Článek

Ariana a Raven: Po 12 letech manželství mi řekl, že je gay!

 
Dobrý den, mám asi podivný dotaz. Mám druhého manžela, který mi nedávno řekl, že je gay. Jsme manželé už 12 let. I on byl přede mnou jednou ženatý a má snad čtyři děti...
13.05.2009 08:00 |

podobné články

Podobné články

Ariana a Raven: Manželství je smlouva - žena rodí, muž živí

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, docela náhodou jsem otevřela váš článek Ariana a Raven: Rozvrátila jsem několik manželství... a po přečtení vaší odpovědi jsem se rozhodla té slečně něco napsat a byla bych opravdu ráda, kdyby se zamyslela.
28.04.2009 08:10 |

podobné články

Ariana a Raven: ,,Dnes máme nohy na stole!"

 
Ariana a Raven se dnes rozhodli, že si zalenoší, nebudou dnes pracovat, a tudíž ani psát. Těšit se na ně můžete opět zítra. Vzkaz redakce Super.cz: Ariano, Ravene a Jacku: Závidíme vám a užijte si to!
16.04.2009 12:01 |

podobné články

Hrozný osud: Známá česká věštkyně trpí depresemi, bipolární poruchou, šíleně přibrala a přišla o zuby!

 
Kdysi velmi slavné duo Ariana a Raven Argoni už je minulostí. Manželé se rozvádějí, Raven si našel o 32 let mladší milenku. Ariana trpí depresemi a lékaři jí diagnostikovali bipolární poruchu. Navíc šíleně přibrala a vypadaly jí skoro všechny zuby!
24.06.2014 18:00 |

podobné články

Věštec Raven Argoni: V roce 1975 jsem předpověděl, že Havel bude prezident

 
Astrolog, mág, kartář, specialista na partnerské vztahy, spisovatel, fotograf... Na první pohled nenápadný pětašedesátiletý muž vstoupil do dějin české esoteriky společně se svojí ženou jako nezapomenutelná dvojice Ariana a Raven Argoni.
26.03.2013 14:25 |

podobné články

Ariana Grande zrušila zásnuby a rozešla se s Petem Davidsonem

 
Zpěvačka Ariana Grande se rozešla s Petem Davidsonem, který ji letos v červnu požádal o ruku. Dvojice si uvědomila, že se žene příliš rychle do závazků, na které není připravená. Ariana a Pete tak o víkendu oznámili, že se rozhodli ve vztahu nepokračovat.
16.10.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ariana Grande (73 článků)

Je Taylor Lautner gay?

 
Svět oběhla spekulace o tom, zda-li není Taylor Lautner gay. Minulý víkend byl totiž herec spatřen na gay party. Zatímco jeho fanynky smutní, gay komunita doufá, že Taylor se v klubu neocitnul jen náhodou… Fanynky mladého, pohledného herce Tylora Lautnera, jež figuruje v Twilight, smutní. Svět totiž oběhla zpráva, že osmnáctiletý Taylor je gay. Minulý týden [...]
16.04.2010 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Lautner (44 článků)

Ariana a Raven: Manžel má se mnou sex. Se svou milenkou má nespoutaný sex

 
Dobrý den, Ariano a Ravene. Řeším se svým mužem klasickou situaci téměř čtyřicetiletých manželů po dvanácti letech manželství.
28.05.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Svého muže jsem vždy ponižovala a urážela

 
Zdravím, Ariano a Ravene, díky za vaše rady, ze kterých se stále učím, jak spokojeně „vztahově žít“. Po deseti letech manželství a následné, teď už vím, že nevyhnutelné, krizi jsem konečně vyspěla a chytla se za nos - a to i díky vám. Nevím, jestli už není pozdě...
10.11.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Po 25 letech manželství se odstěhoval k matce. Onemocněla

 
Ahoj Ariano, již delší dobu přemýšlím, že se tě zeptám na tvůj názor. Konečně jsem našla odvahu. Nepatřím do kategorie mládeže. Jsem vdaná 25 let, máme s manželem dvě děti.
20.11.2009 08:05 |

podobné články

Zpěvačka se zřekla církve: Kvůli gay bratrovi!

 
Jednadvacetiletá americká zpěvačka Ariana Grande nečekala na synod biskupů katolické církve, kteří se měli vyjádřit ke změně postojů vůči homosexuálům. Z církve vystoupila a její učení – které se po synodu navíc nezměnilo – odmítla. Má totiž bratra gaye a nesouhlasí s tím, jak ho katolická církev vnímá. Ariana teď vyznává tajné židovské učení kabalu.
22.10.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ariana Grande (73 článků)

VyVolený Honza promluvil ve Zpovědnici o gay pornu: Co všechno řekl a jak to tedy doopravdy je?

 
Kauzu "údajného účinkování":http://www.extra.cz/coze-pornoherec-ve-vile-vyvoleny-fesak-honza-pry-hral-v-gay-pornu-tady-jsou-fotky VyVoleného "Honzy Podzimka":http://www.extra.cz/tema/jan-podzimek (20) v "gay pornu":http://www.extra.cz/sledujte-tohle-je-ukazka-z-gay-porna-kde-hraje-udajny-dvojnik-honzy-z-vyvolenych se rozhodl rozštípnout štáb reality show a Honzu poslal do Zpovědnice, aby se k celé záležitosti vyjádřil.
13.11.2013 13:06 |

podobné články

Ariana a Raven: Rozvrátila jsem několik manželství...

 
Drazí rádcové, opět jsem si přečetla nejnovější články z vaší rubriky a konečně se odhodlala vám napsat svůj tak trošku zapeklitý problémek... Je mi 24 let a zkušeností s muži mám nespočet. Nikdy jsem neměla zatěžko si najít přítele nebo milence na jednu noc.
23.04.2009 15:39 |

podobné články

Ariana a Raven: Při skvělém sexu ho ze sebe vystrčím ven!

 
Ahoj Ariano a Ravene, měla bych na vás také prosbu o radu. Jedná se o sex. Protože to v mém manželství nikdy moc neklapalo, ani toho sexu nebylo moc, hledala jsem jinde. Ale žádná pravidelnost není. Spíše nedostatek. Tím vás ale zdržovat nebudu...
22.05.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Manželka úplně nesnáší, když jí sahám na prsa...

 
Ahoj Ariano, rád si pročítám vaši rubriku, a tak mě napadlo, že vás poprosím o radu. S mou ženou jsem skoro sedm let, máme spolu tříletého syna. Naše manželství je pěkné po všech stránkách, samozřejmě se nějaká ta bouřka přežene, ale to je asi normální, všude je něco...
10.06.2009 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Začala jsem mu vyčítat práci - a on mě přestal milovat

 
Milá Ariano a Ravene, čtyři a půl roku jsem žila s přítelem, se kterým jsme vychovávali dítě z mého prvního manželství. Podotýkám, že jsem jeho první vážný vztah a první žena, se kterou kdy žil...
18.06.2009 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Je to jako v hororu - naši sousedé nás ve všem kopírují!

 
Milá Ariano a Ravene, nejdříve vás zdravím, ráda pročítám vaše rady, a tak mě napadlo, že mám pro vás také otázku, netýká se partnerství nebo manželství, ale sousedského vztahu.
01.07.2009 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Chci rozvod, chci odejít, ale mám strach...

 
Dobrý den, Ariano, chtěla bych vás požádat o radu. Jsem vdaná pomalu 18 let. Máme dvě děti - Michala, 17 let, a Martinku, 12 let. Moje manželství nemůžu nazvat šťastným...
12.08.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Naše manželství je počítač, počítač a - ticho

 
Dobrý den, Ariano a Ravene. Chtěla bych vás poprosit o radu, jestli se v tomto vůbec radit dá... Jsem vdaná 15 let a vyvdala jsem manželovu dceru, když byla v pubertálním věku. Já sama jsem měla za svobodna syna, kterému bylo deset let, když jsme se brali.
19.08.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Mohou muži opravdu milovat dvě ženy najednou?

 
Vážený Ravene, obracím se jen na tebe, protože potřebuju radu od muže. Mám už rok a půl velmi intenzivní vztah s mužem, který má závazky (je ženatý). Já jsem také vdaná, ale v průběhu vztahu s přítelem jsem se rozhodla manželství ukončit.
11.09.2009 08:00 |

podobné články