Článek

ANO v Praze nespasil. Stuchlík se přesto stal členem hnutí a má smělý plán

 
Petr Stuchlík je ode dneška členem ANO. Usneslo se na tom předsednictvo hnutí na svém večerním jednání, kde řešilo rovněž otázky kampaně do nadcházejících voleb do Evropského parlamentu. ČTK to sdělila mluvčí hnutí Lucie Kubovičová. Stuchlík už dříve avizoval, že na nadcházejícím celostátním sněmu plánuje kandidovat do předsednictva.
23.01.2019 00:05 |

podobné články

Podobné články

Babišův pražský lídr Stuchlík chce po fiasku do vedení ANO. Nechápou ho ani doma

 
Hnutí ANO si bude v únoru volit nové vedení a na křeslo v předsednictvu si brousí zuby i Petr Stuchlík (ANO). Ano, ten Stuchlík, který v komunálních volbách neúspěšně bojoval o šanci stát se pražským primátorem. Teď se prý především kvůli podpoře v rámci organizace hnutí na Praze 6 chce pustit do nového boje. Pro pražské ANO je však jeho kandidatura nečekaná. „Nechápu, odkud se jeho potřeba bere,“ reagoval další pražský adept do předsednictva a šéf krajské organizace Jan Říčař.
04.01.2019 23:35 |

podobné články

Lídr ANO v Praze Stuchlík: Budu komunikovat lépe než Krnáčová

 
Pokud by se stal po podzimních komunálních volbách primátorem, chce pražský volební lídr ANO Petr Stuchlík lépe komunikovat navenek i v rámci magistrátu a městských částí. Praha podle něj potřebuje člověka, který se nebojí rozhodnout a zároveň si umí vyjednat podporu. Stuchlík to uvedl v rozhovoru s ČTK.
28.07.2018 16:15 |

podobné články

Babišův trumf pro Prahu: Boháč Stuchlík má Harvard, hájí rychlopůjčky a žije s mluvčím

 
Manažer a podnikatel Petr Stuchlík je úspěšným investorem, který spoluzaložil poradenskou společnost Fincentrum. Investoval i do jiné společnosti, která vydělává na rychlopůjčkách. Stuchlík ji v rozhovoru pro Lidové noviny hájí, prý jde o férový byznys. Multimilionář studoval i na Harvardu, podnikat začal už na gymnáziu. Dle svých slov chce pomoci vytvořit most mezi běžným ANO a pražskou kavárnou.
23.07.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Boháč (7 článků)

Lídr ANO Stuchlík se rozpovídal pro PL: Docent Svoboda? Hudeček? Krnáčová?

 
ROZHOVOR Kandidát na pražského primátora za hnutí ANO Petr Stuchlík má za sebou intenzivní kampaň, setkával se s lidmi na Sousedských večeřích, představil kontroverzní vizi Libeňského mostu, plán urychlení stavby městského okruhu nebo Akční plán pro pražská sídliště. „Prahu musí řídit manažer, který zvládne uřídit ty velké investice. Já jediný tu zkušenost mohu nabídnout,“ říká sebevědomě.
04.10.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (541 článků) , Petr Svoboda (532 článků) , Petr Svoboda (541 článků)

Stuchlík chce do vedení ANO. Vyvolal tím rozruch v pražské buňce

 
Petr Stuchlík (ANO), který v komunálních volbách neúspěšně bojoval o šanci stát se pražským primátorem, se rozhodl kandidovat do předsednictva hnutí ANO. Oznámil to v dopise členům hnutí. Zrovna pro pražské ANO je však jeho kandidatura nečekaná. „Nechápu odkud se jeho potřeba bere,” reagoval další pražský kandidát do předsednictva a předseda krajské organizace Jan Říčař. Hnutí si své vedení bude volit na sjezdu v únoru.
04.01.2019 17:45 |

podobné články

Potvrzeno: ANO povede v Praze do voleb Stuchlík. Záda mu bude krýt Nacher

 
Pražskou kandidátku ANO povede do podzimních komunálních voleb spolumajitel firmy Fincentrum Petr Stuchlík. Poslanec Patrik Nacher, který vzešel jako vítěz z vnitrostranického referenda, bude na kandidátce druhý v pořadí. O složení pražské kandidátky ANO rozhodlo vedení hnutí korespondenčně. Složení pražské kandidátky v sobotu zveřejnil Vladimír Vořechovský z tiskového odboru hnutí ANO. Komunální volby se uskuteční 5. a 6. října.
21.07.2018 16:10 |

podobné články

Vedení ANO potvrdilo, že volebním lídrem pro Prahu bude milionář Stuchlík

 
Pražskou kandidátku ANO povede do podzimních komunálních voleb spolumajitel firmy Fincentrum Petr Stuchlík. Poslanec Patrik Nacher, který vzešel jako vítěz z vnitrostranického referenda, bude na kandidátce druhý v pořadí. O složení pražské kandidátky ANO rozhodlo vedení hnutí korespondenčně. Složení pražské kandidátky dnes zveřejnil Vladimír Vořechovský z tiskového odboru hnutí ANO. Komunální volby se uskuteční 5. a 6. října, připomíná ČTK.
21.07.2018 16:00 |

podobné články

Pražští lídři ANO a Pirátů proti sobě. A nedarovali si opravdu nic

 
Komunální volby jsou tady. Dnes a zítra rozhodnou obyvatelé českých a moravských obcí a měst, kdo jim bude vládnout příští čtyři roky. Platí to i o Praze, kde si na křeslo končící primátorky za ANO Adriany Krnáčové brousí zuby skoro třicet lídrů politických strach. Jsou mezi nimi i stávající lídr hnutí ANO Petr Stuchlík, který má číslo na Babiše a Prahu údajně nakopne a lídr Pirátů Zdeněk Hřib, který by opravdu nebyl rád, kdyby se Stuchlík stal primátorem. Pánové se utkali v internetové televizi XTV.
05.10.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků) , Zdeněk Petr (122 článků)

Babiše docení až historie. On se toho ale asi už nedožije, prorokuje Stuchlík

 
Lídr pražské kandidátky hnutí ANO Petr Stuchlík se v rozhovoru pro server Aktuálně.cz vrátil ke kampani před komunálními volbami, ale také hovořil o premiérovi a lídrovi hnutí ANO Andreji Babišovi.
22.10.2018 19:40 |

podobné články

Kandidát ANO na pražského primátora Stuchlík prodal podíl ve firmě Fair Credit

 
Kandidát hnutí ANO na pražského primátora Petr Stuchlík prodal svůj podíl ve společnosti Fair Credit, která poskytuje krátkodobé půjčky. Svůj krok zdůvodnil dotazy médií na své podnikání a tím, že kandidatura na veřejnou funkci není slučitelná s některými podnikatelskými aktivitami. Kupcem Stuchlíkova podílu je jeho obchodní partner Martin Nejedlý. V tiskové zprávě to dnes oznámila mluvčí ANO Lucie Kubovičová. Výše úroků z půjček Fair Creditu, uváděná na webu firmy, se pohybuje podle výše úvěru a délky splácení od 21 do 35 procent.
31.07.2018 21:55 |

podobné články

Chtějí nám zase vládnout? Nejmladší oceněný antikomunista: Nová garnitura komunistů je u moci. Babiš je komunista pragmatik

 
ROZHOVOR Andrej Babiš by se dal považovat za novokomunistu a mocenského pragmatika, který původně vzešel z komunistického prostředí, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz nejmladší držitel osvědčení protikomunistického odboje, publicista a politický aktivista Dušan Stuchlík. „Řekl bych, že je určité kádrové propojení mezi komunisty a ANO,“ říká Stuchlík. Paralelu mezi Babišem a komunistickou ideologií by podle svých slov dlouholetý antikomunista viděl i v tom, jak šéf hnutí ANO referoval o živnostnících. Podle Stuchlíka je pravděpodobné, že nově sestavovanou menšinovou vládu Andreje Babiše podpoří právě komunisté.
10.11.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků)

Kde je Babiš, kde je Stuchlík. Schovaný v zákulisí. Kdo vás sem pustil?! Ne vše, co se dělo ve štábu ANO, jste mohli vidět v televizi

 
REPORTÁŽ V pražském obchodním domě Kotva, kde si v pátém patře rozbalil svůj štáb primátorský kandidát ANO Petr Stuchlík, vládla celé sobotní odpoledne atmosféra očekávání. Čekalo se na Stuchlíka, na premiéra Babiše. A protože sčítání výsledků trvá kvůli volebnímu systému v Praze opravdu dlouho, strávila skupina novinářů pospolu přibližně devět hodin. Jejich nesporným vrcholem bylo vystoupení předsedy vlády, který dorazil maximálně spokojen s přicházejícími výsledky z celé republiky.
07.10.2018 07:28 |

podobné články

Okamuro, takhle se k novinářům demokrat nechová, varuje expert

 
ROZHOVOR „Proč by lidé z ulice, z nichž se rekrutuje většina Okamurových poslanců, měli respektovat česká média, která nepostupovala vždy zcela korektně? Média si musí respekt nejprve získat a udržet,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz nejmladší držitel osvědčení protikomunistického odboje a publicista zaměřující se na extremismus Dušan Stuchlík. To, zda je Okamura a jeho hnutí extremistické, jak jej označují některá média, je podle Stuchlíka otázkou. „Do některých definic extremismu by se Okamura vešel, do jiných nikoliv,“ upřesňuje Stuchlík. Okamura je podle publicisty čím dál „ostřejší taktik“ a dělá jen to „co je pro něj a jeho hnutí v daný okamžik nejvýhodnější“. Tak, jak se Okamura choval během celostátní konference SPD k novinářům, by se ale podle Stuchlíka demokratický politik chovat v žádném případě neměl.
12.12.2017 07:55 |

podobné články

Babišův muž Stuchlík: Krnáčová to neměla jednoduché, bojovala s korupcí!

 
Adriana Krnáčová (58) patří bezesporu mezi nejméně oblíbené pražské primátory. Její mandát již brzy skončí a jedním z těch, kdo se na křeslo po Krnáčové doslova třese, je Petr Stuchlík (41). Podnikatel ze Zlína, který je je v letošních komunálních volbách mužem číslo jedna pro Babišovo hnutí ANO, práci Adriany Krnáčové zhodnotil v rozhovoru, který vznikl ve spolupráci s portálem g.cz. Proč to podle něj neměla jednoduché a její ostrá kritika tak není příliš férová?
03.10.2018 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Stuchlík: V Praze jsem smířen s opozicí

 
Pražský volební lídr ANO Petr Stuchlík po pondělním jednání s Piráty uvedl, že je smířen s rolí opozice. S prací v zastupitelstvu sám osobně počítá. Kandidát na primátora za Piráty Zdeněk Hřib po jednání řekl, že na schůzce se řešilo primárně fungování zastupitelstva a nešlo o koaliční jednání. Piráti plánují uzavřít koalici s Prahou sobě Jana Čižinského a Spojenými silami pro Prahu.
08.10.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (122 článků)

Vytáhne ANO z klobouku dalšího boháče? Dnes se rozhodne o možném nástupci Krnáčové

 
Vedení hnutí ANO dnes rozhodne o změně volebního lídra pro Prahu, učiní tak pouhé dva týdny před ukončením přijímání kandidátek do podzimních komunálních voleb. Hnutí zvažuje, že poslance ANO Patrika Nachera, který vzešel jako jednička z vnitrostranického referenda, nahradí spolumajitel firmy Fincentrum Petr Stuchlík. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš o změně hovoří jako o cestě, kterou hnutí přivede novou tvář a posílí kandidátku.
16.07.2018 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků)

Prezident vychválil vládu za investiční plán. Ale on ještě žádný není, podivuje se ministryně Schillerová

 
Andrej Babiš (ANO) se chlubí, že je vůbec prvním českým premiérem, který se rozhodl sestavit investiční plán rozvoje celé země. Při svých spaniých cestách po českých a moravských krajích sliboval, jak tu postaví nemocnici, jinde silnice. Nakonec se ukázalo, že plán může narůst až do astronomické sumy 3,45 bilionu korun. Prezident Miloš Zeman za investiční plán Babiše pochválil. Jenže ministryně financí za hnutí ANO Alena Schillerová tvrdí, že žádný plán vlastně neexistuje.
29.12.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Stuchlíka přijali do ANO, může kandidovat na místopředsedu

 
Neúspěšný kandidát na pražského primátora Petr Stuchlík se v úterý večer rozhodnutím předsednictva strany stal členem hnutí ANO. Podle předsedy krajské organizace Jana Říčaře se jedná o nestandardní proces schválení.
22.01.2019 21:40 |

podobné články

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články