Článek

Australanka se přejídáním měnila v tlouštíka. Pak si řekla dost, mákla na sobě a je z ní sexy fitnesska!

 
Šestadvacetiletá maminka Tempany Broadbent z australského Brisbane měla odmalička špatné stravovací návyky, které v kombinaci s přejídáním způsobily, že přibírala jedno kilo za druhým.
30.05.2021 17:15 |

podobné články

Podobné články

Anorektička vážila 32 kilo a za pár hodin měla zemřít. Přesto přežila a nyní je z ní fitnesska!

 
Emma Hynard (20) toužila po dokonalé postavě tak moc, že propadla anorexii. Došlo to tak daleko, že nejedla vůbec a její váha klesla na 32 kilogramů. Zbývalo jí několik hodin života a byla velmi blízko smrti. Pak se ale odrazila ode dna a je z ní fitnesska. Jak to dokázala?
10.04.2017 16:05 |

podobné články

Sharon Osbourne: Trpím přejídáním

 
Sharon Osbourne jako dnes už většina Američanů bojuje s nadváhou. Jenže manželka rockera Ozzyho tvrdí, že to má trochu těžší než ostatní, protože trpí poruchou příjmu potravy, téměř neustále má nutkání přejídat se. Sharon se ale snaží problémy s přejídáním před rodinou tajit, v minulosti přitom musela bojovat s bulimií.
10.05.2010 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (117 článků) , Ozzy Osbourne (312 článků)

Za pevné paže fitnesska zaplatila pořádným švihnutím přes záda

 
Kdo doteď nenahlížel na posilovací gumu s respektem, po zhlédnutí tohoto videa už bude. Fitnesska si v domácím prostředí chtěla dopřát cviky na pevné paže, snaha se jí ale vymstila. Gumu špatně uchytila, za což dostala pořádný políček přes záda. Jen to lísklo...
17.05.2020 14:35 |

podobné články

Fitnesska Lucka (30) zabila cyklisty Petra (†46) a Andreu (†50): Půjde sedět, rozhodl odvolací soud

 
Před trestním senátem odvolacího soudu stanula fitnesska Lucia Kristová. Třicetiletá kráska  ze Slovenska s vypracovaným tělem v roce 2018 autem srazila dva cyklisty Petra (†46) a jeho partnerku Andreu (†50), kteří na následky zranění zemřeli. Lucia odešla od soudu s podmínkou, což pobouřilo prokurátora, který se proti rozsudku odvolal. Objevila se tak znovu před Krajským soudem, ovšem uprostřed soudního stání odešla! Přísný verdikt si tak nevyslechla.
18.06.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Andre Lucio (2 články)

Jak Konvičkovou měnila nemoc: Šla jsem plakat do koupelny

 
Před rokem bojovala Markéta Konvičková (25) se zákeřnou nemocí. Měnila se v obličeji, přišla o vlasy. Kvůli tomu se na sociálních sítích dočkala nelichotivých komentářů. A tak šla s pravdou ven a všem řekla svůj příběh. Na konci roku se uzdravila a to, že záhy nato oznámí těhotenství, nečekala ani ona sama.
17.05.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (443 článků)

Měla velké problémy s výslovností, ale mákla na sobě a je z ní úspěšná herečka

 
Herečka Bára Hrzánová se nám přiznala, že měla v mládí problémy s výslovností. I proto kývla na nabídku namluvit audioknihu s názvem Logopedické pohádky.
06.11.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Hrzánová (98 článků)

Po celulitidě ani památky: Kim Kardashian předvedla své přednosti v bikinách

 
Po krizi s manželem Kanyem Westem se Kim Kardashian  (39) odebrala do oblíbeného Mexika. Tam předvedla své pověstné křivky v bikinách. Právě na mexické pláži zvěčnili před lety Kim s celulitidou na zadečku. Od té doby na sobě ale mákla a po pomerančové kůži není ani památky.
26.08.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1367 článků)

Mladá Australanka se nevrátila k dětem z nákupu. Přidala se k IS

 
Šestadvacetiletá Australanka opustila své dvě děti a připojila se k syrskému hnutí Islámský stát (IS). Chůvě svých malých dětí (5 a 7 let) řekla, že si jde vyzvednout nový vůz a neví, kdy se vrátí. Svému ex-manželovi poslala krátkou textovku, ve které ho informovala o svém činu. 
29.05.2015 16:51 |

podobné články

Vězeňská služba: Výstava Když se pravda měnila v krev

 
Výstava o činnosti vybraných vyšetřovacích věznic Státní bezpečnosti v letech 1946–1956 s názvem Když se pravda měnila v krev byl ve čtvrtek otevřena v pražském Muzeu policie. Výstavu pořádá Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu Služby kriminální policie a vyšetřování Policie ČR ve spolupráci s Kabinetem dokumentace a historie Vězeňské služby ČR.
03.11.2017 18:10 |

podobné články

K uzavření Libeňského mostu nemuselo dojít, kdyby Praha měnila izolaci, říká expertka na mostní konstrukce

 
Libeňský most byl uzavřen na dobu neurčitou prakticky ze dne na den - od páteční jedné hodiny ranní přes něj nesmějí auta ani tramvaje. Podle expertky na mostní konstrukce Miloslavy Pošvářové k tomu ale vůbec nemuselo dojít, kdyby Praha pravidelně měnila izolaci. Ta měla být za 90 let existence mostu vyměněna už třikrát, nestalo se tak ale ani jednou. Libeňský most je v provozu od roku 1928 a od té doby jeho konstrukce ještě nebyly opravovány, životnost takového mostu je přitom obvykle sto let.
23.01.2018 16:20 |

podobné články

UNIKÁTNÍ VIDEO: Takhle se měnila tvář prince Charlese v průběhu let

 
Princ Charles dnes slaví sedmdesátiny. Při příležitosti jeho narozenin vám přinášíme exkluzivní video, kde uvidíte, jak se mu měnila tvář v průběhu jeho života. Stáří je na něm samozřejmě znát, ale za ta léta rozhodně neztratil nic ze svého šarmu.
14.11.2018 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Princ Charles (207 článků)

Historik: Od léta 1988 se atmosféra ve společnosti výrazně měnila

 
Atmosféra v československé společnosti se měnila už v roce 1988, kdy se uskutečnily demonstrace při 20. výročí okupace vojsky Varšavské smlouvy či při 70. výročí vzniku Československa. Série demonstrací v lednu 1989 byla vyústěním situace, začaly vznikat nové nezávislé iniciativy, nebo se k těm stávajícím hlásilo víc lidí. V rozhovoru pro ČTK to řekl historik Libor Svoboda z Ústavu pro studium totalitních režimů.
13.01.2019 15:00 |

podobné články

Jak se měnila kuchyně za posledních 500 let

 
Kuchyně byla, je a vždy zřejmě bude středobodem domácnosti. Jak se měnila její podoba v uplynulých pěti stech letech, ukazuje video amerických designérů.
17.08.2020 10:50 |

podobné články

„Chybí mi tým odborníků,“ říká ředitelka o rouškové nejistotě ve školách. Jaký čeká rok?

 
Million čtyřista tisíc dětí zasedl včera do školních lavic. Radost z příchodu žáků však střídaly obavy z neustále se měnících pokynů ministerstva školství.  „Situace se neustále měnila a měnila k horšímu, obzvlášť tady v Praze,“ svěřila hned v úvodu pořadu Epicentrum, které se tentokrát vysílalo přímo ze Základní školy Tusarova, její ředitelka Monika Nezbedová.
02.09.2020 05:40 |

podobné články

Podvodná kauza tří osiřelých bratrů: Obviněná se pokusila zabít, třikrát měnila výpověď

 
Lidi z celého Česka dojal příběh tří bratrů (17, 10, 7), kteří během dopravní nehody přišli o rodiče a starali se tři měsíce sami o sebe. O srdceryvném příběhu informovala na facebooku pěstounka a vedoucí Skladu dětských věcí pro pěstouny - Praha 11. Lidé začali na chlapce přispívat do její sbírky, jenže celý případ si podle policie žena vymyslela. Podle informací serveru Echo24.cz celkem třikrát měnila svou výpověď, a dokonce se pokusila o sebevraždu.
03.03.2021 19:00 |

podobné články

Zázrak! Fotografové umí udělat z tlouštíka sexy muže jen s pomocí světel!

 
Nemáte dokonalou postavu, ale přesto "toužíte po sexy fotkách":http://www.extra.cz/brnenska-zpravodajka-nela-slovakova-nove-sexy-fotky-ve-spodnim-pradle-vam-nebezpecne-zvysi-tep, nad kterými všichni budou slintat? Žádný problém. Tito fotografové vám vysvětlí, jak na to.
06.11.2014 23:35 |

podobné články

To jí tak málo věří? Neuhodnete, kolik si vsadil na vítězství Marie Doležalové ve StarDance její táta

 
Nejmladší finalistkou letošní StarDance je herečka a bloggerka Marie Doležalová  (28) . Před sobotním finále si pořádně mákla. "Je to náročnější, než jsem čekala, protože ve finále nás čeká pět tanců, včetně jednoho společného. Ale jsem strašně ráda, že ve finále jsem. Je to pro mne splněný sen, že jsme se sem probojovali," svěřila Super.cz.
19.12.2015 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (284 článků)

Žena Petra Jandy si mákla v holinách na zatopeném penzionu: V jakém stavu teď majetek slavného zpěváka je?

 
Ještě před měsícem měla jen oči pro pláč. Penzion v Bílých Karpatech, který vlastní s manželem Petrem Jandou, jim zatopila velká voda. Strhla zeď a zaplavila dům . V jakém stavu teď jejich majetek je, jsme si povídali s muzikantovou manželkou Alicí.
17.07.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (799 článků) , Petr Janda (799 článků) , Petr Janda (341 článků)

Eva Decastelo (42) si mákla! Figura hodna dvacítky

 
Přestože už moderátorka a herečka Eva Decastelo patří již dva roky mezi čtyřicátnice, vypadá nejlépe za celou svoji kariéru. Nedávno se dokonce pochlubila, že zhubla 8 kilo!
01.05.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (947 článků)