmanka Anna Šabatová zkritizovala českou policii za to, jak se chovala při čínské návštěvě. Místo toho, aby strážci zákona zakročovali proti agresivním příznivcům čínského prezidenta, došlápli si spíš na oběti těchto agresorů. Své o tom vědí např. na FAMU, kde podle Šabatové postupovala policie opravdu velmi zmatečně.
05.10.2016 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (510 článků)

Skandál v sushi restauraci: Kuchař šel večeři pro hosty ulovit do Vltavy! Podniku hrozí milionová pokuta

 
Opravdový problém bude muset řešit sushi restaurace Haru v pražských Holešovicích. Jednoho z jejích kuchařů totiž načapala policejní hlídka, kterak z Vltavy loví bez povolení kapry. A to není zdaleka všechno.
26.08.2016 18:10 |

podobné články

Jak sbalit kluka, když se z vás přes Vánoce stala bečka sádla? Poradíme vám!

 
Vánoce jsou svátky klidu a míru. Tím spíš si odpustíte, že jste se každý den cpali jako nezavření a stala se z vás tlustá nevzhledná koule. Pár dní po svátcích asi nezhubnete ze dne na den. Zvlášť když se vám tak roztáhl žaludek. S námi sbalíte chlápka hravě, i když vážíte jako pytel železa.
04.01.2018 09:30 |

podobné články

Za polonahé fotky manželky prince Williama hrozí vězení i pokuta

 
Francouzské úřady začaly kvůli fotkám vévodkyně z Cambridge nahoře bez vyšetřovat dva lidi. Za porušení soukromí hrozí fotografce Valérii Suau rok vězení a šéfovi vydavatelství Ernestu Maurimu milionová pokuta a pětiletý zákaz vydávat časopisy, které snímky otiskly. Další články k tématu: Polonahá Kate: Francie hledá fotografa, Dáni zveřejnili fotky dole bez Časopis Closer seká dobrotu, fotky polonahé Kate odevzdal Williamovi Francouzský soud zakázal další publikaci snímků polonahé Kate
26.04.2013 16:50 |

podobné články

Ostravě hrozí další miliónová pokuta za veřejnou zakázku

 
Na Ostravu se valí další finanční problémy kvůli veřejné zakázce na proměnu Svinovských mostů. Auditní tým ministerstva financí (MF) obvinil město z toho, že porušilo pravidla na zadávání veřejných zakázek. Ostravě tak hrozí nejen vrácení evropské dotace ve výši 25,4 miliónu korun, ale navíc ještě pokuta ve stejné výši. Město s rozhodnutím ministerstva nesouhlasí a odvolalo se.
16.09.2014 09:15 |

podobné články

Milionová pokuta pro Ťokovo ministerstvo: Doprava má problémy kvůli mýtu

 
Ministerstvo dopravy dostalo od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) za prodloužení smlouvy s Kapschem na mýto bez otevřeného tendru pokutu jeden milion korun. Podle předsedy úřadu Petra Rafaje není zatím pokuta pravomocná. ÚOHS zatím rozhodl jen o sankci, na stole má ještě žádost společnosti Sky Toll, která po úřadu chce, aby uložil zákaz plnění smlouvy. V tomto řízení úřad zatím nerozhodl.
25.10.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rafaj (241 článků)

Nepovolená demolice vily na Vinohradech: Pokuta dva miliony?

 
Památkově chráněný dům na pražských Vinohradech se málem poroučel k zemi. Nepovolenou demolici jeho vlastníkovi, kterému teď hrozí milionová pokuta, zatrhla starostka Prahy 10, památkáři a včera i stavební úřad. V kauze figuruje i jméno klanu Kočků...
05.12.2018 08:20 |

podobné články

Rande vyjde Australana draho. Porušil karanténu a teď mu hrozí vězení či milionová pokuta

 
Australan Jonathon David (35) před soudem v Perthu přiznal, že porušoval karanténu. Muž byl 2 týdny v izolaci v hotelu Travelodge kvůli koronaviru způsobující nemoc covid-19. David ale nevydržel odloučení od přítelkyně a několikrát za ní z hotelu utekl. Jeho čin rozčílil policisty, kteří ho zadrželi a umístili do vazby. Australanovi hrozí rok vězení nebo vysoká pokuta přesahující částku 1,2 milionu korun, uvedl list Daily Mail.
14.04.2020 23:25 |

podobné články

Osobnosti: David David (524 článků) , David David (387 článků)

Milionová pokuta pro Prahu: Antimonopolnímu úřadu vadí pravidla pro parkování hybridů

 
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) uložil hlavnímu městu Praze pokutu 984 000 korun za stanovení pravidel pro parkování aut s hybridním pohonem. Úřad o tom informoval v tiskové zprávě. Pokuta není pravomocná, lze proti ní podat rozklad. ÚOHS se zabýval pravidly stání hybridních vozidel v parkovacích zónách z roku 2018. Zvýhodněné parkovné měly jen vozy s výkonem spalovacího motoru do 135kW. Praha s rozhodnutím nesouhlasí a podá rozklad.
16.07.2020 12:25 |

podobné články

Policisté si v noci došlápli na sprejery. Řádili u Národního divadla a na Vinohradech

 
Pražští policisté během uplynulé noci úspěšně mařili řádění sprejerů. Ti před půlnocí ničili zeď v Divadelní ulici v centru metropole, poškozovali také stěnu poblíž ulice Jana Masaryka na Vinohradech. Policistům někteří vandalové utekli, jednu ženu se ale podařilo zadržet.
19.09.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Masaryk (127 článků)

Michek: Nový americký prezident Trump a NATO

 
V pátek dne 20. ledna 2017 proběhla ve Washingtonu inaugurace 45. prezidenta USA Donalda Trumpa – podnikatele, obchodníka i autora několika knih o tom, jak úspěšně podnikat. Narodil se 14. června 1946 v New Yorku v rodině úspěšného podnikatele s nemovitostmi. Po otci má své kořeny v Německu, po matce ve Skotsku. Sám o sobě říká, že byl velmi nedisciplinované dítě, a tak byl poslán do vojenského učiliště, kde se naučil pořádku a disciplíně. Nakonec vystudoval ekonomii a začal pracovat v rodinném podniku, který převzal ve 25 letech a přivedl ho k nebývalému rozkvětu, i když mezitím čtyřikrát zbankrotoval. Přesto se mu vždy podařilo opět dostat nahoru.
28.01.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5276 článků)

Roman Pokorný: Proč jsou u nás nedisciplinované televize

 
Televize je poměrně nový vynález. Barevnou televizi viděli poprvé například v USA až v padesátých letech minulého tisíciletí, u nás bylo barevné vysílání spuštěno až v roce 1973. Komerčně začala černobílá televize poprvé vysílat v třicátých letech.
04.08.2020 11:20 |

podobné články

Nová milionová hra Blesku: V Trháku už vyhrálo přes 4000 lidí!

 
Trhák, nová milionová hra pro čtenáře Blesku, se od pátku, kdy začala, rozjela opravdu parádně. Denně hraje celá republika a během pouhých 5 dnů už okusilo radost z výhry minimálně 4300 lidí. Štěstí se usmálo i na Marii Volfovou (66) z Holých Vrchů na Mladoboleslavsku. Na její účet poputuje 10 000 Kč.
19.01.2017 05:35 |

podobné články

Hotelové hosty vyhání z Varů milionová atrakce, šílená zvonkohra

 
Zcela kuriózní případ musí nyní řešit vedení karlovarského magistrátu. Zvonkohry, umístěné na pěší zóně, nazvané Stará Louka, které nutí kolemjdoucí k dovádění od rána do noci, přivádí k šílenství personál okolních obchodů, restaurací a hotelů a především zde ubytované hosty. Ti jsou nuceni nezřídka hotel opustit a ubytovat se jinde.
25.05.2011 15:00 |

podobné články