Článek

Armáda hledá domov pro psí důchodce: Ovčáci Brix a Max dlouho věrně sloužili vlasti

 
Brix a Max ukončili svou aktivní službu. Přestože se o ně armáda i v „důchodu“ dokáže dobře postarat, bylo by pro ně lepší, kdyby stáří prožili u chovatele či rodiny. Ovčáky tak nabízí k odprodeji a hledají pro ně nový domov.
18.02.2021 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Max Max (65 článků) , Max Max (95 článků) , Max Max (65 článků)
Podobné články

Dva němečtí ovčáci napadli dívku (19)

 
Dva němečtí ovčáci napadli v Karviné při venčení mladou ženu (19). Zachránil ji policejní psovod v civilu a další svědek útoku. Slečna venčila svého ovčáka a druhého kamarádky. V parku Boženy Němcové, poblíž kynologického cvičiště, se psi nejprve pustili do sebe.
21.09.2017 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (145 článků)

Martin Brix finančním ředitelem společnosti LeasePlan Česká republika

 
Martin Brix (38) byl k 1. červenci jmenován finančním ředitelem společnosti LeasePlan Česká republika, tuzemské pobočky světového lídra operativního leasingu automobilů.
25.06.2012 17:45 |

podobné články

RECENZE: V kybernetické krajině Michala Brixe

 
Architekt Michal Brix zhmotnil své urbanistické vize na malířská plátna a výsledná díla prezentuje v pražské Galerii Jaroslava Fragnera. V tomto výstavním prostoru se většinou návštěvníci setkávají spíše s artefakty klasické architektury než s obrazy, ovšem Brix obě polohy propojuje a posouvá díky tomu vizuální estetiku do nadstavbových dimenzí.
16.02.2015 07:10 |

podobné články

Max je zase v průšvihu - nový trailer z Max Payne 3

 
Kde je Max Payne, tam jsou problémy. Nejnovější trailer z Max Payne 3 to předvádí v plné míře. Tentokrát však neuvidíte ani tak moc záběry přímo z akce, jako spíše příběhové momentky, ze kterých pochopíte, pro koho Max pracuje, kde pracuje, proti komu bojuje a že je v pořádném průšvihu – jako vždycky. Se kšticí i bez ní, v havajské košili i v kvádru, hubený...
16.02.2012 18:50 |

podobné články

Katalánci nepustili na psí charitu dva vlčáky. Sloužili u španělské policie

 
Dvěma vlčákům byl zakázán vstup na katalánskou zvířecí charitativní akci poté, co organizátoři zjistili, že psi pocházejí ze Španělska, a ne Katalánska. Akce měla propagovat adopci vysloužilých policejních psů a u vlčáků byl problém, že sloužili místo katalánské policie u španělské. Rozhodnutí se setkalo se silnou vlnou kritiky jak ze strany návštěvníků, tak agentury, která adopci zajišťovala.
12.10.2017 21:45 |

podobné články

Umlátili psího šampiona: Kvůli slepicím!

 
Hrůzný případ otřásl obyvateli vesničky na Českobudějovicku. Psí šampion jagdteriér Brix z Pištínského remízu chovatele Jana V. napadl volně pobíhající slepice jednoho ze sousedů. Důchodce Jaroslav Š. neváhal a psa za to potrestal. Na místě ho ubil! Mezi lidmi v obci se proslýchá, že pes navíc skončil jako potrava pro důchodcovy slepice.
12.01.2011 13:15 |

podobné články

První Max Payne vyjde na iOS a Android

 
Zbrusu nový Max Payne 3 je za dveřmi, ale přes deset let starý první Max Payne ještě neřekl poslední slovo. Řekne jej totiž na mobilních zařízeních. Drsného Maxe Rockstar přivede k životu už 12. dubna pro iOS a 26. dubna pro Android pod jménem Max Payne Mobile. Nebude to přitom žádná zjednodušená verze, ale komplení plnohodnotná jednička, kteoru si všichni pamatujeme...
06.04.2012 19:10 |

podobné články

Asus rozšiřuje střední třídu. Zenfone Max Pro má čistý Android a velkou baterii

 
Letošní novinky Asusu z veletrhu v Barceloně ještě nevstoupily do prodeje a tchajwanský výrobce už představuje další model. Asus Zenfone Max Pro (M1) obohatí dvojici již existujících modelů Zenfone Max a Zenfone Max Plus ve střední třídě. Jeho poznávacím znamením bude baterie s kapacitou 5 000 mAh a překvapivě také čistý Android 8.1 Oreo.
30.04.2018 14:15 |

podobné články

Zoufalý Max kousal na řetězu sám sebe. Teď je z něj skvělý parťák a vyhlíží domov

 
Temperamentu má na rozdávání, přesto strávil kříženec Max (8) celý svůj život uvázaný na řetězu. Nesl to těžce, z nudy napadal a kousal sám sebe. Teď je v péči spolku Pes nejvěrnější přítel, díky kterému konečně poznává pořádný psí život. Chybí mu už jen trvalý domov.
15.03.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Max Max (65 článků) , Max Max (95 článků) , Max Max (65 článků)

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o o 5x Quick Max mop a kbelík Quick Max!

 
Prach a nečistota jsou v každé domácnosti. Chcete se jich hravě zbavit? Luštěte a vyhrajte dvojici praktických pomocníků od společnosti Spontex. Plochý Quick Max mop má samo-ždímací systém, takže si nemusíte namáčet ruce. Hlava mopu je otočná až o 360°, díky tomu se snadno přizpůsobí okolí. Vyrobena je z mikrovlákna, které je velmi odolné a dobře absorbuje nečistoty. Úklid usnadňuje teleskopická tyč. K mopu získáte ještě stabilní kbelík Quick Max.
04.04.2012 00:15 |

podobné články

Prestižní ocenění kvality sociálních služeb získal Domov Duha a Domov NaNovo

 
Prestižní ocenění - Cenu kvality v sociální péči - získal v soutěži o nejlepšího poskytovatele sociálních služeb v České republice Domov Duha v Novém Jičíně, který je příspěvkovou organizací Moravskoslezského kraje. Domov bodoval také v Ceně sympatie pro pracovníky sociálních služeb, kterou převzala Jana Tořová, vedoucí přímé péče v Domově Duha. Další příspěvková organizace kraje Domov NaNovo ve Studénce, obdržel čestné uznání.
10.11.2016 09:40 |

podobné články

Brixe bezdomovci odtrhli od mámy, nikdy se nevzpamatoval. Najde milující rodinu?

 
Milý, temperamentní parťák, který ale trpí separační úzkostí. Takový je kříženec bull plemene Brix (3), kterého má ve své péči spolek Dočasky De De. Nový domov mu není lehké najít. Špatně zvládá změny, a navíc, když je sám, štěká, vyje a ničí. Dočaskářka Lucie přesto věří, že se někdo, kdo to s ním bude umět tak, jako ona, nakonec najde.
04.05.2020 05:40 |

podobné články

Hledáme páníčky: Z Jonatána už je Max!

 
Nejroztomilejší psí čumáček Jonatán už má domov. Sotva se objevil na stránkách Aha!, zazvonil telefon a opuštěnému Jonatánovi se změnil život i jméno. Teď je z něj Max.
31.01.2015 12:15 |

podobné články

Psí kříženec Max: V pacce má 8 hřebů!

 
Vše se v dobré obrací. Pětiletý psí kříženec Max, kterého před pár dny ve Zlíně srazilo nákladní auto a jako zázrakem přežil jen se zlomenou packou a složitě se dostal zpět k majitelům, už je po operaci.
28.01.2012 12:05 |

podobné články

Zvolený „esenbák“ Ondráček z KSČM ničeho nelituje: Režimu sloužili i učitelé a lékaři

 
Poslanec Zdeněk Ondráček (KSČM) povede Komisi pro kontrolu GIBS. Po svém zvolení říkal, že své práce u SNB nelituje. Na ČT se pak obhajoval, že komunistickému režimu sloužili i jiní - nejen policisté, ale i učitelé či lékaři. Jeho zvolení vyvolalo rozruch i v samotném hnutí ANO. Primátor Ostravy Tomáš Macura svým kolegům ze strany vzkázal, že se za ně právě kvůli rozhodnutí podpořit Ondráčka stydí. Komunista přitom v ČT promluvil i o tom, jak to bylo s nabídkou Agrofertu, kam mohl nastoupit.
03.03.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Macura (142 článků)

Skandál! U záchranky na Vysočině sloužili DVA OPILÍ lékaři!

 
Záchranou službou na Vysočině otřásá skandál. Hned dva její lékaři totiž sloužili opilí. Jeden z nich v tomto stavu dokonce i vyjel k případu.
27.05.2014 18:00 |

podobné články

František Dostál: Sloužili jsme u Čapka, teta zachránila Dášeňku!

 
Není sice jeho potomkem, o slavném spisovateli a jeho rodině toho ale ví víc než kdokoliv. Předci fotografa Františka Dostála totiž sloužili ve vile Karla Čapka (†48)!
29.03.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (218 článků) , František Čapek (3 články)

Zemřel válečný hrdina Malý: Vydával se za staršího, aby mohl do armády! Lásce k vlasti ho naučil táta

 
Byl jedním z posledních žijících Čechů, kteří za druhé světové sloužili v Britském královském letectvu (RAF). Plukovník Milan Malý, který v pouhých 18 letech zasáhl i do bitvy u Tobruku, zemřel ve středu v Českých Budějovicích, kde před časem vzpomínal, jak ho jeho otec-italský legionář naučil lásce k vlasti a povinnosti k její obraně.
02.05.2013 20:45 |

podobné články

Horor na dálnici D1 u Brna: Řidičům běhali do cesty zmatení psi! Jednoho auto srazilo

 
Velmi nepříjemnou situaci zažili před několika dny ve večerních hodinách řidiči, kteří jeli po dálnici D1 přes Brno. Zničehonic jim do jízdní dráhy vbíhali němečtí ovčáci. Jeden pes srážku s autem nepřežil, druhého zachránili strážníci.
26.03.2020 12:25 |

podobné články