Článek

Anička se plete, do čeho nemá. V podstatě dá Frantu a Skyler dohromady

 
Podlehl by vůbec Franta kouzlu Skyler, kdyby ho Anička neustále nepřemlouvala, aby se svou bývalou přítelkyní trávil víc času? Bez Chrise je Skyler možná osamělá, ale to ještě neznamená, že by jí Anička měla dohazovat k rozptýlení zrovna Františka, nebo ano?
18.11.2022 13:30 |

podobné články

Podobné články

Ulice: Řekl Dirk poslední slovo? Nebo si Skyler v Česku najde?

 
Ačkoliv se Dirk v Ulici vůbec neobjevil, hodně se o něm mluví. Mluvilo se o něm, když s ním Skyler opouštěla Frantu, a teď je na scéně ve chvíli, kdy Skyler opouští jeho. Je totiž drogově závislý a s někým takovým Skyler nehodlá být už ani minutu navíc. Jenže řekl Dirk poslední slovo?
29.10.2022 13:30 |

podobné články

Ulice: Skyler musí mít všechno. Ukradne si i Frantu? A co Magda? Ta by také měla ráda všechno podle sebe

 
Bára měla asi správné tušení, když Skyler nemohla přijít na chuť. Pochopila však, že sokyni je nejlepší držet si blízko u sebe. Když se totiž Bára ve 4298. dílu vzdálí, Skyler motá Frantovi hlavu. Hrdličky v podobě Prokopa a Magdy se znovu hádají. Měl Mirek pravdu, že Prokop vztah s Magdou nedá?
21.06.2022 07:00 |

podobné články

Jaké změny čekají na Frantu a Báru v 18. sezóně Ulice?

 
Říká se, že jedinou jistotou v životě je změna. Pravdivost tohoto rčení mohou potvrdit Franta s Bárou, kterým život naruší předčasný návrat Skyler do Čech. Skyler se ze zahraničí vrátí celá rozrušená a bude nucena zcela překopat svůj život včetně dosavadních plánů. A protože je Skyler zvyklá házet své problémy i na ostatní, až po uši v nich budou plavat také Bára s Frantou.
04.08.2022 22:15 |

podobné články

Ulice: Změní odjezd Báry něco mezi Skyler a Frantou?

 
Na začátku to vypadalo, že Bára Skyler nevydýchá. Jenže pak si vzala k srdci pár dobře míněných rad své matky a rozhodla se držet si nepřítele blízko u těla. Jedině tak totiž může předem vědět, co se chystá. Tato strategie však bude Báře k ničemu, když bude dřepět v Izraeli, zatímco Skyler se v Česku chopí své druhé šance na Frantu.
28.10.2022 15:30 |

podobné články

Nad Bárou s Frantou se stahují mračna, kdežto nad Frantou a Skyler svítí sluníčko

 
Bára a Franta by prožívali krásné období, kdyby se neobjevila Skyler. Na tu Franta vždycky nadával kvůli její nezodpovědnosti i kvůli tomu, co mu provedla s Chrisem. Jenže teď to vypadá, že ledy roztály. Franta ke Skyler znovu pociťuje sympatie. Bude mít Bára na to, aby se o něj se Skyler přetahovala?
22.07.2022 13:30 |

podobné články

Ulice: Skyler Aničce otevře své srdce. Anička má strach, aby Frantovi nerozbila vztah a neublížila mu

 
Christian by se rád vrátil zpět do Amsterdamu a žil s babičkou a dědou. Slyšet takovou věc z úst vlastního syna Frantu moc mrzí. Skyler však chce, aby Christian zůstal s nimi v Praze. Je to i kvůli Frantovi? Šimon musí vysvětlovat zničenou nástěnku. Adam se pokusí kontaktovat Jarku. Sledujte 4342. díl.
10.10.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (450 článků) , Adam Christian (1 článek) , Adam Adam (450 článků)

Bára odletěla, a tak může Skyler nerušeně flirtovat s Frantou – nebo ho rovnou líbat

 
Jakmile Bára zmizí do Tel Avivu, Skyler skočí po příležitosti a vlepí Frantovi pořádnou pusu. Dokáže František odolávat jejímu flirtování, svůdným úsměvům a šarmu? A co by si vlastně přála Anička? Aby se vrátil ke Skyler, nebo zůstal věrný Báře?
28.10.2022 00:00 |

podobné články

Anička Slováčková se po chemoterapii neskrývá: Takhle si dělala legraci ze své vyholené hlavy

 
Anička Slováčková  (24) , která před pár dny oznámila, že jí doktoři našli zhoubný nádor v prsu , bojuje se svou nemocí statečně. Chvíli poté, co přiznala zdravotní komplikace, se s fanoušky podělila o fotku, na které má oholenou hlavu. Po prvních chemoterapiích jí totiž začaly vypadávat vlasy, a tak je raději s předstihem oholila a začala nosit stylové šátky nebo paruku. „Vše normálně zvládám a svět se nebortí. Jak říká jeden můj dobrý přítel, hlavní je, se z toho nepo*. Je to prostě tak, jak to je, a je to jen drobné zdržení na mé cestě, které mi otevřelo oči a ukázalo pohled na svět a život zase jiným směrem,“ napsala na sociální síť Anička a prozradila, že její nález doktoři podchytili včas, proto nevěší hlavu. Pod fotkou se strhla lavina komentářů od fanoušků, ale také kolegů, kteří mladé zpěvačce a herečce vzkazují, jak moc jí drží palce a doufají, že se z nemoci co nejdříve dostane. Jak se zdá, Anička se ke své nemoci postavila jako k velké výzvě, se kterou si poradí, a proto ani neodříká práci a nechybí jí úsměv na tváři. Dobrou náladu předvedla i na Halloween, kdy lidé z celého světa zásobují sociální sítě snímky ve strašidelných maskách. Anička si ve spojitosti s tímto svátkem vtipně vystřelila ze své image bez vlasů a natočila na Instagram video. „Nejlepší na tom je, že jak je vlastně dneska Halloween, tak já nemusím moc řešit za co půjdu, protože buď můžu jít za Sinéad O'Connor, nebo za toho plešatýho týpka z The Addams Family. Takže teď si jenom vybrat, co bude lepší,“ prohlásila Anička, kterou neopouští smysl pro humor. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
01.11.2019 12:25 |

podobné články

Bára a Skyler už více rozdílné být nemůžou a Franta by nejspíš potřeboval něco mezi

 
Bára a Skyler jsou dvě naprosto odlišné ženy, přesto je svedla dohromady právě láska k Frantovi. Ale jak ten vybíral? Nejspíš proto, že mu to s divokou Skyler nevyšlo, tak hledal bezpečí u klidné Báry. Jenže teď to vypadá, že by spíše potřeboval něco mezi nimi.
02.12.2022 17:30 |

podobné články

Faux pas v Ulici: Líbat se na dětské oslavě syna? To není moc chytré. I Franta si to slízne společně se Skyler

 
Alex vyčte tátovi, že už nemá rád maminku. Přistihne ho totiž s Kateřinou. Vilma měla tentokrát pravdu, tohle dobře nedopadlo. Ani na Frantu v 4319. dílu Ulice nečeká pochvala. Odnese si to i za Skyler.
07.09.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (668 článků) , Alex Alex (222 článků) , Alex Alex (222 článků) , Alex Alex (248 článků) , Alex Alex (84 článků) , Alex Alex (43 článků)

Skyler je šik a Bára se svým nudným šatníkem by se měla mít na pozoru

 
Skyler se vrací do Ulice a náramně jí to sekne. Ačkoliv se jedná o úplně jinou herečku, je hezká stejně jako Sára Sandeva. Právě svým vzhledem Frantu kdysi okouzlila.
05.05.2022 14:05 |

podobné články

Ulice: A je to tady. Skyler chce Frantu zpět! Bára jí navíc dává skvělou příležitost se o to pokusit

 
Denis se chce vidět s Kristýnou. Ta vůbec netuší, co může být tématem. Právě, když se díky Marii trochu vzchopí, dostane od Denise zprávu. Luděk by jistě věděl. Skyler si uvědomila, že udělala velkou chybu. Může se snažit to napravit, Bára totiž odjíždí do Izraele. Takový bude 4333. díl.
27.09.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Denis Denis (42 článků)

Ulice: Skyler svádí Františka hned potom, co Bára odjede. Na jejich vztah vůbec nehledí a láká Frantu, ať spí s ní

 
Šimon nechce za žádnou cenu vyjít z bytu, ale Gábina ho donutí. Kdyby věděla, kdo a proč na něj venku čeká, jistě by ho ven neposílala. Lumír začíná být konečně šťastný, protože se Kateřina s Alexem sbližují. Skyler využívá příležitosti a ve 4355. dílu flirtuje s Františkem.
27.10.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (248 článků)

Prokop odmítl bydlet s Magdou, Skyler políbila Frantu a Jakub byl unesen. Co dalšího se tento týden událo v Ulici?

 
Tento týden v Ulici byl nabitý emocemi, dobrými i špatnými. Magdu zklamalo Prokopovo odmítnutí společného bydlení. Marie nechtěla usednout k jednomu stolu s Luďkem. Po odletu Báry do Izraele začala Skyler s Frantou nepokrytě flirtovat a Mára s Brunem vykonali svou pomstu na Jakubovi.
29.10.2022 00:00 |

podobné články

Ulice: Báře se hroutí vztah za jejími zády. Zatímco se raduje ze svých úspěchů, Skyler jí krade Frantu

 
Bára dostane skvělou pracovní nabídku, ale osobní život se jí bortí jako domeček z karet, aniž by o tom věděla. Skyler se ve 4382. dílu Frantovi přiznává, že ho miluje. Blanka má potřebu se dál plést do Adamova vztahu s Jarkou.
05.12.2022 07:15 |

podobné články

Je Skyler dobrou matkou?

 
„Je Skyler dobrou matkou?” Tak přesně taková otázka zní u Klímů doma, kde Bára přenáší své velmi subjektivní pocity z Frantovy bývalky, která jí nečekaně vtrhla do života. Skyler je úspěšná, ambiciózní, sebevědomá i krásná. Cit pro mateřství jí ale docela chybí. Její syn Chris je rukojmím jejího nadšení pro práci, a proto nejvíce času tráví na tabletu.
04.06.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (38 článků)

Odjede Bára na turné s Františkem, když teď na Skyler nahlíží jinak?

 
Prázdniny se neúprosně blíží a pro diváky to znamená, že budou muset všední večery trávit jinak než u Ulice. Seriál Ulice čeká tradiční prázdninová pauza, ale do té doby v něm zbývá leccos dořešit. Mimo jiné i to, zdali Bára nakonec odjede na turné společně se Skyler a Frantou. Po tom, co se jí Skyler otevřela, ji možná začala vnímat v jiném světle.
26.06.2022 07:00 |

podobné články

Skyler se hroutí svět, najde klid v blízkosti Františka?

 
Aniž by si Franta a Bára stačili užít svůj nový a soukromím provoněný byt, nečekaně se v Česku objevila Skyler a vypadala velmi rozrušeně. Prý se rozešla s Dirkem, se kterým žila. Zatímco Bára s Frantou hádali, že za to může nevěra, opravdovým důvodem pro její nečekaný návrat byly tvrdé drogy. Znamená to, že Skyler už napořád zůstane v Česku?
10.09.2022 19:00 |

podobné články

Franta mezi dvěma ženami – Skyler si ho chválí, Bára jej překvapí

 
Luděk už nechce vidět Kristýnu nešťastnou, a tak Denisovi nařídí, aby odešel z ulice. Franta mezitím hlídá Chrise, aby Skyler mohla odjet za prací. Po návratu se Skyler začne rozplývat před Aničkou, jak je Franta úžasný. On se tou dobou smiřuje s Bárou, která se spontánně rozhodne pro velkou změnu…
28.09.2022 00:00 |

podobné články