Článek

Armáda ČR: Generál Opata ocenil společnost ČEPRO

 
Za dlouhodobou podporu Vojenského fondu solidarity ocenil náčelník Generálního štábu Armády ČR armádní generál Aleš Opata společnost ČEPRO. Generálního ředitele Jana Duspěvu a člena představenstva Martina Vojtíška vyznamenal čestným odznakem AČR Za zásluhy III. stupně a certifikátem Laudi Memorabilis.
29.03.2021 20:30 |

podobné články

Podobné články

ČEPRO odvrátilo šikanózní insolvenci

 
Společnost ČEPRO zvítězila v právním sporu s JUDr. Vladimírem Bartošem. Městský soud v Praze dnes potvrdil, že Bartošův insolvenční návrh není důvodný, neboť společnost ČEPRO prokázala, že je ve výborné hospodářské kondici a nebylo osvědčeno, že by JUDr. Bartoš a alespoň jedna další osoba měla za společností ČEPRO splatnou pohledávku.
22.02.2018 19:05 |

podobné články

Armáda ČR: Generál Opata ocenil nejlepší absolventy kurzu generálního štábu a kurzu pro vyšší důstojníky

 
Kurz generálního štábu a kurz pro vyšší důstojníky, které pořádá Univerzita obrany, patří k celoživotnímu vzdělávání armádních důstojníků. Jejich nejlepší absolventy ocenil náčelník Generálního štábu armádní generál Aleš Opata věcnými dary.
21.04.2021 23:00 |

podobné články

Armáda ČR: Generál Opata ocenil vojákyně a vojáky za nasazení v boji proti koronaviru

 
Náčelník Generálního štábu Armády ČR armádní generál Aleš Opata vyznamenal ve středu 20. května vojákyně a vojáky za nasazení v boji proti koronaviru.
21.05.2020 20:00 |

podobné články

Armáda ČR: Generál Opata ocenil vojáky aktivní zálohy za dvacet let služby

 
V úterý 24. května se setkal náčelník Generálního štábu Armády ČR armádní generál Aleš Opata v Domě armády Praha s vojáky aktivní zálohy. Jako poděkování za výtečné výsledky a aktivní přístup během dvacetileté služby je vyznamenal Čestnými odznaky AČR Za zásluhy I., II. a III. stupně. Touto medailí se nyní může pyšnit na sedm desítek záložníků.
24.05.2022 20:30 |

podobné články

Městský soud v Praze opětovně zamítl insolvenční návrh na společnost ČEPRO

 
Městský soud v Praze v pondělí opětovně zamítl insolvenční návrh, který v roce 2011 podal na majetek společnosti ČEPRO JUDr. Vladimír Bartoš. Společnost ČEPRO uplatněnou pohledávku dlouhodobě odmítá jako neexistující a zcela smyšlenou. Potvrzují to opakovaně i dostupná soudní rozhodnutí.
23.05.2017 16:30 |

podobné články

Ruský útok na Ukrajinu to ukázal. Generál Opata pronesl varování k naší armádě

 
Náčelník Generálního štábu Armády ČR Aleš Opata v souvislosti s válkou na Ukrajině upozornil, že je potřeba modernizovat a dovybavit českou armádu. „Obrana nás bude něco stát a budeme muset obětovat něco ze svého blahobytu,“ prohlásil Opata s tím, že jsou potřeba masivní armádní investice. Souhlasí s ním náměstek ministryně obrany Tomáš Kopečný, podle nějž se nyní musejí státy NATO soustředit na budování strategické převahy nad Ruskem.
10.03.2022 18:35 |

podobné články

Armáda ČR: Generál Opata navštívil vojáky v Pobaltí

 
Náčelník Generálního štábu Armády České republiky armádní generál Aleš Opata navštívil tento týden ve středu a ve čtvrtek vojáky minometné čety 71. mechanizovaného praporu z Hranic a mechanizované roty ze žateckého 41. mechanizovaného praporu v Pobaltí.
07.12.2018 22:32 |

podobné články

Armáda ČR: Do Afghánistánu přivezl vojákům vánoční pozdravy generál Opata

 
Druhý adventní týden navštívil náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Aleš Opata jednotky sloužící v rámci mezinárodní mise Resolute Support (RSM) v Afghánistánu. Ve dvou dnech zavítal na čtyři lokace a setkal se tak s příslušníky 18. úkolového uskupení na základně HKIA v Kábulu, 2. jednotkou podpory a vlivu v Logaru, příslušníky velitelství RSM a 11. strážní jednotky letecké základny Bagrám (Bagram Air Field, BAF).
15.12.2018 22:30 |

podobné články

Armáda ČR: Generál Opata se zúčastnil konference Vojenského výboru NATO

 
Ve dnech 13. až 15. ledna se náčelník Generálního štábu Armády České republiky armádní generál Aleš Opata zúčastnil konference Vojenského výboru NATO v Bruselu. Hlavními tématy jednání bylo nasazení vojsk v zahraničních operacích, aktivity NATO a aktualizace koncepčních aliančních dokumentů.
16.01.2020 23:01 |

podobné články

Armáda ČR: Generál Opata se zúčastnil jednání náčelníků generálních štábů armád V4 a Ukrajiny

 
Ve dnech 12. až 14. října 2021 se náčelník Generálního štábu Armády České republiky armádní generál Aleš Opata zúčastnil jednání náčelníků generálních štábů armád V4 a Ukrajiny v maďarské Balatonakarattye. Hlavní témata jednání vycházela z priorit maďarského předsednictví a byla zaměřena na přípravu bojového uskupení V4 EU BG 2023, společná cvičení, vzdělávání a obrannou spolupráci v oblastech plánování a kybernetické ochrany.
15.10.2021 17:05 |

podobné články

Armáda ČR: Generál Aleš Opata jmenoval nové plukovníky a předal čestné odznaky

 
Při příležitosti oslav vzniku samostatného československého státu jmenoval náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Aleš Opata jednu důstojnici a deset důstojníků do plukovnické hodnosti.
31.10.2021 19:15 |

podobné články

Čepro spustilo program certifikovaných dodávek paliv

 
Společnost Čepro oficiálně představila nový program Certifikovaný velkoobchod Čepro, který je určený pro čerpací stanice či celé sítě stanic.
08.06.2015 11:46 |

podobné články

ČEPRO otvírá nové výdejní lávky ve skladu v Loukově

 
Společnost ČEPRO otevírá nové výdejní lávky na pohonné hmoty ve skladu Loukov (okres Kroměříž). Technologie za 300 mil. Kč je nejmodernější svého druhu v Evropě. Jde o první plně automatizovaný terminál pro autocisterny, který ČEPRO má.
05.02.2020 21:25 |

podobné články

ČEPRO varuje: Dávejte pozor na přeprodejce dezinfekce ANTI-COVID

 
Společnost ČEPRO chce upozornit zákazníky, kteří v maloobchodní síti mají zájem o koupi dezinfekce ANTI-COVID vydávanou pod logem Čepra, aby si důkladně zkontrolovali její původ. ČEPRO prodávalo či prodává dezinfekci pouze v originálních obalech 5 litrů, 25 litrů a 1000 litrů. U zboží v obalech jiného objemu vydávaných za naši dezinfekci nemůžeme zaručit její kvalitu.
07.04.2020 14:10 |

podobné články

ČEPRO se stalo prvním členem AKI ČR z ropného průmyslu

 
Společnost ČEPRO, a.s., významný tuzemský subjekt na poli přepravy, skladování a prodeje ropných produktů, se stal dalším členem Asociace kritické infrastruktury České republiky (AKI ČR). Z hlediska kritické infrastruktury ČEPRO hraje zásadní roli jakožto ochránce zásob státních hmotných rezerv.
23.08.2020 18:00 |

podobné články

Hovoří generál Opata... Armáda chce komunikovat s veřejností na úrovni 21. století

 
Co stálo za rozhodnutím vysvětlovat nákup nových bojových vozidel pěchoty na videu? Armáda modernizuje svou komunikaci. Plukovník Miroslav Feix odhalil, co za kampaní stálo. „Nemůžeme komunikovat jako v 19. století,“ říká. A že se mohli diváci leknout, co se stalo, že Aleš Opata „naléhavě hovoří“. Podle Feixe těžko. Říká, že jsme v Čechách 21. století, ne v Jižní Americe v 80. let.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Soud zahájil insolvenční řízení s firmou Čepro

 
Městský soud v Praze zahájil insolvenční řízení s distributorem paliv Čepro. Návrh podal podal právník Vladimír Bartoš, kterému prý Čepro dluží 127 milionů korun. Informaci přinesla ČT.
21.03.2011 19:20 |

podobné články

Soud zahájil insolvenční řízení se státním gigantem Čepro

 
Městský soud v Praze v pondělí zahájil insolvenční řízení se státním distributorem paliv Čepro. Návrh na zahájení řízení a prohlášení konkurzu podal právník Vladimír Bartoš, kterému prý Čepro dluží 127 milionů korun.
21.03.2011 19:45 |

podobné články

Nejvyšší soud odmítl dovolání společnosti M Port, která po ČEPRO vymáhala 348 milionů korun

 
Nejvyšší soud ČR odmítl dne 19. března 2014 dovolání společnosti M Port v případu falešné pohledávky uplatňované vůči společnosti ČEPRO. Definitivně tak potvrdil správnost dosavadních rozhodnutí Městského soudu a Vrchního soudu v Praze o tom, že ČEPRO pohledávku platit nemusí.
06.05.2014 10:10 |

podobné články