Článek

Ani chorobně čistotný detektiv Monk neunikl: Onemocněl koronavirem!

 
Pamatujete na detektiva Monka ze seriálu Můj přítel Monk? Obsedantně kompulzivní podivín, který se štítí bakterií a přelidněných ulic, by v současné situaci asi nepůsobil ani tak výjimečně. Jeho představitel Tony Shalhoub (66) si ale z role zřejmě nic nevzal, přestože Monka hrál dlouhých sedm let. Sám se totiž koronavirem nakazil!
13.05.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Tony Shalhoub (3 články)
Podobné články

Sophie Monk se předváděla na pláži

 
Australská blonďatá kráska Sophie Monk předváděla své tělo na kalifornské pláži spoře oděná do žlutých bikin. Modelka a příležitostná herečka Sophie Monk před pár dny trávila volné chvíle se svými přáteli. Pečlivě nalíčená a ve žlutých mini-plavkách uchvacovala okolí. Při této příležitosti si našla chvilku i na novináře, kterým prozradila, že si před nedávnem našla nového [...]
15.09.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Sophie Monk (7 článků)

Sophie Monk: Dobrá volba plavek!

 
Australská modelka a zpěvačka Sophie Monk (29) na sebe chtěla na kalifornské pláži náležitě upozornit.
28.09.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Sophie Monk (7 článků)

Sophie Monk – náhodné vyklouznutí …

 
Aneb když plavky nedrží tak jak mají…. Mladá australská zpěvačka a modelka Sophie Monk (29), se vydala na soukromou pláž v jižní Kalifornii , aby si užila slunce a legraci… Pánové , ale i dámy užijme si to se Sophií také  …. foto: profimedia.cz Autor: Simča
23.10.2009 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Sophie Monk (7 článků)

Tyhle herečky nemají zábrany: Sharon Stone, Sophie Monk a Penélope Cruz nahé ve filmu

 
Patříte mezi filmové nadšence, kteří se rádi potěší pěkným ženským tělem některé ze slavných hereček? Připomeňte si s námi trojici krásek, které kývly na roli i přesto, že měly ve scénáři nahé scény. Tentokrát zavzpomínáme na dnes již legendární Sharon Stone  (54) následovanou Sophií Monk (32) a Penélope Cruz (38).
07.09.2012 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (239 článků) , Sharon Stone (280 článků) , Sophie Monk (7 článků)

Představitel detektiva Monka a jeho manželka se nakazili koronavirem

 
Tony Shalhoub (66), známý hlavně jako detektiv ze seriálu Můj přítel Monk, a jeho manželka, herečka Brooke Adamsová (71), se v minulém měsíci nakazili koronavirem. Herec to nyní oznámil na sociálních sítích a vyzval všechny fanoušky k opatrnosti.
14.05.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Tony Shalhoub (3 články)

Chorobné odkládání povinností. „Prokrastinují studenti i senioři,“ říká odborník

 
Prokrastinace, tedy chorobné odkládání povinností, patří mezi jeden ze zlozvyků moderní doby. Někdo raději luxuje, než aby začal dělat to, co je pro něj v daný moment životně důležitější. Nejvíce prokrastinují studenti, ale v poslední době i senioři. Ve Studiu Blesk téma rozebral autor knihy Konec prokrastinace Petr Ludwig. Problém má vliv nejen na naši práci, ale i na duševní a fyzické zdraví.
21.02.2016 07:10 |

podobné články

Johnny Depp je chorobně žárlivý manžel, odhaluje žaloba

 
Herec Johnny Depp je manželem nejen surovým, který se nestydí sáhnout hrubě na ženu, ale také mužem chorobně žárlivým. Odhaluje to žaloba hollywoodských producentů proti jeho bývalé manželce Amber Heard. Na té chtějí za porušení pracovní smlouvy vymoci u soudu odškodné. Jednatřicetiletá herečka prý nedostála svým závazkům proto, že jí to tehdejší manžel Johnny zatrhl.
01.06.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (812 článků) , Amber Heard (156 článků)

Takhle dopadl detektiv, který se pustil do Rittigových solárních kšeftů

 
Detektiv protikorupční policie obvinil její vedení z toho, že mu znemožnilo vyšetřovat obchod se solárními elektrárnami Amun.Re, který polostátní ČEZ vyšel až na pět miliard korun. Informují o tom páteční Lidové noviny. Detektiv, kterého list označuje pouze iniciálami J. V., prý s touto informací přišel loni při výslechu na Generální inspekci bezpečnostních sborů.
14.11.2014 07:41 |

podobné články

Pokémon: Detektiv Pikachu trailer – Žlutého sympaťáka nadaboval Deadpool

 
Sympatický Pikachu se vrátí na filmová plátna. V celovečerním rodinném snímku se však představí jinak, než ho většina diváků a hráčů zná. Ze žlutého stvoření se totiž stal detektiv s čuchem pro odhalování zločinů. Film Pokémon: Detektiv Pikachu se nyní představil v prvním traileru.
13.11.2018 13:50 |

podobné články

Šmejdi okrádají důchodce. Honu na hyeny jsem zasvětil život, říká „šmejdí detektiv“

 
Zbyněk Prousek je soukromý detektiv, je ale znám pod celou řadou jiných přezdívek, např. „agent anti-šmejd, šmejdí detektiv, nebo lovec šmejdů". Poslední roky totiž zasvětil honu na nekalé prodejce, které neváhá nazývat hyenami či bestiemi. Když si v roce 2013 založil firmu, která se věnovala problematice dluhů a pohledávek, netušil, že se jeho profese tak dramaticky změní. Co z něj udělalo postrach šmejdů? Prousek zároveň Blesk Zprávám prozradil, na co se šmejdi nyní soustředí.
04.11.2019 05:50 |

podobné články

Představitel hygienou posedlého detektiva Monka a jeho žena se nakazili koronavirem

 
Představitel puntičkářského detektiva Adriana Monka, herec Tony Shalhoub, oznámil, že on a jeho žena Brooke Adams minulý měsíc prodělali koronavirus. Z nemoci už se oba zotavili. Pro pořad The At-Home Variety Show streamovací služby Peacock herec jako výzvu k opatrnosti natočil video, které odkazuje k jeho slavné roli - Monk v karanténě.
13.05.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Tony Shalhoub (3 články) , Brooke Adams (1 článek) , Brooke Adams (1 článek) , Brooke Adams (1 článek) , Brooke Adams (1 článek) , Tony Adams (1 článek)

Slevy nejsou zadarmo, říká Zbyněk. Ostřílený „slevový detektiv“

 
Nechcete slevu zadarmo? Možná ani netušíte, že v mnoha případech ji zdarma ani nedostanete. Ne každá sleva je skutečná, velmi často jde jen o slovní hříčku. Zbyněk Regner je už zkušený „slevový detektiv“, jako zaměstnanec v několika firmách měl možnost zkoumat, kdy obchodník zákazníkovi lže a kdy mu nabízí skutečné výhody.
25.09.2015 06:35 |

podobné články

Devadesátikilový mazel

 
Tohoto vietnamského černého čuníka si před čtyřmi lety pořídila rodina Squicciarini z obce Lecco. Pašík nemá žádnou zvláštní ohrádku a normálně žije s ostatními členy rodiny v bytě, protože je prý velmi čistotný.
22.07.2011 13:45 |

podobné články

Olšovský je posedlý čistotou. V domě mu ale chybí jedna velmi podstatná věc

 
Lumír Olšovský sebekriticky prohlásil, že to na něm prý možná nejde vidět, ale je prý z gruntu velmi čistotný člověk. Někdy prý tato vlastnost až hraničí s posedlostí. Ve své domácnosti, kterou obývá se svým životním partnerem Pavlem, se neobjevuje žádná plocha, která by se nedala lehce setřít.
25.11.2013 06:02 |

podobné články

Osobnosti: Lumír Olšovský (82 článků)

Stropnický už má houbiček na rozdávání. „Skandalizace mi přijde mimo mísu,“ řekl

 
Zastupitel Matěj Stropnický (Trojkoalice) napsal minulý víkend na Facebook úvahu o tom, jak už tři měsíce myje vanu a umyvadlo jednou houbičkou. Takto použitá houbička je ale semeništěm bakterií. Blesk.cz se rozhodl šíření bakterií ve Stropnického bytě zabránit. A sám Stropnický? Nejdřív poděkoval, pak zmínil, že má houbiček na rozdávání, aby se nakonec na Facebooku ohradil proti tomu, že je nedostatečně čistotný.
26.02.2016 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (495 článků)

Českem se šíří nehorázná prasárna: Kráska Nika opustila byt v hrozivém stavu

 
Takový humus zažijete opravdu jen málokdy. Pronajímatelé bytů zažívají občas naprosté peklo a tohle je jen další z důkazů. Horší to mají v tom, že i když vypadá člověk na první pohled solidně, neznamená to, že bude čistotný. Stejně jako v případě krásné Niky, která po sobě nechala spoušť, za kterou by se styděla i prasata.
15.12.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Nika Nika (129 článků)

Sterilní Výměna manželek: Extrémně čistotný Tomáš dal druhé rodině drsné kázání

 
V nové epizodě Výměny manželek diváci poznali rodinu z Norska, kterou tvoří Vendula (29), Vlasta (44) a Melichar (7). Na druhé straně se seznámili s Markétou (28), Tomášem (27) a Tomášem (11 měsíců), kteří žijí v Teplicích. Ačkoliv mezi náhradními manželi v podstatě nedocházelo ke konfliktům a 10 společných dní se dalo zvládnout, mezi osmi očima se Tomáš rozhodl dát druhé rodině kázání ohledně majetku a čistoty.
12.02.2020 21:41 |

podobné články

Komunista Zdeněk Ondráček včera koukal na 30 případů majora Zemana. Nechtějte ani vědět, co během toho stvořil

 
V populárním televizním seriálu o majoru Zemanovi patří k nejznámějším dílům epizoda z roku 1968 nazvaná „Štvanice“. Policejní detektiv Jan Zeman v něm musí čelit útokům těch, kteří chtějí účtovat s bezpečnostními složkami za jejich chování v minulosti. A jiný bývalý policejní detektiv, dnešní poslanec KSČM Zdeněk Ondráček, si prý nyní připadá přesně jako on tehdy.
23.11.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (403 článků)