Článek

Ariana a Raven: Muži mají vždy hlavní ženu a - několik vedlejších...

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, reaguji na váš článek paní Markéty s názvem: Vždy mi říkal, že jsem ta nejkrásnější... Teď má milenku.
27.07.2009 08:00 |

podobné články

Podobné články

Ariana a Raven: Manželství je smlouva - žena rodí, muž živí

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, docela náhodou jsem otevřela váš článek Ariana a Raven: Rozvrátila jsem několik manželství... a po přečtení vaší odpovědi jsem se rozhodla té slečně něco napsat a byla bych opravdu ráda, kdyby se zamyslela.
28.04.2009 08:10 |

podobné články

Ariana a Raven: ,,Dnes máme nohy na stole!"

 
Ariana a Raven se dnes rozhodli, že si zalenoší, nebudou dnes pracovat, a tudíž ani psát. Těšit se na ně můžete opět zítra. Vzkaz redakce Super.cz: Ariano, Ravene a Jacku: Závidíme vám a užijte si to!
16.04.2009 12:01 |

podobné články

Hrozný osud: Známá česká věštkyně trpí depresemi, bipolární poruchou, šíleně přibrala a přišla o zuby!

 
Kdysi velmi slavné duo Ariana a Raven Argoni už je minulostí. Manželé se rozvádějí, Raven si našel o 32 let mladší milenku. Ariana trpí depresemi a lékaři jí diagnostikovali bipolární poruchu. Navíc šíleně přibrala a vypadaly jí skoro všechny zuby!
24.06.2014 18:00 |

podobné články

Senátor Hlavatý přiznal přes 11 miliónů vedlejších příjmů

 
Víc než polovina senátorů již podala svá přiznání o vedlejších příjmech, nákupu cenných papírů a majetku a také o svých dluzích za loňský rok. Senátoři jsou povinni své odhalení každoročně provést do konce června. Mezi 47 členy horní komory, kteří si pospíšili, zveřejnil nejvíce vedlejších příjmů loňský Podnikatel roku - majitel a zároveň generální ředitel královédvorské Juty Jiří Hlavatý (zvolen za ANO).
24.06.2015 04:01 |

podobné články

Věštec Raven Argoni: V roce 1975 jsem předpověděl, že Havel bude prezident

 
Astrolog, mág, kartář, specialista na partnerské vztahy, spisovatel, fotograf... Na první pohled nenápadný pětašedesátiletý muž vstoupil do dějin české esoteriky společně se svojí ženou jako nezapomenutelná dvojice Ariana a Raven Argoni.
26.03.2013 14:25 |

podobné články

Ariana Grande zrušila zásnuby a rozešla se s Petem Davidsonem

 
Zpěvačka Ariana Grande se rozešla s Petem Davidsonem, který ji letos v červnu požádal o ruku. Dvojice si uvědomila, že se žene příliš rychle do závazků, na které není připravená. Ariana a Pete tak o víkendu oznámili, že se rozhodli ve vztahu nepokračovat.
16.10.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ariana Grande (79 článků)

Ariana a Raven: Vždy jsem měla nevěru pod kontrolou...

 
Milá Ariano a Ravene, velice ráda si čtu příběhy lidí a vaše odpovědi mě vždy překvapí. Teď bych potřebovala pomoci i já. Nevěřila jsem, že i mě může něco takového potkat...
24.06.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Neumí se s nikým mazlit. Proč?

 
Ahojky Ariano a Ravene, jsem vaše pravidelná čtenářka. Vaše komentáře jsou vždy pravdivé, i když někdy hodně upřímné. Snažím se z toho vždy něco načerpat. Já vlastně ani nevím, jestli mám „problém“, ale trápí mě to.
21.01.2010 08:00 |

podobné články

Módní policie z Grammy 2020: Billie Eilish jako porybný a dokonalá Ariana Grande

 
Předávání prestižních cen Grammy 2020 je vždy velkou událostí a na letošním galavečeru bylo rozdáno 84 sošek. Přítomné hvězdy se snažily upoutat pozornost svými modely, které byly převážně nepřehlédnutelné, ale ne vždy v dobrém slova smyslu. Dokonalý půvab v mohutných šatech předvedla Ariana Grande (26), která snad nikdy nešlápla vedle. Snaha upoutat na sebe pozornost v mnohých případech nedopadla vůbec dobře. Své by o tom mohla vyprávět Cardi B (27) nebo Billie Eilish (18).
27.01.2020 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Ariana Grande (79 článků) , Billie Eilish (28 článků)

Ariana a Raven: Rozvrátila jsem několik manželství...

 
Drazí rádcové, opět jsem si přečetla nejnovější články z vaší rubriky a konečně se odhodlala vám napsat svůj tak trošku zapeklitý problémek... Je mi 24 let a zkušeností s muži mám nespočet. Nikdy jsem neměla zatěžko si najít přítele nebo milence na jednu noc.
23.04.2009 15:39 |

podobné články

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Ariana a Raven: Několik let máme své vztahy. Několik let spolu spíme...

 
Ahoj Ariano a Ravene, můj příběh je dosti složitý. Sama si nevím rady, bohužel už je to skoro šest let a já stále nemůžu pochopit, proč to tak je a jestli to je opravdu láska, nebo jsem jen naivní obětí...
13.08.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Abnormálně mi roste ochlupení a já si připadám jako zrůda!

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, mám pro ženu dost choulostivý problém a tím je ochlupení. Chtěla bych se zeptat, lze se tohoto problému zbavit natrvalo hormonální cestou?
29.06.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Nechci mít děti

 
Vážení, milí rádcové, pročetla jsem skoro všechny vaše články a snažila jsem se narazit na stejný problém, jako mám já a který trápí také jinou ženu, abych vás ušetřila. Nenašla jsem. Jsem jediná. Pak tedy si vás dovolím obtěžovat.
15.12.2009 08:05 |

podobné články

Flirtování očima muže: co je naprosté tabu?

 
Zkusili jste se někdy podívat na flirtování očima muže? Napadlo vás někdy popřemýšlet nad tím, co mužům na ženách připadá hloupé? Pokud ne, pak uděláte dobře, když si přečtete dnešní článek! Flirtování je vzrušující činnost, které se s chutí oddávají muži i ženy. I když by si člověk mohl myslet, že je vlastně úplně jedno, jak na to jdete a co při tom děláte, protože muži i ženy používají stejnou techniku, ve skutečnosti to není pravda. Dnes se společně podíváme na flirtování očima muže a řekneme si, čím opačné pohlaví během koketování rozčilujeme. Flirtování očima muže – podívejme se pravdě do očí! Co děláte, když se snažíte udělat na muže dojem? Čím na sebe upoutáte pozornost? Jak se chováte? Možná totiž máte pocit, že všechno děláte dobře a že tím u dotyčného muže bodujete. A víte co? Pravda může být úplně jiná! Obležení několika muži Když se žena snaží muži ukázat, že na to má a že je žádaná, často se obklopí několika dalšími muži, kterými se nechá obletovat, i když to jsou třeba jen kamarádi. Například si v baru vyhlédnete pohledného sympaťáka a abyste mu dokázala, že je o vás zájem, budete se před jinými muži předvádět v domnění, že to v něm snad vzbudí žárlivost nebo co. A víte, jak tohle vnímají muži? S největší pravděpodobností si o vás bude myslet, že jste holka pro každého. A to je vaším cílem? Asi ne! Falešné náznaky Další věc, kterou muži fakt nesnáší, jsou falešné náznaky. Jak to vypadá? Koketujete v baru s nějakým mužem, možná už jste se dostali na další metu a povídáte si. Pak mu náznaky těla nebo dvojsmyslnými řečmi dáváte najevo, že byste se klidně posunula ještě o něco dál, i když v hlavě víte, že nejste holka, která s mužem hupsne do postele po prvním... Čtěte více Příspěvek Flirtování očima muže: co je naprosté tabu? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.11.2017 08:15 |

podobné články

Ariana a Raven: Přítele miluji, ale sex s milencem je tak úžasný...!

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, je mi 21 let a už od svých 16 let mám stálého přítele, který byl můj první - a tak to mělo i zůstat. Jenže mně se splašily hormony a začali mě přitahovat i jiní muži, respektive jeden starý známý...
21.07.2009 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Mohou muži opravdu milovat dvě ženy najednou?

 
Vážený Ravene, obracím se jen na tebe, protože potřebuju radu od muže. Mám už rok a půl velmi intenzivní vztah s mužem, který má závazky (je ženatý). Já jsem také vdaná, ale v průběhu vztahu s přítelem jsem se rozhodla manželství ukončit.
11.09.2009 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Je ve mně něco špatného, že mě muži nechtějí?

 
Ahoj Ariano a Ravene, předem bych vás chtěla moc pozdravit a poděkovat za vaše trefné a hlavně logické závěry a názory v odpovědích na otázky vašich čtenářů. Každodenně si vaši rubriku čtu, protože mám ráda přímé odpovědi a zkoumání problému z různých stran... ne pouze všeobecné konstatování či doporučení.
15.02.2010 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Muži mi v ničem nestačí

 
Milá Ariano, milý Ravene, nevím, jestli mohu říci, že mě něco vysloveně trápí, jen snad mám nějaké pochybnosti, jestli to takhle v mém životě má být. A řekla bych, že se tento problém týká dnes již mnoha žen.
22.02.2010 09:45 |

podobné články