Článek

Autor muzikálu Cats byl po zhlédnutí filmové verze natolik zděšený, že si pořídil psa

 
Muzikál z roku 2019 strhala i kritika a posbíral hned šest hollywoodských anticen Zlatá malina.
07.10.2021 12:35 |

podobné články

Podobné články

Filmové premiéry: Můj příběh, Cats, 25 km/h, Pod vodou či Na nože

 
Nový český film Můj příběh zpracovává téma lásky a životní výzvy. Filmovou podobu dostal slavný muzikál Cats. Pouhých 25 km/h jedou dva bratři v německé komediální road movie. Hvězdné obsazení má satirická komedie Na nože. Jedenáct kilometrů pod hladinou oceánu se odehrává film Pod vodou. Animované dobrodružství zavede Medvídky Boonie na Cestu do pravěku.
09.01.2020 07:00 |

podobné články

Filmové premiéry: Můj příběh, Cats, 25 km/h, Pod vodou či Na nože

 
Nový český film Můj příběh zpracovává téma lásky a životní výzvy. Filmovou podobu dostal slavný muzikál Cats. Pouhých 25 km/h jedou dva bratři v německé komediální road movie. Hvězdné obsazení má satirická komedie Na nože. Jedenáct kilometrů pod hladinou oceánu se odehrává film Pod vodou. Animované dobrodružství zavede Medvídky Boonie na Cestu do pravěku.
09.01.2020 09:40 |

podobné články

Nová DVD: Příliš osobní známost, Na nože a Cats

 
Petra Hřebíčková je hrdinkou české romantické komedie Příliš osobní známost. Hvězdné obsazení v čele s Danielem Craigem má satirická komedie Na nože. Filmovou podobu dostal slavný muzikál Cats.
26.05.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Craig (380 článků) , Petra Hřebíčková (140 článků)

Hardwarové pořadavky PC verze Max Payne 3

 
Rockstaři se nedávno chlubili tím, že PC verze Max Payne 3 nebude jen narychlo uplácaný port z konzolí, ale je jasné, že se o tom přesvědčíme až 1. června, kdy PC verze vyjde. Nyní vám každopádně servírují hardwarové požadavky PC verze, takže si můžete alespoň udělat zevrubný obrázek o tom, jak moc se vývojáři optimalizaci PC verze věnovali. Ano, viděl jsem večer...
24.04.2012 10:10 |

podobné články

Filmové premiéry: Nebezpečí číhající v hlubinách a Daniel Craig v roli detektiva

 
Skupina vědců čelící nebezpečným hlubinám oceánu, filmové zpracování legendárního muzikálu Cats, příběh o snaze postavit se znovu na nohy, vyšetřování úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, první celovečerní trikový film ze Slovenska, výlet na stařičkých mopedech s velmi omezenou rychlostí a medvědí bráchové na neplánovaném pravěkém dobrodružství. Tento týden přináší sedm filmových premiér.
08.01.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Craig (380 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků)

Lepší než Kazma! Video divokých koní má přes čtyři miliony zhlédnutí, překonává i většinu českých youtuberů

 
Popularita divokých koní z Milovic na internetu roste. Video Koně z Exmooru zachraňují české stepi má na youtube již přes 4,3 milionu zhlédnutí. Snímek milovického dokumentaristy Jaroslava Kolčavy tak překonal i jedno z nejsledovanějších videí letošního roku, Prostřeno! Odhalení největšího televizního skandálu v Česku, které v rámci pořadu One Man Show natočil populární český moderátor a internetový bavič Kazma. To má nyní přes 3,8 milionu zhlédnutí.
20.09.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Man Man (256 článků)

Na YouTube padl rekord: Video nasbíralo 101 milionů zhlédnutí za prvních 24 hodin

 
Jak rychle lze na YouTube nasbírat 100 milionů zhlédnutí u videa? Tento víkend se ukázalo, že k tomu stačí prvních 24 hodin. Tedy pokud jste kapela, která má dostatek fanoušků. YouTube pro server Variety potvrdil, že nový videoklip Dynamite od jihokorejské popové skupiny BTS zapsal rekord pro nejvíce zhlédnutí v den svého vydání.
31.08.2020 14:10 |

podobné články

Zděšený Tlustý o volbách: Že bohatí peníze nepotřebují? Nesmysl a lež jako věž!

 
Je prý zděšený a zoufalý z toho, co se u nás před volbami někdy děje. Bývalý člen ODS a exministr financí Vlastimil Tlustý přesto vyzývá, aby voliči k urnám dorazili. Upozorňuje však na špatné zkušenosti s malými stranami typu Věcí veřejných. A tvrdí, že kandidujícím boháčům rozhodně jde ve volbách i o peníze. A hlavně moc.
08.10.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (274 článků)

Afričané zabili antilopy z Prahy: Ředitel zoo Bobek je zděšený!

 
V Jihoafrické republice utratili osm antilop sitatunga pocházejících z pražské zoo kvůli údajně chybějícímu dokumentu. Do země byly přepraveny po domluvě se zoo v Johannesburgu. Ředitel zoo Miroslva Bobek je zděšený. Podle něj všechny potřebná osvědčení zvířata měla.
06.08.2014 10:55 |

podobné články

Babiš je z vraždy polského starosty zděšený, Petříček ji odsoudil

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) je zděšený z vraždy gdaňského starosty Pawla Adamowicze. Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) ji odsoudil jako hanebný čin a označil za tragédii. Oba vyjádřili soustrast rodině zavražděného i Polsku. Čin odsuzují i čeští opoziční politici.
14.01.2019 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23538 článků)

Nejhorší film všech dob? Kočky posbíraly rekordní počet cen Zlaté maliny!

 
Nejvíce ponižující filmové ceny, tedy Zlaté maliny, jsou rozdané. Nikoho nejspíš nepřekvapí, že se „nejoceňovanějším“ snímkem stala filmová adaptace muzikálu Cats čili Kočky. Kdo ale v jubilejním 40. ročníku těchto anticen, protikladu hollywoodských Oscarů, získal další zlatou sošku?
18.03.2020 15:10 |

podobné články

PC verze Assassin's Creed III opět s mírným zpožděním?

 
Termín vydání PC verze Assassin’s Creed III v našem systému zatím upravovat nebudu, ale možnost, že nakonec vyjde o pár dní později, než verze konzolové, tu bohužel existuje. Na FB stránce Ubisoft CZE, kterou spravuje Conquest, se objevil obrázek přebalu ACIII, na němž je uvedeno, že PC verze vyjde 23. listopadu, takže zhruba o tři týdny později oproti konzolové verzi....
21.06.2012 17:35 |

podobné články

Milovaná Popelka: V čem se norská verze liší?

 
Do nové verze oblíbené pohádky Tři oříšky pro Popelku se pustili Norové. Světlo světa spatřil první trailer a nutno říci, že tato nová verze alespoň podle první ukázky vypadá dramatičtěji, než verze česká.
01.10.2021 05:05 |

podobné články

Proměny v Tváři: Ze Stárkové byl Sandokan, z Basikové sexy Tina Turner

 
Některé proměny účinkujících v show Tvoje tvář má známý hlas se opravdu povedly. Z Eriky Stárkové maskéři a kostyméři udělali Kabira Bediho alias Sandokana, Martina Schreinera namaskovali jako postavu z muzikálu Cats. Takové štěstí ovšem neměl například Jordan Haj coby Jennifer Lopezová.
03.10.2020 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (140 článků) , Kabir Bedi (8 článků) , Jordan Haj (140 článků) , Erika Stárková (86 článků) , Jennifer Martin (3 články) , Tina Martin (32 článků) , Jennifer Martin (3 články) , Tina Martin (6 článků) , Jennifer Martin (1 článek)

Nejabsurdnější vánoční klip: samozřejmě v něm nechybí koťátka

 
Období Vánoc je plné kouzel, tradic, ale i absurdit. Mezi ty největší z nich se už několik let řadí takzvané "Jingle Cats" z USA. Klipy, na kterých kočky mňoukají vánoční písně, se dokonce postupem času staly mezinárodním fenoménem a jejich autor Mike Spalla rok co rok trpělivě pracuje na dalších hitech. Letos přišel s koledou Feliz Navidad.
24.12.2011 19:40 |

podobné články

V Anglii mají psa, který se považuje za kočku

 
Jack Russell teriér Chippy trpí zjevnou poruchou osobnosti. Celý život strávil mezi kočkami a nyní se už neumí chovat jako pořádný pes. Štěká už jen zřídka, a to ještě velmi ustrašeně. Pravidelně usíná vedle své kočičí kamarádky v ústavu zabývajícím se ochranou koček Cats Protection League, kde momentálně pobývá jako čestný psí člen.
25.08.2009 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Russell (24 článků)

Autor knižního Bonda kritizuje filmové verze, Craiga chválí

 
Spisovatel Anthony Horowitz pokračuje v populární knižní sérii o agentu Jamesi Bondovi. Filmové verze z posledních let však považuje za slabé.
31.08.2015 17:02 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Horowitz (4 články) , Anthony James (6 článků) , Anthony James (3 články)

Susan Boyle postoupila do finále Britain´s Got Talent!

 
Susan Boyle se v britské soutěži Britain´s Got Talent probojovala až do finále. Diváky i porotu opět ohromila svým andělským hlasem, kterým zazpívala píseň Memory z muzikálu Cats.
25.05.2009 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (310 článků)

Susan Boyle z nás udělala blbce, přiznává porotce Simon Cowell

 
Šťastná hvězda miláčka britské soutěže Britain´s Got Talent Susan Boyle stále stoupá. Zpěvačka si o víkendu se svým pojetím písně Memory z muzikálu Cats vysloužila nejen postup do semifinále soutěže, ale také veřejnou omluvu od člena poroty Simona Cowella.
25.05.2009 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (125 článků) , Susan Boyle (310 článků)