Článek

Andělská poselství na neděli: Vodnáři, splňte své sliby vůči rodině, Býci, lépe pochopte přátele, kteří procházejí těžkým obdobím

 
Jsme-li na tom dobře a nic nás netrápí, máme tendenci zapomínat na ostatní lidi. Na jejich negativní zážitky, na to, že nyní potřebují naši pomoc. Udělejme si na ně dnes čas. Andělé říkávají, že je velmi důležité přát ostatním to nejlepší.
31.03.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Andělská poselství na středu: Blíženci by se měli soustředit na sebe, poselství pro Raky se bude týkat lásky

 
Rádi bychom vám přinesli andělská poselství na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu, která vám mohou poskytnout inspiraci a podporu na cestě životem. Andělské poselství je možné použít jako zdroj motivace a povzbuzení, abyste dokázali čelit překážkám a dosáhli svých cílů.
22.03.2023 00:00 |

podobné články

Zůstáváme, splňte sliby. Nová akce nespokojených lékařů

 
Ministru zdravotnictví Leoši Hegerovi běží čas. O půlnoci mu vyprší ultimátu, které mu daly odbory. Pak chtějí lékaři slyšet, jak Heger zařídí zvýšení platů pro příští rok. K této příležitosti chytají odboráři protestní akci s úderným názvem Zůstáváme, splňte sliby.
04.11.2011 14:45 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Vodnáři, neříkejte vše, co si myslíte, Blíženci, nekupujte zbytečnosti

 
Andělé nás učí, že pokud chceme být nešťastní, musíme se snažit změnit ostatní. Ale pokud chceme docílit opaku, musíme změnit sami sebe, své chování a svůj pohled na celý svět. Je to právě náš úhel pohledu, co nás činí nespokojenými a nešťastnými. Jak to změnit? Přečtěte si andělská poselství na čtvrtek.
12.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Vodnáři, buďte upřímnější, Ryby, více myslete na ostatní

 
K rozpoznání hlasů andělů nepotřebujeme být mniši ani trénovat vnímavost k těm nejjemnějším věcem. Postačí mít víru a chtít skutečně naslouchat. Jakmile se s andílky spojíme, zjistíme, že všechny naše problémy se dají řešit snadnými způsoby. Přečtěte si andělská poselství, která vám andělé přinášejí.
06.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Vodnáři, primárně se zaměřte na vlastní problémy, Býci, nenechte se odradit slovy jiných

 
Když se učíme něčemu novému, mentálně rosteme a dokážeme se lépe rozhodovat. Andělé se starají o ty nejdůležitější životní lekce. Ty nám vstupují do života, aniž bychom se na ně připravili. Naopak učíme-li se něco, co sami chceme, je to naše volba, která nám pochopení andělských lekcí usnadní.
22.02.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Berany podpoří anděl Michael, Lvy anděl Barakiel a Štíry anděl Chamuel

 
Andělská poselství na pátek přináší pro všechna znamení nápady, jak posílit své vztahy s ostatními lidmi. Andělé nás vyzývají k projevování lásky, pochopení a slitování, ať už v rodině, mezi přáteli nebo v romantických vztazích. Udělejte si dnes čas na to, abyste se zamysleli nad tím, jak můžete být větším požehnáním pro ty, kteří jsou pro vás důležití.
31.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1915 článků) , Michael Michael (211 článků)

Lékaři protestují. Přišli připomenout sliby ministra

 
Zhruba 150 zdravotnických odborářů dnes v poledne přišlo připomenout ministrovi zdravotnictví Leoši Hegerovi (TOP 09) jeho sliby ohledně platů. Přinesli mu před jeho úřad své prohlášení jako poslední ze série dárků, které ministrovi posílali v měsíční kampani Zůstáváme, splňte sliby. Heger nabídl růst platů od ledna o 6,25 procenta, to odborům nestačí. Situaci si chtějí vyjasnit s Hegerem za přítomnosti premiéra Petra Nečase (ODS). Schůzku jim prý Nečas slíbil na tento týden.
07.12.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9422 článků)

Odboráři přišli připomenout Hegerovi jeho platové sliby

 
Zhruba 150 zdravotnických odborářů ve středu v poledne přišlo připomenout ministrovi zdravotnictví Leoši Hegerovi (TOP 09) jeho sliby ohledně platů. Přinesli mu před jeho úřad své prohlášení jako poslední ze série dárků, které ministrovi posílali v měsíční kampani Zůstáváme, splňte sliby.
07.12.2011 14:05 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Vodnáři, vaše píle bude odměněna, Býci, najděte lidi, kteří vám opravdu pomohou

 
Můžeme si představit sami sebe jako vězně, kterého můžeme osvobodit, ale nevyvíjíme dostatek úsilí, abychom to skutečně udělali. Andělé nám již dávno dali klíč k cele, ale my nevíme, co je za ní, takže dobrovolně zůstáváme tam, kde jsme nešťastní. Můžeme to ale změnit.
04.01.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pondělí: Vodnáři, svět fantazie vám bere drahocenný čas, Býci, zkuste se více ovládat

 
Pravděpodobně se nikdo z nás nemá úplně nejhůře na celém světě. Andělé však praví, že stavět své štěstí na tomto faktu není správné a nám nijak nepomůže. Pomoc ostatním je aktivita, na níž se dá stavět TRVALÉ štěstí. Mysleme na to, až příště uvidíme, že někdo potřebuje naši pomoc a my ji mu dokážeme poskytnout.
04.03.2024 00:00 |

podobné články

Ve Vánočním poselství se Zeman asi zaměří na sliby politiků

 
Prezident Miloš Zeman dnes z lánského zámku pronese své druhé Vánoční poselství ve funkci. Ze záznamu ho ve 13:00 odvysílají Nova, která jako loni televizní přenos zajišťuje, Česká televize na stanici ČT24 a Český rozhlas. Zeman v únorovém rozhovoru ČTK řekl, že se v letošním roce hodlá v poselství zaměřit na další politiky a na to, jak plní sliby, které občanům dali.
26.12.2014 06:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28063 článků)

Andělská poselství na středu: Blížencům andělé pomohou k nalezení jejich vnitřního já, Kozorozi překonají smutek

 
Andělská poselství jsou mnohem víc než jen náhodné myšlenky. Jsou to hlasy andělů, kteří nám poskytují vedení, podporu a inspiraci k našemu osobnímu růstu. Andělé jsou vždy přítomni, když je potřebujeme, a jsou ochotni nám pomoci vyřešit naše problémy a překonat naše obavy.
12.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na Štědrý den: Panny, předejte své poznatky dalším lidem, Berani, oplácejte štědrost ostatních

 
Štědrý den by se měl nést v duchu vánočním, měl by to být den psychické pohody, odpuštění a znovusjednocení s rodinnými příslušníky, s nimiž jsme se pohádali, ale také den konání dobrých skutků. Jaká jsou vánoční andělská poselství na Štědrý den?
24.12.2023 00:00 |

podobné články

Poselství andělů na víkend: Vodnáři, pozor na negativní emoce, Lvi, nehádejte se tolik

 
Radost, touha po zlepšení sebe sama i nekontrolovaný vztek. Toto všechno jsou emoce, které většinu z nás potkají. Andělé nám ale důrazně doporučují, abychom své pocity mírnili, jinak můžeme ublížit jiným lidem, a to bez uvědomění. Jaká jsou andělská poselství na tento víkend?
17.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na víkend: Býci budou upevňovat vztahy, Raci meditovat a Střelci budou kreativní

 
Tento víkend se vám otevírá možnost spojit se s anděly, kteří budou hovořit s vámi skrze přírodu a okolní prostor. Je důležité být vnímaví k tichu a klidu a věnovat pozornost svému okolí. Andělé vám přinesou poselství, které vám pomůže najít harmonii a rovnováhu ve vašem životě.
21.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Býci, používejte svou představivost, Váhy, představte přátele rodině jen v tom nejlepším světle

 
Slova dokážou pomoci, ale také ublížit. Nikdy přitom nevíme, jak zapůsobí ta naše. Je vhodné sdílet ty nejcitlivější informace pouze s těmi lidmi, jimž plně důvěřujeme. Ačkoli novým lidem máme tendenci říkat více než dobrým přátelům, andělé to nedoporučují, pokud nechceme být zklamaní.
13.03.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Býci, nelekejte se obtížně vyhlížejícího cíle, Raci, nebojte se navrhnout kompromis

 
Mnoho z nás touží být stejně moudří jako andělé. Vědět, co kdy dělat, aby ostatní byli šťastní a my tím pádem také. Většina z nás ale nemá náladu strávit několik či dokonce několik desítek let přetvářením své osobnosti. Naštěstí nám andělé každý den přinášejí nová poselství, tudíž se můžeme po krůčcích přibližovat svému snu.
25.01.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na víkend pro všechna znamení: Berani budou upřímní, Raci pozorní a Váhy velmi citlivé

 
Andělská poselství na nadcházející víkend přináší moudrost a inspiraci pro každé znamení. Andělé nám prostřednictvím karet a symbolů posílají důležitá sdělení a podporu, kterou můžeme využít k osobnímu růstu a seberealizaci. Pojďme se podívat, co nám andělské karty říkají pro první dubnový víkend.
01.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na příští týden: Berany čeká risk, Blížence komunikace a Štíry odvaha

 
Andělská poselství je výjimečný způsob, jak získat moudrost a inspiraci pro svůj život. Andělé jsou duchovní bytosti, které nám poskytují svou podporu a pomoc v každodenním životě.
02.04.2023 18:00 |

podobné články