Článek

ANO: Imigranti v Prostějově? Jen poplašná zpráva

 
Prostějov ve střehu. Fáma ohledně ubytování uprchlíků proletěla městem i radnicí. Přestože hnutí ANO informovalo, že jde o neověřené informace živené médii, u obyvatel zpráva vyvolala paniku.
31.08.2015 14:31 |

podobné články

Podobné články

Vladimír Pelc: Co je poplašná zpráva?

 
Poplašná zpráva je pravdivé tvrzení, které dnes za poplašnou zprávu příslušný úřad prohlásí, a které se zanedlouho jako pravda projeví.
21.02.2017 08:50 |

podobné články

Vítězná ČSSD jednala v Prostějově jen s hnutím ANO

 
Vítězná ČSSD dnes v Prostějově jednala o možné koaliční spolupráci pouze s hnutím ANO, které ve volbách skončilo druhé. Zatímco první povolební schůzky se v neděli zúčastnili i zástupci sdružení PéVéčko, tentokrát k diskusi o budoucí radniční koalici přizváni nebyli. Jednání budou v Prostějově pokračovat příští týden.
17.10.2014 15:41 |

podobné články

Obhájce prvenství Hájek je v Prostějově opět ve finále

 
Obhájce prvenství Jan Hájek se po roce opět probojoval do finále tenisového challengeru v Prostějově. V dnešním semifinále porazil po tuhém boji za dvě a čtvrt hodiny dalšího českého hráče Jaroslava Pospíšila 6:4, 2:6 a 6:3. Hájek protáhl svoji vítěznou sérii v Prostějově už na dvanáct zápasů.
04.06.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hájek (177 článků) , Jan Hájek (175 článků)

Poslankyně ČSSD Váhalová: To, že nás Rusko napadne, je poplašná zpráva. Debata o referendu k členství v EU je legitimní. Imigranti nemají ochotu respektovat naše zákony

 
ROZHOVOR Poslankyně ČSSD Dana Váhalová uvedla, že se nedomnívá, že Rusko napadne pobaltské země, kterým Sovětský svaz v 90. letech umožnil stát se nezávislými státy. „Pokud vystoupí z EU Velká Británie, bude na místě diskuse o referendu členství ČR v EU a bude legitimní,“ řekla poslankyně. Regionální volby ve Francii i prezidentské volby v Rakousku ukázaly, že občané odmítají dosavadní neomezenou vítací politiku EU.
02.06.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Váhalová (26 článků)

V Prostějově odešlo z hnutí ANO dvanáct lidí, včetně tří zastupitelů

 
Dvanáct členů, včetně tří zastupitelů, ukončilo členství v hnutí ANO v Prostějově. Prostějovská organizace je mateřskou organizací prvního místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka, který prostějovským zastupitelem za ANO zůstává.
11.04.2016 17:00 |

podobné články

Syn exprezidenta Janukovyče zemřel? Prý se utopil na Bajkale

 
Pravda, nebo poplašná zpráva? Ukrajinou otřásla zpráva o smrti mladšího syna bývalého ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče při nehodě na ruském jezeře Bajkal.
22.03.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (382 článků)

Faltýnek je v Prostějově stále zastupitel. Na jednání ale prakticky nechodí

 
Hvězda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek svou politickou kariéru začala už v 90. letech v Prostějově, kde dodnes působí jako zastupitel. Analyzovali jsme jeho práci a ukázalo se, že v současném volebním období se do konce účastnil jen necelých 13 procent jednání zastupitelstva. Jaká je Faltýnkova komunální minulost i současnost?
28.08.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Pokuta 15 tisíc za Tic Tac za 15 korun? Kontrola EET „skřípla“ důchodkyni

 
Jak přísné kontroly elektronické evidence tržeb (EET) můžou být, pocítil na vlastní kůži majitel trafiky z Holešova ve Zlínském kraji. Finanční správa mu udělila pokutu 15 tisíc korun, protože jeho 71letá brigádnice kvůli špatným dovednostem s technologiemi nezaevidovala krabičku Tic Tac za 15 korun, kterou prodala. Podle organizace Podnikatelské odbory, která na případ upozornila, je pokuta neadekvátně vysoká. Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) označila celý příběh za hoax (poplašná nepravdivá zpráva).
19.04.2018 18:30 |

podobné články

Žijí jen s mámou a mají hlad. Víme více o otřesných případech českých dětí, co nemají na oběd

 
Některé školou povinné děti v Česku za celý den nemají ani jedno jediné teplé jídlo. A mají prokazatelně hlad. Bohužel to není vtip ani poplašná zpráva, ale fakt, na který upozorňují mnozí vyučující a ředitelé základních škol. Situace v některých rodinách a domácnostech je totiž tak krizová, že na zaplacení obědů prostě peníze nezbývají.
16.12.2013 15:55 |

podobné články

V Prostějově se při seskoku padákem zranil parašutista

 
V Prostějově se v sobotu při seskoku padákem zranil osmatřicetiletý parašutista. Při dopadu si zlomil pravý loket. Nehoda se stala poté, co se muži otevřel jen částečně hlavní padák. Případem se zabývá policie i zástupci Úřadu pro civilní letectví Praha, řekla v pondělí krajská policejní mluvčí Eva Čeplová.
09.04.2012 11:05 |

podobné články

Letící kámen z demolice v Prostějově skoro zranil přihlížející!

 
To bylo o fous! Jednoho z přihlížejících demolice areálu zkrachovalého oděvního podniku v Prostějově jen těsně minul úlomek betonu.
01.07.2014 15:40 |

podobné články

Jiřina Jirásková po sobotním kolapsu: Odmítá se šetřit!

 
V sobotu večer obletěla Česko poplašná zpráva: Jiřina Jirásková (80) zkolabovala na jevišti Divadla na Vinohradech a je v nemocnici.
28.02.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (423 článků)

Jirásková po sobotním kolapsu: Nešetří se!

 
V sobotu večer obletěla Česko poplašná zpráva: Jiřina Jirásková (80) zkolabovala na jevišti Divadla na Vinohradech a je v nemocnici.
28.02.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (423 článků)

Zpráva, že jsou mrtví po nehodě HIV pozitivní, byla poplašná

 
Hygienici v Plzni ve čtvrtek popřeli, že by tři lidé, kteří v úterý zemřeli při nehodě na Plzeňsku, byli HIV pozitivní. Deník Právo napsal, že všichni byli nakaženi AIDS, a proto by mohli být ohroženi i zasahující záchranáři a hasiči.
03.03.2011 13:50 |

podobné články

Vandas podal trestní oznámení. Pronásledování Romů je poplašná zpráva.

 
Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas podal v pondělí trestní oznámení na ředitele Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách Úřadu vlády ČR Martina Šimáčka pro šíření poplašné zprávy.
06.09.2011 13:40 |

podobné články

Bartošová: Milenec si těhotenství vymyslel!

 
A je to venku! Bartošová těhotná není. Poplašná zpráva je dílem současného Ivetina milence Josefa Rychtáře, který ji poslal esemeskou svému předchůdci Domenicu Martuccimu.
01.11.2011 15:25 |

podobné články

Hasičům dochází peníze! Kdo nás bude zachraňovat?

 
Z hasičských záchranných sborů zaznívá poplašná zpráva. Kvůli špatné finanční situaci brzy dojdou peníze na opravy či nákup techniky. V budoucnu by nedostatek peněz mohl mít dopad i na samotné zásahy, kde jde o životy.
22.11.2011 21:40 |

podobné články

Konečná (KSČM): Osud Detroitu si Ostravsko nezaslouží

 
Na severní Moravě hrozí sociální výbuch. To není poplašná zpráva, to je fakt.
09.08.2013 17:30 |

podobné články

Všechno je v háji. Ale my vám to říkali, pravil o zdravotnictví šéf lékařských odborů

 
Termín operace v prosinci? Skoro nemožné – nejsou totiž peníze. To není poplašná zpráva, ale fakt, na který upozorňuje v posledních dnech většina českých nemocnic, asociace i lékařské odbory. Menším nemocnicím chybí desítky milionů korun do konce roku, větším až stovky milionů. Příčina? Prý takzvaná úhradová vyhláška.
17.09.2013 13:15 |

podobné články