Článek

Andrej Babiš schytává další kritiku: Pustil se do něj slavný režisér, ostrými výrazy nešetřil

 
S přibližujícím se druhým kolem prezidentských voleb roste i počet vzájemných útoků a také špinavá kampaň, která má za cíl očernit kandidáta protistrany. Režisér Václav Marhoul, který natočil například velkolepé snímky Tobruk nebo Nabarvené ptáče, si nebere servítky a v rozhovoru pro eXtra.cz uvedl, co si o jednom z kandidátů myslí.
25.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Marhoul (83 článků) , Andrej Babiš (25722 článků)
Podobné články

Lžou, neskutečný podraz! Babiš hřímal na média, Xaver úplně oněměl

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) v rozhovoru pro XTV komentoval svoji červencovou schůzku s předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou a nešetřil ostrými výrazy. „Pátá kolona z Bruselu,“ rozpálil se vůči novinářům. A pak uhodil i do Českého rozhlasu, což již nevydržel ani Luboš Xaver Veselý. „To bych si vyprosil,“ neustál Babišovu kritiku veřejnoprávních médií moderátor a člen Rady ČT, načež z premiéra oněměl. Neuklidnilo jej ani vyprávění premiéra o jeho začátcích v podnikání a o jeho vztahu k Ústeckému kraji, kde se chystá v letošních volbách kandidovat. „Ježiši,“ zhrozil se a varoval, že „se začíná bát“. Babiš však pokračoval. „Bude to v prosinci 2016! Jinak jsi mrtvej!“ vzpomínal, jak úkoloval jednoho ze svých spolupracovníků.
06.08.2021 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Luboš Veselý (661 článků)

Zdeněk Troška promluvil o znechucení lidí z politiky. A nešetřil ostrými výrazy

 
ROZHOVOR V současnosti nejúspěšnější režisér Zdeněk Troška má životní nadhled, stálý optimismus a úsměv na rtech. Z české politiky mu sice někdy ztuhne, ale jak sám říká, věří, že bude líp. ParlamentníListy.cz se ho zeptaly na jeho názor na politiku i život a režisér, byť v rekonvalescenci, s ochotou odpověděl na novoroční otázky.
01.01.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (536 článků)

Troška nešetřil ostrými výrazy. Promluvil o znechucení lidí z politiky

 
ROZHOVOR. V současnosti nejúspěšnější režisér Zdeněk Troška má životní nadhled, stálý optimismus a úsměv na rtech. Z české politiky mu sice někdy ztuhne, ale jak sám říká, věří, že bude líp. ParlamentníListy.cz se ho zeptaly na jeho názor na politiku i život a režisér, byť v rekonvalescenci, s ochotou odpověděl na novoroční otázky.
01.01.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (536 článků)

»Ukrajinská Kardashianka« Alena (27) schytává kritiku: Je příliš umělá?!

 
Ukrajinská modelka Alena Omovychová (27) si díky sociálním sítím přijde na pořádný balík. Především ze strany ruských influencerů ale schytává opravdu drsnou kritiku. Je totiž podle nich až příliš upravená!
15.01.2022 12:05 |

podobné články

„Kunda, kurvy": Fanoušci Zemana šíří, co řekl o Pussy Riot kardinál Duka. Není to hezké

 
Za kritiku ruské hudební skupiny Pussy Riot, při níž si pomohl i několika obhroublými výrazy, to prezident Zeman schytává ze všech stran. Příznivců má ale zřejmě stále dost. Na sociálních sítích se někteří z nich snaží upozornit na to, že Zeman není jediný, kdo se nesmlouvavě pustil do ruských hudebnic.
05.11.2014 11:10 |

podobné články

Babiš se pustil do lidovců kvůli financování. Zvažuje podporu od Okamury

 
Ostrými slovy se ve středu pustil do KDU-ČSL předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Právu řekl, že panují otazníky kolem financování lidovců. Babiš zároveň nevyloučil možnost, že by mohla vzniknout menšinová koalice ANO a soc. dem., která by se opírala o podporu čtrnácti poslanců Úsvitu přímé demokracie.
13.11.2013 10:06 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

Podle Zemana je největším nepřítelem NATO islám

 
Během mezinárodní konference v Praze vystoupil Miloš Zeman se svými názory na Evropskou unii, NATO a problematiku muslimského světa. Podle serveru iDnes.cz nešetřil bývalý český premiér ostrými výrazy.
28.06.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27766 článků)

Spisovatel Kuras se zajímal o George Sorose a zjistil strašné věci. Plán na milion běženců do Evropy ročně, s Clintonovou už se chystalo jeho spuštění

 
Do křesla pro hosta v internetové televizi XTV.cz usedl spisovatel Benjamin Kuras, který v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým tradičně nešetřil ostrými slovními náboji. Několik ran od něj dostal americký miliardář maďarského původu George Soros. Kuras ovšem nešetřil ani média, EU a Západ jako celek. Západní civilizace prý v podstatě páchá sebevraždu, když naslouchá lidem, jako je Soros.
25.05.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (265 článků) , Luboš Veselý (661 článků)

Babiš a Zaorálek narychlo přejížděli mezi Novou a ČT. U Moravce byli pozdě

 
Dvě televizní debaty, dvě možnosti v předvečer voleb zapůsobit na lidi. Ale tak trochu „nestíhačka“. Lídr ČSSD Lubomír Zaorálek (61) a šéf ANO Andrej Babiš (63) se nejprve v debatě televize Nova na Barrandově častovali ostrými výrazy. Pak ale jako jeden muž vyrazili do Kongresového centra na debatu Poslední slovo České televize. K Václavu Moravcovi přijeli zhruba o čtvrt hodiny pozdě.
19.10.2017 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Lubomír Zaorálek (2844 článků)

Účastnit se s Kalouskem honu na prezidenta Zemana byla chyba, varoval Tejc. A rýpl si do Hermana

 
Poslanec Jeroným Tejc (ČSSD) v posledních dnech nešetřil kritickými slovy na adresu svého předsedy strany a premiéra Bohuslava Sobotky. V pořadu Interview ČT24 nejdříve okomentoval příští volbu prezidenta v roce 2018. V tuto chvíli prý ČSSD není dost silná, aby stavěla vlastního kandidáta. Stačí si vzpomenout, jak dopadl Jiří Dienstbier. Poté se vyjadřoval k volebním výsledkům ČSSD. Tady nešetřil ostrými slovy do vlastních řad.
03.11.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Jiří Zeman (1386 článků)

Holčička s trdelníkem rozhořčila matku Okamurovy poslankyně. Za kritiku to schytává

 
Věra Maříková (SPD) je nejen místopředsedkyní Okamurovy SPD v Karlovarském kraji, ale také matkou poslankyně Karly Maříkové. Na rozdíl od své dcery se do Sněmovny neprobojovala. A nyní to schytává za svou rastitickou poznámku na Facebooku, kdy kritizovala holčiku s trdelníkem - kvůli dívčině barvě pleti. Kavárna, která si reklamu zadala, kontrovala tím, že jde o českou holčičku.
08.06.2018 16:20 |

podobné články

Dokonalý polibek: Vánoční film s Lucií Vondráčkovou schytává kritiku z celého světa

 
Snímek Dokonalý polibek, který Lucie Vondráčková (40) natočila v roce 2018 ještě během svého pobytu v Kanadě, měl být oddechovou vánoční komedií, která diváky zaujme a pobaví. Výsledek je nakonec ale úplně jiný - kritizují ho nejen diváci z Česka, ale i ti, kteří žijí v zahraničí. Ostrými slovy nešetřili už po zhlédnutí pouhé upoutávky.
25.12.2020 22:46 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Čuňas Stárek z ODS: Zeman má poslání od Ruska a Číny. Ale Babiš je prý ještě nebezpečnější než ten zahořklý stařec, dělající pšouky

 
Legenda undergroundu a bývalý důstojník BIS František Čuňas Stárek v rozhovoru pro Forum24.cz nešetřil ostrými slovy. Prezidenta Miloše Zemana považuje za ruského agenta, kterého by měly české tajné služby pečlivě sledovat. Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) je podle Stárka ještě horší než Zeman.
29.12.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Miloš Zeman (27766 článků)

Klíčový úkol očividně nezvládla, pustil se po razii Babiš do Maláčové

 
Premiér Andrej Babiš se ostře pustil do ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD). Podle něj situaci kolem zakázky na IT systém nezvládla a jeho obavy nebrala vážně. Náměstek Jan Baláč, kterého v pondělí zadržela policie, navíc podle něj nemá žádné praktické zkušenosti, ale pouze stranické předpoklady. Maláčová během dne uvedla, že její resort spolupracuje s policií a nemá co skrývat. Na Babišovu kritiku ministerstvo reagovat nechtělo.
24.02.2020 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

KOMENTÁŘ: Starostové nabili Babišovi dělo. Ten do nich pálí ostrými, i když mu nad hlavou visí gilotina

 
Kdo by to byl čekal, že se organizovaný zločin objeví v řadách Starostů. Stačil ale pouhý půlrok od voleb a reputace kdysi jedné z nejčistších stran vzala za své stejně rychle jako svoboda u Petra Hlubučka. STAN však nepoškodil jen sám sebe, ale i současnou vládu, protože poskytl munici opozici, a zejména Andrej Babiš nyní pálí ostrými. Co na tom, že má sám máslo na hlavě a v září jde před soud. To už ve světle nových událostí voliči rychle zapomněli, a tak Babišovy rány trefují svůj bezbranný cíl, který se zvládl postřelit sám. A to hned několikrát. 
21.06.2022 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

„Neomalený“ Babiš lákající Slováky: Premiér točil na zakázku, od experta to schytal za „hrubost“

 
Potřebujeme vaše eura, říká premiér Andrej Babiš (ANO) na videu Slovákům a zve je tak lámanou slovenštinou na návštěvu Česka. Na vlastních sociálních sítích se s touto pozvánkou, za kterou teď schytává kritiku, nepochlubil. Ven ji pustila agentura CzechTourism. A na českém internetu se video stalo hitem. Místo turistů tak Babiš přilákal opět hlavně pozornost.
20.06.2020 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

Babiš to schytal za výrok o epidemiolozích a řekl den zvratu. Havlíček přiznal neshody

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) odmítá, že by byl podlý a zbabělý alibista, kterým ho nazval šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. Babiš schytává kritiku nejen od Kalouska za protichůdné výroky o tom, kdo nesl skutečnou odpovědnost za protikoronavirová opatření v Česku. Premiér pro Blesk Zprávy vysvětloval, jak výroky z července a března myslel, vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) zase přidal pohled na to, jak probíhalo „vypínání“ země. A přiznal, že ne vždy byli ministři s hygieniky ve shodě.
07.07.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Miroslav Kalousek (7709 článků)

Babiše po literátech plísní i Dolejš: Stín šibenic nejde srovnávat s imunitou

 
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš teď schytává ránu za ranou. Po literárním a lidskoprávním PEN klubu se do něj pustil i místopředseda komunistů Jiří Dolejš. Také on Babiše zepsul za přirovnání svého možného trestního stíhání s politickými procesy z 50. let. Šéf ANO a favorit podzimních sněmovních voleb by prý coby bývalý člen KSČ měl takováto srovnání vnímat o to citlivěji, opřel se do něj v reakci pro Blesk.cz komunistický místopředseda. Dolejš ve straně reprezentuje modernější křídlo.
14.08.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Jiří Dolejš (534 článků)

Laco Déczi se ostře pustil do hudebníků Felixe Slováčka a Karla Svobody

 
Světově proslulý jazzový trumpetista Laco Déczi zavzpomínal na své bouřlivé roky v Tanečním orchestru Československého rozhlasu. Rodák ze slovenského Bernolákova žijící v Americe nešetřil ostrými slovy na adresu hudebníků Felixe Slováčka a Karla Svobody.
17.03.2015 14:35 |

podobné články