Článek

Auto na Olomoucku po nárazu do stromu zůstalo na střeše, hasiči vyprostili pět lidí

 
Zranění pěti lidí si vyžádala dnešní ranní nehoda mezi Cholinou a Odrlicemi na Olomoucku. Osobní vůz zůstal po nárazu do stromu ležet na střeše, zaklíněno v něm bylo pět cestujících. Uvedli to olomoučtí hasiči na twitteru. Pětici museli z automobilu vyprostit a předali je záchranářům. Podle mluvčí záchranné služby Lucie Mikiskové v autě cestovalo pět zletilých - dvě dívky a tři chlapci. Čtyři lidé jsou zranění lehce, řidička utrpěla středně těžké zranění.Okolnostmi nehody se zabývá policie.
17.07.2021 08:40 |

podobné články

Podobné články

Řidiče museli po nárazu do stromu vyprostit hasiči

 
Liberečtí profesionální hasiči dnes zasahovali u vážné dopravní nehody v Liberci – Krásné Studánce (ul. Hejnická). Informaci o události obdrželi na tísňové lince 112 v 10:36 hodin. Jak hasiči po příjezdu zjistili, zraněný řidič byl po nárazu do stromu přimáčknutý mezi sedačku a přístrojovou desku s volantem.
17.03.2014 16:25 |

podobné články

Nebohý senior uvízl na střeše, dolů mu museli pomoci hasiči

 
Hasiči dnes v Kolíně vyjížděli k osmdesátiletému muži, který uvízl na střeše třípatrového domu. Držel se okapu a nemohl se dostat dolů. Hasiči ho vyprostili za použití lezecké techniky, řekla mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková. Podle mluvčí kolínské policie Věry Žídkové se muž zachytil, když čistil okapy.
11.07.2012 12:40 |

podobné články

Vážná havárie u Uhříněvsi: Auto narazilo do stromu a skončilo na střeše, pro řidičku letěl vrtulník

 
Cesta mezi Uhříněvsí a Říčany dopadla v pondělí odpoledne pro řidičku osobního automobilu špatně. S autem totiž narazila do stromu a následně ho převrátila na střechu. Poté, co vážně zraněnou ženu vyprostili hasiči, ji vrtulník pražské záchranky transportoval do nemocnice. Doprava v místě byla řízena kyvadlově.
11.06.2018 18:25 |

podobné články

OHNIVÉ PEKLO: Auto na Zlínsku začalo po nárazu do stromu hořet!

 
Doslova peklem si v úterý ráno prošel řidič osobního auta u Mladcové na Zlínsku. Auto tam po nárazu do stromu začalo hořet, řidič se všas stihl dostat ven.
24.06.2014 16:40 |

podobné články

U Bolatic narazilo auto do stromu, spolujezdce vyprostili hasiči

 
U Bolatic na Opavsku v neděli odpoledne narazilo auto do stromu. Jeho řidič vyvázl bez zranění avšak jeho spolujezdce museli z auta vyprostit hasiči.
22.08.2010 18:25 |

podobné články

Tragédie na Vyškovsku, po nárazu do stromu zemřel řidič, tři spolujezdci museli do nemocnice

 
Musela to být pořádná rána. Tragicky skončila nedělní nehoda u Ivanovic na Hané. Ze zatím nezjištěných důvodů sjel řidič osobního auta ze silnice a naboural do stromu. Po nehodě zůstal ve voze zaklíněn. Hasiči ho sice vyprostili, ale nebylo mu už pomoci.
30.09.2018 18:10 |

podobné články

Z auta zbyl po nárazu do stromu vrak. Pět zraněných! Zasahoval vrtulník

 
Pět osob utrpělo v neděli ráno zranění při nárazu auta do stromu mezi obcemi Teplá a Dobrá Voda na Karlovarsku. Pro jednoho ze zraněných přiletěl vrtulník záchranné služby.
01.04.2012 09:35 |

podobné články

Řidič na Olomoucku nezvládl řízení, narazil do pilíře a zemřel

 
Řidič osobního auta zemřel dnes časně ráno po nárazu do pilířového sloupu jednoho z mostů na rychlostní komunikaci nedaleko Olomouce. Zemřel na místě. Auto začalo po nárazu hořet. Oheň hasiči zlikvidovali, muži už ale pomoci nemohli. Řekl to mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. 
19.03.2013 08:20 |

podobné články

Tragická nehoda u Českého Brodu. Mladý řidič nepřežil náraz do stromu. Pro vážně zraněnou letěl vrtulník

 
V obci Bylany nedaleko Českého Brodu došlo v sobotu dopoledne před jednou hodinou k děsivé srážce. Automobil s pěti mladými lidmi narazil do stromu a na místě zůstalo několik zraněných. Řidiče se nepodařilo zachránit a zemřel. Hasiči vyprostili dvě zaklíněné osoby a všichni byli převezení do nemocnice. Ve vážném stavu zůstává žena, kterou převezla letecká záchranka do Vojenské nemocnice v Praze.
29.05.2021 13:20 |

podobné články

Na Přerovsku zemřela po nárazu do stromu žena

 
Žena sedící na místě spolujezdkyně zemřela dnes časně ráno při nárazu osobního auta do stromu. Nehoda se stala u Tučína na Přerovsku, řidič byl při nehodě lehce zraněn. Dnes to řekla přerovská policejní mluvčí Irena Urbánková. V Olomouckém kraji jde letos již o třetí tragickou dopravní nehodu. Byla jednou z mnoha, u kterých dnes ráno zasahovali hasiči i policisté. 
31.01.2013 09:55 |

podobné články

Auto na Lounsku najelo do stromu, chlapec (11) bojuje o život

 
Do stromu narazilo dnes odpoledne osobní auto u Liběšic na Lounsku. Velmi vážné zranění utrpěl jedenáctiletý chlapec. Jeho stav je kritický, řekl mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník. Středně těžké zranění po nárazu auta do stromu utrpěla řidička.
22.12.2018 19:25 |

podobné články

Řidič fabie zemřel po nárazu do stromu

 
Auto po nárazu do stromu skončilo v příkopu. Na místě se vytvořila asi kilometrová kolona v obou směrech.
04.08.2010 15:50 |

podobné články

Auto po nárazu do stromu začalo hořet: Řidič zahynul

 
Zatím neznámý muž zemřel v noci na sobotu při nehodě automobilu u Šilheřovic na Opavsku. Vůz i s řidičem po nárazu do stromu začal hořet. ČTK to dnes řekla mluvčí moravskoslezské policie Zlatuše Viačková.
01.10.2016 22:55 |

podobné články

Tramvaj na Vinohradské z boku »sešrotovala« auto městské policie: Posádku vyprostili hasiči

 
Na Vinohradské ulici se v neděli večer srazila tramvaj s vozem městské policie. K nehodě vyjížděli záchranáři i pražští hasiči. Ti zajistili místo proti vzniku požáru a z vozu vyprostili jednu zaklíněnou osobu.
07.01.2018 22:15 |

podobné články

Tramvaj na Žižkově smetla auto! Nehoda blokovala Olšanskou, řidiče vyprostili hasiči

 
Vážná nehoda tramvaje a osobního auta zablokovala v sobotu v poledne ulici Olšanskou na Žižkově. Tramvaje jezdily odklonem přes Želivského a Floru, náhradní doprava nebyla zavedena – místo totiž bylo uzavřené i pro automobily a autobusy. K nehodě došlo poblíž zastávky Olšanská, hasiči řidiče vyprostili.
16.06.2018 12:25 |

podobné články

Řidič v obrovském SUV ujížděl strážníkům: Za Unhoští narazil čelně do stromu

 
Dramatická honička u Unhoště! Muž ve Fordu Ranger najel nejdřív na trávu a poté narazil do dopravní značky. Když ho chtěli strážníci zastavit, začal ujíždět. Po čelním nárazu do stromu zůstalo jeho auto zdemolované mimo silnici. Jako zázrakem přežil.
21.06.2021 15:40 |

podobné články

Muže po nehodě sháněla manželka, našli ho strážníci MP Roztoky

 
O velkém štěstí může hovořit řidič osobního automobilu, který v noci na pondělí u Roztok u Prahy havaroval se svým osobním vozem. Ze zatím neznámých příčin muž vyjel s vozem mimo komunikaci, kde sjel ze srázu, následně narazil do betonového krytu šachty, porazil billboard a následně u dalšího srázu vyletěl do vzduchu. Auto poté ve výšce zhruba 6 metrů narazilo do stromu a skončilo na střeše. Díky nárazu do stromu vozidlo neskončilo v přilehlé řece Vltavě.
06.10.2014 16:00 |

podobné články

Po nárazu do stromu se na Frýdecko-Místecku zranilo pět lidí

 
Vážná nehoda se stala v sobotu ráno ve Fryčovicích na Frýdecko-Místecku. Po nárazu osobního auta se zranilo pět lidí, z toho dva vážně.
28.11.2015 13:20 |

podobné články

Auto vzplálo po nárazu do stromu: Byla v něm uvězněna řidička i s dítětem

 
Hasiči z Pardubického kraje zasahovali v pátek odpoledne u děsivé nehody v Ústí nad Orlicí – Kerharticích. Žena, která jela vozem Škoda Felicia s malým dítětem, narazila do stromu. Auto následně začalo hořet.
30.05.2015 11:00 |

podobné články