Článek

Andělská poselství na středu: Lvi, lépe formulujte své komplimenty, Býci, nestyďte se za své zájmy

 
Kdo z nás ještě nikdy nezkazil ostatním náladu jen proto, že byl smutný? Patrně jsme se tohoto činu dopustili my všichni. Dobré zprávy jsou hned dvě. Nejste jediní a vždy existuje cesta, jak se změnit. Zazdíte-li ji, naskytne se další. Čeká se jen na vás, až se rozhodnete začít žít lepší život.
20.03.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Andělská poselství na středu: Blíženci by se měli soustředit na sebe, poselství pro Raky se bude týkat lásky

 
Rádi bychom vám přinesli andělská poselství na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu, která vám mohou poskytnout inspiraci a podporu na cestě životem. Andělské poselství je možné použít jako zdroj motivace a povzbuzení, abyste dokázali čelit překážkám a dosáhli svých cílů.
22.03.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pondělí: Lvi, respektujte tajemství, Býci, nezavazujte se ke špatným činům

 
Všichni máme rádi ten hřejivý pocit, když uděláme dobrý skutek. Je to pochvala andělů, kterým jsme svým skutkem pomohli, dokonce jsme jimi mohli být navedeni, abychom dali naději jinému člověku. Jak nejlépe pomůžete svému okolí vy? Zaměřte se na to, co děláte dobře a co naopak špatně. Přečtěte si poselství na dnešní den.
11.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Býci, soustřeďte se pouze na jednu činnost, Lvi, nebuďte příliš zvědaví

 
Opravdu toužíme reagovat na stresové situace pozitivně. Jenže to nedokážeme. Přitom podle andělů úplně stačí se rozdýchat, než vypustíme nějakou reakci. Při silném nádechu a následném výdechu vidíme celou situaci skutečněji, vnímáme více detailů a snadněji pochopíme, proč vůbec nastala.
21.02.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Blížencům andělé pomohou k nalezení jejich vnitřního já, Kozorozi překonají smutek

 
Andělská poselství jsou mnohem víc než jen náhodné myšlenky. Jsou to hlasy andělů, kteří nám poskytují vedení, podporu a inspiraci k našemu osobnímu růstu. Andělé jsou vždy přítomni, když je potřebujeme, a jsou ochotni nám pomoci vyřešit naše problémy a překonat naše obavy.
12.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Štíři, uznejte svou chybu, Berani, nátlak okolí nemusí být skutečný

 
Nehledě na to, jak intenzivně chceme dosáhnout rovnováhy v životě, vždy přepadáváme na jednu stranu – buď toho chceme více než vracíme nebo se zdráháme být součástí osudu, který nelze změnit. Výsledkem je neštěstí. Naštěstí nám andělská poselství pomáhají vyrovnat onu rovnováhu.
01.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Lvi, dejte si pozor na to, komu důvěřujete, Býci, máte vše, co potřebujete

 
Vše špatné, co se nám stane, je vlastně takové poučení od andělů. Přejí si, abychom něco pochopili. Nedaří-li se nám v práci, máme přijít na nový, lepší způsob, jakým ji vykonáváme. Neshodneme-li se v ničem s ostatními lidmi, měli bychom přehodnotit své názory. Seznam by mohl pokračovat donekonečna.
07.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na 1. Boží hod vánoční – Býci, zachovejte klid nehledě na situaci, Lvi, využijte svůj smysl pro humor

 
Vánoční nálada by dnes rozhodně vymizet neměla. Spousta z nás chce mít 25. prosince již klid a být o samotě, jiní se setkávají se širším okruhem své rodiny. A právě tento den je spousta lidí rozmrzelá a raději sedí doma u televize. Co na to andělé?
25.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Berany podpoří anděl Michael, Lvy anděl Barakiel a Štíry anděl Chamuel

 
Andělská poselství na pátek přináší pro všechna znamení nápady, jak posílit své vztahy s ostatními lidmi. Andělé nás vyzývají k projevování lásky, pochopení a slitování, ať už v rodině, mezi přáteli nebo v romantických vztazích. Udělejte si dnes čas na to, abyste se zamysleli nad tím, jak můžete být větším požehnáním pro ty, kteří jsou pro vás důležití.
31.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1916 článků) , Michael Michael (212 článků)

Andělská poselství na čtvrtek: Vodnáři, neříkejte vše, co si myslíte, Blíženci, nekupujte zbytečnosti

 
Andělé nás učí, že pokud chceme být nešťastní, musíme se snažit změnit ostatní. Ale pokud chceme docílit opaku, musíme změnit sami sebe, své chování a svůj pohled na celý svět. Je to právě náš úhel pohledu, co nás činí nespokojenými a nešťastnými. Jak to změnit? Přečtěte si andělská poselství na čtvrtek.
12.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na Štědrý den: Panny, předejte své poznatky dalším lidem, Berani, oplácejte štědrost ostatních

 
Štědrý den by se měl nést v duchu vánočním, měl by to být den psychické pohody, odpuštění a znovusjednocení s rodinnými příslušníky, s nimiž jsme se pohádali, ale také den konání dobrých skutků. Jaká jsou vánoční andělská poselství na Štědrý den?
24.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na víkend pro všechna znamení: Berani budou upřímní, Raci pozorní a Váhy velmi citlivé

 
Andělská poselství na nadcházející víkend přináší moudrost a inspiraci pro každé znamení. Andělé nám prostřednictvím karet a symbolů posílají důležitá sdělení a podporu, kterou můžeme využít k osobnímu růstu a seberealizaci. Pojďme se podívat, co nám andělské karty říkají pro první dubnový víkend.
01.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na příští týden: Berany čeká risk, Blížence komunikace a Štíry odvaha

 
Andělská poselství je výjimečný způsob, jak získat moudrost a inspiraci pro svůj život. Andělé jsou duchovní bytosti, které nám poskytují svou podporu a pomoc v každodenním životě.
02.04.2023 18:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Vodnáři, buďte upřímnější, Ryby, více myslete na ostatní

 
K rozpoznání hlasů andělů nepotřebujeme být mniši ani trénovat vnímavost k těm nejjemnějším věcem. Postačí mít víru a chtít skutečně naslouchat. Jakmile se s andílky spojíme, zjistíme, že všechny naše problémy se dají řešit snadnými způsoby. Přečtěte si andělská poselství, která vám andělé přinášejí.
06.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Váhy, všímejte si chování ostatních, Kozorozi, nebojte se ukázat svůj talent

 
Andělé se snaží nás naučit spokojit se s málem. Vždyť také veškeré nepokoje vznikají kvůli touze po penězích či moci. Jsme-li šťastní za to, kdo jsme a čím jsme, nemáme potřebu dokazovat celému světu opak. Jsme spokojení a více nepotřebujeme. Jak můžete být šťastnější dnes? Přinášíme vám andělská poselství.
16.02.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Býci, nelekejte se obtížně vyhlížejícího cíle, Raci, nebojte se navrhnout kompromis

 
Mnoho z nás touží být stejně moudří jako andělé. Vědět, co kdy dělat, aby ostatní byli šťastní a my tím pádem také. Většina z nás ale nemá náladu strávit několik či dokonce několik desítek let přetvářením své osobnosti. Naštěstí nám andělé každý den přinášejí nová poselství, tudíž se můžeme po krůčcích přibližovat svému snu.
25.01.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na víkend: Býci budou upevňovat vztahy, Raci meditovat a Střelci budou kreativní

 
Tento víkend se vám otevírá možnost spojit se s anděly, kteří budou hovořit s vámi skrze přírodu a okolní prostor. Je důležité být vnímaví k tichu a klidu a věnovat pozornost svému okolí. Andělé vám přinesou poselství, které vám pomůže najít harmonii a rovnováhu ve vašem životě.
21.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pondělí: Býci, jste dostatečně silní, Kozorozi, nevybíjejte si vztek

 
Jak andělé vypadají? Nemají žádnou stálou podobu. Jsme-li setkání s nimi tváří v tvář dostatečně nakloněni, vezmou na sebe podobu, která nás uklidňuje nejvíce. Avšak i pokud je nevidíme, chtějí nám pomoci. I dnes nám všem přinášejí poselství.
20.11.2023 00:00 |

podobné články

Poselství andělů na víkend: Vodnáři, pozor na negativní emoce, Lvi, nehádejte se tolik

 
Radost, touha po zlepšení sebe sama i nekontrolovaný vztek. Toto všechno jsou emoce, které většinu z nás potkají. Andělé nám ale důrazně doporučují, abychom své pocity mírnili, jinak můžeme ublížit jiným lidem, a to bez uvědomění. Jaká jsou andělská poselství na tento víkend?
17.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na víkend pro všechna znamení: Lvi najdou rovnováhu ve svém životě, Ryby budou empatičtí

 
Tento víkend vám andělé přinášejí důležitá poselství a rady, které vám mohou pomoci ve vašem životě. Bude se jednat o silné energie plné naděje, lásky a inspirace, které vám pomohou posunout se vpřed a dosáhnout vašich cílů. Věnujte tomuto víkendu pozornost a nechte se unášet andělskými křídly.
27.04.2023 00:00 |

podobné články