Článek

Angela Lansbury: Za chvilku stoletá herečka dokázala všechno, co si dokážeme představit, ale na důchod zdaleka nepomýšlí

 
Angela Lansburyová patří mezi nejvýznamnější osoby Hollywoodu. Vlastní šest Golden Globe Awards a pět Tony Awards, navíc byla třikrát nominována na Oscara, stala se vítězkou čestného Oscara, je jmenována disneyovskou legendou a získala britské vyznamenání. A ani ve vysokém věku nepotřebuje pauzu.
17.08.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků) , Tony Angelo (2 články) , Oscar Oscar (289 článků)
Podobné články

Angela Lansbury: Sexuálním obtěžováním ženy platí za přílišnou atraktivitu

 
Herečka Angela Lansbury je kritizována kvůli svému stanovisku k sexuálním skandálům ve filmovém průmyslu. Dvaadevadesátiletá britská hvězda sice obtěžování žen ostře odsoudila, myslí si však, že tím ženy trochu platí za touhu být vždy neodolatelně přitažlivé. A vytržení této informace z kontextu přispělo k běsnění a útokům proti ní na sociálních sítích.
03.12.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků)

Slavná Jessica Fletcher z To je vražda, napsala, slaví 95: Takhle šel čas s Angelou Lansbury

 
Angela Lansbury je známou britskou herečkou, která se proslavila především coby Jessica Fletcher ze seriálu To je vražda, napsala. Na televizních obrazovkách vystupovala déle než osm desetiletí a dnes slaví už své 95. narozeniny Pořád se má ale čile k světu, o čemž svědčí i fotografie, která se nedávno objevila na jejím oficiálním twitterovém účtu. Herečka totiž na fotce i přes svůj věk vypadá fantasticky a plná energie, z čehož mají radost všichni její fanoušci.
16.10.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků) , Jessica Fletcher (1 článek) , Angelo Angelo (13 článků)

Měla vzniknout předělávka "To je vražda, napsala" s černoškou v hlavní roli. Nakonec nevznikne a Jessica Fletcherová se raduje!

 
Americká televizní stanice NBC si řekla, že by byl dobrý nápad natočit znovu seriál To je vražda, napsala, aby ho představila také mladé generaci, která starou sérii s Jessikou Fletcherovou v podání "Angely Lansbury":http://www.extra.cz/tema/angela-lansbury nezná. V hlavní roli měla být Oscarem oceněná herečka Octavia Spencer. Jenže to se ani trošku původní představitelce nelíbilo!
12.03.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Octavia Spencer (4 články)

Dolly Parton důchod neplánuje: K 75. narozeninám si přeje být na obálce Playboye

 
Americká country zpěvačka Dolly Parton (74) platí už dlouhá léta za silikonovou divu. Díky kvalitně odvedené práci plastických chirurgů a cvičení na svůj věk nevypadá a moc dobře si to uvědomuje. Na důchod proto ještě ani zdaleka nepomýšlí, ba naopak. Koncertovat chce ještě dlouhou dobu a k 75. narozeninám si dokonce přeje ozdobit obálku Playboye.
09.03.2020 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Dolly Parton (50 článků)

Dáma, která nestárne! Představitelka Jessicy Fletcherové neztratila ani po osmdesátce svůj šarm

 
Možná vás to ani nepřekvapí, ale představitelka vášnivé spisovatelky detektivek Jesiccy Fletcherové Angela Lansbury  (86) je stále dáma k světu a neztratila nic ze svého pozitivního přístupu k životu, nakažlivého optimismu a šmrncu.  Angela je dcerou herečky Moyny MacGillové.  Díky své matce se pohybovala v zábavním průmyslu už od dětství, kdy začala s hereckou průpravou v londýnské škole Webber-Douglas School of Singing and Dramatic Art. Už v osmnácti letech v roce 1943 uzavřela sedmiletou smlouvu se společností MGM a hned její první filmová role ordinérní hospodyně Nancy Oliverové v psychologickém kriminálním dramatu Plynové lampy jí vynesla v roce 1944 nominaci na Oscara. Na svém kontě má za celý svůj bohatý herecký život řadu rolí a taky řadu divadelních a filmových cen. Získala například dva Zlaté glóby, další nominace na Oscara a několik divadelních cen Tony.
06.01.2012 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků) , Angela Douglas (1 článek) , Tony Angelo (2 články)

Slavná Jessika Fletcherová: Roli jsem vzala jen kvůli penězům, tvrdí herečka

 
Herečka Angela Lansbury prý ani trochu netušila, jak slavnou se stane její postava Jessiky Fletcherové v seriálu To je vražda, napsala. Role vysloužilé učitelky pomáhající detektivům při řešení kriminálních případů z ní učinila jednu z největších televizních hvězd konce dvacátého století. A ona dnes přiznává, že ji původně vzala jen proto, že potřebovala peníze. O typ postavy totiž vůbec nestála.
31.08.2016 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků)

Dokážeme to. Merkelová zarputile trvá na svém, i její spojenci ale začínají pochybovat

 
Zvládneme to, burcovala včera německá kancléřka Angela Merkelová na tiskové konferenci, kde se vyjadřovala k teroristickým útokům nejen v Německu. Jejích slov si všímá v Lidových novinách komentátor Zbyněk Petráček a vzpomíná na německé heslo roku 2015 „dokážeme to“.
29.07.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2811 článků)

Česká správa sociálního zabezpečení: Odchod do důchodu je důležitý životní krok. Je vhodné se na něj připravit

 
Podání žádosti o starobní důchod bývá zpravidla jednorázovou záležitostí. Jak žádat o důchod bod po bodu shrnuje stručný návod s 20 praktickými radami, co udělat a nač nezapomenout. Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) v průměru ročně obdrží 81 tisíc žádostí o starobní důchod a 33 tisíc žádostí o předčasný starobní důchod.
23.01.2017 17:40 |

podobné články

Ombudsman objevil nesrovnalosti v důchodech stěžovatelů, dostali tak vyšší důchod i doplatek

 
Na ombudsmana se obrátili stěžovatelé, kterým se nezdála výše jejich důchodu dostatečná. Oba dostali po šetření ombudsmana vyšší důchod i doplatek za neprávem odepřené dávky. V prvním případu ženě přednostně započetli dobu zaměstnání v Kazachstánu místo doby, kdy pečovala o malé dítě. Ve druhém případu byl muži zvýšen invalidní důchod, až když si vyřizoval starobní důchod.
08.12.2021 21:55 |

podobné články

Stoletá Britka požádala k narozeninám o striptéra

 
Zaměstnanci domova důchodců v anglickém Wythallu jsou zvyklí, že k významným životním jubileím plní svým svěřencům přání bez ohledu na to, co si přejí. Stoletá Clare Ormiston je ale šokovala. Nechtěla obří dort či přítomnost starosty, ale požadovala mladého urostlého striptéra.
05.10.2011 13:25 |

podobné články

Stoletá modelka v prestižním vydání Vogue. Z domu nevyjdu bez podpatků a make-upu, říká

 
Na stránkách stoletého britského módního časopisu Vogue se objevila vůbec poprvé modelka, která zažila jeho začátky. Stoletá dáma je velkou milovnicí módy a donedávna byla mediálně naprosto neznámá. Po kampani pro jistý obchodní řetězec se jí ale podařilo dostat do povědomí v módní branži, a to nejen díky svému šarmu, ale hlavně věku. Časopis Vogue se tak zařadil k dalším titulům, které přerušily éru vyhublých mladých modelek a soustředí se na skutečné ženy.
05.05.2016 09:05 |

podobné články

Někdo to přehnal s líčením

 
  Pokud je vám dáma na fotkách povědomá, věřte že to nebude náhoda. Není to totiž nikdo jiný, než herečka Angela Lansbury, známá spíše jako Jessica Fletcher z oblíbeného seriálu „To je vražda napsala“. Nemáme absolutně nic proti starým lidem, zvlášť proti „Jessice“, která působí jako velmi sympatická žena, jen si prostě myslíme, že líčení ve stylu Japonské prostitutky není úplně ono…
13.07.2009 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků)

Seriálová Jessica Fletcherová se v 88 letech vrátí na divadelní prkna ve West Endu!

 
Herečka Angela Lansbury známá jako Jessica Fletcherová ze seriálu To je vražda, napsala oslavila v říjnu osmaosmdesáté narozeniny. Paměť a hlas této vynikající divadelní a muzikálové herečce slouží natolik, že se rozhodla přijmout nabídku scény z londýnského West Endu a příští rok tam bude vystupovat. Vrací se po devětatřiceti letech.
29.11.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků)

Legendární Jessica Fletcherová z To je vražda, napsala: V 80 letech se vrácí k hraní!

 
Herečka Angela Lansbury známá jako Jessica Fletcherová ze seriálu To je vražda, napsala oslavila v říjnu osmaosmdesáté narozeniny.
10.12.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků)

Neuvěřitelné: Takhle krásná byla před 70 lety Jessica Fletcherová ze seriálu To je vražda, napsala

 
Herečka Angela Lansbury je i v 88 letech ve formě a na divadelní scéně předvádí zkušenosti, které čerpala v průběhu sedmi desetiletí. Její kariéra je téměř stejně dlouhá jako dějiny kinematografie.
10.12.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků)

Neuvěříte, o které herecké legendě se spekuluje, že by se mohla objevit ve Hře o trůny!

 
Angela Lansbury, hlavní představitelka jednoho z nejoblíbenějších seriálů "To je vražda, napsala", dostala údajně nabídku zahrát si malou roli ve dvou epizodách kultovního seriálu Hra o trůny. Kolem její role se vedou velké spekulace, protože její tým to okamžitě dementoval. Jak to tedy je? Objeví se populární herečka v nové sérii, nebo ne?
09.09.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků)

Hvězda seriálu To je vražda, napsala tvrdí: Sexuálním obtěžováním ženy platí za přílišnou atraktivitu

 
Herečka Angela Lansbury je kritizována kvůli svému stanovisku k sexuálním skandálům ve filmovém průmyslu. Dvaadevadesátiletá britská hvězda sice obtěžování žen ostře odsoudila, myslí si však, že tím ženy trochu platí za touhu být vždy neodolatelně přitažlivé. A vytržení této informace z kontextu přispělo k běsnění a útokům proti ní na sociálních sítích.
04.12.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (19 článků)

Nejudržovanější stoletá žena světa se každý den líčí

 
Stáří není důvod k tomu přestat o sebe pečovat - tento sympatický přístup razí stoletá Britka Marion Williamsová z Bristolu. Navzdory svému věku se každý den líčí, fouká si vlasy a dává si bedlivý pozor na to, aby si neoblékla něco nevzhledného.
14.02.2012 18:25 |

podobné články

Čech chtěl okrást Němku, stoletá babička ho zahnala na útěk

 
V Německém v regionu Horní Franky na severovýchodě Bavorska se Čech vloupal do domku důchodkyně, které je úctyhodných 99 let. Téměř stoletá Němka ho však přistihla a s pomocníkem ho zahnala na útěk.
31.08.2012 09:55 |

podobné články