Článek

Asi to bylo šílené, říká o protektorátu Kaňoková, hvězda seriálu Zlatá labuť

 
Beata Kaňoková (34) září momentálně v úspěšném seriálu Zlatá labuť zasazeného do prostředí obchodního domu éry protektorátu. V rozhovoru pro iDNES.cz herečka mimo jiné popsala, co je podle ní základem fungujícího vztahu a co očekává v lásce od svého protějšku.
27.02.2023 00:05 |

podobné články

Podobné články

Za roli Karolíny jsem neskonale vděčná, říká herečka Beáta Kaňoková

 
Zpočátku si vůbec nebyla jistá, jestli se právě ona pro jednu z hlavních rolí v úspěšném seriálu Pan profesor hodí. Nyní by se Beáta Kaňoková nebránila, kdyby se točila třetí řada, přiznává v rozhovoru pro Týdeník Televize.
11.05.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1021 článků) , Marta Kubišová (568 článků)

Marta Dancingerová, hvězda českých seriálů Kukačky a Zlatá Labuť, našla štěstí po boku staršího kolegy Marka Pospíchala

 
Herečka s velkýma očima, která se objevila v Ordinaci v Růžové zahradě, zaujala především jako jedna z hlavních postav v seriálu Kukačky. Kromě něj se na obrazovkách objevuje i v seriálu Zlatá labuť. S rolí Báry má společného více, než by se na první pohled mohlo zdát.
24.02.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Pospíchal (2 články) , Marta Dancingerová (24 článků)

Beáta Kaňoková z Pana profesora je neuvěřitelná kočka, jenže zadaná!

 
Herečka Beáta Kaňoková hrála dosud především divadlo. Teď se ale divákům brzy představí v roli češtinářky Karolíny v seriálu Pan profesor. Původně se přitom herectví vůbec věnovat neměla.
31.05.2021 19:25 |

podobné články

Herečka Beata Kaňoková: Manželství za přežitek nepovažuji

 
V novém seriálu Pan profesor bude učit studenty gymnázia stejné předměty, které i ona jako studentka milovala. Dokonce se chtěla věnovat kantořině. Pak ale vystudovala na opavské univerzitě kulturní dramaturgii a činohru na pražské DAMU. Na rozdíl od své seriálové postavy má Beata Kaňoková (32) dvouletou dceru.
11.09.2021 07:35 |

podobné články

Krásná Beáta Kaňoková z Pana profesora: Prozradila, jaký je Vojta Dyk doopravdy

 
Krásná herečka Beáta Kaňoková je hvězdou nového seriálu televize Nova Pan profesor, ve kterém dostala svou dosud největší roli. Už v příštím roce se ale ukáže i na plátnech kinosálů.
16.09.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (931 článků)

Beáta Kaňoková: Poprvé ukázala přítele Tomáše a promluvila o nahotě před kamerou

 
Beáta Kaňoková (33) září po výrazné roli v seriálu Profesor ve snímku Hranice lásky, který otevírá intimní témata. S krásnou herečkou se redakce eXtra.cz potkala na slavnostní premiéře v kině Lucerna, kam poprvé oficiálně vyvedla i svého fešného přítele Tomáše. Redakci prozradila, zda by se někdy vrhla do natáčení nahých scén, a promluvila i o svém partnerovi.
03.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Beáta Kaňoková (5 článků)

Polyamorie pro mě není. Nedokázala bych tak žít, říká Beáta Kaňoková

 
Herečka Beáta Kaňoková (33) se objevuje hned ve dvou filmech, jež na podzim vstoupily do kin. V Benátkách měl premiéru film Běžná selhání, v českých kinech běží snímek Hranice lásky, který pojednává také o polyamorii. Také o tom promluvila herečka v primácké Show Jana Krause.
02.09.2021 09:45 |

podobné články

Dancingerová a Lewandowská si vyzkoušejí roli modelek: Jejich krása zaujme i německou delegaci

 
Jak vypadala módní přehlídka v první polovině minulého století? To divákům přiblíží nejnovější díl seriálu Zlatá labuť. Rolí modelek se ujmou prodavačky obchodního domu - Bára (Marta Dancingerová), Eva (Beáta Kaňoková), Alena (Simona Lewandowská) i Kristýna (Ema Businská). O krásné kostýmy od týmu Michaely Horáčkové Hořejší nebude nouze. Fanoušci dobového seriálu se mohou dívat dnes ve 20.20 na TV Nova.
02.03.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Horáčková (2 články)

Beáta Kaňoková –⁠ přes noc z ní seriál Pan profesor udělal hvězdu

 
Beáta Kaňoková je přesně ten typ herců, které české seriály potřebují k tomu, aby měly úspěch a aby své diváky zaujaly. Pro diváka je zaručeně nejhorší dívat se na pořád ty samé tváře a dumat, jestli se kouká na seriál na Primě, na Nově, případně na jiné televizní stanici. Beáta je nová, neokoukaná a teď už i velmi oblíbená!
29.09.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Beáta Kaňoková (5 článků)

Zlatá labuť: Prodavačka Eva Dušková sní o herectví, místo toho se její nestydaté fotky dostanou mezi vojáky

 
Beáta Kaňoková si v hodně diskutovaném dobovém seriálu zahrála jednu z prodavaček ve fialové uniformě, která do obchodního domu přišla pracovat hlavně proto, aby našla ty správné bohaté lidi, pohybovala se ve světě módy a přišla na způsob, jak prorazit do světa velkých hereckých hvězd.
02.03.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Beáta Kaňoková (5 článků)

Fanoušci výpravných seriálů, romantiky, intrik a předválečné módy si přijdou na své v novém seriálu Zlatá labuť

 
S historicky prvním dobovým seriálem chce začátek roku přivítat TV Nova. Původní výpravný seriál Zlatá Labuť bude vyprávět osudy lidí spjatých se stejnojmenným luxusním domem, ve své době nejmodernějším chrámem nákupu a luxusu v Československu, stojícím v samém centru Prahy.
12.12.2022 15:30 |

podobné články

Zlatá labuť: Jednu z hlavních rolí seriálu vytvořil Adam Vacula. Aférku s hercem potvrdila sama Besky

 
Herec Adam Vacula pracoval často na zahraničních projektech, tak si na velkou seriálovou popularitu musel počkat. Sympatie diváků si získává v současnosti, kdy se objevuje každý týden v dobovém seriálu Zlatá labuť. Ten na sebe strhává hodně pozornosti a emocí.
25.02.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (497 článků) , Adam Adam (497 článků)

Zlatá labuť: V seriálu hraje Kryštof Bartoš uctivého prodavače, než ho ale proslavil seriál Devadesátky, živil se různě

 
V seriálu Zlatá labuť se Kryštof mění v galantního a uctivého prodavače, Martina Kantora, který prožívá první vážné milostné vzplanutí. Je trochu žárlivý a není si jistý, zda kolegyně z oddělení módy, Eva Dušková, jeho city opětuje. Je také na pochybách kvůli její touze stát se slavnou herečkou.
17.03.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Bartoš (22 článků) , Eva Martino (127 článků) , Eva Kantor (2 články)

Zlatá labuť: Boženka Kučerová zatím v seriálu moc příležitostí nemá, ale její čas snad přijde

 
Daniela Kolářová a Petr Kostka v seriálu Zlatá labuť ztvárňují zakladatele prosperující firmy „Kučera”. V současné době už pomyslné otěže předali do rukou Petra a Ireny, ale s příchodem války i Kučera senior s rodinným podnikem pomáhá.
24.03.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (109 článků) , Daniela Kolářová (207 článků)

Nova přichází s prvním dobovým seriálem: Zlatá labuť nás zavede do 30. a 40. let

 
Petr Kostka (84) a Daniela Kolářová (76) ovládnou obchodní dům i televizní obrazovky v dobovém výpravném seriálu Zlatá labuť. Nový seriál plánuje televize Nova vysílat již začátkem roku. Děj se má odehrávat těsně před a během druhé světové války, kdy sleduje osudy lidí pracujících v luxusním nákupním centru.
03.12.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (109 článků) , Daniela Kolářová (207 článků)

Zlatá labuť: Seriál už si vysloužil i první kritiku

 
Ať se seriáloví tvůrci snaží sebevíc, nikdy se nezavděčí všem divákům. Výpravný dobový seriál Zlatá labuť neobstál podle některých kritiků ve srovnání s precizními projekty, jako byl seriál Vyprávěj nebo První republika. Co je v seriálu klišé, co nevěrohodné, kdo tam vůbec neměl být?
05.02.2023 00:00 |

podobné články

Zlatá labuť dobyla obrazovky: Diváci mají na nový seriál jasný názor

 
Tvůrci seriálu Zlatá labuť si mohou oddechnout. U diváků zabodoval i druhý díl snímku, který zachycuje dobu 30. a 40. let minulého století. A právě doba, ve které se děj odehrává, diváci nejvíc oceňují. Vyzdvihují i volbu herců. Reakce na seriál, a to nejen na sociálních sítích, jsou vesměs pozitivní. 
09.02.2023 22:55 |

podobné články

Zlatá labuť: Zrzka Kamila Trnková ve vedlejší roli jako klavíristka Marta, která pěkně zamíchá dějem

 
Na klavír hrát neumí, ale úspěšně to předstírá. Na první pohled upoutá přírodní zrzavou barvou vlasů, štíhlou postavou a mléčnou pletí. V seriálu Zlatá labuť to původně vypadalo, že má hezkou epizodní roli, která skončí jejím sebevražedným skokem kvůli šoku ze znásilnění. Ale je to nakonec jinak.
19.02.2023 11:30 |

podobné články

Zákulisí minisérie Zlatá labuť: Dámy se převlékaly i pětkrát denně, říká kostymérka a prozradila, jak probíhaly přípravy

 
Nová minisérie zavede diváky do první poloviny minulého století. Zlatá labuť z dílny televize Nova nabídne publiku příběh z prostředí legendárního obchodního domu na přelomu 30. a 40. let. Tomu se musely přizpůsobit i outfity, které měla na starosti kostymérka Michaela Horáčková Hořejší. "V průběhu příprav jsem se zajímala o dobová díla a to mě inspirovalo k tomu, že jsem začala sbírat originální kostýmy z té doby," prozradila mimo jiné redakci eXtra.cz.
03.02.2023 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nová (48 článků) , Tomu Tomu (343 článků)