Článek

Andělská poselství na sobotu: Raci, využijte svou vynalézavost ke zlepšení vztahů, Střelci, poraďte přátelům či je rozesmějte

 
Spoustě z nás záleží na majetku, děláme z něho prioritu číslo jedna. Podle andělů je vlastnictví čehokoli pouhá iluze. Cokoli můžeme kdykoli ztratit, ale nejhlavnější je, že jakmile tu jednou nebudeme, majetek se vytrácí. Nevezmeme si ho s sebou do hrobu, k ničemu nám již není.
30.03.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Andělská poselství na středu: Blíženci by se měli soustředit na sebe, poselství pro Raky se bude týkat lásky

 
Rádi bychom vám přinesli andělská poselství na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu, která vám mohou poskytnout inspiraci a podporu na cestě životem. Andělské poselství je možné použít jako zdroj motivace a povzbuzení, abyste dokázali čelit překážkám a dosáhli svých cílů.
22.03.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na víkend pro všechna znamení: Berani budou upřímní, Raci pozorní a Váhy velmi citlivé

 
Andělská poselství na nadcházející víkend přináší moudrost a inspiraci pro každé znamení. Andělé nám prostřednictvím karet a symbolů posílají důležitá sdělení a podporu, kterou můžeme využít k osobnímu růstu a seberealizaci. Pojďme se podívat, co nám andělské karty říkají pro první dubnový víkend.
01.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na víkend: Býci budou upevňovat vztahy, Raci meditovat a Střelci budou kreativní

 
Tento víkend se vám otevírá možnost spojit se s anděly, kteří budou hovořit s vámi skrze přírodu a okolní prostor. Je důležité být vnímaví k tichu a klidu a věnovat pozornost svému okolí. Andělé vám přinesou poselství, které vám pomůže najít harmonii a rovnováhu ve vašem životě.
21.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Raci, poraďte se s přáteli, Panny, ohodnoťte samy sebe

 
Štěstí nelze najít v nepřející mysli přeplněné starostmi. Naštěstí existují bytosti, které nám pomáhají zvládat stres, dohlíží na nás a chrání nás před temnotou, která v sobě drží vše negativní. Jak již víme, tyto bytosti se jmenují andělé a neúnavně pracují, abychom my byli šťastní.
27.10.2023 00:00 |

podobné články

Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku?

 
Ne vždy nám štěstí přeje, abychom toho pravého potkali tváří v tvář, a proto se není čemu divit, že se tolik lidí pouští do vztahu na dálku. Bohužel ale řada z nich jedná impulsivně, ukvapeně a bez rozmyslu, což má za následek akorát tak zklamání. Vztahy na dálku jsou složité a ve všech směrech úplně jiné nežli klasické vztahy, při kterých spolu partneři žijí v jedné domácnosti nebo se alespoň často vídají. Potkali jste svou spřízněnou duši, která ale žije několik kilometrů od vás? Nebo máte partnera, se kterým sice momentálně žijete nebo se vídáte, ale čeká vás na delší čas odloučení? Ještě dříve, než se vůbec pustíte do vztahu na dálku, byste měli vědět, co od takového vztahu vlastně čekat. Neskákejte šipku do vody, u které si nejste jistí její hloubkou! Co byste měli vědět o vztahu na dálku? Pokud před vámi stojí poměrně náročné rozhodnutí, zda jít nebo nejít do vztahu na dálku, kdy se s tím druhým uvidíte jen zřídka a vaše veškerá komunikace tak bude probíhat přes telefon nebo skrze internet, přečtěte si dnešní článek. Zamysleli jsme se nad touto problematikou, která se v současné době týká stále většího počtu lidí. Ačkoli je pravda, že si mnozí z nich tento typ vztahu vychvalují až do nebes, jsou mezi námi i tací, kteří se zklamali a přišli na to, že jejich očekávání bylo úplně jiné, nežli realita. Vztahy na dálku jsou především o důvěře Kdo se chce pustit do vztahu na dálku, měl by tomu druhému maximálně věřit. Věřte, že v tomto případě stačí i malé zrníčko pochybností a ujme se vás taková žárlivost či paranoidní představy, že poté budete svého partnera podezřívat při každé možné příležitosti. Pokud víte, že máte v důvěře mezery, ve vlastním zájmu se vztahu na dálku vyhněte. Se sexem je to na... Čtěte více Příspěvek Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Štíři, využijte své sebevědomí, Střelci, dokážete vše, co si budete přát

 
Netrpělivost ničí dobrou náladu nám i ostatním lidem. Nikdo z tohoto pocitu netěží, a přesto se ho většina z nás drží. Podle andělů k tomu není nejmenší důvod. Naopak trpělivost je to, co nám poskytuje pocit dobré nálady a pochopení. Každý z nás by proto měl být shovívavější ke všem ostatním lidem.
14.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na příští týden: Berany čeká risk, Blížence komunikace a Štíry odvaha

 
Andělská poselství je výjimečný způsob, jak získat moudrost a inspiraci pro svůj život. Andělé jsou duchovní bytosti, které nám poskytují svou podporu a pomoc v každodenním životě.
02.04.2023 18:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Štíři, uznejte svou chybu, Berani, nátlak okolí nemusí být skutečný

 
Nehledě na to, jak intenzivně chceme dosáhnout rovnováhy v životě, vždy přepadáváme na jednu stranu – buď toho chceme více než vracíme nebo se zdráháme být součástí osudu, který nelze změnit. Výsledkem je neštěstí. Naštěstí nám andělská poselství pomáhají vyrovnat onu rovnováhu.
01.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na příští dny: Panny budou v příštích dnech jako nezničitelné stroje, Lvi budou hýřit nápady

 
V pondělí vstoupil Mars do znamení Panny a každé znamení teď čekají velké změny. Někdo bude řešit práci, jiný sebe a další ostatní lidi. Střelci by si měli dát pozor na střety s autoritami, Raci by měli být opatrní za volantem.
18.07.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Raci, osud zrcadlí vaše skutky, Střelci, promyslete svůj další krok

 
Andělé se starají o naše dobro, avšak my bychom jim měli pomoci a být ostražití. Ne vše lze uhlídat, hlavně kvůli naší lidské zvědavosti, kvůli které nám je mnohdy sebráno štěstí během několika minut. Co andělé chtějí, abyste věděli, až nastane středeční ráno?
06.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na neděli: Raci, naučte ostatní zodpovědnosti, Střelci, zamyslete se nad vlastními myšlenkami

 
Strach je, stejně jako nenávist, negativní pocit, který nám znemožňuje prožívat život naplno. Naštěstí se všechny negativní pocity dají přetvořit na ty pozitivní, jako je vnímání lásky lidí kolem nás, velkorysost či vzájemné pochopení. Andělé říkají, že první krok k této proměně je chtít jí dosáhnout.
14.01.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Střelci, neupřednostňujte známé před ostatními, Raci, máte stejnou hodnotu jako jiní

 
Některé jedince máme raději než jiné. Jsou to přátelé, rodina, partner. I k těmto osobám se však chováme spíše špatně než abychom jim projevili lásku. Andělé si myslí, že je to kvůli lásce, kterou nám dostatečně neprojevují. A my se cítíme odstrčení a chceme si obhájit své místo v jejich srdcích.
07.03.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Raci, nemusíte trávit čas s rodinou proti své vůli, Střelci, nelžete o své minulosti

 
V určité chvíli dospějeme k závěru, že se nám nelíbí způsob, jakým se chováme k ostatním. Víme, že takto se prezentujeme velmi negativně. Víme, že lidé mají raději klidné lidi. Zároveň si však všímáme, že spousta těchto lidí je pouze využívána. Jak najít zlatou střední cestu?
04.04.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Raci, učte se pomocí zábavy, Střelci, uklidněte rozbouřenou mysl

 
Andělé nás nabádají, abychom se ptali na vše, čemu nerozumíme, a zajímali se o co nejvíce témat. Zkušenosti, jež nabydeme, můžeme předávat dál. Pomoci druhým lidem již nebude tak těžké, porozumíme-li jejich zájmům i způsobu přemýšlení. A lidé kolem nás začnou více respektovat.
05.04.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Berany podpoří anděl Michael, Lvy anděl Barakiel a Štíry anděl Chamuel

 
Andělská poselství na pátek přináší pro všechna znamení nápady, jak posílit své vztahy s ostatními lidmi. Andělé nás vyzývají k projevování lásky, pochopení a slitování, ať už v rodině, mezi přáteli nebo v romantických vztazích. Udělejte si dnes čas na to, abyste se zamysleli nad tím, jak můžete být větším požehnáním pro ty, kteří jsou pro vás důležití.
31.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1915 článků) , Michael Michael (211 článků)

Andělská poselství na středu: Blížencům andělé pomohou k nalezení jejich vnitřního já, Kozorozi překonají smutek

 
Andělská poselství jsou mnohem víc než jen náhodné myšlenky. Jsou to hlasy andělů, kteří nám poskytují vedení, podporu a inspiraci k našemu osobnímu růstu. Andělé jsou vždy přítomni, když je potřebujeme, a jsou ochotni nám pomoci vyřešit naše problémy a překonat naše obavy.
12.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Vodnáři, buďte upřímnější, Ryby, více myslete na ostatní

 
K rozpoznání hlasů andělů nepotřebujeme být mniši ani trénovat vnímavost k těm nejjemnějším věcem. Postačí mít víru a chtít skutečně naslouchat. Jakmile se s andílky spojíme, zjistíme, že všechny naše problémy se dají řešit snadnými způsoby. Přečtěte si andělská poselství, která vám andělé přinášejí.
06.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Vodnáři, neříkejte vše, co si myslíte, Blíženci, nekupujte zbytečnosti

 
Andělé nás učí, že pokud chceme být nešťastní, musíme se snažit změnit ostatní. Ale pokud chceme docílit opaku, musíme změnit sami sebe, své chování a svůj pohled na celý svět. Je to právě náš úhel pohledu, co nás činí nespokojenými a nešťastnými. Jak to změnit? Přečtěte si andělská poselství na čtvrtek.
12.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na Štědrý den: Panny, předejte své poznatky dalším lidem, Berani, oplácejte štědrost ostatních

 
Štědrý den by se měl nést v duchu vánočním, měl by to být den psychické pohody, odpuštění a znovusjednocení s rodinnými příslušníky, s nimiž jsme se pohádali, ale také den konání dobrých skutků. Jaká jsou vánoční andělská poselství na Štědrý den?
24.12.2023 00:00 |

podobné články