Článek

Andrej Babiš se rozchází s Monikou: Manželství jim krachlo po 30 letech vztahu a dvou dětech

 
Bývalý premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš se rozvádí se svou manželkou Monikou. Krach třicetiletého vztahu dvojice oznámila na Instagramu.
19.04.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků)
Podobné články

Premiéři vs. manželky 3:0! Nečas je už třetím premiérem, kterému krachlo manželství

 
Petr Nečas (ODS) dnes oznámil, že podal žádost o rozvod s manželkou Radkou. Po 27 letech společného soužití! Není však prvním premiérem, kterému manželství krachlo. Stejný osud potkal i jeho předchůdce Paroubka a Topolánka. Nebo spíše osudová žena. Že by stála i za rozpadem Nečasova manželství? O pravé ruce Janě Nagyové se toho už napovídalo...
11.06.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1741 článků) , Petr Nečas (9422 článků) , Jana Nagyová (1734 článků)

Andrej Babiš šokoval s Monikou na hokeji. Takhle to má po rozchodu vypadat, chválí ho lidé

 
Bývalý premiér České republiky Andrej Babiš se i po rozpadu manželství snaží udržovat dobré vztahy s dlouholetou manželkou Monikou Babišovou. Svým tvrzením, že i po rozchodu chtějí zachovat rodinnou harmonii, dostál a na sociálních sítích sdílel  fotografii s Monikou a synem Frederikem z pátečního hokejového zápasu. A fanoušci jsou z něj nadšení.
11.05.2024 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků)

Lenka Kořínková: Krachlo jí manželství! Víme proč...

 
Po Lence Holas Kořínkové (56) nebylo léta ani vidu, ani slechu. Po návratu z Austrálie v roce 2004 plánovala velký comeback, ale výrazněji se prosadila až v těchto dnech v pořadu VIP Prostřeno!. A diváci prahnou po informacích o tom, jak svérázná hvězda filmu Holky z porcelánu v posledních letech žila. Věděli jste třeba, že jí krachlo manželství?! Její o dost mladší partner ji totiž opustil!
20.07.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (87 článků)

Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku?

 
Ne vždy nám štěstí přeje, abychom toho pravého potkali tváří v tvář, a proto se není čemu divit, že se tolik lidí pouští do vztahu na dálku. Bohužel ale řada z nich jedná impulsivně, ukvapeně a bez rozmyslu, což má za následek akorát tak zklamání. Vztahy na dálku jsou složité a ve všech směrech úplně jiné nežli klasické vztahy, při kterých spolu partneři žijí v jedné domácnosti nebo se alespoň často vídají. Potkali jste svou spřízněnou duši, která ale žije několik kilometrů od vás? Nebo máte partnera, se kterým sice momentálně žijete nebo se vídáte, ale čeká vás na delší čas odloučení? Ještě dříve, než se vůbec pustíte do vztahu na dálku, byste měli vědět, co od takového vztahu vlastně čekat. Neskákejte šipku do vody, u které si nejste jistí její hloubkou! Co byste měli vědět o vztahu na dálku? Pokud před vámi stojí poměrně náročné rozhodnutí, zda jít nebo nejít do vztahu na dálku, kdy se s tím druhým uvidíte jen zřídka a vaše veškerá komunikace tak bude probíhat přes telefon nebo skrze internet, přečtěte si dnešní článek. Zamysleli jsme se nad touto problematikou, která se v současné době týká stále většího počtu lidí. Ačkoli je pravda, že si mnozí z nich tento typ vztahu vychvalují až do nebes, jsou mezi námi i tací, kteří se zklamali a přišli na to, že jejich očekávání bylo úplně jiné, nežli realita. Vztahy na dálku jsou především o důvěře Kdo se chce pustit do vztahu na dálku, měl by tomu druhému maximálně věřit. Věřte, že v tomto případě stačí i malé zrníčko pochybností a ujme se vás taková žárlivost či paranoidní představy, že poté budete svého partnera podezřívat při každé možné příležitosti. Pokud víte, že máte v důvěře mezery, ve vlastním zájmu se vztahu na dálku vyhněte. Se sexem je to na... Čtěte více Příspěvek Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Prokletí českých premiérů: Dalšího potkal rozvod… Rusnokovi krachlo manželství!

 
Dalšího z českých premiérů dostihlo »prokletí«. Podobně jako většině jeho předchůdců krachlo manželství i šéfovi vlády z let 2013 až 2014 Jiřímu Rusnokovi (59). Ten nechal dům exmanželce Ivetě a vlastní byt teď nemá. I když se svým platem skoro čtyři miliony korun čistého ročně by hypotéku dostal, na rozdíl od jiných!
17.12.2019 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1938 článků)

Tori Spelling krachlo manželství: Donna z Beverly Hills se po 18 letech a 5 dětech rozvádí

 
Donna ze seriálu Beverly Hills 90210 Tori Spelling (50) zažádala po 18 letech manželství s Deanem McDermottem (57) o rozvod. Stalo se tak velice netradiční cestou, a to v průběhu natáčení jejího podcastu. Nyní se k tomu vyjádřil i šokovaný manžel Dean, který potvrdil, že to mezi nimi bylo špatné už delší dobu, jak informoval web Daily Mail. 
05.04.2024 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (243 článků)

Největší úskalí partnerských vztahů

 
Mezi největší úskalí partnerských vztahů rozhodně nepatří jen nevěra, se kterou se potýká až žalostně mnoho dvojic. Vztah mezi dvěma lidmi představuje složitou záležitost, na kterou má vliv celá řada faktorů. Zatímco na začátku vztahu se na toho druhého díváme skrze pověstné růžové brýle a i přes veškerou snahu zkrátka nemůžeme přijít na jedinou chybičku, po uplynutí nějakého času – v každém vztahu se časový úsek liší – dorůžova zabarvená sklíčka z očí sundáváme a najednou vidíme věci, které pro nás až do dnešního dne byly úplně skryty… Jaká největší úskalí partnerských vztahů mohou přivodit trhlinu i mezi vás dva? Čemu byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat? Na čem může i dlouholetý a bezproblémový vztah ze dne na den ztroskotat? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Sex Mezi největší úskalí partnerských vztahů bezesporu spadá i sexuální krize, která bohužel postihne většinu párů bez ohledu na věk nebo délku jejich společného soužití. Sex do vztahu jednoznačně patří a jakmile to v tomhle ohledu začne skřípat, může to být předzvěstí konce. Postupem času sice intenzita klesá a rozhodně není žádným překvapením, že se na ní partneři nemohou shodnout, ovšem i přesto je potřeba najít ideální kompromis. Sex si nesmíte vynutit, ale na druhou stranu se k němu nesmíte nutit, protože pak v sobě můžete vytvořit bariéru k tomu druhému. Společné bydlení Úskalí společného bydlení na vlastní kůži zažila nejedna dvojice, která by vám bez zaváhání potvrdila, že se nejedná o nic příjemného. K tomuto problému dochází zpravidla na samotném počátku vztahu, kdy se partneři rozhodnou vyzkoušet společné bydlení – a tady často nastává kámen úrazu. Najednou si musí zvykat na neustálou přítomnost toho druhého, je potřeba nastavit si určitá pravidla, vzájemně se respektovat. Bohužel se často stává, že se partneři v mnoha ohledech zkrátka neshodnou a jejich vztah tak končí... Čtěte více Příspěvek Největší úskalí partnerských vztahů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

Daniela Písařovicová o vztahu s Ondřejem Brzobohatým: Nebyla jsem důvodem rozvodu!

 
Jen co vyšla na povrch pravda o vztahu Ondřeje Brzobohatého (39), který má už půl roku randit s moderátorkou Danielou Písařovicovou (43), reagovala poněkud překvapivě exmanželka Taťána Kuchařová (33). O vztahu prý věděla a řekla, že trval už za dob jejich manželství. Jenže současná partnerka Daniela Písařovicová se okamžitě ohradila. Je tedy ona tou ženou, kvůli které krachlo pětileté manželství?
05.04.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (903 článků) , Taťána Kuchařová (1100 článků) , Daniela Písařovicová (315 článků)

To byl zase týden 63: Andrej Babiš promluvil o krachu manželství s Monikou. Přiznal navíc milenku

 
Bývalý premiér Andrej Babiš hlasem Petra Jablonského v pořadu To byl zase týden opět promluvil k lidem na mimořádné tiskové konferenci. V rámci toho prolomil mlčení ohledně rozvodu s Monikou Babišovou a přiznal také milenku. Co dalšího řekl, se dozvíte v náhledovém videu.
29.04.2024 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků) , Petr Jablonský (218 článků)

Krach manželství Babišových: Monika se od Andreje dávno odstěhovala, bydlí s Vivien

 
Andrej Babiš a jeho žena Monika se po třiceti letech rozchází. Oznámení o krachu manželství zveřejnila dvojice v pátek na svých sociálních sítích, problémy ve vztahu však přetrvávají zjevně delší čas. Jak uvádí Blesk.cz, dvojice si společně naposledy vyrazila do společnosti loni v říjnu! Monika má navíc už od léta bydlet jinde..
20.04.2024 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků)

Iveta Lutovská se po devíti letech rozchází s přítelem, ten prosí o šanci

 
Česká Miss 2008 Iveta Lutovská se rozchází po devítiletém vztahu s přítelem Radovanem Hynkem. Ten se s rozchodem nemůže smířit a vydal se s pugetem a plyšovým srdcem získat Ivetu zpět na veřejnou akci.
16.06.2010 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Upřímná slova Vondroušové po šokujícím rozvodu: Promluvila o bolestivém období, její láska z dětství už bydlí jinde

 
Před několika dny tenistka Markéta Vondroušová šokovala fanoušky, když spolu s manželem Štěpánem Šimkem oznámila konec vztahu. "Prostě nám to nevyšlo," řekla Blesku. Vítězka Wimbledonu poznala svého osudového muže už v patnácti letech. Přestože si partneři slíbili, že spolu zůstanou navěky, jejich manželství krachlo po necelých dvou letech. To však nebyla jediná bolest, kterou tenistka musela ve svém soukromí projít. 
24.04.2024 19:10 |

podobné články

Po dvou dětech vážila 48 kilo, přesto nebyla spokojená: Zpěvačka popsala komplikace po plastice břicha

 
Jessica Simpson  (39) v nové knize popsala problémy s alkoholem a léky , zneužívání v dětství i peprné detaily z bývalých vztahů . Kromě toho také uvedla, jak vypadalo její tělo po dvou dětech. O Jessice je známo, že poporodní kila zvládne pokaždé hravě shodit , ale ukázalo se, že ačkoliv po dvou porodech v letech 2012-2013 vážila pouhých 48 kilo, nebyla se svou postavou vůbec spokojená.
05.02.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (160 článků) , Jessica Jessica (257 článků)

Mahulena Bočanová: Krach manželství!

 
Herečce Mahuleně Bočanové (42) se zhroutilo po osmi letech manželství. S manželem Viktorem Mrázem jí prý manželství krachlo už před půl rokem, kvůli sedmileté dceři Marianě se prý zatím rozvádět nechtějí.
26.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (891 článků)

Do rozhovoru s Monikou Babišovou „vpadl" Andrej Babiš. A spustil...

 
Magazín Hospodářských novin Víkend přinesl na osmi stranách povídání s Monikou Babišovou, družkou vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše (ANO). Sám autor článku ale na začátku přiznává, že to měl být zcela obyčejný rozhovor. „Nakonec to celé dopadlo jinak,“ zmiňuje. Možná proto, že se do rozhovoru překvapivě připletl sám Andrej Babiš.
16.05.2014 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků)

Andrej Babiš s Monikou vyrazili k moři: Užívají si oblíbenou část Řecka, společným fotkám se ale vyhýbají

 
Bývalý český premiér Andrej Babiš je s manželkou Monikou na dovolené v řeckém souostroví Santorini. Oba se pochlubili svým sledujícím na Instagramu.
08.07.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků)

4 tipy jak posílit vztah

 
I když je ve vašem vztahu jednoho dne vše v naprostém pořádku a vy se cítíte nejšťastnějším párem na světě, druhý den může být všechno jinak a nad vaším společným životem se mohou začít stahovat temná mračna. Najednou máte pocit, že nic není jako dřív, cítíte se tomu druhému odcizení a máte dojem, že se vaše cesty rozchází. Kdo chce vztah se svou polovičkou zachránit, ten si začne pohrávat s jednoduchou otázkou: jak posílit vztah, dodat mu šťávu, vdechnout mu nový šmrnc a cítit se tak, jako dříve? Jestliže se i u vás ve vztahu objevila krize, kterou chcete zažehnat, pak si přečtěte náš dnešní článek. Známe tipy, jak posílit vztah, které vám mohou hodně pomoci! 4 tipy jak posílit vztah I do toho sebedokonalejšího vztahu se může prstíček po prstíčku nabourat krize, stereotyp a nuda. Tato trojice dokáže mezi dvěma lidmi nadělat nepěknou paseku! Proto je potřeba zavřít před těmito nezvanými hosty pomyslné dveře co možná nejdříve. Jak? S pomocí našich tipů, které vám poradí jak posílit vztah! Společně strávený čas Ve vztahu je důležité, aby pár trávil dostatek volného času společně. Je úplně jedno, jestli se budete dívat na televizi, zajdete si na večeři, nadchnete se do stejného sportu nebo si vyrazíte na koncert. Samozřejmě nemusíte věci lámat přes koleno a nutit se do aktivit, které toho druhého nebaví. Místo toho si udělejte chvilku a zjistěte, čemu byste se mohli věnovat oba dva. Společný koníček vás ještě více sblíží. Čas strávený osamotě Druhý tip souvisí s tím prvním, ačkoli na první pohled působí protichůdně. Stejně jako je důležité trávit čas společně, je neméně důležité trávit čas každý sám. I v tomto případě nezáleží na tom, zda si jeden z páru vyrazí do kina a druhý zůstane doma, zda muž půjde na fotbalový trénink a žena na manikůru. Vyčleňte... Čtěte více Příspěvek 4 tipy jak posílit vztah pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Krásná zrzka obrací Babišovi život naruby: Nejdřív rozchod s Monikou, teď expremiér uvažuje o prodeji Agrofertu

 
Andrej Babiš nyní prochází velkou životní změnou. Po dlouhých letech se rozešel s manželkou Monikou a nyní vyšel najevo jeho nový vztah s marketingovou poradkyní ve službách ANO Anetou Zicklerovou. I to nejspíš přimělo politika přemýšlet nad tím, co učiní se svou firmou Agrofert, kterou vlastní přes svěřenské fondy. Podle zjištění serveru Neovlivní.cz Babiš vážně uvažuje o tom, že by Agrofert prodal.
07.05.2024 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků)

Proč krachlo manželství Partyšové a Kokty? Zanedbaný sex!

 
Moderátorka Gábina Partyšová se už vyrovnala se zradou svého manžela Josefa Kokty a přiznala, že jim to po letech manželství v posteli moc neklapalo. Snad proto vzal zavděk mladou milenkou, s níž si omylem pořídil dítě…
09.02.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)