Článek

Arnošt Lustig šokuje: Můj první sex? Za dvě deka margarínu!

 
PRAHA – To, že spisovatel Arnošt Lustig (82) nikdy nebyl žádný slušňák, by nikoho nepřekvapilo. Ale že jeho první sexuální zkušenost byla s prostitutkou, které navíc zaplatil margarínem, by určitě čekal málokdo!
17.05.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)
Podobné články

Škvorecký a Lustig byli ve Spojených státech pasováni na rytíře

 
Josef Škvorecký a Arnošt Lustig byli v USA pasováni na rytíře řádu Marka Twaina. Škvorecký za román Zbabělci a Lustig za knihu povídek Noc a naděje. Právu to potvrdil Lustig s tím, že byl tento týden za svou „humanistickou literární činnost“ prohlášen rovněž rytířem a familiářem Královského řádu Moravských rytířů sv. Rastislava Kolumbana a čestným komturem pro brněnskou kulturu.
26.08.2010 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků) , Josef Škvorecký (66 článků) , Mark Twain (18 článků)

Spisovatel Lustig po třetí chemoterapii

 
Spisovatel Arnošt Lustig (83), který se musel kvůli rakovině lymfatických žláz podrobit další v pořadí už třetí chemoterapii, byl propuštěn do domácího ošetřování. „Zrovna si jdu pro nové léky, pěkně pomalu a klidně, žádné chvátání,“ řekl Lustig Blesku. „Mohlo by to být se mnou horší, ale taky lepší. Je to někde uprostřed,“ dodal Arnošt s věčným optimismem.
25.08.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Arnošt Lustig zemřel, prohrál boj s rakovinou

 
V sobotu nad ránem ve věku nedožitých pětaosmdesáti let zemřel spisovatel Arnošt Lustig. Informovala o tom Markéta Mališová z Nakladatelství Franze Kafky. Lustig bojoval pět let se zákeřnou nemocí.
26.02.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Arnošt Lustig jako pedagog i vypravěč v nových publikacích

 
Dva pohledy na spisovatele Arnošta Lustiga nabízejí publikace, které ho ukazují jako pedagoga i výborného vypravěče. První napsala Dana Emingerová a nazvala ji příznačně Živel Lustig, druhou je rozšířený rozhovor Karla Hvížďaly Tachles Lustig.
29.11.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Spisovatel Arnošt Lustig (82): S rakovinou se rvu už dva roky!

 
Jeho věk se přehoupl přes osmdesátku, ale málokdo by mu těch osm křížků hádal. Jako mladý zažil hrůzy koncentračního tábora, přišel o část rodiny a před dvěma roky mu lékaři diagnostikovali rakovinu. Přesto je Arnošt Lustig (82) povahou optimista a v jeho přítomnosti rozhodně neztratíte dobrou náladu. Jak se zákeřnou nemocí bojuje? Co v těchto dnech dělá? A jak v sedmnácti letech unikl smrti, to vše prozradil světově uznávaný spisovatel exkluzivně Nedělnímu Aha!.
19.07.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Arnošt Lustig: Literatura může být o souboji dobra se zlem

 
Arnošt Lustig právě vydal novou knihu Láska a tělo a vyznal se, že jedna kniha plodí druhou. Předchozí publikací byl Zloděj kufrů. Tvrdí, že smyslem literární práce může být souboj dobra se zlem.
14.12.2009 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Arnošt Lustig vydává knihu o vášnivé lásce v biblické zemi

 
Arnošt Lustig se poté, co se v nových prózách Zloděj kufrů a Tělo a láska vrátil do židovského ghetta Terezín, rozhodl nabídnout znovu knihu Miláček inspirovanou jeho novinářským pobytem v Izraeli během války za nezávislost v letech 1948-1949.
11.02.2010 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Arnošt Lustig: Opět v nemocnici

 
Známý spisovatel Arnošt Lustig (83) je opět v nemocnici. Autorovi knih jako Démanty noci, Dita Saxová a Motlitba pro Kateřinu Horovitzovou se přitížilo.
23.08.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

SMRT LEGENDY: Spisovatel Arnošt Lustig podlehl rakovině

 
Ve věku nedožitých pětaosmdesáti let zemřel nad ránem v Praze novinář a autor knih o holocaustu, kterým jako mladík prošel, Arnošt Lustig.
26.02.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Arnošt Lustig (†84): Stále tančil jako mladík

 
Ve věku 84 let zemřel po pětiletém boji s rakovinou v sobotu nad ránem v Praze novinář a autor knih o holocaustu, kterým jako mladík prošel, Arnošt Lustig.
26.02.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Zemřel spisovatel Arnošt Lustig

 
V sobotu nad ránem v Praze zemřel ve věku nedožitých pětaosmdesáti let spisovatel Arnošt Lustig. Novinář a autor knih o holocaustu, kterým jako mladík prošel, podlehl nemoci, se kterou bojoval pět let. O jeho úmrtí informovala Markéta Mališová z Nakladatelství Franze Kafky.
26.02.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Zemřel význačný český spisovatel Arnošt Lustig

 
Po pěti letech boje se zákeřnou nemocí zemřel dnes brzy nad ránem Arnošt Lustig, spisovatel a bojovník proti holocaustu, který na vlastní kůži zažil v koncentračních táborech včetně těch vyhlazovacích - Osvětimi a Buchenwaldu.
26.02.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Arnošt Lustig miloval nejen literaturu, ale především ženy

 
Ačkoliv tomu sám odmítal uvěřit, Arnošt Lustig (†84) byl bezpochyby velkým spisovatelem. Stejně tak, jako psaní knih, byly ovšem jeho velkou vášní také ženy.
26.02.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Paroubek: Zemřel Arnošt Lustig - velký český spisovatel

 
V sobotu 26. února zemřel ve věku 84 let Arnošt Lustig.
28.02.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Zemřel spisovatel a čestný občan Prahy 2 Arnošt Lustig

 
V sobotu 26. února 2011 nad ránem zemřel v nemocnici Na Vinohradech známý novinář a autor knih o holocaustu Arnošt Lustig. Ve věku nedožitých pětaosmdesáti let podlehl těžké nemoci, se kterou pět let bojoval.
28.02.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (90 článků)

Umělci vytvořili knihu o Paroubkovi zadarmo

 
Šéf ČSSD Jiří Paroubek ve čtvrtek prozradil, že spisovatel Arnošt Lustig, herec Jiří Krampol a moderátor a také herec Jan Kraus se podíleli na knize o něm bez nároku na honorář. Paroubek také uvedl, že Krampol a Lustig chovají sympatie k ČSSD. U Krause prý neví.
08.10.2009 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (707 článků) , Jan Kraus (1045 článků) , Arnošt Lustig (90 článků) , Jiří Paroubek (3623 článků)

Jak získat zpět ztracenou chuť na sex?

 
Chuť na sex se tu a tam vytratí ze života snad každé ženy. Ne vždy je ale na místě svádět tento stav na stres v práci, únavu ze všech povinností či nepříznivé počasí. Faktorů, díky kterým doslova ze dne na den ztratíte chuť na sex či jakékoli jiné intimní aktivity, je daleko více a pokud tuto situaci chcete řešit, je potřeba jim přijít na kloub. Pokud i vy postrádáte chuť na sex, určitě si nenechte ujít následující řádky. Prostřednictvím dnešního článku vám poradíme, jak ztracenou chuť na intimnosti s přítelem, partnerem, manželem či milencem znovu objevit a třeba se i po dlouhé době konečně oddat nekonečné rozkoši. Jdete s námi do toho? Co nejčastěji zabije chuť na sex? Antikoncepce! Antikoncepce by se jinak dala nazvat i největší zabiják jakýchkoli sexuálních chutí. V dnešní době je užívání pilulek velice moderní a tento způsob ochrany před nechtěným početím volí nespočet žen či dívek. Pokud chuť na sex postrádáte, vaše pozornost by se měla v první řadě ubírat směrem antikoncepčního platíčka. Podívejte se na nežádoucí účinky a pokud vás nechuť k sexu trápí již delší dobu, rozhodně nebude od věci poradit se s gynekologem o jiné variantě. Sex jako políčko na seznamu Napsat si sex na seznam? Jasně, proč ne! Samozřejmě po vás nechceme, abyste si tuto příjemnou povinnost zaznamenali jako upozornění do mobilu či diáře – co kdyby si toho někdo všiml – ale určitě není špatné na něj pamatovat. Zkuste se jeden den dostat do postele o něco dříve – nebudete tak unavené a možná, že si s partnerem užijete tolik očekávané chvilky ve dvou. Nestresujte se O chuť na sex můžete přijít i tehdy, kdy se vystavíte zbytečnému stresu. Nejlepší, co můžete udělat, je dopřát si příjemný relax před sexem s partnerem. Ať už to bude vana plné horké vody, chvilka strávená... Čtěte více Příspěvek Jak získat zpět ztracenou chuť na sex? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.11.2015 07:25 |

podobné články

VELKÝ TEST MARGARÍNŮ: Je lepší Rama, Flora nebo Perla?

 
Dnes jsme pro vás připravili velký test margarínů, které jsou zdrojem zdraví prospěšných nenasycených mastných kyselin. Ne všechny jsou ovšem kvalitní. Které obstály a kterým byste se raději měli obloukem vyhnout?
18.04.2013 15:20 |

podobné články

Češi si začínají zvykat na nedostatek másla. Kupují více margarínu, uvádí řetězce

 
Nedostatek a vysoké ceny másla nutí Čechy k tomu aby se přizpůsobili. Čím dál více začali kupovat margaríny z rostlinných tuků. Roste ale zároveň poptávka po másle, když se objeví v akční nabídce, protože se lidé snaží předzásobit před Vánocemi. Na ceny másla se dokonce začali uzavírat sázky. Můžete si například vsadit, že o vánočních svátcích bude kostka másla stát 70 korun. Potvrzují to i data agentury Nielsen. Ta ukazují, že za poslední rok klesla v Česku spotřeba másla o 16 procent, zatímco margarínu se prodalo o devět procent více.
24.09.2017 15:15 |

podobné články