Článek

Andrej Babiš se v debatě ČT zapletl do svých lží: Jaké nepravdy v souboji s Petrem Pavlem použil

 
Andrej Babiš se na poslední chvíli rozhodl zavítat i do debaty České televize. V ní však nepředvedl svůj nejlepší výkon. Od počátku uhýbal moderátorovi z otázek a také řekl několik prokazatelných nepravd. 
22.01.2023 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Pavel (1630 článků)
Podobné články

Babišovy lži a hádky s Petrem Pavlem: Jste jako flašinet, jede stále stejná písnička, řekl generál

 
Oba kandidáti na post prezidenta se setkali tváří v tvář. Andrej Babiš a Petr Pavel se sešli na další debatě, kterou tentokrát organizoval server Novinky.cz. Duel se nesl v konfrontačním duchu, kdy se oba kandidáti vzájemně obviňovali ze lží. „Babiš je jako flašinet, zatočí se kličkou a jede stále stejná písnička,“ prohlásil Petr Pavel. „Jste jako kolovrátek, naučili vás to a jede to pořád dokola,“ kontroval zas Andrej Babiš.
25.01.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Pavel (1630 článků)

Největší perly v ostré debatě Babiše s Pavlem: Kňučení, urputná Panna nebo chaotik v akci

 
Andrej Babiš se s Petrem Pavlem setkali tváří v tvář vůbec poprvé od prvního kola voleb a podle očekávání to stálo za to. Oba kandidáti na prezidenta se do sebe v debatě Blesku neustále pouštěli a z jejich úst létaly hotové perly. Podívejte se na ty nejlepší výroky, které zazněly.
19.01.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Pavel (1630 článků)

10 nejhorších lží Andreje Babiše: Čím vším vědomě ohrozil pravdu a slušnost v Česku

 
Již v sobotu budeme znát novou hlavu státu. Stane se jí generál Petr Pavel (61), který není zatížený jedním neuvěřitelným skandálem za druhým, nebo Andrej Babiš (68), který i v kampani prokázal, že se pro dosažení svého cíle nebojí ani té nejprůhlednější a nejskandálnější lži.  A jaké nejhorší nepravdy na nás vytáhl?
27.01.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Pavel (1630 článků)

Komentář: Zemana dobíhají lži a omluva Schapirovi je fraška. Ale je toho víc

 
Prezident Miloš Zeman se zhlédl v Donaldu Trumpovi, protože prý taky mluví hezky politicky nekorektně jako on. Proč ne. Jen by si Zeman neměl plést politickou nekorektnost s nepravdami a kupou lží. Politická nekorektnost totiž nemaskuje nepříjemné pravdy, zatímco nepravdy a lži je maskují. Žádné překvapení, že se teď Zeman i jeho věrná hradní suita omlouvá.
12.11.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5933 článků) , Miloš Zeman (27733 článků)

Zajímavosti, pravdy a nepravdy o potkanech

 
Každý potkaní pár přivede za rok na svět až 55 mláďat. Takže jich máme mezi sebou víc než dost. Pojďte se s námi podívat, co je na nich zajímavé a jaké nepravdy o nich kolují.
29.05.2021 07:00 |

podobné články

Babiš s Pavlem si šli v debatě po krku. Expremiér se pak zesměšnil při neznalosti zeměpisu

 
Prezidentští kandidáti Petr Pavel a Andrej Babiš se poprvé po prvním kole prezidentských voleb setkali ve společné debatě na serveru Deník.cz. Od počátku do sebe hlavní rivalové šli. Zatímco Babiš Pavlovi vyčítal, že je provládním kandidátem, podle Pavla pracuje pro Babiše proruská scéna.
18.01.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Pavel (1630 článků)

Knetig: Záměrně jsem si vymýšlel a hovořil nepravdy

 
Martin Knetig, který je jedním z klíčových aktérů nynější kauzy kolem možné korupce na Státním fondu životního prostředí (SFŽP), která stála post ministra Pavla Drobila (ODS), rozeslal médiím prohlášení. Tvrdí v něm, že si při rozhovorech s Liborem Michálkem záměrně vymýšlel a hovořil nepravdy.
21.12.2010 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků)

Lídři stran lhali v předvolebních debatách, říká analytik. Nejvíc v Plzeňském kraji

 
Řada občanů Česka je otrávena ze současného stavu české politiky. Vadí jim i to, že politici často mlží, vyslovují nepravdy, nebo dokonce přímo lžou. Nepravdy přitom zaznívají i v televizních debatách a nejinak tomu bylo i v jednotlivých krajských Speciálech Václava Moravce. Sdružení Demagog.cz zjistilo, že nejvíce nepravd zaznělo v Plzeňském kraji.
12.10.2012 16:10 |

podobné články

Ostrava nezapomíná, znělo na oslavě osvobození města. Lidé jsou dneska trošku pomatení, šíří se nepravdy, litoval veterán od Dukly

 
REPORTÁŽ „V dnešní době jsou lidé trošku pomatení. Jedni doprava, jedni doleva, přátelé jsou nepřátelé. Ve světě se šíří nepravdy a polopravdy,“ zhodnotil atmosféru doby pro ParlamentníListy.cz na vzpomínkovém setkání k 73. výročí osvobození Ostravy přímý účastník dukelské i jaselské operace, plukovník ve výslužbě Jan Ihnatík. Pietní akt se konal v pondělí u památníku v Komenského sadech. Primátor Ostravy Tomáš Macura vzkázal účastníkům setkání: „Vaše účast je potvrzením toho, co říkáme dávno: Ostrava nezapomíná.“
30.04.2018 18:20 |

podobné články

Tomáš Kolder: Nebezpečí 5G sítí - edukativní kampaň Huawei pomáhá rozkrýt mýty a nepravdy o sítích nové generace

 
Falešné zprávy (tzv. fake news) spojující sítě 5G s pandemií koronaviru Covid-19 či spekulace o přítomnosti zadních vrátek v čínských technologiích. I na tyto nepravdy a mýty se zaměřil nový projekt společnosti Huawei „Bezpečnost 5G“.
28.05.2020 12:25 |

podobné články

Nebezpečí 5G sítí - edukativní kampaň Huawei pomáhá rozkrýt mýty a nepravdy o sítích nové generace

 
Falešné zprávy (tzv. fake news) spojující sítě 5G s pandemií koronaviru Covid-19 či spekulace o přítomnosti zadních vrátek v čínských technologiích. I na tyto nepravdy a mýty se zaměřil nový projekt společnosti Huawei „Bezpečnost 5G“.
28.05.2020 15:30 |

podobné články

Vystrčil: Děkuji voličům, že nevěřili pomluvám o mně. Vědí, jak žiji

 
Hned dva servery pozvaly k duelu předsedu Senátu Miloše Vystrčila (ODS) a jeho vyzyvatelku za ANO Janu Nagyovou. A Nagyová dvakrát odmítla přijít. Zato Vystrčil přišel a prostor, který se mu hned dvakrát otevřel, bezezbytku využil. Upozornil mimo jiné, že za Janu Nagyovou teď mluví Andrej Babiš, který o něm spolu se svým marketingovým týmem šíří nepravdy, pokud ne přímo lži. Babiš k tomu má k dispozici téměř nekonečné množství lidí a nekonečné množství peněz. Vystrčil proti této mašinérii staví slušnost, se kterou hodlá uspět.
28.09.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Jana Nagyová (1717 článků) , Jana Nagyová (1710 článků)

Nerudová po schůzce s Petrem Pavlem: Shodli jsme se, že je Babiš zlo, řekla a prozradila další plány

 
Její cesta na Hrad dneškem končí. Po svém vyřazení v prvním kole prezidentské volby Danuše Nerudová příliš nesmutnila. S elánem a úsměvem v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o schůzce s generálem Petrem Pavlem, nebo jestli plánuje dovolenou.
14.01.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (1630 článků)

Babišova spirituální chvilka v debatě s Pavlem: Jsem čistá a urputná Panna, hlásí. Já fetiše nepotřebuji, setřel ho generál

 
Kandidát na prezidenta Andrej Babiš se v debatě Blesku vyjádřil k tomu, proč nyní obchází kostely a jak to má s náboženstvím i horoskopy. „Jezulátko mám, dvě dokonce. Kdybych se stal prezidentem, říkal bych světovým politikům: Pražské jezulátko, to funguje," řekl Babiš s tím, že "je čistá a urputná Panna".
19.01.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků)

Epicentrum: Analytik Havlíček a generál Pavel o kauze vrbětických výbuchů. Co nás čeká od Ruska?

 
Dva lidské životy, stovky evakuovaných, miliardové škody a zásah hasičů, který nemá v historii Česka obdoby. Kauza výbuchů v muničním areálu ve Vrběticích z roku 2014, se dočkala po sedmi letech vyšetřování rozuzlení, které s největší pravděpodobností bude mít mezinárodní následky. Premiér Andrej Babiš (ANO)  a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) v sobotu večer totiž uvedli, že mají důvodné podezření, že za těmito událostmi stojí agenti ruské tajné služby GRU. Česká republika proto vyhostí 18 pracovníků ruské ambasády, kteří byli identifikováni jako členové ruských tajných služeb. Jaké dopady budou mít tyto události na naše zahraniční vztahy? Jak zamíchají kartami domácí politiky a proč byly cílem ruské rozvědky právě Vrbětice? To byla témata nedělního Epicentra s analytikem Pavlem Havlíčkem z Asociace pro mezinárodní otázky a armádním generálem ve výslužbě a bývalým náčelníkem Generálního štábu Armády České republiky, Petrem Pavlem.
18.04.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Jan Hamáček (3329 článků) , Petr Pavel (1630 článků)

Petr Brandtner: Samé lži a žádná práce, to je naše agitace

 
Mimořádně demagogický a odpudivý tweet zveřejnili před pár dny Piráti. Příspěvek nesl nadpis „Připomeňme si, kdo nejvíce vydělává na krizi...“ a obrázek pod ním – kromě karikujícího portrétu Andreje Babiše, jak jinak, přesvědčuje veřejnost, že na rostoucích cenách potravin profituje právě firma Agrofert, kterou Babiš kdysi založil. Ony pirátské „údaje“ jsou vskutku varovné: pečivo pšeničné bílé prý stouplo v ceně o 40,5%, kuřata kuchaná celá o 41% a mléko až o 42,3%. Pod tím je vyobrazeno logo Agrofertu a šipky vedoucí k jednotlivým firmám z jeho skupiny, které produkují vyjmenované potraviny. Jistě není náhodou, že celá věc spatřilo světlo světa pár dnů před druhým kolem prezidentské volby, do níž jde Andrej Babiš s pouhým půlprocentním odstupem za Petrem Pavlem, kandidátem naší vlády, tedy jistě i Pirátů.
23.01.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Petr Pavel (1630 článků)

Nekompromisní Gross: Kubice se už zapletl. Nedůvěryhodný

 
Expremiér Stanislav Gross je jmenováním Jana Kubiceho do funkce ministra vnitra poněkud zaskočen. Uznává ho sice jako vynikajícího detektiva a profesionála, ale vadí mu, že se zapletl s politickou aférou. Podle Grossova názoru byl Kubice využit, či dokonce zneužit v předvolelebním klání.
19.04.2011 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (794 článků) , Jan Kubice (681 článků)

Kamarádi podezřelého z přepadení Jany (†58): ZAPLETL SE DO DROG, ale byl hodný!

 
Měl být komplicem vraha pumpařky Jany Š. (†58). Pro Ivana H. (26) si v úterý přišla policie, stejně jako pro staršího Davida Š. (32), jenž měl stisknout vražednou spoušť. Podle kamarádky nic nenasvědčovalo, že by se mohl podezřelý Ivan dostat do křížku se zákonem. Vždy se prý choval hezky, ale zapletl se do drog!
16.01.2019 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2627 článků)

Rozzuřený Babiš uvedl „superministra“ do úřadu: Samé nepravdy, Havlíček to zvládne

 
Andrej Babiš (ANO) čelí kritice, že Karlovi Havlíčkovi (za ANO) „naložil“ příliš. Havlíčka, který je vicepremiérem a šéfem průmyslu a obchodu, v pátek ráno uvedl do funkce ministra dopravy. Babiš je přesvědčený, že Havlíček vše zvládne. A popudlivě reaguje na kritiku, která zazněla mj. i od jeho koaličního partnera ČSSD. Babiš si za svým rozhodnutím stojí, podle něj se negativně vyjadřují lidé, kteří v životě řídili leda auto.
24.01.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků)