Článek

Andrea a Kadri ze Svatby jsou párem snů: Rodiče ale nad vztahem lomí rukama

 
Andrea Eliášová (25) a Kadri Presheva (29). Nový pár pořadu TV Nova Svatba na první pohled hraje divákům na city. Oba soutěžící si okamžitě zamilovali. Najdou spolu štěstí, přestože byli jejich rodiče původně proti jejich lásce? Romantická Andrea by si štěstí už konečně zasloužila.
17.09.2021 17:20 |

podobné články

Podobné články

Výměna manželek ve Svatbě: Kadri se po rozchodu s Andreou svěřil, že chová city k Mirce

 
Andrea a Kadri ze Svatby na první pohled již netvoří pár. Za jejich rozchodem stojí odlišné představy na život, ale také lži, které měl šířit právě Kadri. Problémů zejména ze strany ženicha bylo tolik, že se s nimi Andrea zkrátka nedokázala smířit. Ovšem nyní se zdá, že v experimentu Kadri našel jiné pevné pouto, a to v nevěstě Mirce, která tvoří pár s Petrem. Dojde nakonec k "výměně manželek"?
08.12.2021 14:40 |

podobné články

Fešný Kadri ze Svatby nemá o ženy nouzi: Přijeď za mnou na Valašsko, prosí ho

 
Účastník reality show Svatba na první pohled Kadri Presheva (29) si ve vztahovém experimentu prošel zalíbením v Andree Eliášové (25), po nějaké době si ale přestali rozumět a jejich spojení skončilo drsným rozchodem. Přesto si Kadri ze Svateb odnesl životní zkušenost, kterou mu nikdo nevezme. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřil, jak se jeho život po show změnil, zda mu chodí nabídky ke schůzkám, ale také prozradil, kde se vidí za deset let.
21.12.2021 05:15 |

podobné články

Otazníky nad Andreou a Kadrim. Rozhodnou se pokračovat, nebo se vztah rozpadne?

 
Andrea a Kadri si experiment o měsíc prodloužili kvůli Kadriho onemocnění covidem-19 a izolaci ve Švýcarsku. Bylo jim to ale něco platné? Andrea se od začátku příliš netváří na vztah na dálku. Jak se nakonec rozhodne? Co Kadri nečeká? Odpověď přináší tato ukázka z dvanácté epizody Svatby na první pohled od TV Nova.
30.11.2021 21:50 |

podobné články

Vztah Kadriho a Andrey šel ke dnu jak Titanic: Vánoční hádka v přímém přenosu

 
Andrea a Kadri se na konci velkého sociálního experimentu rozhodli, že spolu zůstanou, byť za sebou měli docela velkou krizi kvůli hrozbě vztahu na dálku. Jenže problém je mezi nimi mnohem hlubší, než tehdy kdokoli tušil. Jak na tom jsou nyní? Co je pro Andreu neodpustitelné a jak na to zareaguje Kadri? Odpověď přináší tato ukázka ze speciálního dílu Svatby na první pohled.
09.12.2021 11:55 |

podobné články

Druhý pár Svatby na první pohled: Uspokojí Kadri Andreiny požadavky?

 
Druhá série divácky oblíbené show Svatba na první pohled už je v plném proudu a ve čtvrtek se divákům představí v pořadí již druhý pár. Tentokrát to budou gentleman Kadri (29) a romantická Andrea (25).
16.09.2021 12:35 |

podobné články

Andrea a Kadri z pořadu Svatba na první pohled: Ostrá hádka a rozchod před kamerami!

 
Jeden z nejoblíbenějších párů pořadu Svatba na první pohled Andrea Eliášová (26) a Kadri Presheva (29) lásku na celý život nakonec neobjevili. V dnešním speciálním díle křehká kráska nebude šetřit obviněními ze lži a drsnými slovy a pořádně svému vědou vybranému – dnes už exmanželovi – zatopí.
09.12.2021 10:10 |

podobné články

Válka ve Svatbě: Andrea už má novou lásku, na ulhaného Kadriho vylila kýbl špíny

 
Andrea a Kadri ze Svatby na první pohled již netvoří pár, a to kvůli sérií lží, které nevěsta již nedokázala překousnout. Andrea (25) se rozhodla na Instagramu vyzpovídat svým fanouškům a na Kadriho (29) práskla věci, které se v televizi neobjevily. Důvodem, proč zůstává ve Švýcarsku, nebyla finanční pomoc rodině, ale splácení dluhů za hraní automatů, a nyní prý podporuje lidi, kteří Andreu zesměšňují. Kromě slov plných zklamání se Andrea svěřila s radostnou novinkou: v jejím životě se objevil nový muž, do kterého je zamilovaná až po uši.
10.12.2021 14:00 |

podobné články

Slzičky ve Svatbě na první pohled: Poničená metlička rozdmýchala Andreiny city

 
V osmém dílu reality show Svatba na první pohled se diváci seznámili s novým a zároveň posledním párem - Katkou (25) a Davidem (28). Kromě nich se kamera vrátila i k těm, kteří již mají po svatbě. Jak si zvykají na společný život? Jak se poprali Andrea (25) a Kadri (29) se vztahem na dálku a co dohnalo Andreu (41) k slzám?
04.11.2021 22:55 |

podobné články

Osobnosti: David David (1322 článků)

Fešák Kadri ze Svatby na první pohled v slzách: Zemřel mu táta, 12 let bojoval s těžkou nemocí!

 
Účastníka reality show TV Nova Svatba na první pohled Kadri Preshevu (29), který se oženil s Andreou (25), zdrtila zpráva o smrti otce. Tatínek 12 let bojoval s těžkou nemocí a jeho žena se o něj do poslední chvíle starala.
04.10.2021 20:05 |

podobné články

Kadri ze Svatby o náročné Andree: V ložnici jsem se musel hodně snažit

 
Účastník reality show Svatba na první pohled Kadri Presheva (29) prozradil, že návrat z líbánek do reality byl poměrně tvrdý. Zjistil, že není Andrejčin (25) typ, a prozradil, jak se tedy snažil o to, aby se do něj jeho vědou vyvolená manželka zamilovala.
29.10.2021 13:15 |

podobné články

Dojemné vyznání pod hvězdnou oblohou. Fešák Kadri ze Svateb se před Andreou vyznal ze svých citů

 
Sympatický fešák Kadri a romantička Andrea se poprvé viděli až před oltářem. V reality show Svatba na první pohled si řekli své „ano“ a po veselce odletěli na svatební cestu na exotické Maledivy.
24.09.2021 07:55 |

podobné články

Druhý pár Svatby na první pohled: Andrea má jasně dané požadavky na muže

 
V první epizodě druhé řady projektu Svatba na první pohled stanuli před oltářem potetovaný pohodář Jaroslav a dračice Romana. Jako další pár se představí Kadri (29) a Andrea (25), kteří prozradili, proč se do Svatby přihlásili. "Když bude vyhověno mým požadavkům, mohlo by to vyjít."
14.09.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Romano (21 článků)

Romantička a fešný gentleman. Ženicha ze Svatby na první pohled ocenila i nevěstina maminka

 
Druhým párem nové řady reality show Svatba na první pohled jsou po Jaroslavovi a Romaně Kadri a Andrea. Devětadvacetiletý poštovní doručovatel a pětadvacetiletá obchodní zástupkyně věří, že prostřednictvím show najdou svého životního partnera.
14.09.2021 20:50 |

podobné články

Osmou etapu Tour vyhrál Francouz Kadri, druhý dojel Contador, třetí vedoucí Nibali

 
Osmou etapu Tour de France vyhrál po sólovém úniku domácí cyklista Blel Kadri. Žlutý trikot pro celkového lídra uhájil Ital Vincenzo Nibali, který dnes dojel třetí, tři vteřiny za konkurentem v boji o prvenství Španělem Albertem Contadorem a 2:20 minuty za vítězným Kadrim. 
12.07.2014 18:55 |

podobné články

Svatba na nože: Rozzuřený Kadri vrací úder ufňukané drbně Andree

 
Svatba na první pohled se změnila v zákopovou válku a Kadri (29) s Andreou (25) na sebe pálí ostrými. Nejprve nevěsta nakydala kýbl špíny na ženicha, ten jí to teď vrací i s úroky.
11.12.2021 21:25 |

podobné články

Příprava svatby nemusí být stresující maratón

 
Váš milý se konečně vyslovil a vy záříte štěstím? Pak nezbývá než gratulovat. Ovšem ve většině případů radost vystřídá panika. Představa toho, že vás čeká maratón příprav, může doslova zmrazit váš úsměv na tváři. Nebojte se. My vám v dnešním článku poradíme, jak si poradit s přípravami a naplánovat netradiční svatbu, která se stane nezapomenutelnou i pro ostatní svatebčany. V prvé řadě mějte na mysli, že i zde jako všude platí, že připravenému štěstí přeje aneb co je psáno – to je dáno. Budete potřebovat blok či diář a propisku. Snem každé nevěsty je, aby svatba byla tím nejkrásnějším dnem v životě. Proto je velmi důležité ji správně zorganizovat a naplánovat. Pište si vše, co vás napadne. Jak naplánovat svatbu Plánování svatby se dá zvládnout i během několika týdnů, ale ideální je věnovat se přípravě několik měsíců předem. Budete-li plánovat svatbu na jaře, máte ještě spoustu času a mnoho příležitostí, které sebou přináší přívětivé počasí. Záleží také na tom, jak velkou svatbu plánujete a zajímáte-li se o novinky z této oblasti. Nápomocný vám může být svatební veletrh, různé časopisy a svatební móda. Hlavně se neupínejte příliš na detaily. V případě, že něco neklapne jak má, můžete cítit frustraci. Klidně si naplánujte i plán B a C pro všechny případy. Termín svatby Jako první si naplánujte termín svatby, mohlo by se stát, že později nenajdete vhodný termín. Sepište si do vašeho notýsku všechny hosty včetně zábavného programu. Přemýšlejte o vhodném místě. Party stany se vším všudy Jestliže se budete brát na jaře, jsou ideální volbou party stany, které přinášejí neomezené možnosti. Mimo party stanu lze zapůjčit také veškeré vybavení, jako je osvětlení, dekorace, nábytek či topení, pokud by nebylo venku ještě takové teplo. Jakmile budete mít termín, představu o počtu osob, vybrané svědky a místo konání svatby, nezapomeňte na finanční rozpočet. Svatební květinová výzdoba a dekorace Díky... Čtěte více Příspěvek Příprava svatby nemusí být stresující maratón pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

Nejoblíbenějším hollywoodským párem je duo DeGeneres – De Rossi

 
Manželky Ellen DeGeneres a Portia De Rossi jsou nejoblíbenějším párem celebrit. Moderátorka amerických talk show a australská herečka se vzaly v roce 2008 a dnes jsou podle magazínu Popeater nejoblíbenějším párem z Hollywoodu. Porazili i Brada Pitta a Angelinu Jolie .
06.01.2010 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1945 článků) , Angelina Jolie (2292 článků) , Portia De Rossi (4 články) , Ellen Ross (8 článků)

Nejoblíbenějším hollywoodským párem je duo DeGeneres – De Rossi

 
Manželky Ellen DeGeneres a Portia De Rossi jsou nejoblíbenějším párem celebrit. Moderátorka amerických talk show a australská herečka se vzaly v roce 2008 a dnes jsou podle magazínu Popeater nejoblíbenějším párem z Hollywoodu. Porazili i Brada Pitta a Angelinu Jolie .
11.01.2010 17:17 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1945 článků) , Angelina Jolie (2292 článků) , Portia De Rossi (4 články) , Ellen Ross (8 článků)

Andrea (42): Při koupání objevila rakovinu prsu, a rozplakala se...

 
Paní Andrea se s rakovinou prsu poprvé setkala, když onemocněla její babička. „Možná mi později pomohlo i to, že babička dodnes žije,“ konstatuje paní Andrea. První manželství se nepovedlo a ona zůstala s dcerou sama. Když pak potkala nového partnera, řešila, jak zařídit svůj život dál. Andrea se za ním přestěhovala do Prahy a její dcera zůstala na Moravě u babičky. „Bylo to trápení,“ přiznává Andrea. „Možná tam někde leží zárodek mé nemoci.“ Později se dcera přestěhovala do Prahy a o rok později se Andrea vdávala.
26.03.2013 05:15 |

podobné články