Článek

Armáda USA sestřeluje neznámé objekty ostošest: Další to schytal nad Huronským jezerem

 
Americká armáda v neděli sestřelila nad Huronským jezerem neidentifikovaný objekt. Za poslední tři dny je to nad Severní Amerikou už třetí „neznámý objekt“, který armáda sestřelila. Minulý týden pak Američané sestřelili u pobřeží Jižní Karolíny čínský balon, který Washington označil za špionážní.
13.02.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Washington Washington (233 článků) , Washington Washington (233 článků)
Podobné články

Nad Erijským jezerem natočili UFO. Opět a ještě kvalitněji než dříve

 
Erijské jezero je obecně jedním z nejčastějších míst, která plodí videozáznamy podivných objektů na obloze. Nadšený ufolog Michael Lee Hill již dříve pořídil několik zajímavých záběrů světel nad jezerem, nyní však uvolnil nové záběry, které jsou velmi ostré a jasně ukazují podivné objekty nad obřím jezerem v americkém Ohiu.
13.05.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Lee (2 články)

Kapitán natočil nad jezerem fascinující podívanou, několik vodních smrští

 
V sobotu se nad Michiganským jezerem ve Spojených státech odehrálo fascinující přírodní představení. Nad vodní hladinou se v jednu chvíli utvořilo hned několik vodních smrští najednou. Zkušenému lovci bouřek a kapitánovi lodě Ericu Treecemu se tento přírodní úkaz podařilo natočit.
20.08.2012 18:10 |

podobné články

Nad Michiganským jezerem řádilo hned několik vodních smrští

 
V sobotu se nad Michiganským jezerem ve Spojených státech odehrálo fascinující přírodní představení. Nad vodní hladinou se v jednu chvíli utvořilo hned několik vodních smrští najednou. Zkušenému lovci bouřek a kapitánovi lodě Ericu Treecemu se tento přírodní úkaz podařilo natočit.
20.08.2012 20:50 |

podobné články

Unikátní jev: nad jezerem v Milwaukee se objevilo několik vodních tornád

 
Nad Michiganským jezerem v americkém Milwaukee bylo v sobotu možné spatřit vzácný přírodní jev, vodní tornádo. A dokonce jich bylo v této oblasti hned několik, informovala agentura Reuters.
25.09.2011 13:35 |

podobné články

V Tasmánii je na prodej celá vesnice i s jezerem

 
V Tasmánii je za 13 miliónů australských dolarů (238 miliónů korun) na prodej vesnice s několika desítkami domů, jezerem plným ryb a 35hlavým stádem dobytka. Jakmile se nabídka objevila na trhu, vyvolala zájem od Číny po Singapur, napsala agentura AFP.
14.04.2016 13:30 |

podobné články

Neznámé létající objekty nad ČR znovu vzbudily pozornost

 
V sobotu ve večerních hodinách pozorovalo nezávisle na sobě několik čtenářů Novinek neznámé objekty pohybující se po obloze. Popisují je jako jasně svítící body, přičemž nejsou s to si jejich existenci vysvětlit.
26.07.2009 12:00 |

podobné články

Z nebe padaly tajemné objekty. Meteorologické balony, mlží armáda

 
V americkém městě Norfolk padaly z nebe tajemné objekty. Armáda a policie území evakuovala a pak jednoduše oznámila: "Byly to pouze meteorologické balony!"
03.08.2013 07:20 |

podobné články

Také muže zneužívá reklama jako sexuální objekty, tvrdí studie. Jde o "hunkvertising"

 
Ponižující trend, který dělá z modelek v reklamních spotech pouhé sexuální objekty, se nyní nově týká i mužů. Potvrdila to nedávno britská studie, která upozorňuje na dopady prezentace mužů ve formě dokonalých vysportovaných těl. "V posledních letech výrazně vzrostl trend užívání atletických mužských modelů a celebrit v reklamě. Dnes jsou muži v reklamních kampaních jen sexuálními objekty, stejně jako ženy," říká analytik Jack Duckett.
28.04.2016 16:00 |

podobné články

Úřad vlády ČR od července zpřístupní pro veřejnost veškeré své historické objekty

 
Úřad vlády ČR díky příznivému vývoji epidemiologické situace může opět pro veřejnost zpřístupnit historické vládní vily a paláce. Zájemci budou mít možnost postupně navštívit všechny objekty Úřadu vlády ČR, a to již od začátku července do konce listopadu. V prázdninových měsících Úřad vlády ČR navíc plánuje zpřístupnit své objekty každou sobotu.
29.06.2020 12:05 |

podobné články

Německá armáda je úplně v troskách. A ono je to vlastně dobře, píše Marian Kechlibar

 
Matematik Marian Kechlibar zhodnotil stav německé armády a dospěl k závěru, že Bundeswehr je úplně v troskách. Současná německá armáda je podle Kechlibara důkazem, že v něčem jsou na tom Češi přece jen líp než Němci. Jako Čech s určitými znalostmi z historie z toho má Kechlibar radost. Dokud bude německá armáda relativně slabá, nebudou mít Němci chuť rozpoutat další válku. Má to však i stinnou stránku. Jako spojenecká armáda nebude německá armáda moc platná, bude-li třeba pomoci napadenému státu NATO.
29.04.2018 19:05 |

podobné články

„Armáda mrtvých“ a „Armáda lupičů“ dostane další sequel: „Armáda mrtvých: Lost Vegas“ se dostane na Netflix

 
Každý, kdo očekával v aktuálním spin-offu filmu „Armáda mrtvých“ spoustu nemrtvých, bude „Armádou lupičů“ pravděpodobně zklamán. Ale nebojte se, zombie se brzy vrátí – a to v dalším filmu patřící do řady „Armáda mrtvých: Lost Vegas“.
24.11.2021 17:10 |

podobné články

Nad USA, Kanadou i nad Čínou. Všude se střílí po „neznámých objektech“

 
V oblasti Severní Ameriky se množí další případy vysoko letících neidentifikovaných objektů a poté, co americké stíhačky F-22 za poslední týden sestřelily již tři takovéto předměty ve vzdušném prostoru nad USA a Kanadou, informovala o výskytu podobného objektu i Čína. Ta se jej má chystat také sestřelit. Zdali mají všechny nynější neidentifikované letící objekty souvislost s čínským balónem, sestřeleným nad USA před týdnem, zatím není jasné. Americké úřady zatím k objektům spíše mlčí. Bližší informace však dorazily z Kanady.
12.02.2023 22:10 |

podobné články

Poslanec ODS: Bárta může znovu do vlády, až skončí s ABL

 
Odstupujícímu ministru dopravy Vítu Bártovi (VV) v poslední době zřejmě do smíchu příliš není. V televizních diskuzích si však zvykl na mnohé dotazy reagovat právě hurónským řehotem. Spoludiskutující poslanec ODS Marek Benda trval na rozdělení Věcí veřejných a agentury ABL. Pokud by toto Bárta zvládl, mohl by se podle Bendy vrátit do vrcholné politiky.
17.04.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (661 článků) , Vít Bárta (2859 článků)

Spartě chybí... Řepkův řev!

 
Na fotbalové Letné panuje po domácím fiasku s Příbramí (0:2) mrtvolné ticho. Stejně jako na place při zápase. Když ve Spartě vládl bouřlivák Tomáš Řepka, probral mátožný mančaft hurónským řevem. Po jeho vyhnání tam žádný takový hecíř není a z luxusního náskoku šesti bodů je mučivá dvoubodová ztráta na Liberec.
03.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1201 článků)

Video s hurónským výsměchem voličům knížete korunuje výhru Zemana. A je toho víc

 
REVUE, VIDEO UVNITŘ Reakce na zvolení Miloše Zemana prezidentem na Facebooku zatím v mnoha ohledech odpovídají vyhrocené situaci ve finále volební kampaně. Mnoho příznivců předsedy TOP 09 podle svých reakcí odmítá uznat vítězství Zemana. Někteří dokonce žádají nové volby. Celé předvolební období pak bylo na Facebooku provázeno i obrovským množstvím různých karikatur či fotomontáží. Vše ostatní ale na válcuje video nadšeného Zemanova fanouška.
27.01.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27905 článků)

Hannig (Rozumní): Hezounův alibismus

 
Lidé v pražských barech odpočítávají poslední minuty prezidentování Miloše Zemana, aby huronským pokřikem vítali nového hradního pána. Vzor mužnosti, voják, dokonce generál. Zdravý jak řípa, jezdící na silných motorkách.
21.03.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27905 článků)

Kolem Liverpoolu proletěly neznámé oranžové objekty

 
Ve Velké Británii se stále více množí pozorování UFO, která jsou doplněna i fotografiemi či videozáznamy. Objekty většinou sleduje větší množství lidí a v Anglii už vzniká mírná panika mezi těmi, kteří na mimozemské civilizace věří. Nyní sledovaly UFO desítky lidí v jižní části Liverpoolu, Southportu a mnoha menších vesnicích.
28.05.2009 11:55 |

podobné články

Česká armáda plánuje modernizaci budov. Bude to stát stamiliony

 
Armáda plánuje modernizaci budov za stamiliony korun, objekty chce zateplit a plynofikovat. Podle původních plánů měly práce stát téměř půl miliardy korun. Dosud vypsané zakázky jsou ale proti plánům výrazně levnější, armáda by tak měla desítky milionů ušetřit. ČTK to dnes sdělila ředitelka příspěvkové organizace Ministerstva obrany Armádní Servisní (AS-PO) Dagmar Kynclová.
15.08.2014 19:21 |

podobné články

Armáda má se chystá prodat nepotřebné nemovitosti za 131 milionů Kč

 
Armáda opět nabízí k prodeji své nepotřebné nemovitosti, případní zájemci si mohou vybrat z několika pozemků a bunkrů, k mání jsou ale i někdejší vojenské objekty, střelnice, cvičiště a bývalé hraniční opevnění v Opavě. Armáda by za všech 35 nemovitostí chtěla získat minimálně 131 milionů korun. Nejdražšími položkami je areál bývalého vojenského skladu v Praze-Horních Počernicích a někdejší vojenská ubytovna v Litoměřicích.
10.09.2014 16:55 |

podobné články