Článek

ANO: Jdeme do sněmovních voleb v čele s Janou Pastuchovou

 
Představujeme vám kandidáty hnutí ANO v Libereckém kraji, kteří se budou ucházet o hlasy voličů v podzimních volbách do poslanecké sněmovny.
11.08.2021 04:40 |

podobné články

Podobné články

Pastuchová (ANO): Jedna kobliha nic nezmění. Díky lidem neztrácím kontakt s realitou

 
Rozhovor s poslankyní Janou Pastuchovou o předvolební kampani, programu Hnutí ANO, jejích prioritách a koblihách.
22.09.2017 20:00 |

podobné články

ODS na Praze západ chce lídrem do sněmovních voleb Jana Skopečka

 
ODS na Praze západ chce, aby lídrem strany ve Středočeském kraji do letošních sněmovních voleb byl Jan Skopeček, ekonomický expert ODS a radní Středočeského kraje pro oblast vzdělávání a sportu. Na kandidátku do sněmovních voleb také nominovala jako jedničku za Prahu západ Tomáše Vaňka, vědeckého pracovníka v oboru přírodních věd ze sdružení ODS v Horoměřicích, Petra Langa, soukromého podnikatele z Dolních Břežan, a Filipa Kohutiče, místostarostu Horoměřic. O konečné podobě celé kandidátky pro Středočeský kraj budou občanští demokraté rozhodovat už tuto sobotu v Nymburku.
28.01.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (373 článků)

Pastuchová (ANO ): Chci jít do voleb znovu, práce mám pořád dost

 
10 otázek pro poslankyni Janu Pastuchovou
12.07.2017 08:40 |

podobné články

Do sněmovních voleb se zřejmě přihlásí tři desítky stran a hnutí

 
Do sněmovních voleb se zřejmě přihlásí tři desítky stran a hnutí, které oznámily dohledovému úřadu své transparentní účty pro financování svých kampaní. Uvedl to dnes zpravodajský server Českého rozhlasu. Úřad pro dohled nad hospodařením stran a hnutí podle jeho člena Františka Sivery nedostal ze sněmovních stran informace od Úsvitu, vyjasnit si chce údaje od ANO a KDU-ČSL. Zprávu převzala ČTK.
12.05.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: František Sivera (2 články)

Třikrát s poslankyní Pastuchovou (ANO)

 
Parlamentní listy položily otázky všem členům Poslanecké sněmovny. Týkají se jejich končícího mandátu.
01.03.2017 12:00 |

podobné články

Bašus (TOP 09): Proč jsem proti rouškovnému

 
Nedávno jsem na Facebooku vedl polemiku na téma rouškovné 5 000 Kč pro seniory s paní poslankyní Pastuchovou, která se snažila dát najevo, že kritikou tohoto opatření nemám rád seniory a že si jich nevážím. Dovolil jsem si k jejímu článku k tomuto tématu napsat "když sekera, tak pořádná". Důvodem mého negativního postoje není neúcta k vyššímu věku, ale nekoncepčnost celého opatření.
29.11.2020 10:10 |

podobné články

ANO chce v hradeckém kraji zopakovat výsledek z krajských voleb

 
Hnutí ANO chce v říjnových sněmovních volbách v Královéhradeckém kraji minimálně zopakovat výsledek z loňských krajských voleb, ve kterých získalo 25,18 procenta. Novinářům to dnes při zahájení volební kampaně v kraji řekla lídryně kandidátky, náměstkyně ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. Ve sněmovních volbách v roce 2013 v kraji ANO vyhrálo se ziskem 20,28 procent hlasů, což znamenalo zisk tří mandátů.
15.09.2017 19:40 |

podobné články

Obsadí Babiš Středočeský kraj?! Měl by vést tamní ANO do sněmovních voleb

 
ANO ve středních Čechách by měl vést do sněmovních voleb předseda hnutí a premiér Andrej Babiš. Rozhodl o tom v sobotu sněm krajské organizace ANO v Lysé nad Labem, který zároveň zvolil novou krajskou předsedkyní středočeskou a nymburskou zastupitelku Adrienu Gabrielovou.
22.05.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků)

Chmelík (TOP 09): Proč jdeme v Liberci do voleb na společné kandidátce?

 
Mnozí lidé se mě v posledních dnech ptají proč jdeme vlastně s těmi Starosty na společnou kandidátku. Co z toho máme, že nechceme jít sami? Komu to prospěje? Jak to bude až skončí volby? Jak uděláme, aby TOP 09 byla ve volbách vidět?
09.06.2018 16:50 |

podobné články

Rána pro Babiše: ANO předstihla koalice Pirátů a STAN. Průzkum u Moravce ukázal pád ČSSD

 
Koalice Pirátů se STAN by nyní ve sněmovních volbách překonala hnutí ANO a zvítězila. Vyplývá to z volebního modelu agentury Kantar CZ pro Českou televizi z přelomu ledna a února. ANO přitom dosud v průzkumech Kantaru i dalších agentur od minulých sněmovních voleb z roku 2017 vytrvale vedlo, a to často s výrazným náskokem. Koalice Pirátů a Starostů by podle volebního modelu Kantar CZ získala 29,5 procenta hlasů a druhé ANO 26,5 procenta.
14.02.2021 14:30 |

podobné články

Šlégr a Brožová jsou osvědčený volební tah i trik ČSSD, míní politologové

 
Že sociální demokracie hodlá zařadit na kandidátku do sněmovních voleb celebrity jako hokejistu Jiřího Šlégra nebo herečku Kateřinu Brožovou, už není tajemstvím. Kandidovat by měli do sněmovních voleb z volitelných pozic na kandidátce Ústeckého kraje, kde stane v čele předseda strany Jiří Paroubek. Politologové se domnívají, že je to zaručený recept, jak zvýšit stranické preference v kraji.
28.04.2009 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (556 článků) , Jiří Paroubek (4234 článků) , Jiří Šlégr (451 článků) , Jiří Šlégr (452 článků)

Šlachta jede. Jen 4 hodiny spánku, neustálé útoky. „Vysmívám se jim.“ Nečas? To nikdy

 
V Galerii Petrof v Hradci Králové je dnes zahajována horká kampaň hnutí Přísaha pod vedením Roberta Šlachty. Nese název „Jdeme do nich“. V sále je přítomno asi 200 lidí. Představováni jsou garanti nejrůznějších oblastí a následně budou také uvedeni lídři, kteří budou v čele kandidátek do sněmovních voleb.
25.08.2021 15:15 |

podobné články

Babiš ztrácí, na záda mu dýchá koalice Pirátů a STAN, ukázal průzkum. Klaus ml. před branami

 
Hnutí ANO má nyní nejnižší voličskou podporu od minulých sněmovních voleb v roce 2017. Podle aktuálního volebního modelu agentury Median z ledna by ANO stále zůstalo na prvním místě s 26,5 procenta hlasů, ale v předchozích průzkumech si drželo většinou podporu kolem 30 procent. Na ANO se dotahuje koalice Pirátů a STAN, které by teď ve sněmovních volbách dalo hlas 25 procent voličů. Sněmovní volby se konají letos 8. a 9. října.
02.02.2021 12:55 |

podobné články

Minář končí v čele Milionu chvilek. Chce do politiky

 
Mikuláš Minář rezignoval na funkci předsedy spolku Milion chvilek. Chce založit hnutí, se kterým by se v příštím roce zřejmě zúčastnil sněmovních voleb. Minář to řekl serverům IHNED.cz a DeníkN. Milion chvilek vznikl po sněmovních volbách v roce 2017, které vyhrálo hnutí ANO vedené nynějším premiérem Andrejem Babišem.
28.09.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků)

Do sněmovních voleb povede zelené Liška

 
Stranu zelených povede do předčasných sněmovních voleb první místopředseda strany Ondřej Liška. Rozhodla o tom v sobotu republiková rada zelených. Rada také rozhodla, že nového předsedu zelení zvolí nejpozději do 13. prosince letošního roku.
20.06.2009 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Liška (369 článků)

Bursíkův LES nakonec do sněmovních voleb nepůjde

 
Liberálně ekologická strana (LES) bývalého předsedy zelených Martina Bursíka se letošních sněmovních voleb nakonec nezúčastní. V zaslaném prohlášení uvedla, že nechce rozmělňovat hlasy voličů pravého středu. Její zástupce Matěj Hollan řekl, že by strana nestihla dostatečně připravit kampaň tak, aby jí to zajistilo vstup do Poslanecké sněmovny. Voliči o složení dolní komory rozhodnou za šest týdnů.
11.09.2013 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (322 článků)

Výsledkům sněmovních voleb nejvíce odpovídaly průzkumy TNS Aisa

 
Volební modely na základě průzkumů 11 agentur, které byly provedeny měsíc před říjnovými sněmovními volbami, se podle analýzy společnosti Herzmann tentokrát nemýlily. Se skutečnými výsledky sněmovních voleb se celkově nejvíce shodovaly průzkumy agentury TNS Aisa, uvedl dnes analytik Jan Herzmann ve zprávě vydané v rámci projektu Český volič.
25.11.2013 12:37 |

podobné články

Stát nabídne stranám před volbami školení o bezpečnosti na webu

 
Stát nabídne politickým stranám školení o bezpečnosti chování na internetu. Cílem je ochránit průběh říjnových sněmovních voleb před možnými kybernetickými útoky. Uvedl to premiér Bohuslav Sobotka, který k možnému narušení sněmovních i prezidentských voleb na dnešek svolal expertní schůzku. O setkání ČTK informoval mluvčí vlády Martin Ayrer.
15.07.2017 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9576 článků) , Martin Sobotka (235 článků)

Do sněmovních voleb by se letos mohlo přihlásit 28 stran a hnutí

 
Do sněmovních voleb by se letos mohlo přihlásit 28 stran a hnutí, což je o čtyři více než při předchozích volbách před čtyřmi lety. Vyplývá to ze seznamu, který na svém webu zveřejnil Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí. Počet uskupení, která se skutečně rozhodla kandidovat, bude znám za dva týdny. Lhůta pro nominace končí v úterý 15. srpna.
02.08.2017 15:10 |

podobné články