Článek

Ariana a Raven: Mám pocit, že jsem divná...

 
Mám pocit, že jsem divná. Už dlouho mě to vybízelo – napsat sem a svěřit se vám se svými starostmi. Asi jsem mladá, nevyrovnaná sama se sebou, nevím, ale připadám si zvláštní, divná, prostě že vůbec nemůžu obstát v životě. Připadám si neschopná, nemožná a taky hlavně nešikovná.
16.10.2009 08:05 |

podobné články

Podobné články

Ariana a Raven: Manželství je smlouva - žena rodí, muž živí

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, docela náhodou jsem otevřela váš článek Ariana a Raven: Rozvrátila jsem několik manželství... a po přečtení vaší odpovědi jsem se rozhodla té slečně něco napsat a byla bych opravdu ráda, kdyby se zamyslela.
28.04.2009 08:10 |

podobné články

Ariana a Raven: ,,Dnes máme nohy na stole!"

 
Ariana a Raven se dnes rozhodli, že si zalenoší, nebudou dnes pracovat, a tudíž ani psát. Těšit se na ně můžete opět zítra. Vzkaz redakce Super.cz: Ariano, Ravene a Jacku: Závidíme vám a užijte si to!
16.04.2009 12:01 |

podobné články

Hrozný osud: Známá česká věštkyně trpí depresemi, bipolární poruchou, šíleně přibrala a přišla o zuby!

 
Kdysi velmi slavné duo Ariana a Raven Argoni už je minulostí. Manželé se rozvádějí, Raven si našel o 32 let mladší milenku. Ariana trpí depresemi a lékaři jí diagnostikovali bipolární poruchu. Navíc šíleně přibrala a vypadaly jí skoro všechny zuby!
24.06.2014 18:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Můj přítel ve všem poslouchá svou matku...

 
Dobrý den, téměř pravidelně čtu vaši rubriku a líbí se mi, jak radíte lidem stejně tak bezradným, jako jsem já. Mám takový problém, už dva roky mám přítele, kterého mám skutečně ráda, ale problém je v tom, že už mu bude 25 let a stále bydlí s rodiči...
12.05.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Je mi dvacet a nikdy jsem neměla přítele. Proč zrovna já?

 
Zdravím, Ariano a Ravene, mám jeden problém, a to už dost dlouho... chtěla bych od vás poradit, co mám dělat a co mám dělat jinak. Vím, že to je pro hodně lidí jen maličkost, věc, kterou není třeba se zaobírat, ale pro mě je to něco, kvůli čemu nemůžu být šťastná, neustále se tím trápím.
07.07.2009 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Mám přítelkyni, ale ta nová kolegyně je tak...

 
Ahoj Ariano, obracím se na tebe s prosbou o radu nebo doporučení. Je mi 23 let a mám dva roky přítelkyni (20). Ze začátku bylo všechno super, jako vždy, když člověk po dlouhé době někoho najde. Ne že bych se přímo zamiloval, ale prostě jsem byl rád, že ji mám, a bylo nám spolu dobře.
22.09.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Z mé manželky se najednou stala volnomyšlenkářka!

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, jsem váš stálý čtenář a vždy jsem se tak trochu usmíval při čtení problémů jiných. Ale před několika měsíci jsem se dostal do situace, ze které nevím jak dál. Jsem šestnáct let ženatý, mám dvě ještě nedospělé děti a jsem normální, pracující člověk.
30.09.2009 08:05 |

podobné články

Věštec Raven Argoni: V roce 1975 jsem předpověděl, že Havel bude prezident

 
Astrolog, mág, kartář, specialista na partnerské vztahy, spisovatel, fotograf... Na první pohled nenápadný pětašedesátiletý muž vstoupil do dějin české esoteriky společně se svojí ženou jako nezapomenutelná dvojice Ariana a Raven Argoni.
26.03.2013 14:25 |

podobné články

Ariana a Raven: Plní se mi přání, ale příjemný pocit nemám...

 
Milá Ariano, milý Ravene, střez se svých splněných přání - tak to mi vždycky říkávala maminka a já to brala jako dobrou frázi. Přání se mi začínají plnit a já nevím, co s tím... zjišťuji, že to není to, co jsem chtěla a že příjemný pocit bytí nějak nepřichází...
07.08.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: V sexu i životě pořád střídám dva kluky

 
Milá Ariano a Ravene, píši vám, protože mám problém a věřím, že mi s ním poradíte. Jak začít... No, mám jistý sexuální problém. Když mám přítele, se kterým žiju, myslím na bývalého...
01.12.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Je láska tak hrozné trápení?

 
Dobrý den, Ariano a Ravene... Mám jeden velký problém a nevím už, na koho se obrátit, nevím, jak se mám zachovat, nevím, co mám dělat… Ten problém je můj neskutečně žárlivý přítel.
23.12.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Čekám dítě. Vůbec se na něj netěším. Zkazila jsem si život

 
Milá Ariano, mám trápení nebo depresi, nevím, jak to nazvat. Jsem v šestém měsíci těhotenství, dítě bylo plánované, jenže teď mám strach, že to nezvládnu, že budu špatná matka.
01.09.2009 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Dokud se majetkově nevyrovnáme, nebude se se mnou mazlit

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, jsem vaše pravidelná čtenářka. Dlouho jsem váhala, jestli vám napsat, ale nedalo mi to. Chtěla bych znát váš názor. Je mi 31 let, mám za sebou desetiletý vztah, ze kterého mám krásnou 6letou dcerku a dluhy...
27.01.2010 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Zažila jsem sex, o kterém jsem slyšela jen vyprávět...

 
Milý Ravene a Ariano, mám velké trápení. V létě jsem potkala mladého muže, je mladší o osm let. Hned jsem ucítila takové to zvláštní šimrání v břiše. Oslovil mě, vyměnili jsme si telefony a po pár žhavých SMS a MMS zprávách se sešli.
29.10.2009 08:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Nechci mít děti

 
Vážení, milí rádcové, pročetla jsem skoro všechny vaše články a snažila jsem se narazit na stejný problém, jako mám já a který trápí také jinou ženu, abych vás ušetřila. Nenašla jsem. Jsem jediná. Pak tedy si vás dovolím obtěžovat.
15.12.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Na pleti a na trupu mám hroznou vyrážku

 
Ahoj Ariano, moc tobě a Ravenovi fandím, jsem vaše dlouholetá obdivovatelka. Momentálně mi jeden problém přerostl přes hlavu, tak mám takový dotaz...
22.07.2009 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Strašně žárlím, sžírá mě to, ale nemůžu si pomoct!

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, dovolím si vám také napsat mé trápení, jelikož nevím, co s tím mám dělat. Jsem rozvedená a mám 12letou dceru. Můj problém je v tom, že strašně žárlím na svého přítele, který bydlí v sousední vesnici...
04.01.2010 08:05 |

podobné články

Ariana a Raven: Mám být milenkou manžela své nejlepší kamarádky?

 
Dobrý den, Ariano a Ravene. Mám šest let přítele, se kterým se brzy přestěhuji do nového bytu. Moc jsme se těšili, že budeme bydlet spolu, ale má turnusové služby, pořád jezdí pryč a já jsem se začala sbližovat s manželem mé kamarádky.
11.02.2010 08:05 |

podobné články

Ariana Grande zrušila zásnuby a rozešla se s Petem Davidsonem

 
Zpěvačka Ariana Grande se rozešla s Petem Davidsonem, který ji letos v červnu požádal o ruku. Dvojice si uvědomila, že se žene příliš rychle do závazků, na které není připravená. Ariana a Pete tak o víkendu oznámili, že se rozhodli ve vztahu nepokračovat.
16.10.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ariana Grande (73 článků)