Článek

Autobus ve Slaném zabil Kubu (†7): Policie označila viníka!

 
Policisté podali ve čtvrtek návrh obžaloby na řidiče, jehož autobus loni v červnu při nehodě na autobusovém nádraží ve Slaném usmrtil sedmiletého Kubu. Za usmrcení z nedbalosti mu může v případě prokázání viny hrozit až šest let vězení. Na podání návrhu obžaloby upozornila Česká televize, informaci v sobotu ČTK potvrdila středočeská policejní mluvčí Vlasta Suchánková.
06.03.2021 17:45 |

podobné články

Podobné články

Tragédie ve Slaném, kde Kubíčka (†7) zabil autobus: Truchlí škola i vesnice

 
U vchodu jedné ze základních škol ve Slaném je vyvěšen černý prapor. Právě sem totiž chodil Kubíček (†7), kterého na nástupišti tamního autobusového nádraží zabil autobus. Zdrcená rodina se zatím připravuje na poslední rozloučení se svým chlapečkem.
12.06.2020 05:05 |

podobné články

Kubíčka (†7) ve Slaném zabil autobus na nástupišti: Poslední rozloučení s andílkem!

 
Vesnici, kde žil, i školu, kam měl v září nastoupit do druhé třídy, zahalil nezměrný smutek. Kubíčka (†7) totiž 9. června zabil na nástupišti ve Slaném autobus.
13.06.2020 05:10 |

podobné články

Neštěstí ve Slaném na Kladensku: Autobus zabil dítě (†8)

 
Tři zranění a mrtvé dítě! To je smutná bilance nehody ve Slaném na Kladensku. Autobus tam včera po poledni vjel do skupiny cestujících stojících na zastávce. „Zasekl se mi plyn,“ řekl řidič (59).
10.06.2020 05:15 |

podobné články

Kubíčka (†7) přejel autobus ve Slaném: Poslední rozloučení rodiny

 
Žalem sevřená rodina Kubíčka, kterého 9. června ve Slaném zabil autobus, se s chlapcem rozloučí tiše v rodinném kruhu. Na jeho počest obec vyvěsila černý prapor. Ten je umístěný na budově obecního úřadu.
13.06.2020 05:05 |

podobné články

Autobus ve Slaném srazil Kubíčka (†7): Obvinili řidiče, mohly za nehodu jeho pantofle?

 
K tragické události došlo počátkem června na autobusovém nádraží ve Slaném na Kladensku. Autobus tam tehdy najel na ostrůvek zastávky, na němž byli lidé, a to si vyžádalo jeden dětský život. Teprve sedmiletý Kuba nehodu nepřežil. Policie teď po čtyřech měsících vznesla obvinění proti řidiči autobusu, může ho čekat i vězení.
08.10.2020 21:25 |

podobné články

Vražedný autobus ve Slaném, který zabil chlapce: Ze slov očitých svědků mrazí

 
V úterý se ve Slaném odehrála nehoda, která měla tragický konec. Řidič autobusu najel na nádraží na nástupní ostrůvek, kde stála skupinka lidí. Při nehodě bohužel zemřel malý chlapec. Policie nyní vyšetřuje, jak přesně k události došlo. Pracuje s několika verzemi.
11.06.2020 11:15 |

podobné články

Řidič autobusu ve Slaném, který zabil osmiletého chlapce: Ty děti tam neměly co dělat!

 
Autobus, se kterým najel šofér (59) ve Slaném do lidí na zastávce, byl údajně neovladatelný. Při tragédii zemřel jeden chlapec (†8) a další tři lidé byli zranění. "Ty děti tam neměly co dělat," hájí se řidič.
10.06.2020 10:40 |

podobné články

Kubíčka (†7) zabil autobus ve Slaném: Zdrcené rodině pomáhají sousedé i cizí lidé

 
Kubíček (†7) tragicky zemřel při nehodě autobusu ve Slaném. Ten najel na autobusovou zastávku a srazil právě Kubíčka, který stál vedle zastávky. Soused rodiny se rozhodl, že svým přátelům finančně pomůže, aby v těžkém období nemuseli řešit alespoň peníze.
23.06.2020 05:50 |

podobné články

Bývalý příslušník komunistické rozvědky Kubů opustil ANO

 
Na konci června sám ukončil své členství v ANO bývalý jednatel Agrofertu Jozef Kubů. Podle MF Dnes tak reagoval na zveřejnění informací o své minulosti. Kubů byl majorem Státní bezpečnosti, který před rokem 1989 sloužil jako agent tajné služby ve Vídni a v Berlíně. Tyto zprávy přinesla MF Dnes už v květnu.
10.07.2014 11:30 |

podobné články

Autobus vjel ve Slaném do autobusové zastávky: Malé dítě zemřelo!

 
Děsivý pohled se naskytl v úterý cestujícím, kteří zavítali na autobusové nádraží ve Slaném. Jeden z vozů tam vjel na zastávku, kterou naprosto zdemoloval. Zranil přitom čtyři lidi. Jedním z nich byl osmiletý chlapec. Jeho zranění byla bohužel příliš vážná a podlehl jim...
09.06.2020 13:30 |

podobné články

Tragédie ve Slaném: Řidič autobusu najel na zastávce do lidí, dítě to stálo život

 
Na zastávce autobusového nádraží ve Slaném došlo v úterý krátce před půl jednou k děsivé dopravní nehodě. Autobus najel do skupiny lidí. Na místě jsou tři zranění, pro těžce zraněné dítě letěl vrtulník. To svým zraněním bohužel mezitím podlehlo.
09.06.2020 13:36 |

podobné články

Ze školy se vraceli dva bráškové, domů došel jen jeden: Kubíček nepřežil nehodu ve Slaném

 
V úterý se ve Slaném odehrála nehoda, kdy autobus najel do skupinky lidí. Událost si bohužel vyžádala jeden lidský život. Obětí nehody je sedmiletý Kubíček, který se zrovna vracel ze školy domů se starším bráchou.
12.06.2020 11:06 |

podobné články

Policie hledá svědky nehody autobusu ve Slaném: Nepřežil ji Kubíček (†7)

 
Policie hledá svědky úterní nehody ve Slaném na Kladensku, při které zemřel malý chlapec (†7). Jak sdělila mluvčí kladenské policie Michaela Nováková, neštěstí se šetří jako možné usmrcení z nedbalosti, obviněn ale zatím nikdo nebyl.
15.06.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nováková (32 článků)

Řidič po nehodě, při níž zemřeli dva lidé, zamkl auto a utekl! FOTO VINÍKA UVNITŘ

 
Dva muži přišli při tragické nehodě o život, další dva se zranili, přesto viníka řidiče bílé fabie z jihomoravskou registrační značkou nenapadlo nic lepšího, než zamknout auto a od nehody utéct. Podívejte se na foto viníka uvnitř článku.
28.04.2014 11:05 |

podobné články

Hrůza na sídlišti ve Slaném: Vrah tu ubodal babičku!

 
Sídlištěm ve Slaném obchází strach. V jednom ze zdejších bytů tu vrah ubodal 86letou babičku. Policie prohledala okolí včetně kanálu, ale po vrahovi a jeho zbrani jako by se slehla země…
13.08.2015 00:00 |

podobné články

Krvavá hádka mezi partnery ve Slaném: Žena skončila s prasklou lebkou. Spadla z okna?

 
Drsná hádka, která skončila bojem o život! Policie a záchranáři vyjížděli v úterý pozdě večer do bytového domu ve Slaném. Nalezli tam vážně zraněnou ženu, které zřejmě v hádce ublížil její partner.
20.02.2018 23:55 |

podobné články

Drama v baru ve Slaném: Postřílím vás, vyhrožovala žena se zbraní hostům

 
Ozbrojená psychicky nemocná žena podle policie vyhrožovala hostům v baru ve Slaném na Kladensku zastřelením! Pod oděvem měla u pasu pouzdro se střelnou zbraní, které během výhrůžek záměrně odkryla. Přivolaní policisté ji odzbrojili a spoutali, žena skončila na psychiatrii.
26.02.2018 17:10 |

podobné články

Záhadná smrt ženy (†71) ve Slaném: Policie je po pitvě bezradná

 
Tělo postarší ženy (†71) našli přivolaní policisté ve středu krátce před polednem ve středočeském Slaném. Na místo přispěchali i hasiči, záchranáři a koroner. Nařízená pitva nepřinesla přesvědčivé závěry o příčině smrti.
17.02.2021 13:40 |

podobné články

Na Jindřichohradecku havaroval autobus plný Číňanů: Několik zraněných

 
Zájezd po krásách Čech pokazil 34 čínským turistům nepříjemný zážitek. Autobus, který je převážel, totiž havaroval u Studené na Jindřichohradecku. Několik pasažérů je lehce zraněných. Na místě zasahují záchranáři, policie i hasiči, kteří přistavili evakuační autobus. Podle prvotních informací šlo o zájezdový autobus.
27.07.2017 12:15 |

podobné články