Článek

Andělská poselství na neděli: Panny, zjišťujte minulost lidí, Kozorozi, najděte kompromis

 
Naše mysl je podobná obyčejné vodě. Jsme-li spokojeni se svým životem, je průzračně čistá. Zatoužíme-li po něčem, stává se zakalenou sobeckými myšlenkami a negativním postojem, pokud se nám nedaří uspět. Andělé jsou něco jako filtr, který naši mysl čistí. Živí je dobré skutky a něžná, povzbudivá slova.
19.11.2023 00:00 |

podobné články

Podobné články

Andělská poselství na středu: Blíženci by se měli soustředit na sebe, poselství pro Raky se bude týkat lásky

 
Rádi bychom vám přinesli andělská poselství na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu, která vám mohou poskytnout inspiraci a podporu na cestě životem. Andělské poselství je možné použít jako zdroj motivace a povzbuzení, abyste dokázali čelit překážkám a dosáhli svých cílů.
22.03.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Blížencům andělé pomohou k nalezení jejich vnitřního já, Kozorozi překonají smutek

 
Andělská poselství jsou mnohem víc než jen náhodné myšlenky. Jsou to hlasy andělů, kteří nám poskytují vedení, podporu a inspiraci k našemu osobnímu růstu. Andělé jsou vždy přítomni, když je potřebujeme, a jsou ochotni nám pomoci vyřešit naše problémy a překonat naše obavy.
12.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na sobotu: Panny, pozor na jazyk, Kozorozi, neubližte ostatním

 
Andělé nás skrze svá poselství vždy přiučují něčemu novému. Jejich cílem je naučit nás, jak si vytvořit protilátky na všechny negativní stavy mysli, které nás pouze táhnou dolů a ničí všechny dobré vztahy. Jakou zprávu nám chtějí předat dnes?
23.09.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na sobotu: Kozorozi, sdělte své plány příteli, Panny, šiřte radost a buďte uvážlivé

 
Nikdy nejsme na nic sami, vždy nás někdo podpoří. To platí nejen o andělech, ale také o dobrých lidech, které k nám andělé posílají. Nikdy nenechají nikoho jen trpět nebo jen zažívat úspěch, starají se o rovnováhu. Podívejte se, co chtějí, abyste věděli vy, právě tuto sobotu.
11.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pondělí: Býci, jste dostatečně silní, Kozorozi, nevybíjejte si vztek

 
Jak andělé vypadají? Nemají žádnou stálou podobu. Jsme-li setkání s nimi tváří v tvář dostatečně nakloněni, vezmou na sebe podobu, která nás uklidňuje nejvíce. Avšak i pokud je nevidíme, chtějí nám pomoci. I dnes nám všem přinášejí poselství.
20.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Berany podpoří anděl Michael, Lvy anděl Barakiel a Štíry anděl Chamuel

 
Andělská poselství na pátek přináší pro všechna znamení nápady, jak posílit své vztahy s ostatními lidmi. Andělé nás vyzývají k projevování lásky, pochopení a slitování, ať už v rodině, mezi přáteli nebo v romantických vztazích. Udělejte si dnes čas na to, abyste se zamysleli nad tím, jak můžete být větším požehnáním pro ty, kteří jsou pro vás důležití.
31.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1894 článků) , Michael Michael (190 článků)

Andělská poselství na víkend pro všechna znamení: Berani budou upřímní, Raci pozorní a Váhy velmi citlivé

 
Andělská poselství na nadcházející víkend přináší moudrost a inspiraci pro každé znamení. Andělé nám prostřednictvím karet a symbolů posílají důležitá sdělení a podporu, kterou můžeme využít k osobnímu růstu a seberealizaci. Pojďme se podívat, co nám andělské karty říkají pro první dubnový víkend.
01.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na příští týden: Berany čeká risk, Blížence komunikace a Štíry odvaha

 
Andělská poselství je výjimečný způsob, jak získat moudrost a inspiraci pro svůj život. Andělé jsou duchovní bytosti, které nám poskytují svou podporu a pomoc v každodenním životě.
02.04.2023 18:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Vodnáři, buďte upřímnější, Ryby, více myslete na ostatní

 
K rozpoznání hlasů andělů nepotřebujeme být mniši ani trénovat vnímavost k těm nejjemnějším věcem. Postačí mít víru a chtít skutečně naslouchat. Jakmile se s andílky spojíme, zjistíme, že všechny naše problémy se dají řešit snadnými způsoby. Přečtěte si andělská poselství, která vám andělé přinášejí.
06.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Vodnáři, neříkejte vše, co si myslíte, Blíženci, nekupujte zbytečnosti

 
Andělé nás učí, že pokud chceme být nešťastní, musíme se snažit změnit ostatní. Ale pokud chceme docílit opaku, musíme změnit sami sebe, své chování a svůj pohled na celý svět. Je to právě náš úhel pohledu, co nás činí nespokojenými a nešťastnými. Jak to změnit? Přečtěte si andělská poselství na čtvrtek.
12.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Štíři, uznejte svou chybu, Berani, nátlak okolí nemusí být skutečný

 
Nehledě na to, jak intenzivně chceme dosáhnout rovnováhy v životě, vždy přepadáváme na jednu stranu – buď toho chceme více než vracíme nebo se zdráháme být součástí osudu, který nelze změnit. Výsledkem je neštěstí. Naštěstí nám andělská poselství pomáhají vyrovnat onu rovnováhu.
01.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na neděli: Panny, šetřete radami, Střelci, bavte se

 
Andělé nám nikdy nenařizují, co máme dělat. Svůj osud máme pevně ve svých rukou. Jejich poselství nám ale mohou pomoci zlepšit náš život, pokud budeme sami chtít. Z jejich slov se můžeme hodně poučit, pokud jsme ochotni se změnit. Co nám vzkazují dnes?
15.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na příští dny: Panny budou v příštích dnech jako nezničitelné stroje, Lvi budou hýřit nápady

 
V pondělí vstoupil Mars do znamení Panny a každé znamení teď čekají velké změny. Někdo bude řešit práci, jiný sebe a další ostatní lidi. Střelci by si měli dát pozor na střety s autoritami, Raci by měli být opatrní za volantem.
18.07.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na neděli: Štíři, rodina vás miluje, Kozorozi, svěřte se nám

 
Andělé se zapřisáhli nám pomáhat, ale nemohou vstupovat do našich životů, dokud jim k tomu nedáme svolení. Pomoc si musíme zasloužit, a sice tak, že jim začneme více věřit a myslet na ně v pozitivním smyslu. Jak vám andělé chtějí pomoci tuto neděli?
17.09.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pondělí: Panny, zbavte se strachu, Střelci, více naslouchejte

 
Andělé. Bez jejich rad bychom byli ztraceni. A přesto je většina z nás nikdy neviděla. Proč nám pomáhají? Vědí, že za radost dostanou radost. Co radí vám na pondělí? Panny, zbavte se strachu, Střelci, více naslouchejte
04.09.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Panny, souzněte s přírodou, Berani, na nic nejste sami

 
Andělé se zdržují v naší přítomnosti, aby nám mohli podat pomocnou ruku, kdykoli ji potřebujeme. Aby nám dokázali správně pomoci, potřebují náš souhlas. Kdykoli na ně pomyslíme, přiblíží se k nám a naslouchají našim trápením. Snaží se nám pomoci a dennodenně se nám snaží předat poselství.
27.09.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Berani, zdokonalujte své znalosti, Panny, zajděte za rodinou

 
Odmítnutí. Pokud potká nás, je to pro nás holé neštěstí. Andělé nám naštěstí ukazují cestu, jak se opět radovat. Jedním ze způsobů jsou jejich poselství, která nám radí, jak postupovat, když se nám nedaří. Co radí vám?
16.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Panny, pozastavte se nad připomínkami ostatních, Vodnáři, nechlubte se svými úspěchy

 
Je snadné říci, že jsme obklopeni temnotou – problémy, které nám brání dosáhnout našeho cíle. Existuje nespočet výmluv, kterými se můžeme ohánět. Nenastal správný čas, nejsme dostatečně připraveni, stejně bychom neuspěli. Andělé nás učí více věřit sami v sebe, a to skrze jejich poselství.
01.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská Hora: Švédští dobyvatelé, Goethe a Tristanova dcera

 
Slavní majitelé, slavní návštěvníci. Gotický hrad, barokní kostel i alchymistická laboratoř, andělská Alvína i trampský muzikál. Hora zvaná Andělská, Engelsburg.
08.09.2016 22:00 |

podobné články