Článek

Ariana a Raven: Vše, co mi může dát, je, že mě má rád

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, a ještě hezčí další dny, pravidelně čtu vaši rubriku na Super.cz a vaše názory se mi opravdu moc zamlouvají. Proto jsem se rozhodla se vám svěřit se svým stále přetrvávajícím vztahovým problémem.
29.07.2009 08:05 |

podobné články

Podobné články

Ariana a Raven: ,,Dnes máme nohy na stole!"

 
Ariana a Raven se dnes rozhodli, že si zalenoší, nebudou dnes pracovat, a tudíž ani psát. Těšit se na ně můžete opět zítra. Vzkaz redakce Super.cz: Ariano, Ravene a Jacku: Závidíme vám a užijte si to!
16.04.2009 12:01 |

podobné články

Ariana a Raven: Manželství je smlouva - žena rodí, muž živí

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, docela náhodou jsem otevřela váš článek Ariana a Raven: Rozvrátila jsem několik manželství... a po přečtení vaší odpovědi jsem se rozhodla té slečně něco napsat a byla bych opravdu ráda, kdyby se zamyslela.
28.04.2009 08:10 |

podobné články

Hrozný osud: Známá česká věštkyně trpí depresemi, bipolární poruchou, šíleně přibrala a přišla o zuby!

 
Kdysi velmi slavné duo Ariana a Raven Argoni už je minulostí. Manželé se rozvádějí, Raven si našel o 32 let mladší milenku. Ariana trpí depresemi a lékaři jí diagnostikovali bipolární poruchu. Navíc šíleně přibrala a vypadaly jí skoro všechny zuby!
24.06.2014 18:00 |

podobné články

Věštec Raven Argoni: V roce 1975 jsem předpověděl, že Havel bude prezident

 
Astrolog, mág, kartář, specialista na partnerské vztahy, spisovatel, fotograf... Na první pohled nenápadný pětašedesátiletý muž vstoupil do dějin české esoteriky společně se svojí ženou jako nezapomenutelná dvojice Ariana a Raven Argoni.
26.03.2013 14:25 |

podobné články

Ariana Grande zrušila zásnuby a rozešla se s Petem Davidsonem

 
Zpěvačka Ariana Grande se rozešla s Petem Davidsonem, který ji letos v červnu požádal o ruku. Dvojice si uvědomila, že se žene příliš rychle do závazků, na které není připravená. Ariana a Pete tak o víkendu oznámili, že se rozhodli ve vztahu nepokračovat.
16.10.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ariana Grande (79 článků)

Ariana a Raven: Vše se mi daří, vše je ideální, ale co když se to zhroutí?!

 
Milí mágové, chtěla bych vám ze srdce poděkovat za vaši rubriku na seznamovském Super.cz. Již druhým rokem žiji v Anglii...
27.05.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Moje manželství byl strach

 
Milá Ariano a Ravene, přemýšlela jsem, koho z vás oslovit dříve, přišlo mi uctivější dát přednost ženě. Ráda čtu vaše odpovědi a samozřejmě v nich hledám rady pro život, i když život možná promyslet nejde.
03.03.2010 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Nemůžete si najít partnera? Nevzdávejte to!

 
Vážení, rád bych zareagoval na včera uveřejněný dotaz paní Jany, která má strach navázat po špatných zkušenostech nový vztah. Nemám v úmyslu jí jakkoliv radit, protože vaše rady jsou profesionální a navíc velmi vtipně podané. Nicméně si myslím, že by paní Janě mohl dodat odvahy popis mé seznamovací anabáze.
26.05.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Chtějí chlapi pannu maximálně do 18 let? Starší ale už ne?

 
Hezký den, Ariano a Ravene, do mých 23 let jsem byla panna. Měla jsem už na střední škole pár intimních zkušeností, ale vždy to skončilo jen u hlazení a líbání (ačkoli „on" by rád i víc...), ještě jsem se necítila na opravdový sex.
01.06.2009 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Chvíli chce svého přítele, chvíli mě - nakonec chce třetího!

 
Ariano a Ravene, zdravím vás i já a jako spousta dalších lidí bych se na vás rád obrátil se svým problémem. Vím, že je spousta lidí, kteří se opravdu trápí, a tak můj problém bude znít trochu banálně...
03.06.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Manželka úplně nesnáší, když jí sahám na prsa...

 
Ahoj Ariano, rád si pročítám vaši rubriku, a tak mě napadlo, že vás poprosím o radu. S mou ženou jsem skoro sedm let, máme spolu tříletého syna. Naše manželství je pěkné po všech stránkách, samozřejmě se nějaká ta bouřka přežene, ale to je asi normální, všude je něco...
10.06.2009 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: On chce sex, já chci, aby mě měl rád

 
Zdravím vás, velice ráda si vás čtu, a tak si chci také tu vaši poradnu vyzkoušet. Ve svých 23 jsem neměla žádný vztah, kde bych byla zamilovaná jak se říká po uši. Již delší dobu, zhruba dva roky, mě velice silně přitahuje fyzicky jeden o tři roky starší kluk. Nápadnic má však hodně.
16.07.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Mám přítelkyni, ale ta nová kolegyně je tak...

 
Ahoj Ariano, obracím se na tebe s prosbou o radu nebo doporučení. Je mi 23 let a mám dva roky přítelkyni (20). Ze začátku bylo všechno super, jako vždy, když člověk po dlouhé době někoho najde. Ne že bych se přímo zamiloval, ale prostě jsem byl rád, že ji mám, a bylo nám spolu dobře.
22.09.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Asi s tou „lemrou" jenom ztrácím čas!

 
Milá Ariano a Ravene, jsem čtenářkou vašich rad již hodně dlouho, ale ještě jsem se neodhodlala k tomu vám sama napsat a požádat o radu. Jak jinak než z oblasti partnerských vztahů...
08.01.2010 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: V zrcadle vidím urputného snaživce s pupkem

 
Ahoj, Ariano a Ravene. Protože jste dva příjemní lidé, budeme si tykat. Nerad bych se představoval, ale dejme tomu, že se jmenuji Ctirad. Svůj problém ale neumím přesněji pojmenovat. Snad to za mne uděláte vy a já se poučím a podotýkám, že vážně rád.
05.02.2010 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Co jsem to jenom provedla?

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, považuji vás za své přátele-důvěrníky, beru si z vašich rad spoustu dobrého i poučného a vězte, že co napíšete, je pravda pravdoucí. Chtěla bych pomoci radou ve zvláštní situaci...
01.03.2010 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Nechci starého psa novým kouskům učiti, ale...

 
Milá Ariano, milý Ravene, nikdy jsem si nemyslela, že bych využila vašich rad, bohužel v mém vztahu se „cosi“ porouchalo a já vás teď žádám o pomoc.
02.03.2010 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Nemám chuť na sex, pomůžou Venušiny kuličky?

 
Zdravím vás, Ariano a Ravene, mám, jak si myslím, docela závažný problém. S přítelem jsme spolu necelé dva roky a asi před půl rokem jsme začali mít problém v sexu. Přítel má sex moc rád, a kdybychom ho měli každý druhý den, vůbec by mu to nevadilo.
08.03.2010 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: On je metrosexuál, já jsem tvrdohlavá a přestává nám to klapat

 
Zdravím vás, Ariano a Ravene, denně čtu vaše rady a musím uznat, že většinou jsou vaše odpovědi velice zajímavé a správné. Mám na vás takový malý dotaz. S přítelem jsme spolu přes rok, asi čtyři měsíce jsme spolu bydleli a vše bylo v pořádku a až moc hezké.
23.06.2009 08:00 |

podobné články