Článek

Arogantní utajený šéf v přestrojení za rockera: Intimní ponížení od podřízené!

 
Přísný generální ředitel stavební firmy Pro-Doma Petr Vaněrka je mezi svými podřízenými známý jako nekompromisní šéf. Do projektu Utajený šéf se rozhodl jít proto, aby si zkontroloval, zda se rozrůstající firma rozvíjí podle jeho představ. Chce si také otestovat, jestli dle jeho slov zaměstnanci dostatečně makají. Šéf sám je totiž neúprosný workoholik, který při své práci nejí ani nepije, podle něj to je ztráta času.
05.05.2021 12:35 |

podobné články

Podobné články

Utajený šéf: Zakladatel Sklizena David Kukla znechutí jednu z překvapených zákaznic

 
Ve středu se diváci TV Nova podívají díky pořadu Utajený šéf tam, kde se vstává se slepicemi a kde je zdravé jídlo základ - do Sklizena. Zakladatel a šéf David Kukla si v přestrojení za jamajského domorodce ve své firmě došlápne na kvalitu. Stejně jako předchozí šéfové i David se setká s nejedním nepříjemným problémem. Co ho opravdu vytočí?
26.05.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (987 článků) , David David (745 článků)

Nová show Utajený šéf: Z milionáře pobuda, kterého uráželi vlastní lidi!

 
Neuvěřitelná proměna, nadávky, nervy a odhalení problémů ve vlastních hotelech! To vše během pěti dnů potkalo milionáře Lukáše Pytlouna (38) v nové reality show televize Nova Utajený šéf, když v přestrojení pronikl mezi své zaměstnance. Byl to pro něj opravdu šok!
25.04.2018 05:15 |

podobné články

Utajený šéf v přestrojení za prodejce domů: Obrovský průšvih! Koho musí vyrazit?

 
Už dnes večer v pořadu Utajený šéf se další hlava společnosti promění v řadového zaměstnance. Zdeněk Václavek je výkonným ředitelem společnosti M&M reality s obratem kolem jedné miliardy ročně. Zdeněk nemá vystudovanou žádnou manažerskou školu ani titul, v byznyse začínal od nuly. Zažil nečekané úspěchy i kruté pády. Jak se mu v botách jeho „poddaných“ povede?
17.11.2020 17:40 |

podobné články

Utajený šéf: Ponížený vlastními zaměstnanci vycpával figurínám intimní místa

 
Zítra 5. dubna se diváci mohou těšit na dalšího šéfa v utajení. Přísný generální ředitel stavební firmy Petr Vaněrka je mezi svými podřízenými známý jako nekompromisní šéf. Do projektu Utajený šéf se rozhodl jít proto, aby si zkontroloval, zda se rozrůstající firma rozvíjí podle jeho představ. Chce si také otestovat, jestli dle jeho slov "zaměstnanci dostatečně makají". Šéf sám je totiž neúprosný workoholik, který při své práci nejí ani nepije, podle něj to je ztráta času. "Já o sobě s oblibou říkám, že ani nepiju. Když nepijete, tak nemusíte chodit čůrat a o to víc toho uděláte," říká generální ředitel Pro-Doma Petr Vaněrka.
04.05.2021 22:20 |

podobné články

DIVÁCKÝ TRHÁK UTAJENÝ ŠÉF: Z brigádnice opravdu ředitelkou?

 
 Reality show, která přidává na platu zaměstnancům a zařizuje kariéru! Tak dopadl první díl Utajeného šéfa, kde v přestrojení za nezaměstnaného téměř bezdomovce šmíroval podřízené majitel hotelové sítě Lukáš Pytloun (38). Z recepční na brigádě Barbory Kouřilové se dokonce rozhodl udělat ředitelku. Jenže její zdraví mu možná zkazí plány.
27.04.2018 05:10 |

podobné články

„Ponížení!“ bije se Komárek za kuřáky. Sám hlasoval pro jejich vyhnání z hospod

 
Na jednu stranu zastánce kuřáků, který o změnách v restauračních pravidlech mluví jako o ponížení, na druhé straně zákonodárce, který toto ponížení sám posvětil svým hlasem. Řeč je o Martinu Komárkovi, poslanci za hnutí ANO, který kritizuje protikuřácký zákon, jenž při hlasování sám podpořil.
01.06.2017 18:40 |

podobné články

Skončíš, jinak zveřejním tvé intimní fotky, vyhrožovala starostka učitelce

 
Bývalá starostka Štěchovic a krajská zastupitelka Středočeského kraje Miloslava Vlková (ČSSD) dostala za vydírání podřízené podmínku. Podřízené vyhrožovala, že zveřejní fotky, na kterých byla mladá učitelka nahá!
07.11.2012 18:00 |

podobné články

Utajený šéf: Šéf na zaměstnance posílá kontroly, ale sám pohořel!

 
Už dnes startuje nový pořad TV Nova Utajený šéf. Diváci budou mít možnost sledovat, jak šéfové významných firem proniknou mezi své zaměstnance a pod smyšlenými identitami budou vykonávat jejich práci. Zvládnou ji lépe, nebo naopak pohoří? Podaří se jim odhalit chyby, které měly zůstat utajené?
25.04.2018 20:15 |

podobné články

Utajený šéf: Uhrančivá Simona Kijonková si cestu na vrchol vyšlapala po svých

 
Od středy 28. dubna bude televize Nova vysílat třetí sérii oblíbené reality show Utajený šéf, kde si ředitelé velkých firem na týden vyzkouší, jaké je to být řadovým zaměstnancem. Mnohdy netuší, jak moc lidé i na těch nejnižších pozicích tvrdě pracují nebo že mají vlastní nápady a potenciál. Často se ukáže, že kdyby šéf dal právě na řadového zaměstnance, firmě by to například ušetřilo spoustu peněz a zároveň usnadnilo práci. Jako první se mohou diváci těšit na návštěvu Zásilkovny, které vládne uhrančivá Simona Kijonková (43).
28.04.2021 20:00 |

podobné články

Bývalý šéf DPP Dvořák hájil u soudu své někdejší podřízené

 
Bývalý šéf pražského dopravního podniku (DPP) Martin Dvořák v úterý v rámci hlavního líčení hájil své dva někdejší podřízené a nyní obžalované exmanažery DPP, které státní zástupce viní z údajného předražení zakázky na IT služby související s kartou Opencard.
08.04.2014 16:55 |

podobné články

Utajený šéf přichází na obrazovky: Tahle nová reality show vás dostane do kolen!

 
Ve středu startuje nový pořad Utajený šéf. Novinka televize Nova představuje vysoce postavené manažery, kteří týden pracují v utajení ve svých společnostech. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by se bez tohoto pořadu nikdy nedozvěděli. Odhalí chyby, které jim měly zůstat utajené?
23.04.2018 21:20 |

podobné články

Nová show Utajený šéf: Z milionáře se stal podivín, kterému nadávali do dementů

 
Majitel hotelů a penzionů v Liberci Lukáš Pytloun (38) se v rámci nové show Utajený šéf proměnil v pobudu s odpudivým vzhledem. Pronikl tak mezi své zaměstnance a jejich práci a nestačil se divit. Byl to pro něj opravdu šok.
25.04.2018 13:20 |

podobné články

Nová reality show Utajený šéf: Lukáš pohádkově zvýšil platy a potrestal manažery

 
Nová reality show Utajený šéf měla premiéru včera. Majitel několika hotelů Lukáš Pytloun se rozhodl, že se pokusí vcítit do svých zaměstnanců, a tak se převtělil do jednoho z nich. Role líného Tomáše mu šla více než dobře. A na co všechno přišel?
26.04.2018 09:00 |

podobné články

Ze zákulisí reality show Utajený šéf: Propracovaný podvod?! Pokojská musela podepsat smlouvu

 
Podvod na diváky, nahrané situace a tajná domluva! Z toho všeho spousta diváků podezřívá televizi Nova v případě nové reality show Utajený šéf. Blesk zjišťoval, co je na tom pravdy!
27.04.2018 14:55 |

podobné články

UTAJENÝ ŠÉF: Kvůli šmírování zaměstnanců přišel o...

 
Z generálního ředitele firmy se 400 zaměstnanci a ročním obratem 1,5 miliardy se stal nezaměstnaný chlápek s pleší. Kvůli reality show Utajený šéf si David Vítek nechal vyholit půlku hlavy!
02.05.2018 05:10 |

podobné články

Utajený šéf David Vítek ze zlínské firmy: Rozdal přes sto tisíc!

 
Příběhy lidí z jeho podniků ho tak dostaly, že rozdával peníze i dary za desetitíce! David Vítek (45), generální ředitel zlínské firmy s ročním obratem půldruhé miliardy, byl po »šmírování« svých zaměstnanců v rámci reality show Utajený šéf naměkko.
04.05.2018 05:15 |

podobné články

Utajený šéf: Ředitel skončil mezi výkaly!

 
Z vyvoněné kanceláře mezi fekálie. Tak dopadl v další epizodě reality show Utajený šéf Petr Benáčan (39). Ředitel společnosti nabízející pronájem mobilních toalet si vyzkoušel práci s výkaly.
09.05.2018 05:20 |

podobné články

Utajený šéf po krk ve výkalech: Vymýšlí kraviny, je jako nějaký inženýr, stěžovali si zaměstnanci!

 
Marketingový ředitel Petr Benáčan je zvyklý na svou práci ve voňavé kanceláři, odkud řídí své zaměstnance. Ve třetím díle show Utajený šéf se ale setká s tvrdou a páchnoucí realitou. Zakusí, že práce s fekáliemi není žádná procházka růžovou zahradou.
09.05.2018 16:40 |

podobné články

Utajený šéf: Ředitel skončil mezi výkaly!

 
Z vyvoněné kanceláře mezi fekálie. Tak dopadl v další epizodě reality show Utajený šéf Petr Benáčan (39). Ředitel společnosti nabízející pronájem mobilních toalet si vyzkoušel práci s výkaly.
14.05.2018 12:50 |

podobné články