Článek

ANeO: Vyzýváme Lukáše Kohouta k rezignaci

 
Kandidáti do Evropských voleb za Aktiv nezávislých občanů vyzývají kandidáta a místopředsedu strany pana Lukáše Kohouta, aby nejpozději do pátečního dne rezignoval na funkci místopředsedy strany, ale i kandidáta do Evropských voleb.
08.05.2014 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Kohout (105 článků)
Podobné články

ANeO: Valná hromada kandidátů se distancuje od Prokůpka a Kohouta

 
Valná hromada kandidátů Aktivu nezávislých občanů (ANeO) ke krizové situaci: Prokůpku, jsi podvodník a lhář, odstup z kandidátky a zmiz z politiky. Kohoute, jsi rasista, nechceme s tebou mít nic společného.
22.05.2014 14:55 |

podobné články

Kandidát do europarlamentu chce uzákonit sterilizaci žen. Tady je vážná dohra

 
Strana Aktiv nezávislých občanů (ANeO) vyzvala svého člena Lukáše Kohouta, aby rezignoval na funkci místopředsedy strany i na pozici kandidáta do Evropského parlamentu. Ten však jakoukoliv výzvu k rezignaci odmítá.
20.04.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Kohout (105 článků)

ANeO: Lukáš Kohout by měl neprodleně rezignovat

 
Členové a kandidáti Aktivu nezávislých občanů žádají Lukáše Kohouta, aby neprodleně rezignoval na funkci místopředsedy strany, ale i na pozici kandidáta do Evropského Parlamentu.
20.04.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Kohout (105 článků)

Začal rok OHNIVÉHO KOHOUTA: Jaký bude a na co se můžete těšit?

 
Čínský lunární Nový rok je tady. A tentokrát to bude opravdu zajímavé. Včera o půlnoci symbol Kohouta vystřídal dosavadní Opici. Číňané z téhle tradice doslova šílí a to dokonce tak, že se zvedly ceny zlata. A to hlavně z toho důvodu, že právě v tuto významnou chvíli se Číňané obdarovávají zlatými šperky. Příchod nového lunárního roku je v Číně a v celé jihovýchodní Asii velmi významným svátkem. Bujaré oslavy trvají 15 dní. Rok Opice byl plný zvratů a překvapení, zatímco od Kohouta očekávají úplně něco jiného. Co se vlastně bude dít?
28.01.2017 23:00 |

podobné články

Bezděk (ANeO): Neoprávněný zásah Exekutorské komory do průběhu parlamentních voleb

 
Aktiv nezávislých občanů ( ANeO ) je stranou zodpovědných a aktivních občanů, kteří dokáží převzít odpovědnost za sebe, za svou rodinu, za kolektiv občanů, za obec a za stát, s hlavními cíli vybírat kandidáty a pomáhat jim ve volbách, a být nástrojem volebního úspěchu.
08.10.2013 10:20 |

podobné články

ANeO: Demokracie a referendum jako náš jediný lék

 
Změny ve společnosti lze realizovat násilím nebo politickou cestou. Pomineme-li násilí, pro politickou cestu je třeba politické strany. Strana ANEO se tak stává prostředkem daným k dispozici občanské veřejnosti.
20.05.2014 13:40 |

podobné články

TO MÁŠ ZA KOHOUTA! Zakřičeli maskovaní a zaútočili na paní Kohoutovou ve Varnsdorfu!

 
Dva neznámí maskovaní muži v pátek dopoledne napadli 72letou paní Kohoutovou, kterou povalili na zem. Měli se domnívat, že jde o matku Lukáše Kohouta, pořadatele demonstrací ve Varnsdorfu. Totožné příjmení je však jen shodou jmen. Informoval o tom portál Novinky.cz.
23.09.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Kohout (105 článků)

Romové ve Šluknově vypískali organizátora demonstrace Kohouta, místní protestovat nepřišli

 
Dnešní protest proti nepřizpůsobivým obyvatele Šluknova příliš nezaujal, přišlo jich asi 70. Pořadatele Lukáše Kohouta místní Romové vypískali. Organizátor zrušil i pochod na sídliště, kde Romové bydlí.
15.10.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Kohout (105 článků)

LIDEM: Ministra Pavla Dobeše vyzýváme k rezignaci

 
Předsednictvo strany LIDEM – liberální demokraté vyzvalo ministra dopravy Pavla Dobeše k rezignaci na ministerskou funkci.
13.11.2012 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (512 článků)

Bílek (KONS): Vyzýváme ministra zdravotnictví České republiky k okamžité rezignaci

 
Konzervativní strana na základě skutečností uvedených v televizním pořadu „Reportéři ČT" odvysílaném Českou televizí v pondělí 24.2.2014 vyzývá ministra zdravotnictví České republiky k okamžité rezignaci, případně předsedu České vlády k jeho neprodlenému odvolání.
28.02.2014 21:00 |

podobné články

Vyzýváme Babiše k rezignaci, přiletělo z občanské iniciativy

 
Občanská iniciativa Vraťte nám stát vyzvala ministra financí Andreje Babiše (ANO) k okamžité rezignaci. Důvodem je to, že Babiš použil údajně podivně získané kompromitující materiály proti poslanci ČSSD Ladislavu Šinclovi. Iniciativa takové jednání považuje za mimořádně zavrženíhodné, které nelze u představitele vlády demokratické země tolerovat.
19.06.2015 13:12 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13747 článků) , Ladislav Šincl (122 článků)

Sterilizaci měli provést vaší matce, útočí čtenáři na Kohouta

 
Lukáš Kohout, který kandiduje do Evropského parlamentu za Aktiv nezávislých občanů (ANeO), schytává kritiku za svá slova o sterilizaci některých žen. Čtenáři mu dokonce píší, že sterilizovaná měla být jeho matka.
20.04.2014 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Kohout (105 článků)

Mach (Svobodní): Vyzýváme premiéra, aby si nenechal vnutit "dobrovolné" kvóty

 
Svobodní vítají, že se členské státy EU postavily proti povinným kvótám na přijímání uprchlíků. “Jsem rád, že tento šílený návrh Evropské komise neprošel. Důrazně ale vyzýváme premiéra Sobotku, aby si ani při dalších jednáních nenechal vnutit tzv. dobrovolné kvóty, protože se obáváme, že dobrovolnost by ze strany EU mohla opět přerůst v nátlak, a pro takový krok neexistuje podpora veřejnosti, ” prohlásil europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach.
26.06.2015 21:26 |

podobné články

TOP 09: Vývoj nám dává za pravdu. Vyzýváme vládu, ať zastaví projekt EET

 
Vývoj kolem EET nám dává plně za pravdu. Vyzýváme vládu, aby urychleně zastavila aplikaci zákona o elektronické evidenci tržeb. Jinak všechny tři vládní strany ponesou plnou odpovědnost za chaos a ukončení podnikání tisíců malých živnostníků a prodejců.
26.11.2016 11:30 |

podobné články

Generace Identity: Vyzýváme k ekonomickému, kulturnímu a politickému bojkotu Turecké republiky

 
Vzhledem k nedávným událostem, které vyvolalo vypovězení turecké ministryně agitující v Evropě mezi tureckými přistěhovalci za účast v referendu, a také vzhledem ke stále očividnějšímu tureckému imperialismu, vyzýváme všechny občany České republiky k celkovému, časově neomezenému bojkotu Turecka.
23.03.2017 12:55 |

podobné články

Podle Kohouta jednání s Kanadou kvůli vízům dosáhlo změn

 
Vyjednávání s Kanadou přinesla podle ministra zahraničí Jana Kohouta obrat v otázce zavedení víz pro české občany. Kanada poté, co do diskusí zasáhla Evropská komise, znejistěla, řekl Kohout v televizních Otázkách Václava Moravce s tím, že v nebližší době zřejmě Ottawa vízovou povinnost pro Čechy neobnoví.
12.07.2009 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (183 článků)

Rath kritizuje Pecinu a Kohouta. Prý porušili dohodu

 
Dělicí čára mezi politiky uvnitř ČSSD se jasně ukázala v reakcích na výzvu exministrů Fischerovy vlády Martina Peciny a Jana Kohouta. Zatímco středočeský hejtman David Rath považuje jejich aktivitu za narušení dohody politického grémia soc. dem. nevzkazovat své připomínky přes média, jeho sok, jihomoravský hejtman Michal Hašek, se k myšlence slušnosti v politice přihlásil.
14.09.2010 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (183 článků) , David Rath (4435 článků) , Michal Hašek (2338 článků) , David Martin (91 článků) , Martin Pecina (409 článků) , Martin Hašek (96 článků)

Olomouc: Primátor a expremiér pokřtili knihu Pavla Kohouta

 
V galerii Caesar se v úterý 19. dubna v podvečer sešli primátor města Olomouce Martin Novotný, expremiér Miloš Zeman a spisovatel Pavel Kohout. První dva jmenovaní zde totiž pokřtili nejnovější knihu Pavla Kohouta s názvem Z pohledu trilobita.
21.04.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kohout (223 článků) , Miloš Zeman (21266 článků) , Pavel Novotný (528 článků)