Článek

Andrej Babiš po porážce od Petra Pavla tvrdě útočí: Přirovnal jej k Putinovi

 
Andrej Babiš si dal se svým povolebním projevem načas, o to byl ale rozsáhlejší. Poděkoval svým voličům a příznivcům, pogratuloval Petru Pavlovi a pochválil se za čistou kampaň. Pak ale na svého soka tvrdě zaútočii a přirovnal k Vladimiru Putinovi. Tisková konference měla přes hodinu.
14.01.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4840 článků) , Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Pavel (1726 článků)
Podobné články

Babiš zmrazil novináře. Hlavně z ČT. Tu později dorazil

 
Hádka s Danielou Drtinovou, zpochybnění jeho iniciativy na mír pro Ukrajinu, znechucení redaktorky Respektu z přirovnání Petra Pavla k Vladimiru Putinovi. To vše odrážel Andrej Babiš na tiskové konferenci po svém projevu po uzavření prvního kola výsledků prezidentské volby. Vládní koalice potřebuje na Hradě Pavla, protože nerozumí ekonomice, dodal. Do debaty na ČT jít nechce, protože není nestranná. Poté, co odpověděl na dotazy, Babiš vystoupil na CNN Prima NEWS, které řekl, že zváží účast v její debatě. „CNN je fajn televize, lepší než ČT,“ dodal.
14.01.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4840 článků) , Andrej Babiš (25710 článků) , Daniela Drtinová (370 článků) , Petr Pavel (1726 článků)

Rozpitváno: Češi, Babiš, Pavel a jiní. Důchodci, vzdělanci, nezaměstnaní

 
V průzkumu agentury Median by první kolo prezidentských voleb vyhrál Andrej Babiš, kterého by zvolilo 25,5 % dotázaných, Petra Pavla pak 21 %. A kdo by volil koho? Vysokoškoláci Petra Pavla, lidé se základním vzděláním a bez maturity Babiše, zjistil Median. Nezaměstnaní by pak volili spíše Danuši Nerudovou, podnikatelé Petra Pavla a důchodci Josefa Středulu.
01.08.2022 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Pavel (1726 článků)

Čekal jsem podraz, omlouval se Babiš ráno v novinách. Odpoledne šokoval: Mé ženě poslali kulku

 
Šéf hnutí ANO a prezidentský kandidát Andrej Babiš znovu vyrazil do útoku a jal se vyprávět, že on stojí o mír, zatímco podle Petra Pavla je trvalý mír jen iluzí. Babiš trvá na tom, že trvalý mír je prosaditelný. Vedle toho opět uhodil na vládu Petra Fialy (ODS), která podle něj lidem v krizi pomáhá příliš málo. A Petr Pavel je podle Babiše vládním kandidátem. Babiš vyzval vládu i Pavla, aby zklidnili své podporovatele, protože mu prý kdosi domů poslal obálku s ostrým nábojem.
21.01.2023 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Fiala (4922 článků) , Petr Pavel (1726 článků) , Pavel Fiala (252 článků)

Čauky lidi, moje socky 18: Babiš nezapomněl popřát Putinovi k narozeninám a nadělil mu dárek

 
Bývalý premiér Andrej Babiš v podání skvělého imitátora Petra Jablonského si v satirickém pondělním pořadu eXtra.cz Čauky lidi našel čas na to, aby se vyjádřil ke kauzám posledních dní. Zároveň neváhal všechno zdokumentovat na svých sociálních sítích! Tentokrát popřál Vladimiru Putinovi k sedmdesátým narozeninám a nezapomněl ani na Čechy, zavěštil pro ně budoucnost.
10.10.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4840 článků) , Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Jablonský (149 článků)

GLOSA: Zoufalá snaha Babiše porazit generála Pavla: Vítá pomoc komunistů a tajně se schází s obhájci Putina

 
Andrej Babiš ve své prezidentské kampani často útočí na Petra Pavla, že byl za socialismu v KSČ. Je to přitom právě expremiér, komu se stále dostává podpory komunistů. A to nejen když vládl s jejich tichým souhlasem, ale také nyní, kdy ho KSČM podpořila v prezidentských volbách. To nejhorší dno ale přišlo až teď, když se Babiš setkal s Josefem Skálou, mužem, který je kovaným komunistou, jenž v osmašedesátém s nadšením vítal sovětská vojska. 
21.01.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Pavel (1726 článků)

Rýmovník a jeho pěstování

 
Rýmovník je na pohled nenápadná rostlinka, kterou si stále více lidí pořizuje jaké léčivku i vhodný způsob, jak odpuzovat hmyz – silná vůně rýmovníku totiž veškeré potvůrky zaručeně odradí od návštěvy vaší domácnosti. Pokud si k rýmovníku přičichnete, ucítíte kombinaci meduňky a máty. Poznáte jej podle vejčitých a chlupatých listů a rovněž jej můžete znát pod názvy molice či mexický eukalypt. Co se pěstování týče, není rýmovník vůbec náročný, ba naopak. Dopřejete-li mu slunečné místečko a mírnou zálivku, pak se mu u vás doma bude dařit a náležitě se vám za vaši svědomitou péči odvděčí. Rýmovník alias zdravotní pomocník! Ačkoli by to do této nenápadné rostlinky hádal jen málokdo, pyšní se pozitivními účinky na naše zdraví. Není se tam čemu divit, že se stále častěji objevuje jako oblíbená pokojovka v našich domácnostech. Má blahodárný vliv na dýchací cesty, kdy stačí uštípnout kousek listu, zlomit jej a následně k němu přičichávat. Astmatici jej ocení v nádobě s vodou položenou na topení. Někdo si jej nemůže vynachválit i pro vnitřní užívání, například ve formě čaje. Jak pěstovat rýmovník – praktické tipy Zaujala vás představa voňavé rostlinky, jejíž vůni si zamilujete a která vás navíc dokáže zbavit otravného hmyzu? Pak si jistě pohráváte s myšlenkou, jak se rýmovník pěstuje. Proto jsme pro vás připravili užitečný návod, se kterým to hravě zvládnete! Tip první: umístění Rýmovníku se bude nejvíce dařit na slunném místečku. Pozor si dejte, abyste jej nevystavili přímému slunečnímu světlu, které by jej mohlo poškodit. V létě doporučujeme pěstovat ho venku, nemusíte se bát, pokud jej zapomenete zalít, s občasným nedostatkem vody si dokáže poradit. Přelívání mu naopak škodí, tak na to pozor. Tip druhý: hnojení Hnojení rýmovníku se doporučuje v období od jara do podzimu a to 1-2x za měsíc. Investujte buď do kapalného hnojiva nebo do tyčinek určených pro zelené... Čtěte více Příspěvek Rýmovník a jeho pěstování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.06.2016 16:20 |

podobné články

Konec Andreje Babiše ve Sněmovně? Na sítích vysílá podivné signály, tváří ANO by mohla být Monika

 
Připravuje se Andrej Babiš na konec své politické kariéry? Jeho sociální sítě po drtivé porážce od Petra Pavla doznaly drobných, ale podstatných změn. O velké obměně se podle iDnes.cz šušká i mezi jeho blízkými spolupracovníky a kolegy. Sám Babiš na otázky ohledně své budoucnosti neodpovídá a odkazuje na 8. února, kdy zasedne předsednictvo hnutí ANO. Diskutabilní je také role jeho ženy Moniky v celé situaci.
30.01.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Pavel (1726 článků)

Tvrdé nařčení. Co nasadil Kalousek na Pavla, tu ještě nebylo

 
Exministr financí Miroslav Kalousek ani po silných reakcích neustává v kritice prezidentského kandidáta Petra Pavla. Po vypjaté diskusi, jež začala Kalouskovým označením Pavla za „prominentního spratka“ z „prominentní bolševické rodiny“ se začaly šířit spekulace, nakolik by byl generál Pavel ochotný spolupracovat s režimem, pokud by nenásledovala sametová revoluce či se události vyvinuly jinak. „Akceptoval každý režim, který měl zrovna moc,“ mínil exministr a dal Pavla do souvislosti s komunistickým plukovníkem Zdeňkem Zbytkem, k němuž se v minulosti opakovaně vyjádřil s pohrdáním.
26.07.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7708 článků) , Petr Pavel (1726 článků)

,,Zdravím opozici, je proti ČR." Babiš se s tím nemazal. Blatný? Radši nic

 
Předseda vlády Andrej Babiš v rozhovoru pro TN.cz veřejně slíbil, že 11. dubna nouzový stav, který byl spuštěn na počátku října 2020, konečně skončí. Poté se jal vysvětlovat, jak to bylo s přerozdělováním vakcín v EU. Poslušní vakcíny dostali a ti neposlušní, jako rakouský kancléř Sebastian Kurz, byli potrestáni. Tak to vidí Andrej Babiš, který se tvrdě obul i do české opozice, ta na něj prý útočí prakticky neustále, i když jemu se údajně daří shánět pro Česko vakcíny. Došlo i na možný vyhazov Jana Blatného z vlády.
04.04.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Sebastian Sebastian (125 článků)

A Pavel se zasekl. Neřekl nic. Generálovi otázka fakt vadila

 
Ve svém povolebním projevu se Andrej Babiš velmi tvrdě opřel do komunistické minulosti protikandidáta Petra Pavla. Komentátoři i mediální analytici jsou toho názoru, že to bude jedním z cílů kampaně, která bude probíhat následujících 14 dní. Příznivci Petra Pavla už vytvářejí infografiky vyvracející některá tvrzení. Jenže to jim kazí například Pavlův životopis z roku 1987.
16.01.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Pavel (1726 článků)

„Chystají na mě podraz.“ Babiš ohromil všechny. Utřel Nerudovou

 
Výsledky jsou jasné. Pavel první, Babiš druhý. Výsledky komentoval premiér Fiala, který podpořil generála Pavla. A také sám Andrej Babiš, který se tvrdě opřel do generála Pavla a také Danuše Nerudové.
14.01.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Pavel Fiala (252 článků)

Petra Němcová: Nejšťastnější jsem na Haiti

 
Topmodelka Petra Němcová přijela do Česka, aby oslavila matčiny šedesátiny a pomohla sestře s přípravami na svatbu. Nejlépe se ale cítí na Haiti. O vztahu s místním předsedou vlády ovšem mluvit nechce. Další články k tématu: Petra Němcová našla novou lásku, chodí s premiérem Haiti Petra Němcová získala ocenění za charitu, je čestnou vyslankyní Haiti Petra Němcová hledá po rozchodu útěchu v náruči herce Seana Penna Česká topmodelka Petra Němcová zrušila dlouho plánovanou svatbu Svlékla bych se, ale vulgární nahotu nemusím, přiznává Petra Němcová OBRAZEM: Takhle se fotil kalendář Pirelli. Bude v něm i Petra Němcová Petra Němcová v Americe dotančila, vyhazov obrečela
31.05.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (233 článků) , Petra Němcová (656 článků)

„Jako Jaromír Jágr.“ O Babišově kandidatuře padla překvapivá slova

 
Podle politického marketéra Jakuba Hussara nemá Andrej Babiš účastí na volbách co ztratit, a proto kandiduje. Naopak se může snadno a levně zviditelnit. Přirovnal to k situaci, když si Jaromír Jágr „odskočil“ do KHL. Babiš pro začátek zvolil mírnou rétoriku, ale ta mu prý dlouho nevydrží. Skutečný souboj začne, až přijdou výroky typu Stop imigrantům a Drahošovi. Pokud jde o Petra Pavla, může se stát, že ho Danuše Nerudová předběhne, mínil Hussar v Prostoru X.
01.11.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3121 článků) , Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Pavel (1726 článků)

„Jako Jaromír Jágr.“ O Babišově kandidatuře padla překvapivá slova

 
Podle politického marketéra Jakuba Hussara nemá Andrej Babiš účastí na volbách co ztratit, a proto kandiduje. Naopak se může snadno a levně zviditelnit. Přirovnal to k situaci, když si Jaromír Jágr „odskočil“ do KHL. Babiš pro začátek zvolil mírnou rétoriku, ale ta mu prý dlouho nevydrží. Skutečný souboj začne, až přijdou výroky typu Stop imigrantům a Drahošovi. Pokud jde o Petra Pavla, může se stát, že ho Danuše Nerudová předběhne, mínil Hussar v Prostoru X.
01.11.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3121 článků) , Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Pavel (1726 článků)

Čauky lidi, 58. díl: Expremiér volal Vladimiru Putinovi. Jak to dopadlo?

 
Bývalý premiér Andrej Babiš v podání skvělého imitátora Petra Jablonského se tentokrát v satirickém pondělním pořadu eXtra.cz Čauky lidi rozhodl vzít situaci na Ukrajině do svých rukou. Zavolal proto samotnému ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Co mu za příslib ukončení války nabídl?
14.03.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4840 článků) , Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Jablonský (149 článků)

Ukrajinský politik a velitel: Vždyť jsme na pokraji kapitulace!

 
Vše směřuje k vojenské porážce Ukrajiny, prohlásil velitel pluku Azov Národní gardy Ukrajiny a poslanec Andrej Biletskij. „Všechno směřuje k vojenské porážce naší země. A následně k podpisu kapitulantských podmínek v té či oné podobě," řekl Biletskij ukrajinským médiím.
03.02.2015 13:02 |

podobné články

Ukrajinský politik a velitel: Vždyť jsme na pokraji kapitulace!

 
Vše směřuje k vojenské porážce Ukrajiny, prohlásil velitel pluku Azov Národní gardy Ukrajiny a poslanec Andrej Biletskij. „Všechno směřuje k vojenské porážce naší země. A následně k podpisu kapitulantských podmínek v té či oné podobě," řekl Biletskij ukrajinským médiím.
03.02.2015 13:16 |

podobné články

Zdrogovaní piráti, tři lidovci soutěžili o to, kdo bude šéf KDU... Andrej Babiš se s tím po porážce opozice nepárá

 
Předseda vlády Andrej Babiš se může radovat; vládní krize skončila, jeho kabinet přežil díky hlasům ANO a KSČM pokus opozice o sesazeni vlády. Jak se na hlasování o nedůvěře vládě dívá zpětně a co říká na postoj ČSSD, která nakonec při hlasování o nedůvěře vládě odešla ze sálu? „Hamáčka chápu, jiní se tam ale chovali jak pod vlivem drog, chtěli si do mě kopnout,“ uvedl Babiš pro deník Právo a prozradil, jestli si po této situaci myslí, že jeho vláda přežije další tři roky.
24.11.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků)

Obama nepoblahopřál Putinovi ke zvolení prezidentem, učinil tak až po pěti dnech

 
Americký prezident Barack Obama dnes telefonoval budoucímu ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, který byl zvolen v neděli. Uvedl to Obamův mluvčí, podle něhož prezident Putinovi volal z paluby své letadla Air Force One.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4840 článků) , Barack Obama (2511 článků)