Článek

Angie s Pepou na den zakopali válečnou sekeru: Spojil je syn, který oslavil první narozeniny

 
Angie Mangombe a Josef Kůrka plní, co si slíbili. Kvůli synovi se opět sešli a společně oslavili jeho první narozeniny. I když byli v poslední době na nože, tak se zdá, že dítě je drží pohromadě. Chlapeček dostal luxusní dárek, kterým se dvojice pochlubila na sociálních sítích. 
09.07.2024 18:45 |

podobné články

Podobné články

Tak ti chci napsat: Tereza Brodská účtuje s Hanzlíkem, po letech zakopali válečnou sekeru

 
Herečka Tereza Brodská (54) si zažila s Jaromírem Hanzlíkem (74) své. Maminka Terezy Jana Brejchová (82) se do něj totiž bezhlavě zamilovala a pustila kvůli němu svého tehdejšího manžela Vlastimila Brodského (†81). Z Hanzlíka se tak stal otčím a jak Tereza v průběhu let mnohokrát vyprávěla, jeho výchova nebyla ideální. Jak se ale zdá, oba dva po letech zakopali válečnou sekeru a Tereza sdílela na Instagramu dojemnou vzpomínku z Vánoc, které před mnoha lety trávili všichni společně jako rodina.
27.12.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Brodský (158 článků) , Tereza Brodská (372 článků) , Jana Brejchová (350 článků) , Jaromír Hanzlík (176 článků) , Jan Hanzlík (19 článků)

VIP Výměna přenesla influencerku Angie na vesnici. To je síla, reagovali diváci na její neznalost hodin

 
Další díl Výměny manželek byl tentokrát speciální. Roli v náhradní rodině si vyzkoušela influencerka Angie Mangombe se svým snoubencem, modelem Pepou Kůrkou. Ten nyní účinkuje ještě v soutěži Survivor. V rámci natáčení zjistila Angie že je těhotná. Zároveň šlo o střet dvou světů, protože Angie jela do vesnice, kde si vyzkoušela chov zvířat. Jak na netradiční díl reagovali diváci?
01.03.2023 22:10 |

podobné články

Angie pod palbou kritiky: Sotva tři neděle po porodu opustila syna, to jste si měli pořídit psa, píší jí

 
Influencerka, především ale novopečená maminka Angie Mangombe, čelí velmi ostré kritice. Společně se svým snoubencem Pepou Kůrkou totiž vyrazila užít si noc ve dvou do wellness hotelu - a to necelé 3 týdny po porodu. Syna svěřila na hlídání své mamimce. "Je důležité, abychom nezapomínali na náš vztah. Šťastní rodiče = šťastné dítě," snažila se vysvětlit svůj postoj Angie. Pobouřené maminky si však nebraly servítky a Angie drsně sepsuly. 
27.07.2023 18:55 |

podobné články

Robert Downey Jr. a Hugh Grant zakopali válečnou sekeru

 
Herci Robert Downey mladší a Hugh Grant po letech zakopali válečnou sekyru, o níž tedy prvně jmenovaný vůbec netušil. Hugh totiž nedávno prohlásil, že ho Robert nenáviděl, když spolu v roce 1995 natáčeli. Downey mladší ale netušil, že si to Grant myslí. Nicméně vzkázal mu, že ho má rád a považuje za přítele. Vztahy tak mezi sebou obnovili prostřednictvím sociálních sítí.
15.01.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (236 článků)

Rodiče Angie Mangombe a Josef Kůrka o synovi v babyboxu: Raději bychom ho prodali, tvrdí

 
Influencerka Angie Mangombe a model Josef Kůrka se chopili rodičovské role po svém. Od chvíle, co přivítali na světě prvorozeného synka Rafaela, nejednou pobouřili své sledující svým přístupem k péči o miminko. A jinak tomu nebylo ani nedávno, kdy se pár nechal slyšet, že syna "odložili do babyboxu". Výrok, který dvojice prohlásila s humorem a nadsázkou, mnozí vzali vážně. Poté, co se na rodiče strhla lavina dotazů, se Angie s Pepou rozhodli zareagovat po svém: "Proč bychom ho dávali do babyboxu, to bychom ho radši prodali, ať něco vyděláme," napsali na Instagramu. Pro eXtra.cz se nyní vyjádřili, jak zvládají kritiku. 
25.08.2023 05:10 |

podobné články

Velké svatební plány Angie Mangombe a Josefa Kůrky. Veselka se bude vymykat normálu

 
Je to už více než půl roku, co Angie Mangombe a Josef Kůrka přivítali na světě svého prvního potomka. V roli rodičů se však nejednou setkali s ostrou kritikou, a to kvůli svému přístupu a specifickému typu humoru, pro který mnozí fanoušci neměli příliš pochopení. V rozhovoru pro eXtra.cz se pár rozpovídal nejen o hejtech, ale Angie s Pepou promluvili i o druhém dítěti či blížící se svatbě. Brzy budou pán a paní! 
18.02.2024 05:10 |

podobné články

Kapela Lucie hlásí návrat po 10 letech: Zakopali válečnou sekyru!

 
Málokdo tomu věřil, ale přání spousty příznivců hudební skupiny Lucie se stalo skutečností. Rozkmotření muzikanti zakopali válečnou sekyru a po desetileté pauze připravují turné Lucie 2014!
28.05.2013 11:10 |

podobné články

Tereza Brodská promluvila o vztahu s Hanzlíkem: Nepozval mě na oslavu narozenin, přiznala

 
Vypadalo to, že konečně zakopali válečnou sekeru a usmířili se. Herec Jaromír Hanzlík nedávno oslavil pětasedmdesáté narozeniny a Česká televize odvysílala k tomuto výročí dokument Léta s Jaromírem Hanzlíkem. V dokumentu promluvila i Tereza Brodská (54), dcera Hanzlíkovy dávné partnerky Jany Brejchové (83), a zdálo se, že dávné spory si Hanzlík i Brodská již nadobro vyříkali a vztahy jsou v pořádku. Vše je ale nakonec jinak, než se zdá, jak informoval Blesk.
19.02.2023 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (372 článků) , Jana Brejchová (350 článků) , Jaromír Hanzlík (176 článků)

Válka modelek zažehnána: Ještě před rokem se nemohly Krainová a Němcová vystát. Teď zakopaly válečnou sekeru

 
Topmodelky Simona Krainová  (40) a Pavlína Němcová  (41) zakopaly válečnou sekeru. Před dvěma roky se na pražském Plesu v Opeře vyhýbaly jedna druhé. Když dokonce zjistily, že mají společnou lóži, Němcová se sebrala a ples opustila. Se svým stylistou raději vyrazila na večeři do restaurace v pražských Holešovicích.
14.02.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2355 článků)

Meghan Markle je vtělená velkorysost: Kvůli princi Philipovi se nabídla zakopat válečnou sekeru

 
Anglií stále cloumá skandální výpověď prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle. Ostře sledovaný pár svými tvrzeními v rozhovoru s Oprah Winfrey namíchl nejen královskou rodinu, ale i britskou veřejnost. Vše se navíc v posledních dnech vyhrotilo tím, že se Meghan ani nezúčastní pohřbu prince Philipa. Nyní se ale zdá, že by emoce mohly utichnout. Americká herečka totiž údajně chce zakopat válečnou sekeru.
14.04.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (201 článků) , Meghan Markle (987 článků) , Harry Harry (1959 článků)

Josef Kůrka ze Survivoru a vztahové peklo: Víme, že vypadáme jako blázni, říká Angie

 
Hrdličky Angie Mangombe a Josef Kůrka si v posledních měsících prošly nelehkou zkouškou vztahu. Zatímco Pepa bojoval o přežití v reality show Survivor, Angie zase zůstala sama na nelehké první měsíce těhotenství, kdy se díky hormonálním změnám potýkala s velmi nepříjemnými stavy. Toto období, které nazývají doslova peklem, mají už za sebou, a nyní jsou zase zpátky spolu. A ještě než budou rodinou, dvojice nafotila dechberoucí snímky zachycující lásku nejen k sobě navzájem, ale i k malému pokladu, který se brzy narodí. 
10.04.2023 14:10 |

podobné články

Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů

 
"Protekční spratek" Pavel Novotný do toho praštil. Syn baviče Petra Novotného si vzal svou přítelkyni Veroniku, s níž má dceru Lauru, v kapli Sacre Coeur v Praze. Další články k tématu: Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Usmíření v showbyznysu: Kristelová a Novotný zakopali válečnou sekeru Novotný si střílí z Kristelové, nafotil podle ní erotický kalendář Bavič Petr Novotný je dědečkem, rodina už oslavuje VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková
27.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (407 článků) , Pavel Novotný (1359 článků) , Ornella Štiková (1136 článků)

MMA souboj dravých koček se blíží: Proč Angie Mangombe obdivuje svoji soupeřku?

 
Nádhernou Angie Mangombe si řada lidí pamatuje z reality show Like House, díky které se dostala do širšího povědomí lidí. Exotická kráska na sebe nyní vzala další výzvu! Připravuje se na svůj první oficiální zápas v MMA, ve kterém se utká s hvězdou OnlyFans, Barbarou Uhlířovou. “Strašnej respekt za to, že ta holka do toho se mnou jde. Já bych sama se sebou fakt nešla,” říká sebevědomá Angie v rozhovoru pro eXtra.cz. 
16.06.2022 05:10 |

podobné články

8 časových proměn Tomáše Plekance: Nesmělý klučina, fešák od Vondráčkové i rozesmátý sympaťák

 
Hokejista Tomáš Plekanec  (37) slaví ve čtvrtek na Halloweena narozeniny. Žádné strašidelné spory s Lucií Vondráčkovou  (39) ho už asi naštěstí nečekají, protože po roce hádek zakopali válečnou sekeru a o svém rozvodu už veřejnost neinformují, což je dobře zejména pro jejich společné syna Adama (4) a Matyáše (7).
31.10.2019 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2055 článků) , Tomáš Plekanec (605 článků)

Netradiční mazlíček: Má dva metry a váží 230 kilo. Angie po zahradě běhá lev

 
Opravdu nevšedního domácího mazlíčka chová v Břežanech u Lešan Angie Horká (40). Na zahradě má lva. A to už třetím rokem. „Je to můj miláček,“ říká Angie.
01.10.2016 06:45 |

podobné články

Angie Mangombe z Like House pro eXtra.cz: Sama jsem byla terčem rasismu, pro mé chování není omluva

 
V reality show Like House jde v poslední době skutečně do tuhého. Narůstající konflikty mezi influencery gradují a během poslední vyhrocené hádky mezi půvabnou Angie Mangombe a Djany došlo i na rasistické poznámky. Redakce eXtra.cz se spojila s Angie, která promluvila o celém incidentu. 
18.06.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (757 článků)

Těhotná Angie z Like Housu a Muž roku 2016 Pepa Kůrka: Promluvili o jménu pro miminko

 
Už není tajemstvím, že influencerka Angie Mangombe je těhotná. Se svým přítelem Josefem Kůrkou se objevili ve společnosti, konkrétně na premiéře Avatara 2, kde oba zářili štěstím. Angie má stále malé bříško a to, že je v očekávání, nepoznala ani redaktorka eXtra.cz. Nicméně pár už má ve výběru jmen jasno, tedy pokud to bude kluk. 
19.12.2022 05:10 |

podobné články

Ponižování ve VIP Výměně manželek. Pepa není podle Angie dostatečný chlap. Kůrka se málem rozbrečí

 
Josef Kůrka ovládne tento týden vysílání televize Nova. Nejenže nyní bojuje o přežití v Survivoru, ale bude i hrdinou aktuálního dílu Výměny manželek, kam se přihlásil se svou partnerkou Angie Mangombe. A ani tato jeho účast se neobejde bez boje. Z ukázky je zřejmé, že půjde o hodně, a to jeho hrdost. Angie ho totiž ztrapní před celým národem.
27.02.2023 20:20 |

podobné články

Angie Mangombe o nečekaném těhotenství: Nemám to s kým prožívat, stýská si

 
Influencerka a modelka Angie Mangombe je v pátém měsíci těhotenství. Miminko čeká společně se svým snoubencem Josefem Kůrkou, ale i tak je během těhotenství sama. Pepa totiž bojuje v drsné reality show Survivor. Jak to mladá kráska, kterou navíc čeká úplná rodičovská premiéra, zvládá? O tom se Angie rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. Přiznala i těžké chvíle, během kterých měla sto chutí všechno vzdát. 
12.03.2023 19:50 |

podobné články