Článek

Andrej Babiš prozradil historky z oddávání: Přemlouval nevěstu, aby si nerozmýšlela svatbu

 
Andrej Babiš se dal na oddávání. Ve svém podcastu Sorry jako se svěřil s historkami z této nové role. "Já jsem měl oddávat i v sobotu a ta nevěsta mi ve středu řekla, že svatba se ruší, že se pohádali s novomanželem. Tak jsem jí napsal, že si to možná ještě rozmyslí, ale nerozmyslela si to," uvedl zklamaně expremiér, který na natáčení přivedl i slavného kohouta Silvera.
22.05.2024 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků)
Podobné články

Nad touhle rolí se Jenovéfa Boková nerozmýšlela: A to i přesto, že musela zahrát znásilnění

 
Nad touto pracovní nabídkou se příliš nerozmýšlela. Jenovéfu Bokovou už před dvěma lety oslovili, aby si zahrála v třídílné minisérii České televize s názvem Herec. „Absolutně jsem neváhala. Role mi byla nabídnuta už dva roky před natáčením,“ svěřila se mladá herečka k natáčení příběhu o mladém herci, který řeší, zda se postavit totalitnímu režimu, přizpůsobit, nebo se na něm dokonce aktivně podílet.
24.10.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků)

Gazdík po schůzce s Babišem: Přemlouval nás, ale marně. Má deficit demokracie, spolupracovat s ním nebudeme

 
Šéf vítěze voleb hnutí ANO Andrej Babiš přemlouval hnutí Starostové a nezávislí (STAN) ke koaliční spolupráci, ale marně, řekl novinářům po dnešní zhruba hodinové schůzce s Babišem předseda Starostů Petr Gazdík. Představitelé STAN řadí ANO vedle komunistů a hnutí Svoboda a přímá demokracie mezi subjekty, se kterými kvůli demokratickému deficitu nemohou spolupracovat. Starostové ve sněmovně jako nejmenší subjekt nebudou usilovat o to, aby měli jejího místopředsedu, řekl Gazdík.
22.10.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků) , Petr Gazdík (1213 článků) , Petr Gazdík (1202 článků)

Ministr přemlouval elitního detektiva, aby neodcházel

 
Ministr vnitra Jan Kubice se v úterý sešel s elitním detektivem protikorupční policie Františkem Zahálkou a přemlouval ho, aby si rozmyslel svůj avizovaný odchod do civilu. Zahálka vedl vyšetřování kauzy spojené s nákupem obrněných transportérů Pandur pro českou armádu.
06.10.2011 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (681 článků)

Doktor Macek zavzpomínal, jak přemlouval Klause. A naznačil, co bude dál

 
Snahy přimět ke kandidatuře v parlamentních volbách bývalého prezidenta Václava Klause připomněly jeho někdejšímu souputníkovi Miroslavu Mackovi časy, kdy jej v roce 1990 přemlouval ke kandidatuře na předsedu Občanského fóra. A s touto zkoušenosttí všem prosebníkům příliš šancí nedává.
26.08.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11117 článků)

Jubilant Karel Gott (75) a jeho »cvičná« emigrace: K návratu ho přemlouval Husák!

 
I božskému Karlu Gottovi (75) dokáže někdy dojít trpělivost. Důkazem je rok 1971. To se Slavík na tehdejší režim skutečně naštval a emigroval. A že to byl pro vládu šok! K návratu ho přemlouval i samotný generální tajemník KSČ Gustáv Husák (†78).
18.07.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6835 článků) , Gustáv Husák (149 článků)

Monika Absolonová má smůlu: Chtěla uspořádat svatbu svému expříteli, jeho krásná snoubenka to odkládá

 
Když Monika Absolonová  (37) uspořádala svatbu svojí mamince, mluvila o tom, že ještě jednu svatbu má v merku a už se z ní pomalu stane lepší svatební agentka, než mají v novém seriálu na Primě. Protože nám bylo jasné, o čí svatbu jde, chtěli jsme o plánech vyzpovídat budoucí nevěstu.
01.08.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1245 článků)

VIDEO: Nevěstu dojal tanec, z něhož by mnohým běhal mráz po zádech

 
Svatební překvapení pro nevěstu může mít různou podobu. Některou dojme video s fotkami z dětství, jinou vzpomínání kamarádek. Nevěstu i další svatebčany z Nového Zélandu rozbrečel tanec, který pro ni připravil manželův bratr s kamarády.
18.12.2015 13:55 |

podobné články

To byla svatba, bylo na ní 25 tisíc hostů! Nikdo z nich ale neviděl nevěstu. Víme proč

 
Pokud si myslíte, že je velká svatba, když na ní je přes 100 hostů, jste na omylu. Na svatbu v izraelském Jeruzalému se totiž sjelo 25, podle některých odhadů až 30 tisíc hostů! Ale ani jeden z nich nevěstu neviděl, ta totiž byla podle tradice zahalena od hlavy až po paty.
23.05.2013 07:10 |

podobné články

Muž (92) a otec 16 dětí si vzal o 70 let mladší nevěstu

 
Na svatbu není nikdy pozdě a věkový rozdíl nehraje roli. Alespoň podle iráckého farmáře, který se rozhodl do toho praštit v 92 letech. Našel si o 70 let mladší nevěstu a při obřadu oženil i své vnuky (16 a 17), pro které bylo naopak možná příliš brzo.
06.07.2013 17:35 |

podobné články

Dívku (9) prodal otec jako dětskou nevěstu: Před násilnickým manželem ji zachránila neziskovka

 
Příběh devítileté afghánské holčičky šokoval celý svět. Otec Parwany Malikové Abdul se ocitl v bezvýchodné situaci, a tak se uchýlil k těžko představitelnému činu. Rodina žila v táboře pro vysídlené osoby a neměla peníze na jídlo. Muž se proto rozhodl, že svou dceru prodá jako dětskou nevěstu. Dívku se před strašlivým osudem rozhodli zachránit pracovníci neziskové organizace Too Young to Wed (Příliš mladé na svatbu) a dívku i s matkou a sestrami odvezli do chráněného domu.
03.12.2021 13:50 |

podobné články

Babiš marně „lámal“ Starosty. V Průhonicích byl komunista Filip i Švejnar

 
Andrej Babiš, lídr vítězného hnutí ANO, začal v neděli ráno maraton povolebních jednání. Jako první za ním přijel do Průhonic předseda KSČM Vojtěch Filip. Objevila se tu ale i jiná překvapivá tvář, ekonom Jan Švejnar, někdejší neúspěšný kandidát na prezidenta. Odpoledne dorazil na schůzku šéf Starostů Petr Gazdík, kterého Babiš prý přemlouval ke koaliční spolupráci, ale neuspěl. Schůzka se konala ve Sněmovně, protože Gazdík odmítl přijet do za Babišem za Prahu.
22.10.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků) , Jan Švejnar (330 článků) , Vojtěch Filip (1564 článků) , Jaroslav Faltýnek (346 článků)

Sex na veřejnosti v Hyde Parku se prodražil: Roztoužený pár stál 38 tisíc

 
Oddávání se sexuálním hrátkám na veřejnosti není v Londýně nijak levnou záležitostí, zvlášť jde-li o sex orální. Přesvědčil se o tom pár čtyřicátníků, který si tuto kratochvíli dopřál loni při koncertu v Hyde Parku.
12.08.2015 19:15 |

podobné články

Primátor Hřib: Když oddávám, nezmiňuji automaticky ve svém projevu děti

 
Komentář na facebookovém profilu k oddávání a LGBT komunitě v souvislosti s prohlášením prezidenta Miloše Zemana, kde zmínil, že rodina je od slova rodit.
09.06.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28085 článků)

„Když oddávám, nezmiňuji děti!“ Hřib proti Zemanovi. Stejnopohlavním párům fandí

 
Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) se na svém facebookovém profilu vyjádřil k oddávání a LGBT komunitě, a to v souvislosti s prohlášením prezidenta Miloše Zemana. Ten zmínil, že rodina je od slova rodit.
09.06.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28085 článků)

Lachnit (ANO): Povinnost rozloučit se

 
K milým povinnostem zastupitele patří i vítání občánků nebo oddávání. Rád navštěvuji s gratulací i jubilanty, kteří se dožili významných životních výročí. Tam si často uvědomuji, že schopnost těch starších chovat se laskavě a pokorně je jako tichá zátoka řeky života. Senioři jubilanti jsou pamětí nás všech, a pokud o ně nebudeme pečovat, nemáme budoucnost.
15.08.2023 09:20 |

podobné články

Nostalgický Andrej Babiš. Vzpomínal, jak přemlouval Jourovou a co jí přál

 
Až na třetí pokus se povedlo Andreji Babišovi přemluvit Věru Jourovou, aby mu pomohla s řízením hnutí ANO. Babiš to uvedl na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz s tím, že v té době dávaly průzkumy jeho hnutí pouhých 0,3 procenta hlasů.
17.10.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků)

Senzační Barbora Strýcová: Po návratu z mateřské vyhrála Wimbledon. Konec kariéry si přesto nerozmyslela

 
Češky na letošním Wimbledonu doslova zazářily. Nejen, že se Markéta Vondroušová (24) stala letošní absolutní šampionkou, ale ve čtyřhře zazářila také Barbora Strýcová (37). Ta Radiožurnálu Sport prozradila, že jí ani výhra nepřesvědčila o tom, aby v tenisu pokračovala a tento Wimbledon byl jejím posledním.
17.07.2023 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Strýcová (312 článků)

Faltýnek: Babiš do politiky nechtěl, rok jsem ho přemlouval. A pak ho jako nejúspěšnějšího ministra financí premiér vyhodil...

 
Česká televize zve před volbami na rozhovor lídry stran. V případě hnutí ANO sice před kamery nedorazil šéf Andrej Babiš, nýbrž jen jeho první zástupce Jaroslav Faltýnek, ale i ten předvedl zajímavé vystoupení.
07.10.2017 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků) , Jaroslav Faltýnek (346 článků)

Babiš mezi podpisy a fotkami přemlouval lidi k očkování. Přišel Kmenta, chvíli koukal a zase odešel

 
Přes tři hodiny podepisoval český premiér Andrej Babiš v Lázních Poděbrady novou knihu. V rámci předvolební kampaně hnutí ANO zde s lidmi hovořil i ministr dopravy a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček. Do města přijeli v pátek odpoledne se zmrzlinou zdarma, na niž se v horkém odpoledni tvořila stejná řada zájemců jako na podpis předsedy vlády, potřesení rukou nebo snímek.
14.08.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků)