Článek

Armáda ČR: Covidová nouze naučila Hraničáky housti, zlepšují se bojem proti sobě navzájem

 
Příslušníci 71. mechanizovaného praporu tvoří ještě letos základ úkolového uskupení, vyčleněného do Sil velmi rychlé reakce NATO – VJTF (Very High Readiness Joint Task Force). Při komplexním polním výcviku na Libavé dokázali, že si ale požadované schopnosti udrželi. Pomohl jim soubojový simulátor i soupeření mechanizovaných rot.
11.07.2021 21:35 |

podobné články

Podobné články

Veronika Žilková už šetří na Vánoce: Neuvěříte, co všechno v koronakrizi sama zvládá!

 
Nouze naučila Dalibora housti, koronakrize naučila mnohé české celebrity nejednu zajímavou a novou dovednost. Herečka Veronika Žilková (59) by se mohla například z fleku přihlásit na post kadeřnice! Své služby už dokonce nabízí i jiným…
10.11.2020 11:50 |

podobné články

Blesková změna Ústavy: 14:45 schváleno Sněmovnou, 19:33 Senátem

 
Nouze naučila Dalibora housti. Sněmovna i Senát odhlasovaly během pátku třípětinovou většinou ústavní zákon o rozpuštění dolní komory. V návrhu se stanoví, že prezident rozpouští Sněmovnu, pokud se na tom usnesou více než tři pětiny poslanců. K rychlým krokům dohnal parlament zásah Ústavního soudu, který v úterý zrušil jednorázový ústavní zákon, jenž měl vést k předčasným sněmovním volbám. Novela míří na Hrad.
11.09.2009 14:45 |

podobné články

Šafářová si vzala do parády Plekance: Zastřihla ho jako psa

 
Nouze naučila Dalibora housti a tenistku Lucii Šafářovou (33) šmikat kadeře. Vyřádit se mohla na svém zarůstajícím partnerovi Tomáši Plekancovi (37), leč mělo to háček. Šla na něj jak na psa.
09.04.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šafářová (709 článků)

Práce umělců v době koronaviru: Bábor jako kurýr, Bragagnolo řídí ještěrku!

 
Nouze naučila Dalibora housti, koronavirová krize přiměla české umělce pracovat rukama. Herci a zpěváci, co se do té doby živili svým talentem, totiž také musí platit složenky, a aby si nemuseli půjčovat od známých či v bankách, vzali za vděk prací „prostého lidu“. Jaké dvě hvězdy českého showbyznysu se zapojily do běžného pracovního provozu?
22.04.2020 13:35 |

podobné články

Rozbité nádobí inspirovalo šikovnou ženu k vynálezu myčky

 
Nouze naučila Dalibora housti. A než se pořád zlobit se špinavým nádobím, je lepší vymyslet přístroj, který to udělá za vás.
11.08.2020 16:00 |

podobné články

Petrovický betlém z perníku u slepic neskončí

 
Podobně jako nouze naučila Dalibora housti, tak životní peripetie přiměly sedmapadesátiletou učitelku mateřské školy Lydii Grzybkovou z Petrovic u Karviné péct perníčky. Pro letošní Vánoce stvořila přímo celý perníkový betlém, v němž kromě svaté rodiny nechybí ani kus jejího dětství či připomínka Petrovic.
02.12.2020 13:05 |

podobné články

Jana Plodková si zahrála sestru v první linii: Dělat bych to nemohla, říká

 
Přestože se říká, že nouze naučila Dalibora housti, herečka Jana Plodková (39) tohle pořekadlo nepotvrzuje. V novém seriálu režiséra Marka Najbrta sice coby maminka malé třeťačky zvládá online výuku na jedničku, ve skutečnosti ale fanynkou moderních technologií není.
18.06.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (75 článků) , Jana Plodková (207 článků) , Jan Marek (421 článků)

Zdeněk Jemelík: Proč jde před soud šéf Z-Group Steel Holdingu

 
Jako občanský aktivista se po dvě desetiletí zabývám sledováním patologických úkazů v trestním řízení a snažím se podporovat jejich oběti. Nemám formální právnické vzdělání. Pokud něco z práva umím, platí přísloví „ nouze naučila Dalibora housti“.
20.07.2021 09:30 |

podobné články

Dívka se stovkami mateřských znamének po těle i obličeji se naučila být na své névy hrdá

 
Američanka Ciera Swaringen dokázala udělat ze své jinakosti, kvůli níž musela celé roky poslouchat kruté narážky spolužáků, svou přednost. Devatenáctiletá dívka z Rockwellu v Severní Karolíně má po těle i obličeji rozesety stovky mateřských znamének. Ciera se však s nimi nejen naučila žít, ale dokonce se je naučila mít ráda. „Každý jsme jiný a buďme na to pyšní,“ vzkazuje těm, kteří ji v dětství a během dospívání šikanovali.
21.08.2015 19:40 |

podobné články

Proruští separatisté a ukrajinská armáda se navzájem obviňují z porušení příměří

 
Přestože příměří na Ukrajině oficiálně pokračuje, obě strany se navzájem obviňují z jejího porušení. Armáda měla podle separatistů ostřelovat Doněck, rebelové měli podle armády zase začít ostřelovat jejich pozice bezprostředně po pátečním zahájení příměří.
06.09.2014 13:15 |

podobné články

Autoservisy se zlepšují

 
Česká obchodní inspekce provedla kontroly autoservisů. Vypadá to, že se jejich služby zlepšují.
02.08.2010 00:40 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o 5 balíčků Nutricap regenerace!

 
Vlasy vyžadují v zimě obzvlášť zvýšenou pozornost. Mráz, sníh, déšť, neustálé přechody z tepla do zimy. To vše se podepisuje na jejich struktuře. Vlasy ztrácejí vitalitu i sílu a lámou se. Aby vlasy mohly být opět v kondici, je třeba je začít pravidelně regenerovat a dopřát jim dostatečné množství vitamínů a vyživujících látek. Řada Nutricap od francouzské společnosti Nutrisanté obsahuje ucelenou péči o vlasy. Naleznete zde šampon Nutricap, kondicionér Nutricap a tabletky Nutricap, které dohromady zlepšují vitalitu, vlasy posilují, dodávají jim lesk, hebkost a potřebné živiny pro zabránění třepení vlasů a celkovému zlepšení jejich struktury Vlasy vyžadují v zimě obzvlášť zvýšenou pozornost. Mráz, sníh, déšť, neustálé přechody z tepla do zimy. To vše se podepisuje na jejich struktuře. Vlasy ztrácejí vitalitu i sílu a lámou se. Aby vlasy mohly být opět v kondici, je třeba je začít pravidelně regenerovat a dopřát jim dostatečné množství vitamínů a vyživujících látek. Řada Nutricap od francouzské společnosti Nutrisanté obsahuje ucelenou péči o vlasy. Naleznete zde šampon Nutricap, kondicionér Nutricap a tabletky Nutricap, které dohromady zlepšují vitalitu, vlasy posilují, dodávají jim lesk, hebkost a potřebné živiny pro zabránění třepení vlasů a celkovému zlepšení jejich struktury
02.11.2011 00:10 |

podobné články

Šotek amerického deníku: Julia Roberts zjišťuje, že život a její DÍRY se s věkem zlepšují

 
Korektura newyorského deníku The Post-Journal zásadně selhala. Včera totiž na stránkách listu vyšel rozhovor s Julií Roberts doplněný jejími fotografiemi. Hlavní titulek článku však obsahoval text: „Julia Roberts shledává, že život a její díry se s věkem zlepšují.“
17.12.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (284 článků) , Julie Roberts (143 článků)

Lesy ČR zlepšují ekologické podmínky, tentokrát na Rychnovsku ve východních Čechách

 
Lesy České republiky pokračují v programu Vracíme vodu lesu. Na Rychnovsku v Královéhradeckém kraji v létě dokončily obnovu koryta potoka Kunštát a zahájily obnovu pravostranného přítoku Bartošovického potoka. Obě stavby přijdou dohromady na 7,3 milionů korun. Zadrží vodu v krajině, aby neodtékala a zůstala v nivě. Rostlinám i živočichům se tak výrazně zlepšují ekologické podmínky a zvyšuje se biodiverzita území.
23.09.2020 13:40 |

podobné články

Německá armáda je úplně v troskách. A ono je to vlastně dobře, píše Marian Kechlibar

 
Matematik Marian Kechlibar zhodnotil stav německé armády a dospěl k závěru, že Bundeswehr je úplně v troskách. Současná německá armáda je podle Kechlibara důkazem, že v něčem jsou na tom Češi přece jen líp než Němci. Jako Čech s určitými znalostmi z historie z toho má Kechlibar radost. Dokud bude německá armáda relativně slabá, nebudou mít Němci chuť rozpoutat další válku. Má to však i stinnou stránku. Jako spojenecká armáda nebude německá armáda moc platná, bude-li třeba pomoci napadenému státu NATO.
29.04.2018 19:05 |

podobné články

Blatný: Hrozí zavření dalších okresů! Covidová JIP lůžka dochází v osmi krajích

 
Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) upozornil, že během dvou nebo tří týdnů může být situace v celé zemi stejně vážná jako v uzavřených okresech Cheb, Sokolov a Trutnov. Na dnešní tiskovce nevyloučil proto uzavření dalších regionů. Zvažovalo se již i tento týden - v případě okresu Tachov. V Česku přitom dochází covidová lůžka na JIP a přetrvávají problémy v nemocnicích. Hrozí proto i prioritizace pacientů - vybírání, kdo dostane přednost. Vyčerpání kapacit JIP aktuálně hrozí v osmi krajích.
17.02.2021 06:50 |

podobné články

Na covidová oddělení do FNUSA nastoupili i hasiči

 
Pět příslušníků Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje dnes nastoupilo na covidová oddělení do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Dalších pět přibude za týden. Hasiči zatím stráví ve FNUSA jeden měsíc.
22.02.2021 13:45 |

podobné články

Benešová: Nadávají mi, že mám skončit v hrobě. Nová covidová bomba

 
V létě loňského roku předseda vlády Andrej Babiš (ANO) říkal, že je Česká republika „best in covid“. Dnes máme přes 19 tisíc úmrtí spojených s nemocí covid-19. Jen v první den tohoto týdne zemřelo 207 lidí Testy odhalily více než 11 200 nově nakažených lidí. Ministryně spravedlnosti za hnutí ANO Marie Benešová varuje, že další covidová bomba tiká ve věznicích. Prozradila také, co jí někteří lidé píšou do e-mailu. Posílají ministryni do hrobu.
23.02.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22513 článků) , Marie Benešová (425 článků)

Jiří Weigl: Covidová cesta k inflaci a socialismu

 
Covidová krize už trvá téměř rok a zasáhla nejenom zdravotní stav lidí a fungování zdravotnických systémů. Stala se katalyzátorem změn v ekonomice i společnosti, které směřují k daleko zásadnější proměně našeho světa, než si je většina z nás ochotná připustit.
25.03.2021 12:25 |

podobné články