Článek

Auto prolétlo autobusovou zastávkou a o vlásek minulo muže

 
Chybělo pár centimetrů a incident u jedné z londýnských autobusových zastávek skončil tragédií. Do zastávky totiž ve vysoké rychlosti narazil automobil a jen o kousek minul muže, který tam čekal na autobus, píše deník Daily Mail.
12.10.2018 04:30 |

podobné články

Podobné články

Po nehodě v Kyjích prolétlo auto zastávkou a skončilo ve křoví: Zranila se i holčička (14)

 
Nebezpečně vypadající dopravní nehoda se stala v úterý ráno v pražských Kyjích. Bourala tu celkem tři osobní auta, jedno z nich přitom vyjelo mimo silnici, kde podle informací Aktu.cz projelo skrz autobusovou zastávku a skončilo ve křoví. Záchranáři do nemocnice převezli ženu (45) s poraněním hlavy a dvě dívky.
19.09.2017 09:35 |

podobné články

Nepomáhají nám, stěžují si uprchlíci. Několik lodí ve Středozemním moři je prý minulo

 
Uprchlíci z lodi směřující z Afriky do Evropy vypověděli, že jejich člun minulo několik záchranářských plavidel, ale žádné se nepokusilo jim pomoci, dokud se neobjevila loď Aquarius. Informovala o tom dnes francouzsko-německá charitativní organizace SOS Méditerranée, která Aquarius provozuje společně s Lékaři bez hranic (MSF). Organizace dnes vyzvaly evropské vlády, aby oznámily posádce, kde může s více než stovkou migrantů bezpečně zakotvit, napsala agentura Reuters.
12.08.2018 14:45 |

podobné články

Muž zachránil přítelkyni před bourajícím autem. Únik před smrtí zachytilo video

 
Jen o vlásek unikli smrti. Tak se dá ve zkratce shrnout video zachycující mladý pár na vycházce, když se jejich směrem vyřítilo rychle jedoucí auto. Muž bleskurychle zareagoval a stáhl svou přítelkyni na stranu, čímž jí zřejmě zachránil život. Auto je minulo jen o několik centimetrů a prudce narazilo do zdi.
22.11.2018 18:25 |

podobné články

Paroubek dostal na mítinku vajíčkem, rajče ho minulo

 
Po předsedovi ČSSD Jiřím Paroubkovi ve středu na závěr předvolebního mítinku v Kolíně házeli jeho dva odpůrci vajíčka a rajčata. Rajče Paroubka minulo, vajíčko ho však zasáhlo, napsal ve čtvrtek server iHNed.cz s odvoláním na člověka, který se házení na Paroubka zúčastnil.
14.05.2009 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3623 článků)

Neovladatelné auto minulo chodkyni o centimetry, vyrazilo jí z ruky tašku

 
Pouhé centimetry chyběly k tomu, aby při čtvrteční nehodě v ruském Petrohradu došlo k tragédii. Neovladatelný automobil tam minul ženu na chodníku doslova o vlásek. Z ruky jí při tom vyrazil tašku, kterou držela v ruce.
10.02.2013 14:20 |

podobné články

Anděl strážný měl co dělat: Ženu dělil od tragédie jediný krůček

 
Australanka Catherine Crawfordová se v sobotu, jak se říká, podruhé narodila. Do obchodu u benzínové pumpy u Sydney, kde právě nakupovala, totiž vletělo auto a minulo ji jen o vlásek, napsala agentura Reuters.
21.01.2016 05:10 |

podobné články

Šílená nehoda v Anglii: Diváky minuli o vlásek!

 
VIDEO - Obrovské štěstí v neštěstí měli fanoušci a piloti při závodu ze seriálu Toyota-MR2 na okruhu v anglickém Brands Hatch. Domácí jezdec Zac Chapman a Rus Andrej Bgatow při souboji auto na auto vylétli z trati, přičemž vůz ruského závodníka jen o vlásek minul hlavní tribunu plnou diváků!
20.04.2011 08:00 |

podobné články

VIDEO: Řidička natočila moment, kdy jí při jízdě do auta vletělo prkno

 
Děsivé záběry umístila na internet Američanka Wendy Cobbová. Při jízdě autem unikla jen o vlásek smrti, když jí přední sklo prorazilo téměř dvoumetrové prkno a jen o kousek minulo její hlavu. Vše natočila na svůj mobilní telefon.
07.04.2011 10:50 |

podobné články

Předseda ODS Fiala vyrazí na turné po regionech. První zástavkou bude Kladno

 
Předseda občanských demokratů Petr Fiala pojede turné po regionech, na kterém se chce setkávat se straníky i veřejností. První zastávkou bude 1. dubna Kladno. Informovalo o tom dnes tiskové oddělení strany. Turné je součástí nové kampaně ODS, jež má vysvětlovat změny, o které se nové vedení snaží.
24.03.2014 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1435 článků)

Bomba na autobusové zastávce zabila nejméně 12 lidí!

 
Autobusovou zastávkou na předměstí Péšávaru na severozápadě Pákistánu otřásl ve čtvrtek výbuch bomby. Exploze zabila nejméně 12 lidí a na 30 dalších zranila.
23.02.2012 08:40 |

podobné články

Prasklina v pěší lávce v Bohnicích: Podle statika nehrozí žádné nebezpečí

 
V betonové lávce pro pěší nad autobusovou zastávkou Odra v ulici Lodžská v pražských Bohnicích se objevila prasklina. Chodník i silnici pod lávkou v pondělí v podvečer uzavřeli hasiči, kteří spolu s policií čekali, až dorazí statik.
09.04.2018 19:40 |

podobné články

Zorka Hejdová o vlásek unikla smrti: Šílenou nehodu jsme pořádně zapili!

 
Zorka Hejdová (23) se svým manželem Mírou (30) v sobotu u Plzně o vlásek unikli smrti, když jeli těsně před vozem, do kterého ujíždějící zloděj napálil svoje auto. Nyní se o osudné sobotě Zorka rozpovídala i před kamerou. Co všechno přiznala?
30.12.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (111 článků)

Brutální srážka s laní na Prachaticku: Řidič má těžká zranění, auto je na odpis

 
Likvidační byla pro vůz Škoda Octavia srážka s laní na Prachaticku v neděli. Zvíře prolétlo vozem přímo přes přední sklo. Řidič auta byla vážně zraněn a musel být letecky transportován do nemocnice.
04.09.2017 13:45 |

podobné články

Po R10 jelo auto v protisměru. EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY řidiče, kterého těsně minulo!

 
Po rychlostní komunikaci na Liberec R10 jelo v sobotu ráno auto v protisměru. Policisté kvůli němu uzavřeli výjezdy a nasadili vrtulník! Piráta silnic však nechytili.
07.04.2012 12:50 |

podobné články

Stopař si nechal vytetovat čárku za každé auto, které mu nezastavilo

 
Stopování není žádný med. Zejména pak, když nejste pohledná žena, která stopuje bez mužského doprovodu. To by vám potvrdil snad každý stopař. O to zajímavější je kousek Francouze Tonyho Weingartnera, který si nechal na tělo vytetovat čárku pokaždé, když ho minulo auto bez zastavení. A že to bolelo.
18.09.2012 12:55 |

podobné články

Pohotově strhl přítelkyni na zem a...Auto je minulo o milimetry!

 
Při tomhle páru stáli snad všichni svatí! Toho hlavního zachránce ale měla dívka hned při svém boku. Její přítel si totiž včas všiml, že se na ně řítí auto a bleskově ji strhl na stranu. Nebýt jeho pohotové reakce, byli by zřejmě oba na místě mrtví!
22.11.2018 12:05 |

podobné články

OTEVŘENÝ DOPIS: Rathe, nerušte autobusovou dopravu v regionu!

 
Svazek obcí region povodí Mratínského potoka žádá hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha k přehodnocení záměru omezit autobusovou dopravu. Podle svazku by takový krok omezil dopravní obslužnost celého regionu, píše se v dopise, který svazek poslal hejtmanovi v pátek.
07.01.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4481 článků)

Opilci v autě smetli autobusovou zastávku

 
V noci si tři podnapilí vyjeli na projížďku autem. Jejich cestování však skončilo v Kladně, poté co smetli autobusovou zastávku.
13.06.2012 06:40 |

podobné články

DPP zavádí místo metra náhradní tramvajovou a autobusovou dopravu

 
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) uzavřel v neděli ve 23 hodin úseky metra Dejvice - náměstí Míru, Smíchov - Českomoravská a Pražského povstání - Ládví. V pondělí od 5 hodin ráno spouští náhradní dopravu, která bude kopírovat uzavřené úseky metra – tramvajové linky XA a XB a autobusovou linku XC. Linka XC bude mít interval 90 sekund, linky XA a XB přibližně 4 minuty.
03.06.2013 08:50 |

podobné články