Článek

Archivní „porcelán" moderátorky Kláry Doležalové: S manželem slaví 20 let od svatby!

 
Některé vztahy v showbyznysu nemají dlouhého trvání, ale o to je krásnější pozorovat výjimky, které toto pravidlo potvrzují. Moderátorka Klára Doležalová (47) s manželem například nyní oslavili porcelánovou svatbu!
14.07.2021 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (173 článků)
Podobné články

Podívejte se na překrásnou devítiletou dceru moderátorky Kláry Doležalové: Roste z ní neskutečná kočka!

 
Z devítileté dcery moderátorky Kláry Doležalové roste neuvěřitelná kočka. Natálce v těle koluje díky tatínkovi Miodragovi Maximovičovi také srbská krev a jiní kořeny jsou na ní znát. "Vzhledově je po tatínkovi, stejně jako mladší dcera Mia. Jižní holky. I v zimě jsou pořád příjemně snědé," řekla Super.cz s úsměvem Klára.
25.04.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (173 článků)

Tajemství moderátorky Kláry Doležalové: Proč odmítla zamilovaného Gotta?

 
Máme nová fakta o vztahu Karla Gotta (73) a moderátorky Kláry Doležalové (39)! Po pondělním článku Blesku o jejich vzájemných sympatiích promluvila sama hlavní aktérka.
11.06.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6384 článků) , Klára Doležalová (173 článků)

Hrajte s Bleskem pro ženy o sadu Vyšívaného porcelánu!

 
Známá autorka kulinářských textů Dita Pecháčková spolu s první kuchařkou Deník Dity P. „vydává“ také svůj značkový porcelán. Nazvala ho Vyšívaný porcelán, protože jeho čtyři dezény, vzory, skutečně připomínají jednoduché vyšívání. Originální porcelán Dity Pecháčkové je nejen krásný na pohled, praktický k použití, ale do současné kuchyně vrací tradiční tvary a typy nádob, které v ní chyběly – například objemnou mísu na zadělávání těsta.
05.11.2012 00:10 |

podobné články

Karel Voříšek bez Kláry Doležalové? Prima chystá změnu

 
Televize Prima chystá překvapení, a to v podobě nezvyklého moderátorského tandemu. Diváci si ve Zprávách zvykli vídat Karla Voříška  (51) po boku Kláry Doležalové, silvestrovské Zprávy ale budou jiné. Voříšek se v nich divákům představí ve dvojici s Tomášem Krausem.
30.12.2014 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (173 článků) , Tomáš Kraus (93 článků) , Tomáš Kraus (93 článků) , Karel Voříšek (426 článků) , Karl Kraus (43 článků)

Pravda o vyhazovu Doležalové ze zpráv: TOHLE NIKDO NEČEKAL!

 
Po boku Karla Voříška (56) se ve zprávách CNN Prima News objevila místo Kláry Doležalové (46) z čista jasna Markéta Fialová (49). Jenže o žádný vyhazov moderátorky se podle Super.cz nejedná. Klára prý měla jen odletět na dovolenou. Proto ji Markéta, která před lety moderovala s Karlem zprávy na Nově, zaskočila.
28.07.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (173 článků) , Markéta Fialová (271 článků) , Karel Voříšek (426 článků) , Karel Fiala (177 článků)

V letohrádku vystavují porcelán císařů i prezidentů

 
Po šest let trvající rekonstrukci se 31. května otevřou dveře do Letohrádku královny Anny. K vidění tady bude unikátní výstava Porcelán na Pražském hradě, která ukáže stolování Habsburků i českých prezidentů. Shromážděno je tu celkem 700 předmětů.
27.05.2011 10:50 |

podobné články

Příprava svatby nemusí být stresující maratón

 
Váš milý se konečně vyslovil a vy záříte štěstím? Pak nezbývá než gratulovat. Ovšem ve většině případů radost vystřídá panika. Představa toho, že vás čeká maratón příprav, může doslova zmrazit váš úsměv na tváři. Nebojte se. My vám v dnešním článku poradíme, jak si poradit s přípravami a naplánovat netradiční svatbu, která se stane nezapomenutelnou i pro ostatní svatebčany. V prvé řadě mějte na mysli, že i zde jako všude platí, že připravenému štěstí přeje aneb co je psáno – to je dáno. Budete potřebovat blok či diář a propisku. Snem každé nevěsty je, aby svatba byla tím nejkrásnějším dnem v životě. Proto je velmi důležité ji správně zorganizovat a naplánovat. Pište si vše, co vás napadne. Jak naplánovat svatbu Plánování svatby se dá zvládnout i během několika týdnů, ale ideální je věnovat se přípravě několik měsíců předem. Budete-li plánovat svatbu na jaře, máte ještě spoustu času a mnoho příležitostí, které sebou přináší přívětivé počasí. Záleží také na tom, jak velkou svatbu plánujete a zajímáte-li se o novinky z této oblasti. Nápomocný vám může být svatební veletrh, různé časopisy a svatební móda. Hlavně se neupínejte příliš na detaily. V případě, že něco neklapne jak má, můžete cítit frustraci. Klidně si naplánujte i plán B a C pro všechny případy. Termín svatby Jako první si naplánujte termín svatby, mohlo by se stát, že později nenajdete vhodný termín. Sepište si do vašeho notýsku všechny hosty včetně zábavného programu. Přemýšlejte o vhodném místě. Party stany se vším všudy Jestliže se budete brát na jaře, jsou ideální volbou party stany, které přinášejí neomezené možnosti. Mimo party stanu lze zapůjčit také veškeré vybavení, jako je osvětlení, dekorace, nábytek či topení, pokud by nebylo venku ještě takové teplo. Jakmile budete mít termín, představu o počtu osob, vybrané svědky a místo konání svatby, nezapomeňte na finanční rozpočet. Svatební květinová výzdoba a dekorace Díky... Čtěte více Příspěvek Příprava svatby nemusí být stresující maratón pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

Přešlap moderátorky Kláry Doležalové: Nová ofina jí přidala deset let!

 
Moderátorka Zpráv na Primě Klára Doležalová (40) si nechala ustřihnout ofinu. „Chtěla jsem změnu. Navíc neznám žádnou moderátorku zpráv s ofinou, takže jsem originál,“ řekla Aha! Doležalová, které ale čerstvý sestřih spíše pár let přidal.
19.11.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (173 článků)

Přešlap moderátorky Kláry Doležalové: Nová ofina jí přidala deset let!

 
Moderátorka Zpráv na Primě Klára Doležalová (40) si nechala ustřihnout ofinu. „Chtěla jsem změnu. Navíc neznám žádnou moderátorku zpráv s ofinou, takže jsem originál,“ řekla Aha! Doležalová, které ale čerstvý sestřih spíše pár let přidal.
19.11.2013 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (173 článků)

Luxusní život moderátorky Kláry Doležalové: Léto tráví ve vlastní rezidenci u moře

 
Bývalá televizní partnerka Marka Ebena  (54) z pořadu O poklad Anežky České, moderátorka Klára Doležalová, má záviděníhodný život. Půvabná brunetka se má díky manželu Miodragovi jako v bavlnce a stejné péče se dostává i jejich dvěma dcerám Natálce a Mie. Desetiletá Natálka chodí do prestižní školy PORG, kde se školné šplhá před čtyři desítky tisíc korun. Malá Mia je zatím ve školce.
30.05.2012 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (430 článků) , Klára Doležalová (173 článků)

Fotoarchiv celebrit: Najdeme tam lechtivé snímky?

 
Jak vypadají fotoarchivy celebrit? A nechali by si nafotit lechtivé snímky? Na to jsme se ptali na vyhlášení CEWE fotoknihy roku 2012 zpěváka a fotografa Petera Nagyho, herečky Patricie Solaříkové a moderátorky Kláry Doležalové.
14.03.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (301 článků) , Klára Doležalová (173 článků) , Peter Nagy (104 článků)

Tajemství moderátorky Kláry Doležalové: Její otec byl princ!

 
Moderátorka Klára Doležalová (43) odhalila rodinné tajemství. Zapátrala totiž v archivu a našla tam tatínka, Vladimíra Doležala (65), který měl na sobě kostým prince. Klára prozradila, že je tenorem ve zlaté kapličce!
08.02.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (173 článků)

Rasa na výběr? Aktivistka českého původu otevřela pandořinu skříňku

 
Případ Rachel Dolezalové, která se několik let vydávala za černošku, i když se narodila jako běloška, nedávno rozproudil ve Spojených státech diskusi nad tím, jestli si lze svobodně vybrat rasu stejně jako např. pohlaví. Američané kauzu Dolezalové dávali do souvislosti s případem bývalého olympionika, který se až po několika letech světu představil jako  Caitlyn Jennerová. 
17.06.2015 19:06 |

podobné články

Prostě naši: Vendula Pizingerová se pochlubila archivní perličkou z dětství a vzpomínala na mladá léta

 
Vendula Pizingerová  (48) už brzy přivede na svět potomka, kterého očekává s manželem Josefem. Prezidentka Kapky naděje se v covidových časech pustila doma do úklidu a našla archivní perličky. U fotografií svých rodičů a prarodičů si zavzpomínala na dětství.
28.09.2020 05:55 |

podobné články

Autogramiáda Kláry Samkové za velmi podivných okolností. Policisté, zaclánějící popeláři, nekompromisní muži snědé pleti. Máme i FOTO

 
V pátek odpoledne měla proběhnout v jednom brněnském knihkupectví autogramiáda advokátky Kláry Samkové, a to v souvislosti s vydáním její knihy „Proč nesmí islám do Česka“. Příslušné knihkupectví ji ale z ne zcela jasných důvodů zrušilo. Samková ale byla na místě a v čase, ve kterém mělo k autogramiádě dojít, přítomna. Vyplývá to z informací na facebookovém profilu Kláry Samkové.
22.10.2016 15:10 |

podobné články

Banga ze StarDance splnil prohranou sázku: Podívejte se, jak v šatech tančil na Václaváku s protějškem Marie Doležalové

 
Na Václavském náměstí se včera večer děly věci. Radek Banga se vsadil, že pokud postoupí do devátého kola StarDance, střihne si na Václaváku tanec s Radkem Zelinkou, který je tanečníkem Marie Doležalové  (28) .
11.12.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (290 článků)

Otec Marie Doležalové soutěžil v AZ-kvízu: Herečka se mu za prohru vysmála!

 
O tom, že vědomostní soutěž AZ-kvíz patří mezi nejpopulárnější pořady, nejspíš není potřeba polemizovat. Oblíbená je především u starších ročníků, co si chtějí dokázat, že ještě nepatří myšlením do starého železa. Bylo totéž motivací pro otce herečky Marie Doležalové (33)?
05.03.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (290 článků)

Moderátorka Klára Doležalová slaví 19. výročí svatby: Takhle jí to slušelo jako nevěstě

 
Patří k ženám, které buď nestárnou, a když už, tak do krásy. Primácká moderátorka hlavního zpravodajství Klára Doležalová  (46) se pochlubila archivní fotografií ze svatby, a podle ní se tedy téměř nezměnila.
15.07.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (173 článků)

»Jarda Hejl« z Ulice Hofmann odhalil archivní klenot! Co ho pojí se slavným spisovatelem?

 
Čas hrozně letí, člověk mrkne a dvacet let života je pryč... Alespoň tak to vypadá z posledního příspěvku herce Martina Hofmanna (43) alias Jardy Hejla z Ulice. Ukázal totiž archivní fotku. Poznali byste ho vůbec? A kdopak je asi muž vedle něj?
22.05.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hofmann (66 článků)