Článek

Autobus napasovala do popelářů: Řidičku (52) museli ošetřit záchranáři

 
K dopravní nehodě autobusu a popelářského vozu došlo odpoledne v Mariánské ulici v Praze 4. Řidička autobusu zřejmě nestihla včas zabrzdit a zezadu bus napasovala do nákladního auta, které sváží papír. Na místě se jezdilo jedním pruhem a vznikaly kolony.
17.03.2017 16:35 |

podobné články

Podobné články

Požár v areálu kladenských mrazíren: Záchranáři museli ošetřit osm lidí

 
Od pátečního rána bojují hasiči s požárem v areálu pekáren a mrazíren v Kladně. Stále se jim však nedaří najít ohnisko, ani odhalit příčinu vzniku požáru. Záchranáři už museli ošetřit osm lidí.
31.01.2014 13:40 |

podobné články

Na výlet už nedojeli: Autobus s 50 dětmi havaroval u Písku

 
U Písku ve čtvrtek havaroval autobus s 48 dětmi, 19 z nich museli záchranáři ošetřit lehká zranění. Autobus mířil z dětského tábora na Strakonicku na výlet.
14.07.2016 10:45 |

podobné články

Důchodce na mopedu naboural do popelářů. Nehodu nepřežil

 
Čtyřiasedmdesátiletý muž, který v Pozořicích na Brněnsku narazil mopedem do stojícího vozu popelářů, utrpěl rozsáhlá zranění a následně jim podlehl.
15.08.2014 10:55 |

podobné články

Obří požár u Kutné hory: Škoda přesáhla 10 milionů! 5 hasičů museli ošetřit záchranáři

 
V Kutné Hoře zachvátil požár sklad v areálu třídírny odpadů. Hořely například plasty nebo lepenka, z místa požáru stoupal tmavý dým, který byl vidět z mnohakilometrové dálky, například z Kolína, ale i z pražských Kobylis. Hasiči už mají požár pod kontrolou a nyní požár dohašují, což bude trvat až několik hodin. Příčina požáru není známá, předběžně vyčíslená škoda už přesahuje 10 milionů korun. Na zásahu se podílelo asi sto hasičů, pět jich museli zdravotníci ošetřit.
12.08.2018 15:55 |

podobné články

Na Jindřichohradecku havaroval autobus plný Číňanů: Několik zraněných

 
Zájezd po krásách Čech pokazil 34 čínským turistům nepříjemný zážitek. Autobus, který je převážel, totiž havaroval u Studené na Jindřichohradecku. Několik pasažérů je lehce zraněných. Na místě zasahují záchranáři, policie i hasiči, kteří přistavili evakuační autobus. Podle prvotních informací šlo o zájezdový autobus.
27.07.2017 12:15 |

podobné články

Tramvaj na I. P. Pavlova srazila chodce. Záchranáři muže (40) museli ošetřit

 
Podle Anety Řehkové, tiskové mluvčí dopravního podniku, se tramvajová doprava na I. P. Pavlova v 9:53 na 10 minut zastavila. Řidička tramvaje tam srazila chodce, který utrpěl krvácivé zranění hlavy. Na místo proto museli vyrazit záchranáři. Zda za nehodu může chodec, nebo řidička tramvaje, bude předmětem vyšetřování.
01.03.2017 11:15 |

podobné články

Strážníci jeli v Brně k případu autobusem, ten začal hořet: Zachránili cestující i řidičku

 
Dramatickou jízdu k případu zažili ve středu odpoledne brněnští strážnici. Cestovali autobusem, když najednou ucítili podivný zápach. Vycházel z motoru, z něhož se kouřilo. Strážníci okamžitě upozornili řidičku a pak jeden z nich hořící autobus uhasil.
09.01.2020 14:15 |

podobné články

Vážná nehoda: Hasiči vyprošťovali zaklíněnou řidičku

 
Nehoda, při které šlo o život! Zaklíněnou řidičku museli z vraku osobního auta vyprostit hasiči. K nepříjemné události došlo v Záluží na severu Plzeňska, kde se srazil Renault Megane s nákladním autem.
10.02.2010 17:05 |

podobné články

Podívejte se na VIDEO, jak hasiči vyprošťují řidičku z vraku auta

 
Hasiči nemají na práci zdaleka jen hašení požárů. Podeívejte se na záběry pořízené na Brněnsku, kde museli vyprostit z auta mladou řidičku.
24.06.2013 18:40 |

podobné články

Vlak vyrazil auto z kolejí. Nárazník řidičku minul o centimetry

 
Vážná zranění utrpěla v pondělí ráno řidička vozidla Dacia Logan, které v obci Háj ve Slezsku doslova vyrazil z kolejí osobní vlak City Elephant. Taky ale mohla být na místě mrtvá. Řidičku středního věku museli hasiči z auta vyprostit, rovněž evakuovali šest starších cestujících z vlaku, řekl mluvčí hasičů Petr Kůdela.
29.07.2013 09:35 |

podobné články

Hasiči v Ostravě vyprošťovali řidičku, která s autem narazila do domu

 
Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly v neděli 5.10.2014 v podvečer v Ostravě-Mariánských Horách v Grmelově ulici nedaleko obchodního centra u nehody osobního automobilu Peugeot Combi, který narazil do rohu obytného domu u silnice. Hasiči museli opatrně vyprostit padesátiletou řidičku, později posunovali kvůli průjezdu autobusů havarované vozidlo na okraj silnice.
06.10.2014 16:15 |

podobné články

Neukázněnou řidičku naháněli policisté na Smíchově: Cestu jí zatarasil až vůz v protisměru

 
Neobvykle rušnou službu zažili ve čtvrtek večer pražští policisté na Smíchově. Museli tam totiž nahánět řidičku osobního vozu BMW, která odmítala na výzvu policie zastavit. Do akce se proto zapojily další hlídky, které auto zablokovaly zepředu.
23.02.2018 08:55 |

podobné články

Luxusní jaguar napasovala v pražských Hrdlořezích do domu: Řidička skončila v nemocnici

 
V části Prahy 9, v Hrdlořezích, došlo v sobotu vpodvečer k dopravní nehodě. Při té řidička nezvládla řízení a nabourala své tmavé »žihadlo« do zdi domu. Na místě zasahovali záchranáři, havárii vyšetřuje policie.
08.02.2020 18:15 |

podobné články

Tragický víkend na silnicích! Nehody si vyžádaly osm životů

 
Osm životů si vyžádaly nehody o uplynulém víkendu, záchranáři museli ošetřit několik vážně zraněných. U tragických nehod zasahovali záchranáři například na Rychnovsku, nebo na Břeclavsku.
22.04.2012 16:50 |

podobné články

Při Pražském maratonu kolabovali běžci. Záchranáři pomáhali 30 lidem

 
Navzdory tomu, že chladnější počasí při pražském nedělním maratonu běžcům spíše přálo, museli záchranáři ošetřit celkem tři desítky lidí.
13.05.2012 17:25 |

podobné články

Muže vynesli hasiči v bezvědomí, děti se nadýchaly zplodin

 
Při požáru bytu v Havířově museli záchranáři ošetřit obyvatele, kteří se nadýchali jedovatých zplodin. Mezi nimi byly i dvě čtyřleté děti. Jednoho muže vynesli záchranáři už v bezvědomí.
18.05.2012 09:55 |

podobné články

Krutá zima řádí v Praze: Záchranáři už kvůli mrazu ošetřili 60 pacientů, 13 lidí na ulici zemřelo

 
Pražští záchranáři se v těchto dnech nezastaví. Kvůli mrazům museli letos ošetřit už 60 lidí, vyjíždějí průměrně 330krát denně, což je ale dlouhodobý průměr. Od ledna přitom v hlavním městě zemřelo na ulici pravděpodobně kvůli nízkým teplotám 13 osob. Většinou se jednalo o lidi bez domova.
28.02.2018 19:00 |

podobné články

Výbuch ve vinařství na Břeclavsku! Škoda za čtyři miliony! Dva muži jsou těžce popálení

 
Policisté, hasiči a záchranáři zasahovali v Perné na Břeclavsku. Budovou jednoho z místních vinařství otřásl výbuch. Policisté a hasiči zatím neznají jeho příčinu. Záchranáři museli ošetřit dva těžce zraněné muže, otce a syna, a převézt je na popáleninové centrum do FN Brno. Podle nejnovějších odhadů je škoda až čtyři miliony korun.
24.10.2019 10:31 |

podobné články

Najela na krajnici a napasovala se do potoka: Řidičce (45) museli auto vytáhnout hasiči

 
V korytě potoka ukončila svou jízdu řidička (45) ve Staříči na Frýdecko-Místecku. Nehoda se obešla bez zranění, na místo ale musela dorazit těžká vyprošťovací technika, pomocí které dostali hasiči vůz zpátky na kola.
25.08.2017 10:45 |

podobné články