Článek

Auto vylétlo ze silnice a udělalo několik kotoulů. Děsivou nehodu zachytila kamera

 
"Myslel jsem si, že tohle nemůže nikdo přežít. Ale nakonec ano. Neuvěřitelné," uvedl pro americkou televizní stanici CBS Sacramento jeden ze svědků.
20.07.2021 12:40 |

podobné články

Podobné články

Šílené video: Autobus srazil mladou dívku (17), děsivou nehodu zachytila kamera

 
Sedmnáctiletá dívka obelstila smrt! Teenagerka vběhla do cesty autobusu, jehož řidič už neměl šanci zareagovat. Děsivou nehodu zachytila kamera v kabině. Dívka ale jako zázrakem náraz přežila a zotavuje se v nemocnici.
31.10.2016 23:05 |

podobné články

19letý mladík bezohledně předjížděl, auto vystřelil ze silnice a ujel. Zachytila ho kamera

 
Neskutečnou nehodu způsobil řidič na Plzeňsku. Absolutně nepochopitelně předjížděl, když proti němu jelo několik aut! Kvůli jeho bezohledné jízdě vyletělo auto ze silnice, udělalo několik přemetů a skončilo na boku. Policie už ví, kdo auto řídil...
30.01.2015 15:10 |

podobné články

Tragédie u Nepomuku: Auto s dětmi vylétlo ze silnice! Řidič zemřel

 
K tragické dopravní nehodě došlo v sobotu odpoledne na hlavním tahu z Plzně na Písek. Osobní auto za Nepomukem vylétlo ze silnice a narazilo do stromu. Řidič (†38) na místě zemřel, dvě děti transportoval do nemocnice vrtulník.
01.12.2019 13:10 |

podobné články

Kamera zachytila děsivou nehodu sněžného skútru

 
Nebezpečnou nehodu zachytila na kameru na helmě řidička sněžného skútru v americké Pensylvánii. Při rychlé jízdě po zasněženém poli si nevšimla silnice před sebou a náraz na asfalt ji vyhodil do vzduchu. Z děsivého karambolu ale vyvázla bez větších zranění.
13.02.2015 11:15 |

podobné články

Silnici R4 v Dobříši blokovala nehoda. Auto vylétlo ze silnice

 
Havárie osobního auta, které ve čtvrtek po 13. hodině vylétlo v Dobříši ze silnice, uzavřela na dvě hodiny hlavní tah z Příbrami do Prahy.
14.10.2010 17:05 |

podobné články

Mladý muž vypadl ze 17. patra a přežil! Celou nehodu navíc zachytila kamera!

 
Kolik má tenhle pán asi životů? Sebastian Reyes měl neuvěřitelné štěstí, když přežil pád ze 17. patra obytného domu. Jeho nehodu navíc zachytila bezpečnostní kamera a záběry tak pochopitelně obletěly celý svět.
01.08.2015 14:36 |

podobné články

Řidič v dodávce při couvání srazil a dvakrát přejel seniorku: Tragickou nehodu zachytila kamera

 
Tragickou nehodu ve slovenském Hlohovci zachytila bezpečnostní kamera. Na záznamu je vidět, jak řidič dodávky vrazil zadkem auta do staré paní, která neměla šanci střet ustát a spadla přímo pod kola vozu. Řidič si ani pak ničeho nevšiml a přes nebohou stařenku ještě dvakrát přejel. Důchodkyně incident bohužel nepřežila.
20.10.2020 21:10 |

podobné články

Dostala smyk a sedm lidí skončilo v nemocnici: Nehodu natočila kamera v autě

 
Palubní kamera zachytila děsivou nehodu v serpentinách poblíž Klášterce nad Ohří. Řidička protijedoucího auta nezvládla zatáčku na mokré vozovce a čelně se srazila s vozem v protisměru. Sedm lidí pak skončilo v nemocnici.
23.12.2015 13:20 |

podobné články

Děsivé video smrtelné nehody na D8: Srážku řidičky (†72) v protisměru zachytila kamera

 
Na dálnici snad není nic nebezpečnějšího než auto jedoucí v protisměru. Bohužel jde o jev, který se objevuje pravidelně. Naposledy ve středu na dálnici D8, kde se srazila dodávka s autem seniorky (†72). Řidička nehodu nepřežila. Nešťastnou událost zachytila kamera jednoho z aut jedoucích za dodávkou.
19.11.2020 09:50 |

podobné články

Auto brutálně narazilo do dvou dětí. Sledujte incident, který zachytila kamera havarujícího řidiče. Záběry ve videu jsou jen pro silné povahy

 
Na internetu se objevilo video, ve kterém kamera umístěná v autě řidiče zachytila moment, kdy jeho auto narazilo do dvou malých dětí.
09.07.2013 17:55 |

podobné články

VIDEO: Na pokraji SMRTI! Auto vylétlo z tratě přímo na rozhodčího

 
Na závodech USAC Sprint car v americkém Watsonville se před očima cílového rozhodčího stala hromadná havárie. Auto vylétlo přímo na něj a chlapík může děkovat, že před ním byla klec.
21.08.2014 11:30 |

podobné články

Kamera zachytila hroznou nehodu letadla přímo u dráhy, kde právě probíhaly závody aut ve sprintu

 
Na Islandu ve městě Akureyri zachytila kamera v autě, které se právě chystalo odstartovat závod ve sprintu, letecké neštěstí.
09.01.2014 11:40 |

podobné články

Auto vyletělo se ze silnice a otočilo se na střechu! Policie nejdřív jen projela...

 
Zdánlivě bezpečný rovný úsek silnice s malým provozem. Jedno auto jedoucí v protisměru natočila kamera na palubní desce auta. Když vtom se blíží další auto. To zničehonic udělá přemet, za který by se nemusel stydět filmový kaskadér, auto vyletí ze silnice, otočí se a dopadne na střechu.
28.10.2014 09:20 |

podobné články

Auto vylétlo ze silnice přímo do domku a stalo se novou nosnou stěnou

 
V sobotu večer došlo v britské vesnici Welford on Avon ke kuriózní nehodě. Řidič golfu nezvládl své vozidlo, vylétl ze silnice a auto napasoval do přilehlého domku. Statici mají obavy, že pokud by se auto z domu odstranilo, mohlo by možná dojít ke zhroucení domu.
02.10.2012 09:30 |

podobné články

AUTO VYLÉTLO Z DÁLNICE D2! Hasiči museli zraněné vystříhat z vraku

 
Tři lidé se zranili v neděli při havárii osobního auta, které nedaleko Staroviček na Břeclavsku vylétlo z dálnice D2.
26.06.2011 09:30 |

podobné články

Drsné VIDEO: Tahle nehoda stála život mladého závodníka!

 
Nehodu, při níž v neděli během motocyklových závodů v Ostravě zemřel sedmadvacetiletý závodník z ciziny, vyšetřuje policie jako přečin usmrcení z nedbalosti. ČTK to dnes sdělila policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Další čtyři závodníci byli při nehodě zraněni, z toho dva těžce. Děsivou nehodu přitom zachytila kamera. Podívejte se na VIDEO.
14.07.2014 17:15 |

podobné články

Hádku Nikolky (†20) s přítelem zachytila kamera!

 
Za několik desítek mint už byla Nikolka (†20) mrtvá! Průmyslová kamera v herně zachytila její hádku s přítelem Ferdinandem. Po hádce, okolo páté hodiny ráno, odešla dívka pěšky domů. Tam ale už nikdy nedošla. Cestou byla znásilněna a zavražděna, její tělo našli po dvou měsících v lese dělníci.
29.12.2010 05:05 |

podobné články

Šílené video z bouračky: Auto dostalo smyk a udělalo několik přemetů! Řidič odešel po svých

 
Děsivě vypadající nehodu z 9. ledna letošního roku zachytil na kameru jeden z řidičů. Při předjíždění jeho vozidla dostal řidič felicie smyk a jeho auto udělalo několik přemetů, než skončilo v poli. Snímek rozpoutal na Facebooku vášnivou diskuzi.
11.01.2015 10:21 |

podobné články

Auto na Barum Czech rally vylétlo ze silnice a smetlo mladou dívku

 
Zlínskou Barum Czech rally poznamenala nehoda. Při první rychlostní zkoušce vyletělo auto ze silnice a zranilo dívku. Se zraněním břicha a pánve ji odvezla záchranná služba.
01.09.2012 17:00 |

podobné články