Článek

AZ-kvíz neztrácí přízeň diváků ani po 26 letech, zkuste si ho v našem kvízu nanečisto

 
Když AZ-kvíz vstoupil roku 1997 do vysílání, nikdo asi nečekal, že se jednou stane nejdéle trvající soutěží tohoto druhu na našich televizních obrazovkách. Snad každý někdy zatoužil zúčastnit se ho a přinést si z výherního bankomatu lákavou prémii. S námi si teď můžete zkusit náš vlastní kvíz.
01.11.2023 11:30 |

podobné články

Podobné články

KVÍZ: Na lovu – Pan Lišák je milovníkem deskových her a hospodských kvízů. Tyhle otázky ale nezvládl

 
Pan Lišák nejraději tráví čas nad deskovkami s partou přátel po boku nebo u hospodských kvízů. Jeho popularita strmě stoupá hlavně u něžné části publika, nijak ho ale nezměnila. Pořád je to sympaťák stojící nohama pevně na zemi. Zkuste ho porazit v našem kvízu.
25.11.2023 07:15 |

podobné články

AZ-kvíz odstartoval v lednu 1997. Připomeňte si jeho začátky a zkuste náš kvíz

 
Fanoušci AZ-kvízu si s námi jistě rádi připomenou zajímavou historii vědomostní soutěže a s ní i některá fascinující fakta či statistiky. Hned potom se můžete odreagovat při našem vlastním zábavném AZ-kvízu, aniž byste opustili pohodlí domova.
22.11.2023 11:30 |

podobné články

AZ-kvíz nabízí příležitosti k duševnímu tréninku, proto je tak oblíbený. Potrénujte v našem kvízu i vy

 
Televizní soutěž AZ-kvíz nás provází a zásobuje novými vědomostmi už dvacet šest let a stále se do něj hlásí mladá generace, což těší zejména jeho moderátorku Evu Machourkovou. Vy se ovšem nikam hlásit nemusíte, abyste si s námi mohli zahrát malou, zábavnou verzi AZ-kvízu.
07.11.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Machourková (13 článků)

Kvíz: Jaké to je být účastníkem AZ kvízu? Není úplně snadné se do oblíbené soutěže dostat, zkuste si AZ kvíz nanečisto

 
Po přihlášení se rozhodně nedostanete do oblíbeného soutěžního pořadu hned, ale pár měsíců si počkáte, než se vám z televize někdo ozve. Někdy už dokonce zapomenete, že jste se do soutěže vůbec přihlásili.
02.10.2023 11:30 |

podobné články

AZ-kvíz: Buďte jedním z těch, kteří uspějí v našem vykutáleném kvízu

 
AZ-kvíz je nejdéle vysílanou vědomostní soutěží na našich televizních obrazovkách. Nadále přitahuje zájemce z řad mužů i žen, kteří si touží odnést sice nevelkou, ale stále atraktivní výhru. Zahrajte si s námi náš vlastní kvíz jen tak pro zábavu a odreagování.
27.11.2023 11:30 |

podobné články

Milujete filmové parodie? Poznáte je podle fotek v našem kvízu?

 
V našem novém kvízu můžete otestovat své znalosti filmových parodií. Patří tento žánr mezi váš oblíbený? Ukažte jak dobře jej znáte. Kvíz obsahuje celkem 20 fotek z filmů, a vaším úkolem je vybrat, do kterého filmu fotka patří. Na výběr je vždy ze čtyř možností, a je také připraveno velké množství nápověd.
22.08.2018 12:20 |

podobné články

KVÍZ: Zazněla ve filmu Marečku, podejte mi pero hláška "Já když kouřím, tak zvracím."? Otestujte své znalosti v našem kvízu

 
„Houstone, máme problém.“ Víte, odkud tato hláška pochází? Že ne? Tak to možná máte opravdu problém. V našem kvízu si vyzkoušejte, jak dobře na tom jste s oblíbenými filmovými hláškami.
10.11.2023 11:30 |

podobné články

Nepodceňujte AZ-kvíz Junior, naše záludné otázky mohou být náročné i pro vás

 
Možná si myslíte, že vás dětská verze AZ-kvízu nemůže překvapit, ale i tam se dají nalézt otázky, u kterých by se zapotili možná také zkušení, geniální lovci z pořadu Na lovu. Pár takových jsme si pro vás připravili v našem kvízu. Zkuste je zdolat.
29.01.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Junior Junior (48 článků) , Junior Junior (43 článků) , Junior Junior (43 článků) , Junior Junior (43 článků) , Junior Junior (48 článků)

Studenti si dnes vyzkouší krajské volby nanečisto

 
Studenti řady středních škol a učilišť si dnes a ve středu vyzkouší krajské volby nanečisto. Studentské volby pořádá od roku 2010 společnost Člověk v tísni a zájem škol o ně stoupá. Zatímco v roce 2012 se krajských voleb nanečisto účastnilo 170 škol, letos jich je 261. Cílem projektu je přiblížit mladým lidem základní principy zastupitelské demokracie, seznámit je s volebním systémem a zvýšit jejich zájem o volby a politiku vůbec.
20.09.2016 06:35 |

podobné články

Předstírala smrt, aby si splnila největší životní přání: Pohřeb nanečisto!

 
Někdo si chce nanečisto vyzkoušet svatbu, jiný třeba zkoušky nebo pracovní pohovor. No, a Brazilka Vera Lucia da Silva (44) si nanečisto vyzkoušela vlastní pohřeb! Prý to byl nejlepší den jejího života...
06.11.2016 12:05 |

podobné články

Dokážete dokončit věty z filmů? Zkuste to v kvízu!

 
Dnešní kvíz je tou opravdovou výzvou pro znalce českých filmů. Dokážete doplnit věty z legendárních komedií? Zkuste si to v tomto unikátním kvízu, který obsahuje 20 nedokončených vět! Na výběr je vždy ze 4 možností!
25.06.2016 10:20 |

podobné články

Marek Eben: Není to pouze moderátor, ale také zpěvák či herec mnoha rolí. Jak dobře ho znáte si ověříte v našem kvízu

 
V posledních letech je Marek Eben znám především jako moderátor StarDance...Když hvězdy tančí. Za svou kariéru ale vystřídal spoustu dalších profesí. Zavzpomínejte v našem kvízu na jeho největší role a moderátorské úspěchy.
03.10.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (522 článků)

Zkuste naši obdobu zábavného AZ-kvízu. Ve slavné soutěži kdysi pohořel i Kalkulátor

 
Strategická a vědomostní soutěž AZ-kvíz těší diváky od ledna 1997. Snad každý chtěl alespoň jednou zažít pocit z úspěšného propojení všech tří stran zákeřného trojúhelníku. Teď si to můžete vychutnat nanečisto s naším kvízem. Zároveň se možná tak trochu ocitnete v kůži samotného Kalkulátora.
09.10.2023 11:30 |

podobné články

Pokračování úspěšného kvízu - Klasiky 80. let! Poznáte všechny filmy?

 
Po velice úspěšném kvízu zaměřeném na filmové klasiky 80. let je tu jeho pokračování. Dokážete poznat všech 20. úspěšných filmů z tohoto období podle fotek? Zkuste to v kvízu!
24.09.2016 14:00 |

podobné články

Víte, kterou větou začínají slavné české filmy? Otestujte si znalosti v našem kvízu

 
Máte rádi notoricky známé české filmy, které jste viděli nesčetněkrát? Myslíte si, že je znáte dokonale a nemůže vás nic překvapit? Pokud ano, je dnešní kvíz tou pravou výzvou. Vzpomenete si, kterou větou tyto filmy začínají? Kvíz obsahuje 20 otázek a na výběr máte vždy ze 4 možností.
20.02.2016 10:00 |

podobné články

Kvíz: Co všechno víte o láskách a vztazích Agáty Hanychové

 
Agáta a její kluci. Tak by se dal nazvat následující kvíz. Vztahy oblíbené influencerky totiž sleduje celé Česko. Jak dobře ale znáte její lásky a hlavně strasti? To si můžete vyzkoušet v našem eXtra kvízu.
14.11.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků)

Nechutné video z AZ-kvízu: Potřetí se postavil lakomému bankomatu, zlomil rekord v nejnižší výhře!

 
Milovníci fetiše v podobě diváků retrosoutěže brněnského studia ČT s názvem AZ-kvíz rádi zveřejňují na YouTube "pestré postavičky soutěžících a jejich peripetie":http://www.extra.cz/puknete-smichy-soutezici-v-az-kvizu-se-chlubi-svym-nadmernym-penisem ve vědomostní soutěži.
26.10.2014 13:10 |

podobné články

Jak dobře znáte seriál Comeback? Otestujte své znalosti v našem kvízu

 
Comeback, je úspěšný český sitcom, který si našel spoustu příznivců. Líbí se vám tento seriál? Otestujte, jak dobře jej znáte v našem kvízu, který obsahuje 20 otázek právě z tohoto seriálu.
13.02.2016 08:25 |

podobné články

Ověřte si vaše znalosti legendárního seriálu Most! v našem kvízu

 
Seriál Most! se stal pojmem ze dne na den. Jeho popularita a sledovanost s každým dílem rostla. Ověřte si své znalosti o tomto kultovním českém seriálu v našem kvízu.
28.09.2023 11:30 |

podobné články