Článek

Antirouškař se v supermarketu porval s policisty: Nakazil se covidem a skončil v nemocnici na kyslíku

 
V supermarketu ve slovenských Piešťanech bylo začátkem listopadu pořádně rušno. Několik lidí tam vyvolalo zbytečný konflikt, když si odmítali nasadit roušku a bránili zákazníkům v nákupu. Když dorazili policisté, provokovali je, takže proti výtržníkům museli zasáhnout. Několik z antirouškařů skončilo ve vazbě. Celý případ má nyní dohru, jeden z nich nyní podle informací slovenských médií leží v nemocnici v kritickém stavu.
19.11.2021 15:25 |

podobné články

Podobné články

Poslanec Dolejš je s covidem na kyslíku. Kdo vydrží do očkování, bude mít klid, vzkazuje

 
Komunistický poslanec Jiří Dolejš skončil s onemocněním covid-19 na kyslíku v nemocnici, informoval o tom na sociální síti. „Ležím s kyslíkem a bojuji. Kdo vydrží do očkování, bude mít klid,“ připsal ke sdílené fotografii, na níž má nasazenou masku s kyslíkem.
05.03.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (526 článků)

Neočkovaný Etzler s covidem na kyslíku lituje! Byla to obrovská chyba, přiznal

 
Herec Miroslav Etzler (56) skončil ve vážném stavu v nemocnici! Dostal silnou covidovou ataku, následoval oboustranný zápal plic a dýchání na kyslíku! Co bude dál, ani on sám netuší.
26.11.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (445 článků)

Komunista Dolejš (60) leží s covidem na kyslíku. Sněmovna začne testovat všechny poslance

 
Koronavirová nákaza se nevyhýbá ani českým politikům. S těžším průběhem covidu-19 nyní bojuje i komunistický poslanec Jiří Dolejš (60). Oznámil to na svém facebooku. Na kyslíku navíc podle svých slov skončil i přes negativní test, který podstoupil už s dýchacími potížemi.
05.03.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (526 článků)

Britský poslanec skončil za mřížemi, porval se v parlamentním baru

 
Nechvalně proslulý bitkař, bývalý voják a problémový poslanec Eric Joyce se opět porval. Po bitce v parlamentním baru, která se odehrála v noci na dnešek, skončil za mřížemi.
15.03.2013 10:20 |

podobné články

Jan Lepič: Pohled pacienta zdravotnického zařízení

 
Od 1. února jsem byl 23 dní hospitalizován v jednom ze zdravotnického zařízení, které je v nejvíce ohroženém kraji covidem v ČR. Důvodem mé hospitalizace byl chirurgický problém. Přesto při přijetí byl u mne covid zjištěn, a tak jsem byl umístěn na lůžko v odděleném pokoji s ostatními pacienty s covidem. Po operaci jsem byl přeložen na internu, opět do pokoje určeného pro pacienty s covidem. Můj průběh nemoci byl spíše lehčí, nepotřeboval jsem kyslík a byl jsem léčen podáváním léků. Někteří pacienti na tom byli hůře, bez kyslíku se neobešli a postupně byli převezeni do jiných zdravotnických zařízení. O těchto převozech v prvním týdnu února masivně informovala i média. Podle sestřiček se postupně uvolnilo asi 8 míst na oddělení. Zdravotnický personál velice rychle všechna lůžka desinfikoval, převlékl a připravil pro nové pacienty. Lůžka byla do večera již opět plně obsazena, ale o závažnosti pacientů nemohu nic říci. Pro chirurgické komplikace jsem byl převezen zpět na chirurgii, kde jsem zůstal až do svého popuštění.
26.02.2021 16:45 |

podobné články

Hlídejte své zdraví v době covidové: Pomůže vám pulzní oxymetr i obyčejná váha

 
V době covidové se vyplatí přidat do domácí lékárničky nejen bezkontaktní teploměr a paralen, ale i pulzní oxymetr – zařízení, které snadno a rychle změří, kolik máte v krvi kyslíku. Při onemocnění covidem se totiž může stát, že vám kyslíku v krvi náhle ubude, což je nebezpečné. Pravidelné měření oxymetrem vás na to včas upozorní, abyste si mohli zavolat pomoc. O své zdraví však v době pandemie pečujte komplexně, a to například i udržováním optimální tělesné váhy. Vyhnete se tak riziku těžkého průběhu covidu, ale také řadě dalších zdravotních obtíží.
23.04.2021 00:15 |

podobné články

Zdeněk Joukl: Agresivní antirouškař útočí na seniora

 
Dne 17. dubna 2021 jsem se šel projít alespoň kolem domu, neboť mi to doporučil lékař. Když jsem se již vracel Poštovní ulicí směrem od Harrachova kolem vchodu čp. 623 asi tak v 16:45 hodin, tak mne předešel směrem na Tanvald vysoký urostlý mladík kolem 25 let se třemi děvčaty - tak kolem deseti let. Ačkoliv to vláda v zastavěné části obce nařizuje, tak neměl nasazenou ani roušku ani respirátor. Přešel těsně kolem mne. Kdyby byl nemocný covidem, tak mne mohl klidně nakazit. Proto jsem na něj zavolal, že na veřejném prostranství má mít roušku.
19.04.2021 10:55 |

podobné články

Výbuch v zařízení pro nemocné s covidem-19! Prý špatně připojili nádrž s kyslíkem

 
Přívod kyslíku začal hořet a následně explodoval v nemocnici pro pacienty s covidem v ruském městě Čeljabinsk. Nemocnici se podařilo včas evakuovat a požár uhasit.
31.10.2020 18:45 |

podobné články

Nemocnici se porouchal kyslík, sedm pacientů s covidem na JIP zemřelo. Ministr rezignuje

 
Kvůli zhruba hodinovému výpadku dodávky kyslíku zemřelo v jordánské nemocnici u Ammánu na jednotce intenzivní péče nejméně sedm pacientů s covidem-19. Dnes o tom podle agentury AP informoval jordánský ministr zdravotnictví, který zároveň oznámil, že za případ přijímá plnou odpovědnost a že předal předsedovi vlády rezignaci.
13.03.2021 16:20 |

podobné články

Neočkovaný Etzler (56) si sype popel na hlavu: Psycholog ho za kajícnou zprávu chválí

 
Velmi kajícnou zprávu napsal z nemocnice v České Lípě svým fanouškům na instagram neočkovaný herec Miroslav Etzler (56). Nakazil se covidem a s těžkým průběhem skončil na kyslíku. Psycholog Jan Kulhánek vysvětlil, proč může být  veřejné přiznání takové chyby prospěšné.
27.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (445 článků)

Arcibiskup se nakazil covidem. Během návštěvy papeže na Slovensku!

 
Prešovský arcibiskup Ján Babjak, nejvýše postavený představitel řeckokatolické církve na Slovensku, onemocněl covidem-19. Koronavirem se nakazil během návštěvy papeže Františka, uvedla slovenská média.
21.09.2021 07:10 |

podobné články

Blokoval supermarket kvůli nutnosti nosit roušky. Nyní leží na kyslíku

 
Začátkem listopadu se v supermarketu ve slovenských Piešťanech odehrála podivná scéna. Několik lidí tam blokovalo chod obchodu kvůli nutosti mít nasazené roušky a vše si natáčeli na telefon. Protest musela ukončit až přivolaná policie, která několik lidí zadržela. Nyní jeden z účastníků protestu leží v nemocńici s covidem. Jeho stav je velmi vážný.
19.11.2021 08:15 |

podobné články

V autobuse TEKLA KREV! Mladíci se PORVALI během jízdy, jeden skončil v NEMOCNICI!

 
Se zraněním hlavy skončil v brněnské nemocnici mladík, který se v autobuse MHD porval s dalším mladým mužem. Druhý výtržník skončil v rukou policie.
30.08.2011 09:15 |

podobné články

Islamista útočící na jihu Francie je po smrti. Zabil tři lidi, několik zranil

 
Pachatel, který na jihu Francie zadržoval několik rukojmí v supermarketu, je mrtvý. Potvrdil to francouzský ministr vnitra Gérard Collomb. Údajný sympatizant Islámského státu zabil tři osoby a držel rukojmí v supermarketu. Údajně žádal propuštění někdejšího strůjce pařížských masakrů Salaha Abdeslama z vězení. Dnešní útok začal střelbou na policisty v Carcassonne, poté pokračoval v supermarketu v Trèbes.
23.03.2018 13:30 |

podobné články

Ronnie Wood zatčen! Porval se s milenkou!

 
Kytarista slavných Rolling Stones byl v noci na včerejšek zatčen! Ronnie Wood (62) se podle policie porval se svou ruskou přítelkyní Jekaterinou Ivanovou (20), prakticky celý den strávil ve vazbě a až večer byl propuštěn na kauci.
04.12.2009 07:45 |

podobné články

Xindl X se porval s pořadateli vlastního koncertu

 
Zpěvák Xindl X (31) byl nominován na tři sošky Anděla, ale ani jedinou kategorii nevyhrál. Dnes ráno se na rádiu Impuls, kam dorazil rovnou z flámu, přiznal, že se porval s pořadateli vlastního koncertu na Slovensku.
26.02.2011 19:45 |

podobné články

To je ostuda: Krasavec Shia LaBeouf se porval v Kanadě před barem

 
Herec Shia LaBeouf (25) se porval. Ve Vancouveru ho prý v pátek v noci před barem vyprovokovali přítomní pijani a hollywoodský herec s alkoholem posilněnou kuráží se pustil do pěstního souboje.
21.10.2011 09:25 |

podobné články

LÉTALY PĚSTI! Plekanec se na tréninku porval

 
Český útočník Montrealu Tomáš Plekanec se na Nový rok porval na tréninku se spoluhráčem P.K. Subbanem.
02.01.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Plekanec (572 článků)

Leoš Mareš se kvůli přítelkyni Faltýnové porval s jejím manželem Šteklem. Co se stalo?

 
Moderátor Leoš Mareš  (36) se porval s manželem své přítelkyně Petry Faltýnové  (34) Simonem Šteklem.
04.03.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3325 článků) , Petra Faltýnová (701 článků)