Článek

Auto skončilo napasované v betonovém sloupku domu: Při havárii se zranili čtyři senioři

 
K havárii osobního vozu v Libocké ulici, kde řidič vozu naboural do sloupku domu, vyjížděli pražští hasiči a záchranáři. Ti na místě ošetřili podle tiskové mluvčí z pražské záchranky Jany Poštové čtyři starší osoby, které poté převezli do nemocnice.
13.10.2018 14:05 |

podobné články

Podobné články

Landa o havárii při rally: Udělal jsem jezdeckou chybu

 
Auto Daniela Landy zdobené runou a pozvánkami na jeho velekoncert skončilo na Rally Šumava napasované do stromu. Zpěvák vysvětlil, že udělal jezdeckou chybu, přesto to prý byl nejkrásnější závod jeho života.
27.04.2015 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (491 článků)

Při havárii auta na Českokrumlovsku se zranili tři cizinci

 
Při havárii osobního auta mezi Frymburkem a Černou v Pošumaví na Českokrumlovsku se zranili tři cizinci, němečtí státní příslušníci
26.07.2011 20:05 |

podobné články

Jak žijí čeští senioři? Nespoléhají na stát, nepracují, chtějí cestovat

 
Čeští senioři odcházejí do důchodu zpravidla dříve, než je v Evropě zvykem. Navíc v řadě zemí EU senioři v důchodu pracují, zatímco Češi se věnují odpočinku a cestují. Není to ovšem tím, že by byli čeští senioři líní – často nemají zkrátka příležitost pracovat.
28.02.2016 21:20 |

podobné články

Na Brněnsku skončilo auto mezi stromy. Čtyři lidé se zranili

 
Čtyři zranění jsou výsledkem nehody, která se stala dnes odpoledne u obce Nová Ves na Brněnsku. Případ šetří policie, auto skončilo mezi stromy. Majitel vozu byl pod vlivem alkoholu, ale policii tvrdil, že neřídil. ČTK to řekla brněnská policejní mluvčí Andrea Straková. 
05.10.2013 20:20 |

podobné články

Při nehodě na D1 se zranili čtyři lidé včetně dvou malých chlapců

 
Čtyři lidé včetně dvou dětí se v pátek odpoledne zranili při havárii osobního vozidla na dálnici D1 poblíž Klimkovic.
28.07.2012 09:10 |

podobné články

Petr Lachnit: Dnešní senioři

 
„Sociální neznamená jen chudý, jak se vžilo při obvyklém používání tohoto slova ve vztahu k seniorům. Vždyť sociální síť také neznamená Facebook chudých. Vlastní význam se vztahuje ke společnosti. Senioři jsou součástí naší společnosti, Nepochybuji o tom, že velká část seniorů je díky cenové hladině (zejména nákladům na bydlení) a nízkým důchodům velmi vzdálená průměrným příjmům. Část z nich je bezpochyby odkázána na naší sociální pomoc, včetně hospiců a obdobných zařízení,“ píše ve svém dnešním sloupku JUDr. Petr Lachnit (ANO), zastupitel MČ Praha 5. A pokračuje…
19.05.2015 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Lachnit (99 článků) , Petr Lachnit (98 článků)

PC modifikace fungují i na mobilní verze Grand Theft Auto III

 
Nedávno vydaná mobilní verze Grand Theft Auto III se sice dle předpokladu hraje tak, jako ostatní klasické hry, napasované horko těžko na dotykové displeje, ale když si člověk zvykne na jiný styl hraní a ovládání, omotá si jej rozlehlý herní svět okolo prstu stejně jako kdysi na PC a konzolích. Svůj zážitek se hry si navíc můžete, trošku překvapivě, přizpůsobit svým...
30.11.2010 10:35 |

podobné články

Fatální požár domu v Ostravě: Jeden člověk zemřel a čtyři se zranili

 
Jeden člověk zemřel a další čtyři se zranili při dnešním požáru bytového domu v Ostravě. ČTK to oznámil mluvčí krajské zdravotnické záchranné služby Lukáš Humpl. Příčina požáru a výše škod zatím nejsou známy.
15.11.2016 23:25 |

podobné články

Auto vyletělo z vozovky a skončilo na střeše. Zranilo se v něm pět dívek

 
BLESKOVÁ ZPRÁVA. Pět dívek ve věku 18 až 19 let se dnes v podvečer zranilo při havárii nedaleko Ostopovic na Brněnsku. Jejich osobní auto skončilo na střeše. "Všechny byly po nehodě při vědomí," řekla mluvčí jihomoravské záchranky Barbora Zuchová.
04.09.2011 20:15 |

podobné články

Při nehodě historické Tatrovky se zranili čtyři lidé!

 
Novojičínští policisté vyšetřují kuriózní nehodu, ta se stala v neděli v Suchdole nad Odrou. Řidič historické Tatry sjel do příkopy, kde se auto převrátilo, při nehodě se zranili čtyři lidé.
05.08.2013 19:25 |

podobné články

Auto po havárii u Kuřimi skončilo na kolejích: Spadlo přímo pod kola vlaku

 
Kuriózní srážka auta s osobním vlakem zastavila v noci na středu dopravu na trati mezi Tišnovem a Kuřimí. U Hradčan spadlo po havárii auto ze silničního mostu přímo pod lokomotivu.
04.04.2018 10:20 |

podobné články

Hrozivá nehoda: Auto skončilo v  betonovém korytu potoka!

 
Přežil jen zázrakem! Řidič na Opavsku se svým osobákem přerazil ocelová svodidla a spadl do betonového koryta potoka. Sami hasiči byli překvapeni, že vyvázl zcela nezraněn.
04.02.2015 16:00 |

podobné články

Ostravští strážníci pomáhali po nehodě zaklíněnému řidiči

 
Strážníci městské policie projížděli ulicí Orlovskou v Ostravě-Heřmanicích, když spatřili nabourané osobní motorové vozidlo. Auto bylo doslova napasované do sloupu veřejného osvětlení. Za volantem seděl 36letý řidič, který byl spodní částí těla zaklíněn pod přístrojovou deskou. Byl sice zraněný, ale byl při vědomí a se strážníky komunikoval. Prý jel z práce a v důsledku únavy zřejmě za volantem usnul. Strážníci ihned vyrozuměli ostatní složky integrovaného záchranného systému. Hasiči řidiče z vozidla vyprostili a předali do péče lékařů.
20.03.2014 17:45 |

podobné články

Auta hrála na silnici u Domažlic kulečník: Čtyři lidé se zranili, ošetření ale odmítli

 
Jako kulečníkové koule létala auta na silnici u Domažlic. Jeden řidič naboural druhého a odrazil ho na třetí auto. Při nehodě se zranili čtyři lidé, přivolání záchranářů na místo ale odmítli. Škoda se vyšplhala na 170 tisíc korun.
20.02.2018 10:30 |

podobné články

Auto na střeše, dvě zraněné děti

 
Čtyři lidé, z toho dvě malé děti (7 a 10), se v neděli zranili při havárii u Pohořelic. Na silnici vedoucí na Znojmo tam šofér po smyku na kluzké vozovce přetočil auto na střechu. Jedno z dítek transportoval vrtulník do brněnské Dětské nemocnice.
03.09.2017 15:10 |

podobné články

Nehoda v Olomouci: Motorkářka nezvládla řízení a najela do sloupku v protisměru

 
Nehoda motocyklistky, která nezvládla řízení si vyžádala tři zraněné. Žena měla podle všeho vjet do protisměru a narazit do kovového sloupku odkud se odrazila a najela do chodců.
21.07.2013 11:40 |

podobné články

Sýkorka uvízla v dutině betonového sloupku: Vysvobodil ji zvířecí záchranář

 
Sýkorku uvězněnou v otvoru jednoho z betonových sloupků zábradlí u nádraží ve Vejprnicích na severním Plzeňsku objevili všímaví lidé. Báli se ale ptáka vyprostit, zavolali proto zvířecího záchranáře. Ten opeřence majzlíkem vysekal ven a pustil na svobodu.
02.11.2017 16:05 |

podobné články

Senioři budou mít vyšší ochranu při šetření trestných činů. Co na to právníci?

 
Senioři se jako oběti trestných činů podle Senátu budou těšit vyšší ochraně, podobně jako děti. Změnu přinese vládní novela, kterou ve čtvrtek schválila horní komora. Seniory zařadí mezi zvlášť zranitelné oběti. Senioři budou mít nárok například na vyslechnutí speciálně školenými policisty. Budou si moci vybrat, zda je vyslechne muž, či žena. Dostanou rovněž právo na to, aby byli vyslýcháni jen jednou a nemuseli se v trestním řízení setkat s pachatelem.
19.01.2017 19:30 |

podobné články

Ve Vráži na Berounsku skončilo auto po havárii na železniční trati, musel ho vytáhnout jeřáb

 
Velké komplikace v železniční dopravě mezi Rudnou u Prahy a Berounem způsobil v pondělí večer řidič osobního vozidla, které havarovalo u Vráže na Berounsku a skončilo na kolejích. Auto bylo asi padesát metrů od přejezdu, potvrdila informace Mediafaxu mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková s tím, že řidič zraněn nebyl.
04.03.2013 21:30 |

podobné články