Článek

Andělská poselství na úterý: Štíři, uvědomujte si hodnotu jiných lidí, Blíženci, zodpovědní za svůj život jste pouze vy

 
Nečekejme na vhodnou příležitost všem dokázat, co v nás je. Ať už jsou pro vás důležité ambice, rodina či způsob, jakým vás ostatní vnímají, není to ideální nehledě na to, jak se snažíte. Posaďte se a vymyslete způsob, jak svůj život změnit k obrazu svému.
16.04.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Andělská poselství na středu: Blíženci by se měli soustředit na sebe, poselství pro Raky se bude týkat lásky

 
Rádi bychom vám přinesli andělská poselství na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu, která vám mohou poskytnout inspiraci a podporu na cestě životem. Andělské poselství je možné použít jako zdroj motivace a povzbuzení, abyste dokázali čelit překážkám a dosáhli svých cílů.
22.03.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Vodnáři, neříkejte vše, co si myslíte, Blíženci, nekupujte zbytečnosti

 
Andělé nás učí, že pokud chceme být nešťastní, musíme se snažit změnit ostatní. Ale pokud chceme docílit opaku, musíme změnit sami sebe, své chování a svůj pohled na celý svět. Je to právě náš úhel pohledu, co nás činí nespokojenými a nešťastnými. Jak to změnit? Přečtěte si andělská poselství na čtvrtek.
12.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Štíři, uznejte svou chybu, Berani, nátlak okolí nemusí být skutečný

 
Nehledě na to, jak intenzivně chceme dosáhnout rovnováhy v životě, vždy přepadáváme na jednu stranu – buď toho chceme více než vracíme nebo se zdráháme být součástí osudu, který nelze změnit. Výsledkem je neštěstí. Naštěstí nám andělská poselství pomáhají vyrovnat onu rovnováhu.
01.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na úterý: Štíři, pozor na přání, Blíženci, příliš neflirtujte

 
Největší spokojenosti dosáhneme pouze s čistou myslí, která je neposkvrněna okolnostmi, které nejsou příjemné. Andělé se nás snaží uchránit před vlivem vnějšího světa, vybízejí nás k větší vyrovnanosti. Jejich rady jsou nad zlato. Co vám chtějí říci tento den v týdnu?
12.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na úterý: Blíženci, nikdo nemá povinnost plnit vaše rozkazy, Štíři, nepřestávejte se zdokonalovat

 
Většina z nás v životě dosáhla bodu, kdy přemýšlela, jak se zbavit svých zlozvyků či dokonce závislostí. Většinou to dopadá neúspěšně. Podle andělů však bez ohledu na to, o co se snažíme, nám chybí dostatečná síla vůle. Přitom stačí jen málo a můžeme žít život bez těchto omezení.
12.03.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Ryby, buďte vděční za pomoc, Blíženci, buďte více všímaví

 
Příležitost změnit svůj život k lepšímu máme každý z nás každý den. Kdo tvrdí opak, ten se pouze vymlouvá. Porozumění jiným lidem nám pomůže porozumět sami sobě. Co bychom měli vědět podle andělů dnes, v pátek? Přečtěte si jejich poselství.
08.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na úterý: Štíři, dodržte, co jste naslibovali, Berani, útěkem své problémy nevyřešíte

 
Je velmi důležité rozvíjet svůj talent, abychom pomohli mnoha lidem. Zkoušeli jste ale někdy rozvíjet talent někoho jiného? Je to mnohem přínosnější, než se zdá. Stačí jen pár desítek korun od nás a pár desítek korun od jiných lidí, aby si dotyčný mohl koupit lepší vybavení či zúčastnit se kurzu.
30.04.2024 00:00 |

podobné články

Jak jíst a nepřibrat?

 
Snad každá z nás by toužila znát ty správné fígle, které by nám prozradily, jak jíst a nepřibrat. Z reklamních článků, časopisů nebo médií se na nás neustále usmívají krásné štíhlé ženy, které se netají tím, že jedí úplně všechno a nijak se neomezují. A vy se ptáte: jak to sakra dělají?! Možná i vy máte ve svém okolí ženu, známou či kamarádku, která se nikterak neomezuje a s chutí si dopřává sladkou čokoládu, smažené hranolky nebo sladkosti. I přes jejich jídelníček si ale stále drží svou váhu. Věřte nebo ne, ale není to taková věda. I vy můžete jíst všechno beze strachu, že budete vypadat jako chodící váleček. Chce to jen znát správná pravidla! Jak jíst a nepřibrat? Máte to s váhou jako na houpačce? Nejste spokojené se svou postavou a snažíte se shodit přebytečná kila? Zkoušeli jste již tolik diet, že byste je nedokázali spočítat, ale ani jednu z nich jste nedodrželi? A stále vám hlavou běhá a jedna a ta samá otázka: jak jíst a nepřibrat a k tomu všemu se nijak neomezovat? Pak jste tady správně, protože dnešní článek je určený přímo vám! Nesmíte se přejídat Jednou z nejčastějších chyb, co se stravování týče, je nekontrolovatelné přejídání se. Určitě jste někdy zažila situaci, kdy jste si po výtečném nedělním obědě musela pod stolem tajně rozepnout knoflík u kalhot a ještě půl hodiny potom jsme funěla jako parní lokomotiva. Přejídat se ale vůbec není zdravé. Snažte se jíst v klidu, nikam nespěchejte a uvědomujte si každé sousto. Nejezte u televize, notebooku nebo s mobilem v ruce, protože tak váš mozek nezaznamená všechno jídlo, které sníte a bude mít pocit, že se šidíte. Dejte si všechno, ale s mírou Máte- li chuť na čokoládu, dejte si jí. Nesmíte ale sníst na posezení celou tabulku, ale dát si třeba dvě... Čtěte více Příspěvek Jak jíst a nepřibrat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.01.2017 21:10 |

podobné články

Andělská poselství na příští týden: Berany čeká risk, Blížence komunikace a Štíry odvaha

 
Andělská poselství je výjimečný způsob, jak získat moudrost a inspiraci pro svůj život. Andělé jsou duchovní bytosti, které nám poskytují svou podporu a pomoc v každodenním životě.
02.04.2023 18:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Štíři, trochu relaxujte, Blíženci, ze všeho si odneste ponaučení

 
Všichni jsme se narodili s jasným cílem – pomáhat druhým. Je to naše přirozená povaha, nyní ale narušena našimi negativními vzpomínkami a předtuchami. Andělé nás učí, že bychom se měli vrátit k původnímu názoru – že celý svět je nezkažen. A zde najdete rady, jak se dnes stát lepším člověkem.
28.09.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Blíženci, hledejte lásku v okolí, Štíři, projděte se přírodou

 
Andělé se neustále snaží pomoci nám vylepšit naši karmu. Je to právě ona, kdo nás potrestá za naše špatné skutky – nejsou to lidé ani vyšší moc, kdo nás přinutí trpět. Na karmu bychom si proto měli dát velký pozor. Konáme-li dobro, dobro se nám vrátí. Je to i způsob myšlení andělů.
05.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Váhy, všímejte si chování ostatních, Kozorozi, nebojte se ukázat svůj talent

 
Andělé se snaží nás naučit spokojit se s málem. Vždyť také veškeré nepokoje vznikají kvůli touze po penězích či moci. Jsme-li šťastní za to, kdo jsme a čím jsme, nemáme potřebu dokazovat celému světu opak. Jsme spokojení a více nepotřebujeme. Jak můžete být šťastnější dnes? Přinášíme vám andělská poselství.
16.02.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Berany podpoří anděl Michael, Lvy anděl Barakiel a Štíry anděl Chamuel

 
Andělská poselství na pátek přináší pro všechna znamení nápady, jak posílit své vztahy s ostatními lidmi. Andělé nás vyzývají k projevování lásky, pochopení a slitování, ať už v rodině, mezi přáteli nebo v romantických vztazích. Udělejte si dnes čas na to, abyste se zamysleli nad tím, jak můžete být větším požehnáním pro ty, kteří jsou pro vás důležití.
31.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1916 článků) , Michael Michael (212 článků)

Andělská poselství na víkend pro všechna znamení: Berani budou upřímní, Raci pozorní a Váhy velmi citlivé

 
Andělská poselství na nadcházející víkend přináší moudrost a inspiraci pro každé znamení. Andělé nám prostřednictvím karet a symbolů posílají důležitá sdělení a podporu, kterou můžeme využít k osobnímu růstu a seberealizaci. Pojďme se podívat, co nám andělské karty říkají pro první dubnový víkend.
01.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Blížencům andělé pomohou k nalezení jejich vnitřního já, Kozorozi překonají smutek

 
Andělská poselství jsou mnohem víc než jen náhodné myšlenky. Jsou to hlasy andělů, kteří nám poskytují vedení, podporu a inspiraci k našemu osobnímu růstu. Andělé jsou vždy přítomni, když je potřebujeme, a jsou ochotni nám pomoci vyřešit naše problémy a překonat naše obavy.
12.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Vodnáři, buďte upřímnější, Ryby, více myslete na ostatní

 
K rozpoznání hlasů andělů nepotřebujeme být mniši ani trénovat vnímavost k těm nejjemnějším věcem. Postačí mít víru a chtít skutečně naslouchat. Jakmile se s andílky spojíme, zjistíme, že všechny naše problémy se dají řešit snadnými způsoby. Přečtěte si andělská poselství, která vám andělé přinášejí.
06.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na Štědrý den: Panny, předejte své poznatky dalším lidem, Berani, oplácejte štědrost ostatních

 
Štědrý den by se měl nést v duchu vánočním, měl by to být den psychické pohody, odpuštění a znovusjednocení s rodinnými příslušníky, s nimiž jsme se pohádali, ale také den konání dobrých skutků. Jaká jsou vánoční andělská poselství na Štědrý den?
24.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na sobotu: Blíženci a Ryby, dejte si pozor na vlastní reakce

 
Smích je zdravý, proto bychom měli hledat zábavu vždy a všude. Také andělé říkají, že smích léčí, a to nejen ducha, ale také tělo. Pojďme dnes proto najít důvod ke smíchu a tím posílit svou mysl, ale například také imunitní systém. Andělé si opět připravili poselství pro každého z nás.
27.01.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na sobotu: Blíženci, pozor při sdílení názorů, Váhy, využijte svou kreativitu naplno

 
Peníze jsou pro mnoho z nás velmi důležité, pro některé více než cokoli jiného. Dokud ale nemáme přátele, nepoznáme pravou hodnotu našeho života. Rozvíjet se můžeme o samotě, ovšem andělé říkají, že chceme-li se něco naučit, je lepší spojit se s opravdovým učitelem než spoléhat na online aplikace.
16.03.2024 00:00 |

podobné články