Článek

Andrej Babiš prozradil, proč netrávil Velikonoce s Monikou: Bohužel to nešlo, posteskl si

 
Expremiér Andrej Babiš prolomil mlčení a vysvětlil, proč letošní Velikonoce netrávil spolu se svou ženou. "Ano, bohužel jsme nemohli jet spolu jako rodina,“ sdělil lídr hnutí ANO  Blesku a vysvětlil, proč tomu tak bylo a kde byla v té době jeho žena Monika.
03.04.2024 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)
Podobné články

„Druhé nejlevnější Velikonoce v historii“ Čechy rozhodily už teď

 
Letošní Velikonoce podle ČT budou patřit k těm levnějším a dle ekonoma Lukáše Kovandy se pak Češi letos dokonce „mohou těšit na druhé nejlevnější Velikonoce v novodobé historii země“. Naopak ekonom Vladimír Pikora ve stejnou chvíli varuje, že si lidé letos leckde během Velikonoc ještě připlatí. Kde je tedy pravda? Lidé si dle svých slov „levných“ Velikonoc v obchodech zatím příliš nevšimli a upozorňují, že výjimkou v supermarketu nejsou ani plata vajec za 137,90 Kč. Nakolik jsou letošní Velikonoce „laciné“, napoví ceny před 3 roky. Čechy každopádně levné Velikonoce rozhodily už teď, před jejich začátkem. Optimistická slova nesdílejí.
28.03.2024 08:10 |

podobné články

Druhé Velikonoce bez pomlázky? Babiš má pro Čechy nový vzkaz, loni šupal Moniku u vily

 
Schoval se za roh pergoly u vily v Průhonicích, následně vyběhl s dvoumetrovou pomlázkou na svou manželku Moniku. Andrej Babiš (ANO) loni na Velikonoce žádal Čechy, ať nosí roušky, dodržují rozestupy a zůstanou doma. Po roce se blíží Velikonoce opět. A Babiš chystá novou žádost. Nejen zůstat doma, ale opravdu jen s nejbližšími. A pokusit se to ještě vydržet, jak vzkázal premiér Blesk Zprávám. Vzpomenete si, kolikrát už vás takhle Babiš o něco žádal?
19.03.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Velikonoce: Jak se slaví a proč jsou pro křesťany důležitější než Vánoce?

 
Velikonoce jsou pro křesťanské církve nejvýznamnější částí roku. Oslavy začínají většinou v posledním postním týdnu, označovaném jako Svatý týden, který obsahuje i Velikonoční tridium, tato doba, která připomíná poslední dny Ježíše Krista, je ovšem liturgicky ještě součástí postní doby. Velikonoce z církevního hlediska začínají svátkem Zmrtvýchvstání Páně (Velikonoční nedělí), kdy začíná Velikonoční oktáv. Liturgicky pak Velikonoční doba končí až na letnice oslavou seslání Ducha svatého. Velikonoce jsou v církvi chápány jako oslava Kristova vítězství nad smrtí.
05.04.2022 10:25 |

podobné články

Miliardář bez internetového bankovnictví. Babiš na sebe práskl, že nemá ani počítač. Mám na to lidi, říká

 
Expremiér Andrej Babiš nasedl na vlnu moderního trendu a založil svůj podcast. Ten nese název Sorry jako, podle jeho legendární hlášky. V něm se mimo jiné svěřil, že neumí s moderními technologiemi. „No tak to všichni vědí, že Babiš je vlastně analfabet. Babiš nemá počítač a všechno si značím do toho bloku,“ uvedl. Zároveň prozradil, že na Velikonoce se chystá k moři a dovolenou vybírá společně se svou ženou Monikou a dětmi.
16.02.2024 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

AČCKA: Dovolené na Velikonoce jsou téměř vyprodané. Kvůli chladnému počasí cestují Češi k moři

 
Na Velikonoce míří Češi hlavně k moři. Kvůli přetrvávajícímu chladnému počasí je zájem českých turistů o pobyty na Velikonoce směřován do teplejších krajin. Zájem je letos velmi vysoký, cestovní kanceláře hlásí na Velikonoce vyprodané termíny.
05.04.2022 15:10 |

podobné články

Andrej Babiš prozradil, kam chce s Monikou odjet na svatební cestu! Je to luxus na exotickém ostrově!

 
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš (62) má od rána dobrou náladu. Dnes dá manželský slib Monice Babišové (43). Skvěle naladěný Babiš prozradil, kam by chtěl odjet na svatební cestu.
29.07.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Do rozhovoru s Monikou Babišovou „vpadl" Andrej Babiš. A spustil...

 
Magazín Hospodářských novin Víkend přinesl na osmi stranách povídání s Monikou Babišovou, družkou vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše (ANO). Sám autor článku ale na začátku přiznává, že to měl být zcela obyčejný rozhovor. „Nakonec to celé dopadlo jinak,“ zmiňuje. Možná proto, že se do rozhovoru překvapivě připletl sám Andrej Babiš.
16.05.2014 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Andrej Babiš s Monikou vyrazili k moři: Užívají si oblíbenou část Řecka, společným fotkám se ale vyhýbají

 
Bývalý český premiér Andrej Babiš je s manželkou Monikou na dovolené v řeckém souostroví Santorini. Oba se pochlubili svým sledujícím na Instagramu.
08.07.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Andrej Babiš se rozchází s Monikou: Manželství jim krachlo po 30 letech vztahu a dvou dětech

 
Bývalý premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš se rozvádí se svou manželkou Monikou. Krach třicetiletého vztahu dvojice oznámila na Instagramu.
19.04.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Babiš odletěl z Česka. Rodinu vzal na Velikonoce k moři na Kanáry, čekaly ho hody

 
Jednání o nové vládě pokračují i přes Velikonoce, hlavní aktér Andrej Babiš (ANO) však po náročných dnech a týdnech zmizel z Česka. Na svém profilu na Facebooku uvedl, že bere rodinu k moři. Blesk Zprávám prozradil, kam vyrazili. Vybrali si Tenerife na Kanárských ostrovech. O víkendu ho tam čeká jasno až polojasno, teploty kolem dvaceti stupňů.
30.03.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Manželé Babišovi jako zamilovaní puberťáci: Andrej s Monikou prožívali Český mejdan!

 
Ministr financí Andrej Babiš (62) vyrazil s manželkou Monikou (42) do O2 areny na česko-slovenský koncert. Ve VIP zóně si to užívali v objetí.
16.10.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

V USA leží peníze a my si o ně neumíme říct, posteskl si Vondra

 
Exministr obrany Alexandr Vondra si v rozhovoru pro Eurozprávy.cz posteskl nad počínáním Česka tváří v tvář ruské hrozbě. Prezident Ruské federace prý provokuje a my tomu nevěnujeme takovou pozornost jako třeba Polsko, bohužel. Přitom právě v době oslav sedmdesátého výročí konce druhé světové války bychom si i my měli být vědomi, jak může skončit politika nekonečného ustupování agresorovi.
05.05.2015 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1417 článků)

Návrhář Macháček prozradil tajemství stylingu hvězd. Která část outfitu je vždy nejdražší?

 
Přední český stylista a návrhář Lukáš Macháček měl nabité prázdniny. Netrávil je ale u moře, jak je u většiny slavných dobrým zvykem. Místo toho vytvářel modely a navrhoval styling předním českým celebritám nejen v rámci 56. ročníku karlovarského filmového festivalu, ale také na celosvětové finále prestižní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2022. O to větší štěstí jsme měli, když jsme ho koncem srpna potkali na koncertě Marpa.
12.09.2022 13:30 |

podobné články

Vondráčková koledníky nepotěší, Miss barví vejce cibulí

 
Je fajn psát o velikonočních výstavách seniorů, zvát na tradiční jarmarky, jako byl v Zubrnicích a bude v sobotu v Úštěku. Rád ukazuji tradice kraje, jeho zručné řemeslníky a těším se na velikonoční povídání o svátcích jara. Proč se nezeptat i na to, jak budou Velikonoce prožívat lidé, kteří umí pobavit, kteří už jsou na jevišti, v divadle i v televizi jako doma? Pár z nich jsme oslovili... Říkají jim celebrity, slávu už znají. Jaké mívají Velikonoce? Zeptali jsme se na to Heleny Vondráčkové, Petra Koláře, Lenky Taussigové Kocmanové, Jolany Smyčkové i Moniky Absolonové. Hádejte, kdo z nich stráví Velikonoce na Floridě?
25.04.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1244 článků) , Helena Vondráčková (1058 článků) , Jolana Smyčková (6 článků) , Petr Kolář (736 článků) , Lenka Taussigová (18 článků)

Babiš odhalil své soukromí: Zavzpomínal, jak s Monikou vybírali jména pro syna a dceru

 
Andrej Babiš se po dlouhé odmlce opět vrhnul na dotazy lidí. Kromě tradičních otázek týkajících se politiky či expremiérova stravování jeho fanoušky na Instagramu zajímalo, jak probíhal výběr jmen pro jeho děti, které má s Monikou Babišovou. V neposlední řadě nemohla chybět zmínka o hledání nového kohouta.
16.04.2024 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Stovky gratulantů, umělci a hodnotné dary. Tak prý slavil Andrej Babiš

 
Šéf hnutí ANO a ministr financí Andrej Babiš o víkendu opožděně oslavil životní jubileum. Bulvární deník Blesk byl u toho a přináší fotografie, z kterých je patrné, že to Andrej Babiš umí rozjet ve velkém. Nešetřil úsměvy, zanotoval si s kapelou Kryštof a s manželkou Monikou byli na parketě jako ryby ve vodě. Prostě to vše klaplo, jak mělo.
20.10.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Andrej a Monika Babišovi: Ano, bude svatba! A velmi brzy...

 
Ukecal ji! Tak dlouho Monika Babišová (42) odolávala sňatkovým návrhům svého partnera, šéfa ANO, až už nešlo déle říkat „ne!“. Andrej Babiš (62) do toho praští v červenci, po více než 20 letech společného života s Monikou.
07.04.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26248 článků)

Komárek: Velikonoce v Česku připomínají barbarské obřady

 
Západní země si na Velikonoce připomínají ukřižování a vzkříšení Ježíše Krista. I když české Velikonoce rovněž vycházejí z tradic Západu od jeho pojetí se výrazně liší. Svátek u nás připomíná spíše pohanské tradice oslav příchodu jara spojené s barbarskými zvyky jako je například bití žen.
08.04.2012 10:05 |

podobné články