Článek

Angie Mangombe se drsně navezla do Pepy Kůrky: Syn musí vidět chlapa aspoň v jednom z nás, když ne v tátovi, rýpla si

 
O víkendu to v Ostravě žilo. Uskutečnil se totiž osmý večer Clash of the Stars, kde nechyběla ani kontroverzní influencerka Angie Mangombe. Ta nejenže vyzvala Hanku Gelnarovou na souboj, ale v rozhovoru pro eXtra.cz se následně navezla do svého bývalého partnera Josefa Kůrky, s nímž má téměř ročního syna Rafaela. A rozhodně se nedržela zpátky.
25.06.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Náhlý rozchod Angie Mangombe a Pepy Kůrky: Bití před kamerou a veřejné ponižování

 
Influencerka Angie Mangombe a model Josef Kůrka už netvoří pár. Důvody rozpadu vztahu si dvojice zatím nechala pro sebe. Už dříve ale lidé poukazovali na nevhodné chování Kůrky k jeho partnerce. Zvlášť velký čoud dostali za sestříhané video umístěné na Instagramu, kde Pepa uhodil Angie poté, co si zívla bez toho, aniž by si zakryla pusu. Plno lidí toto chování odsoudilo a napsalo, že to vypadá jako ponižování.
12.06.2024 13:55 |

podobné články

Zkrachovalá láska Angie a Pepy: Od Výměny manželek po narození syna a kritiku jeho výchovy

 
Co stojí za rozchodem Angie Mangombe a Josefa Kůrky, se zatím neví. Jde ale o konec velké lásky, která si prošla mnohými strastmi i reality show. Dvojice se objevila například ve Výměně manželek či v Survivoru. Dokonce mělo dojít i na svatbu. Ke konci jejich vztahu se řešilo ponižování Angie ze strany Pepy a bití před kamerou. S kritikou se pak setkal na sociálních sítích jejich přístup k výchově syna.
13.06.2024 05:10 |

podobné články

Velké svatební plány Angie Mangombe a Josefa Kůrky. Veselka se bude vymykat normálu

 
Je to už více než půl roku, co Angie Mangombe a Josef Kůrka přivítali na světě svého prvního potomka. V roli rodičů se však nejednou setkali s ostrou kritikou, a to kvůli svému přístupu a specifickému typu humoru, pro který mnozí fanoušci neměli příliš pochopení. V rozhovoru pro eXtra.cz se pár rozpovídal nejen o hejtech, ale Angie s Pepou promluvili i o druhém dítěti či blížící se svatbě. Brzy budou pán a paní! 
18.02.2024 05:10 |

podobné články

Rozchod Angie Mangombe a Pepy Kůrky baví internet. On je příživník a ona se nechce starat o dítě, kritizují lidé

 
Spor mezi Angie Mangombe a Josefem Kůrkou po vzájemném rozchodu se stal už veřejnou záležitostí. Vše odstartovala svou zprávou influencerka, následně se však přidal i Kůrka. Na jeho prohlášení, že bývalá partnerka neměla zájem starat se o rodinu, bývalá účastnice reality show Like House kontrovala tím, že se o ni nedokázal finančně postarat. "Jako veřejně známá osoba bude mít výdělky minimálně za reklamy a spolupráce na sociálních sítích. Tak to matce roku nějak početně nevychází," komentuje hádku na Facebooku Petra. A nejen ona se "kauzou" baví. 
18.06.2024 18:45 |

podobné články

Detaily veselky Angie a Pepy Kůrky: Absence důležité tradice a vše o svatebních šatech nevěsty

 
Influencerka Angie Mangombe a model Josef Kůrka, kteří se před pár měsíci stali rodiči, budou zanedlouho rodinou se vším všudy. Hrdličky se nyní připravují na svatbu, která se uskuteční v létě. Proč však nedošlo na tradici "do roka a do dne"? A jak bude veselka v podání známého páru vypadat? O tom se Angie rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
27.11.2023 05:05 |

podobné články

Angie pod palbou kritiky: Sotva tři neděle po porodu opustila syna, to jste si měli pořídit psa, píší jí

 
Influencerka, především ale novopečená maminka Angie Mangombe, čelí velmi ostré kritice. Společně se svým snoubencem Pepou Kůrkou totiž vyrazila užít si noc ve dvou do wellness hotelu - a to necelé 3 týdny po porodu. Syna svěřila na hlídání své mamimce. "Je důležité, abychom nezapomínali na náš vztah. Šťastní rodiče = šťastné dítě," snažila se vysvětlit svůj postoj Angie. Pobouřené maminky si však nebraly servítky a Angie drsně sepsuly. 
27.07.2023 18:55 |

podobné články

Angie Mangombe o nečekaném těhotenství: Nemám to s kým prožívat, stýská si

 
Influencerka a modelka Angie Mangombe je v pátém měsíci těhotenství. Miminko čeká společně se svým snoubencem Josefem Kůrkou, ale i tak je během těhotenství sama. Pepa totiž bojuje v drsné reality show Survivor. Jak to mladá kráska, kterou navíc čeká úplná rodičovská premiéra, zvládá? O tom se Angie rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. Přiznala i těžké chvíle, během kterých měla sto chutí všechno vzdát. 
12.03.2023 19:50 |

podobné články

Angie Mangombe a Josef Kůrka se rozešli! Je to čerstvé, přiznali rodiče sotva ročního syna

 
Vztah Angie Mangombe a Josefa Kůrky se stal v posledních dnech žhavým tématem. Poté, co dvojice oznámila zrušení svatby, začalo se spekulovat o tom, zda vůbec tvoří pár. Exkluzivní vyjádření přinesla kráska redakci eXtra.cz, v němž potvrdila rozchod. "Nejsme spolu, je to čerstvé," šokovala. 
12.06.2024 11:20 |

podobné články

Rychlý konec velké lásky Kůrky a Mangombe: Pepa se už od Angie odstěhoval k babičce

 
Model Josef Kůrka se již odstěhoval od své bývalé partnerky Angie Mangombe. A protože ho vychovávali jeho prarodiče, tak se přestěhoval nikam jinam než ke své babičce, jak prozradil webu Super.cz.
13.06.2024 20:05 |

podobné články

Těhotná přítelkyně Pepy Kůrky ze Survivoru: Brečela jsem každý den a chtěla skočit z Nuseláku

 
Modelka a influencerka Angie Mangombe, která čeká potomka s účastníkem Muže roku a reality show Survivor, si prochází složitým obdobím. Po měsíční depresi se znovu snaží nabrat síly a fanouškům na sociálních sítích poděkovala za podporu. Smutná není jen Angie, ale i Pepa, který se v Survivoru podělil o své pocity.
11.02.2023 05:10 |

podobné články

První slova Pepy Kůrky o rozchodu s Angie. Lituje, že si s ní pořídil dítě. Nechtěla se o něj starat, tvrdí

 
Válka mezi Josefem Kůrkou a Angie Mangombe nabírá na obrátkách. Jako první potvrdila rozchod kráska s exotickým původem. Nyní se k situaci vyjádřil na sociálních sítích i Kůrka. Podle něj měla jeho bývalá partnerka zcela jinak nastavené životní priority. "Nesnáším se za to. Beru to jako obrovské životní zklamání a prohru," přiznal zlomeně. 
18.06.2024 12:05 |

podobné články

Angie Mangombe z Like House pro eXtra.cz: Sama jsem byla terčem rasismu, pro mé chování není omluva

 
V reality show Like House jde v poslední době skutečně do tuhého. Narůstající konflikty mezi influencery gradují a během poslední vyhrocené hádky mezi půvabnou Angie Mangombe a Djany došlo i na rasistické poznámky. Redakce eXtra.cz se spojila s Angie, která promluvila o celém incidentu. 
18.06.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (758 článků)

MMA souboj dravých koček se blíží: Proč Angie Mangombe obdivuje svoji soupeřku?

 
Nádhernou Angie Mangombe si řada lidí pamatuje z reality show Like House, díky které se dostala do širšího povědomí lidí. Exotická kráska na sebe nyní vzala další výzvu! Připravuje se na svůj první oficiální zápas v MMA, ve kterém se utká s hvězdou OnlyFans, Barbarou Uhlířovou. “Strašnej respekt za to, že ta holka do toho se mnou jde. Já bych sama se sebou fakt nešla,” říká sebevědomá Angie v rozhovoru pro eXtra.cz. 
16.06.2022 05:10 |

podobné články

Těhotná Angie Mangombe se tvrdě pustila do bio matek: To je něco tak šíleného, čertí se

 
Hrdličky Angie Mangombe a Josef Kůrka budou brzy rodiči! Prvorozený synek Rafael by měl přijít na svět začátkem července, do termínu porodu zbývá už jen 14 dní. A právě v tuto dobu nám pár poskytl rozhovor. Dvojice se rozpovídala nejen o tom, zda pociťuje před svou rodičovskou premiérou nervozitu, ale Angie promluvila i o samotném mateřství. "Jsem překvapená z těch bio matek, to je něco tak šíleného. Já jsem takovej pankáč," říká pro eXtra.cz. Budoucí maminka nafotila úchvatné poslední snímky s těhotenským bříškem. .
21.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků) , Rafael Rafael (40 článků)

Josef Kůrka a Angie Mangombe: Syna jsme dali do babyboxu, šokovali čerství rodiče

 
Účastník poslední řady soutěže Survivor Josef Kůrka s přítelkyní Angie Mangombe se stali rodiči teprve nedávno. Jejich výchovu během šestinedělí už stihl zkritizovat celý národ, protože rodiče si odjeli užívat do wellnessu a synka ve věku sotva tři týdny nechali babičce. Angie však v rozhovoru pro eXtra.cz řekla, že zas tolik negativních komentářů nedostala. Společně s Josefem ohledně syna ovšem provokují fanoušky nadále, a to tím, že ho prý dali do babyboxu. 
22.08.2023 13:30 |

podobné články

Rodiče Angie Mangombe a Josef Kůrka o synovi v babyboxu: Raději bychom ho prodali, tvrdí

 
Influencerka Angie Mangombe a model Josef Kůrka se chopili rodičovské role po svém. Od chvíle, co přivítali na světě prvorozeného synka Rafaela, nejednou pobouřili své sledující svým přístupem k péči o miminko. A jinak tomu nebylo ani nedávno, kdy se pár nechal slyšet, že syna "odložili do babyboxu". Výrok, který dvojice prohlásila s humorem a nadsázkou, mnozí vzali vážně. Poté, co se na rodiče strhla lavina dotazů, se Angie s Pepou rozhodli zareagovat po svém: "Proč bychom ho dávali do babyboxu, to bychom ho radši prodali, ať něco vyděláme," napsali na Instagramu. Pro eXtra.cz se nyní vyjádřili, jak zvládají kritiku. 
25.08.2023 05:10 |

podobné články

Angie Mangombe bojuje proti svým africkým rysům. Nemám je ráda, překvapila a podstoupila další plastiku

 
Influencerka Angie Mangombe se znovu svěřila do rukou plastických chirurgů. Tentokrát se tahle exotická kráska rozhodla podstoupit tzv. rhinoplastiku, tedy operaci nosu. Kvůli zákroku cestovala do Turecka. "Bohužel v Čechách nikdo ochotný nebyl. Můj nos se mi nelíbil, celkově se mi nelíbí ty africké rysy na mně," vysvětluje Angie pro eXtra.cz. 
27.03.2024 18:50 |

podobné články

VIP Výměna přenesla influencerku Angie na vesnici. To je síla, reagovali diváci na její neznalost hodin

 
Další díl Výměny manželek byl tentokrát speciální. Roli v náhradní rodině si vyzkoušela influencerka Angie Mangombe se svým snoubencem, modelem Pepou Kůrkou. Ten nyní účinkuje ještě v soutěži Survivor. V rámci natáčení zjistila Angie že je těhotná. Zároveň šlo o střet dvou světů, protože Angie jela do vesnice, kde si vyzkoušela chov zvířat. Jak na netradiční díl reagovali diváci?
01.03.2023 22:10 |

podobné články

Partnerka Muže roku Kůrky si nechala vyjmout implantáty, narušily jí sval

 
Angie Mangombe (27), partnerka fitness trenéra Josefa Kůrky (32) známého ze soutěže Muž roku nebo show Survivor, si nechala odstranit prsní implantáty. Lékaři museli při odstraňování zašít sval, který implantát narušil, takže je rekonvalescence náročnější a influencerka nemůže zvedat svého půlročního syna Rafaela.
08.01.2024 14:35 |

podobné články