Článek

Andělská poselství na středu: Blíženci, k dosažení úspěchu nepotřebujete hordu dalších lidí, Váhy, inspiraci najdete v dobré knížce

 
Občas jsme tak zaneprázdnění, že přestáváme poslouchat své přátele, ať už nás chválí nebo nám radí, abychom si na chvilku odpočinuli. Náš zápal do povinností je oceněn autoritou, avšak ne přáteli, kteří téměř ani nevědí, jak se nám daří.
03.07.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Advokátka: Na to, abyste se chránili rouškou, nepotřebujete, aby vám to vláda přikázala. Na to, abyste nikam nejezdili, nepotřebujete, aby vám to vláda zakázala...

 
Advokátka Monika Čírtková se ve svém faceboookovém příspěvku zamyslela nad aktuálním tématem nošení roušek. "Na to, abyste se chránili rouškou, nepotřebujete, aby vám to vláda přikázala. Na to, abyste nikam nejezdili, nepotřebujete, aby vám to vláda zakázala. Na to, abyste nešli do kina, nepotřebujete, aby kino nehrálo, a na to, abyste se neshromažďovali na demonstraci, nepotřebujete, aby se demonstrace nekonala vůbec. Sociální distancování nemusí být povinné; pokud je pokládáme za užitečné, nic nám přece nebrání, abychom ho praktikovali," uvedla mimo jiné.
11.05.2020 08:45 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Blíženci by se měli soustředit na sebe, poselství pro Raky se bude týkat lásky

 
Rádi bychom vám přinesli andělská poselství na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu, která vám mohou poskytnout inspiraci a podporu na cestě životem. Andělské poselství je možné použít jako zdroj motivace a povzbuzení, abyste dokázali čelit překážkám a dosáhli svých cílů.
22.03.2023 00:00 |

podobné články

Důvody, proč jsou Blíženci a Váhy spolu šťastní, podle astrologie

 
Blíženci a Váhy mají silnou šanci, že spolu vytvoří výjimečný a klidný pár. Jejich povahy jsou více než podobné – oba partneři jsou nerozhodní, mají rádi přítomnost přátel a vše se snaží vyřešit v klidu. Jaké jsou ty hlavní důvody toho, že Blíženci a Váhy spolu mohou mít harmonický vztah?
20.09.2022 15:15 |

podobné články

Andělská poselství na víkend pro všechna znamení: Berani budou upřímní, Raci pozorní a Váhy velmi citlivé

 
Andělská poselství na nadcházející víkend přináší moudrost a inspiraci pro každé znamení. Andělé nám prostřednictvím karet a symbolů posílají důležitá sdělení a podporu, kterou můžeme využít k osobnímu růstu a seberealizaci. Pojďme se podívat, co nám andělské karty říkají pro první dubnový víkend.
01.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Vodnáři, neříkejte vše, co si myslíte, Blíženci, nekupujte zbytečnosti

 
Andělé nás učí, že pokud chceme být nešťastní, musíme se snažit změnit ostatní. Ale pokud chceme docílit opaku, musíme změnit sami sebe, své chování a svůj pohled na celý svět. Je to právě náš úhel pohledu, co nás činí nespokojenými a nešťastnými. Jak to změnit? Přečtěte si andělská poselství na čtvrtek.
12.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Blížencům andělé pomohou k nalezení jejich vnitřního já, Kozorozi překonají smutek

 
Andělská poselství jsou mnohem víc než jen náhodné myšlenky. Jsou to hlasy andělů, kteří nám poskytují vedení, podporu a inspiraci k našemu osobnímu růstu. Andělé jsou vždy přítomni, když je potřebujeme, a jsou ochotni nám pomoci vyřešit naše problémy a překonat naše obavy.
12.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Váhy, všímejte si chování ostatních, Kozorozi, nebojte se ukázat svůj talent

 
Andělé se snaží nás naučit spokojit se s málem. Vždyť také veškeré nepokoje vznikají kvůli touze po penězích či moci. Jsme-li šťastní za to, kdo jsme a čím jsme, nemáme potřebu dokazovat celému světu opak. Jsme spokojení a více nepotřebujeme. Jak můžete být šťastnější dnes? Přinášíme vám andělská poselství.
16.02.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na příští týden: Berany čeká risk, Blížence komunikace a Štíry odvaha

 
Andělská poselství je výjimečný způsob, jak získat moudrost a inspiraci pro svůj život. Andělé jsou duchovní bytosti, které nám poskytují svou podporu a pomoc v každodenním životě.
02.04.2023 18:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Vodnáři, nepotřebujete vlastnit všechno, Váhy, odpusťte těm, kteří vám ublížili

 
Lidé nám blízcí nám nepatří. Potřebují určitou osobní svobodu, stejně jako my. Každý má své vlastní zájmy. My jakožto lidé máme tendenci si myslet, že celý svět se točí kolem nás a všichni nám musejí vyhovět. Jenže nemusejí. Měli by chtít, aby jejich pomoc byla opravdu účinná.
17.04.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Blíženci, upřímně zhodnoťte kvalitu svých vztahů, Lvi, vyhraďte si čas na zábavu

 
Andělé jsou lidským okem neviditelné bytosti, které nás drží nad vodou, když se nám momentálně nedaří a zdá se, že osud se proti nám spikl. Naznačují nám, že úspěch je odvaha pokračovat, nikoli samotné dosažení cíle. Jsme-li až tak odvážní, neexistuje nic, co bychom nedokázali překonat.
29.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Štíři, uznejte svou chybu, Berani, nátlak okolí nemusí být skutečný

 
Nehledě na to, jak intenzivně chceme dosáhnout rovnováhy v životě, vždy přepadáváme na jednu stranu – buď toho chceme více než vracíme nebo se zdráháme být součástí osudu, který nelze změnit. Výsledkem je neštěstí. Naštěstí nám andělská poselství pomáhají vyrovnat onu rovnováhu.
01.11.2023 00:00 |

podobné články

Symbolika 4 živlů v horoskopu: Zjistěte, jestli jste oheň, země, vzduch nebo voda a co to znamená?

 
Během jednoho kalendářního roku projde Slunce všemi "dvanácti znameními zvěrokruhu":www.extra.cz/horoskop. Vstupem Slunce do Berana začíná astrologický rok, proto je "Beran":http://www.extra.cz/horoskop/beran i prvním znamením zvěrokruhu, po něm následují "Býk":www.extra.cz/horoskop/byk, "Blíženci":http://www.extra.cz/horoskop/blizenci, "Rak":http://www.extra.cz/horoskop/rak, "Lev":http://www.extra.cz/horoskop/lev, "Panna":http://www.extra.cz/horoskop/panna, "Váhy":http://www.extra.cz/horoskop/vahy, "Štír":http://www.extra.cz/horoskop/stir, "Střelec":http://www.extra.cz/horoskop/strelec, "Kozoroh":http://www.extra.cz/horoskop/kozoroh, "Vodnář":http://www.extra.cz/horoskop/vodnar a "Ryby":http://www.extra.cz/horoskop/ryby.
07.11.2013 10:26 |

podobné články

Andělská poselství na úterý: Váhy, utrácejte jen za ty, kteří jsou pro vás výjimeční, Blíženci, problémy jsou jen zkouška

 
Chceme-li žít spokojeně a pocítit pravé štěstí, musíme se naučit najít rovnováhu mezi moudrostí a láskou. Andělé tvrdí, že život nefunguje podle našich představ, pokud se držíme jen našich pocitů, nebo pouze naší logiky. Pojďme společně zmoudřet, ale zároveň být více empatičtí.
09.01.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na sobotu: Blíženci, pozor při sdílení názorů, Váhy, využijte svou kreativitu naplno

 
Peníze jsou pro mnoho z nás velmi důležité, pro některé více než cokoli jiného. Dokud ale nemáme přátele, nepoznáme pravou hodnotu našeho života. Rozvíjet se můžeme o samotě, ovšem andělé říkají, že chceme-li se něco naučit, je lepší spojit se s opravdovým učitelem než spoléhat na online aplikace.
16.03.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pondělí: Blíženci, pozor na velké nákupy, Váhy, vaše slova mohou ranit

 
Podle andělů stačí jen velmi málo, aby se naše vztahy s ostatními lidmi zlepšily a předešli jsme mnoha hádkám. Chtít porozumět tomu, jak jiní vnímají nejen nás, ale i celý svět kolem nich. Není to těžké, stačí si všímat, jak reagují. A dočasně je napodobovat, abychom si plně uvědomili, proč to dělají.
01.04.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Berany podpoří anděl Michael, Lvy anděl Barakiel a Štíry anděl Chamuel

 
Andělská poselství na pátek přináší pro všechna znamení nápady, jak posílit své vztahy s ostatními lidmi. Andělé nás vyzývají k projevování lásky, pochopení a slitování, ať už v rodině, mezi přáteli nebo v romantických vztazích. Udělejte si dnes čas na to, abyste se zamysleli nad tím, jak můžete být větším požehnáním pro ty, kteří jsou pro vás důležití.
31.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1924 článků) , Michael Michael (220 článků)

Andělská poselství na pátek: Vodnáři, buďte upřímnější, Ryby, více myslete na ostatní

 
K rozpoznání hlasů andělů nepotřebujeme být mniši ani trénovat vnímavost k těm nejjemnějším věcem. Postačí mít víru a chtít skutečně naslouchat. Jakmile se s andílky spojíme, zjistíme, že všechny naše problémy se dají řešit snadnými způsoby. Přečtěte si andělská poselství, která vám andělé přinášejí.
06.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na Štědrý den: Panny, předejte své poznatky dalším lidem, Berani, oplácejte štědrost ostatních

 
Štědrý den by se měl nést v duchu vánočním, měl by to být den psychické pohody, odpuštění a znovusjednocení s rodinnými příslušníky, s nimiž jsme se pohádali, ale také den konání dobrých skutků. Jaká jsou vánoční andělská poselství na Štědrý den?
24.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Ryby, buďte vděční za pomoc, Blíženci, buďte více všímaví

 
Příležitost změnit svůj život k lepšímu máme každý z nás každý den. Kdo tvrdí opak, ten se pouze vymlouvá. Porozumění jiným lidem nám pomůže porozumět sami sobě. Co bychom měli vědět podle andělů dnes, v pátek? Přečtěte si jejich poselství.
08.12.2023 00:00 |

podobné články